Opinie o Karol Popławski Makak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Karol Popławski Makak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karol Popławski Makak o rekrutacji.

Branże: Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Popławski Makak w Warszawa

Kamil

Skoro zatrudniacie studentów to domyślam się, że grafik jest elastyczny. Jak bardzo elastyczny? Studiuje dziennie i w ciągu tygodnia mam tylko 3 dni wolne. Czy z tak ograniczonym czasem mam szansę na zatrudnienie?

@Kamil

Taki interwał dostępnego czasu jest dla nas wystarczający w przypadku osób wspierających nas w sezonie.

Danuta Nowy wpis
@Właściciel

A jest jakaś minimalna liczba godzin którą trzeba zrobić pracując tutaj dorywczo:)?

Właściciel Nowy wpis
@Danuta

1/2 etatu jest dla nas ok :)

Magdalena

Niżej była mowa, że forma zatrudnienia zależy od preferencji kandydata, a czy wymiar godzinowy także? A skoro zatrudnia się tu studentów, to jak jest z elastycznymi godzinami pracy?

@Magdalena

W firmie pracują osoby na etat a w okresie pracy sezonowej wspierają nas w zespole osoby studiujące i w tym przypadku jest możliwość rozliczenia na podstawie przepracowanych godzin, również w niepełnym wymiarze godzin. W przypadku takiej współpracy jesteśmy elastycznie nastawieni i ustalamy to indywidualnie.

Danuta
@Właściciel

Pensja osób pracujących na sezon różni się jakoś od pensji osób na etat?

@Danuta

Tak. Inna forma zatrudnienia przeważnie. Inne doświadczenie. Często też inne wymiar godzinowy.

Ewa Nowy wpis
@Właściciel

sezonowi pracownicy to pewnie moga liczyc na umowe-zlecenie jedynie?

Właściciel Nowy wpis
@Ewa

Osoby zatrudnione na sezon jako wsparcie przeważnie współpracują na umowę zlecenie lub B2B.

Paul

Nie wiem, ile płacą, ale zakładam, że mało. W nieistniejącym już punkcie przy ul. Królowej Marysieńki na Wilanowie pracowała agresywna panienka sprawiająca wrażenie, jakby cierpiała na ból d..y 24/7. Obstawiam, że robiła za grosze na śmieciówce. Duma jej pewnie podpowiadała, że się marnuje na stanowisku sprzedawcy, ale żołądek trzeba było napełnić. Nie bez kozery tego punktu już nie ma. Może się zmieniło, ale ja tę firmę na wszelki wypadek omijam szerokim łukiem i od dawna mam odlubioną na FB. Może przez tych parę lat się zmieniło, może odsiewają ludzi nieradzących sobie z obsługą klienta, ale trauma pozostała. A szkoda, bo mieli trochę fajnych produktów (choć niektóre potwornie drogie) i pomysłów. Zastanawiało mnie, jak frustratka jest w stanie sprzedać rower za kilka tysięcy. Pewnie nie była i dlatego punkt został zlikwidowany. Zwłaszcza że serwis też nie budził zaufania

@Paul

Nie wiem o czym Pan/i mówi. Rzeczywiście lokal na Wilanowie już nie działa. Osobiście otwierałem te lokalizacje i zamykałem. Powód - brak rentowności po ponad 2 latach i 3 sezonach. Tak, jak kilku innych lokalizacji, które otworzyłem i zamknąłem. Nie jest to odosobniona praktyka w branży rowerowej i w tym przypadku „czynnik ludzki” nie był determinantem decyzji. Obecnie sprawnie działają cztery lokalizacje. Zespół to osoby z różnym stażem. Jeśli chodzi o formy zatrudnienia to jest ona uzależniona od doświadczenia i preferencji kandydata (student inaczej, osoba z 10-letnim stażem inaczej co jest naturalne). Przykro mi, że kontakt z jedną osobą wywarł na Panu/i tak negatywna opinie. Pozdrawiam - właściciel firmy, Karol Popławski.

TRX
@Paul

Ha, ha! Pamiętam tamtą sfochowaną dziewczynę! :-) To chyba jakaś zawodniczka była. Pewnie niedopchnięta. ;-) Na szczęście nie zdołała mi obrzydzić firmy, z którą dobrze mi się współpracuje od lat. Ale faktycznie, wkurzające było to, że trzeba było sobie wtedy odpuścić wizyty w sklepie WR, mimo iż znajdował się rzut beretem od domu. Czasem warto jednak nadrobić kilka(naście) km. Podstawowa zasada: nie przekreślać firmy przez jedną czarną owcę.

Robert

Ostatnio tak spokojnie na forum przez pandemie. Generalnie firma to bardzo dobry pracodawca dlatego warto starać się o pracę.

Firma Karol Popławski Makak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

@Szef a gdzie wysyłać cv?

Martyna

@szef a wystarczy samo CV czy list motywacyjny także ?

Szef
@Martyna

Wystarczy samo CV :)

PLAY

..... U.S. 3007 PLAY ..... Novotel ..... DJ Rabaan U.S. ..... VIOLET PLAY ......Twoja Era Germanos PLAY w germanosie kartofle Orange ... 2019

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Wygodnyrower?

Szef

Wyślij do nas CV. Zapoznamy się :)

E.R.T.-147 NASA

shubraa hi Q-8 R.P. prrrr .............. tadaa tarnadaa tadaaa 2017 U.S. Marines navy estrella dworska

kubus pepsi NASA

listwaaaaaaa Cop Cruiser Wislaaaaaaa ............................ shiseido E.R.T.-147 NASA zlakleeem hi foxy 958 security .............................. angela domki F.B.I. martini skilees extasy mdma plaza ................. mdea mbdb ................... security baac najlepszym porzadku nsssssssss 733 mokry lug ..................... domki krzys una una tipa 3 .................................................. Wislaaaaaaa GOPR ................................ Wielka Wsypa masseratti 300 500 900 Ajax F.C. Porto 300 500 900 Ajax Amsterdaam 300 500 900 Juwentus 300 500 900 Arsenal 300 500 900 Valencia Euro zespoluw ............................... Festiwali ................ panie boze gazu target ................... Seantior szaalu Tatry Kaszubuw z Widlami .............................. grill 3.2.1. ibiza plaza kubus pepsi NASA R.P. ........................................ (usunięte przez administratora) 530 ie. bazooke z Tupolewa E.R.T.-147 Cop ........................................ industry 530 ie. halbice E.R.T.-147 kieeepskaaa wiaadoomoosc 2017 ... ... ... ... ... bydlo zoo Wislaaaaaaaaaaaa ............................ 3500 plaza ... ... ... muszli ... ... .... ... grill zabawa kieepska wiadomosc E.R.T.-147 jeeeeb jeeeeb jeeeeeb UEFA UEFA UEFA walee z ostryych UEFA UEFA i niee jeeest PKiN mirrage UEFA UEFA UEFA R.p. ela wiki maccan navy Gdynia ................................................... UEFA UEFA UEFA ibiza plaza ............................. masseratti 383tys. euro Australia plaza ............... giuseppe hi giuseepppe macaan navy Gdynia ibiza plaza

Puls Dla Businesu

Puls Dla Businessu circle e. vype love domki NASA NASA NASA R.P. ludwik ludwik ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... walerian NASA confetti angela 15 lech cranberry na moscie ... ... ... ... ... Puls Dla Businessu muzea fabryki ... ... ... ... ... ludwik ludwik masseratti NBP ibiza plazaa UEFA UEFA UEFA NASA grill 3.2.1. plaza ................................................................................................... Volvo sport blue XC-60 anivversaary ibiza plaza

dom kultury rycerz

willa 2019 dj. tonka husky .................................. nigdy major muhambidi tancerki go go zabka miodowa ... ... ... ... ... zabka hi lokalu RCMP crazy horse atb extasy tobacco madisson avenue XiT bluberry ... .. ... ... ... modeo rodeo willa 2019 ........................... wymyslil te historie o.p.p. system router willa 2019 3500 industry .................................... mdma mdea mbdb industry ... ... ... ... ... ... london zgliszcza 3/4////// mordy zweglonej MSW MSBiS thanks for realistic depict ... ... ... ... ... ... ... mirrage Hellix annie lenox mirrage situation in londos CRITICAL oshee monster PKiN presidente vote ... ... ... ... zgliszcza C.E.O. Otawa paramedic Texas Tobbaco Company .. .. ... ... ... ... sweet dreams ... ... ... ... sunrise extasy ...................... swietnie 3500 ghb ...................... extasy .... Warszawa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb cilt babkaaaaa maaaaarmureeeek ........... magne vite ........................................ dj tonka major muhambidi sustem o.p.p. nigdy nie bylo loklau crazy horse someday trance infinity ERT spinn catt swards ... ... ... ... basmint ... ... ... someday Bristole Europejski ... ... ... ... ... ... ... grill 3.2.1. plaza ... ... ... ... industry Folklor Ludowa kartofli ... ... ... ... Widly audi kaszubuw 3500 plaza ... ... ... ... ... NASA UEFA Strajk wymyslil te historie 2000-2019 ibiza plaza

cerveza beer

mondeo rodeo and hereee 3500 industru rodeo mondeo ... ... ... madisson avenue ... ... ... ... ... ... ... rest in peace house and wine fluid ... ... ... ... trance compilations 3.2.1. compositions gang bang wolf gang crew zaloga ekipa ... ... ... ... ... ... try to put rear gear in Soviet trunks ... woont work our NASA NASA NASA millenium k.f.c. ... ... ... ... ... ... ferrari mdma ... ... hortex ... ... ... ... moster kiwi mango ... ... ... leon ... ... ... jupik ... ... ... jupik ... ... ... jupik ... ... ... ... plaza skitless 2000-2019 Bristole Eurojeski ... ... ... ... ... ... cilit bang babka marmurek ... ... ... ... ... ... m-bang ERT 147 NASA UEFA mazurek ... ... ... Mazurki Baltony ... ... ... mosnter hiwi mango ... ... ... ... ... heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey hi whot's this daamn right shit ultraviolet Muza Chmielna ... ... ... ... carrera ... ... ... ela wiki ERT 147 ... ... ... 3500 o.p.p. system bulshit ... ... ... moni monar magda FBI noo grill 3.2.1. dooont faacking careee hi FBI ibiza ... ... ... noo matter too jeesuuus moni hi ... ... ... ... mee but industry 3.2.1. grill grislh 3500 plaza ... ... ... ... fool Jesus Jennie Ruusis Estrada Victoria Scena 200 grill 3.2.1. po faaack youu in thee aas ... ... ... lomza laast fiday night 733 hi ... ... ... ... ... but if it wasnt enoought ... ... ... hi you will end NASA NASA NASA UEFA fackeed up at saturdaaay ... love ... love ... love ... till saturdaaay babeee wooooow E.R.T.-147 NASA elia wiki UEFA NASA Strajk ibiza

NERF wycieczki

Zuurich Espania Old City wucieczki ... ... ... ... ... miaau miaau miaau ZAPmetaxa ukraine london metaxa willa 2019 tequiller Metaxa BUS ................................................ ERT-147 gips kebab ... ... ... gips miedziana NASA daaaaach Kosmos NASA NASA NASA UEFA masseratti tequiller ... ... ... grill wianki 3.2.1. juwenalia Gdynia Praquee new fragnance for woman sport jeeeeb jeeeeb jeeeeb aaa...aaa... aaa.... ... ... ... ... aaaa aaaa aaaa .............................. uwaazaaj nogaaa HDP Gdynia ... ... ... auuu auuu aaa auuuuuu Sezam schoduuw uuuuuuu willa ibiza kebab Ali ibiza plaza

3.2.1. kustosz tequiller

kabab Ali Ajax willa 2019 mexicana kustosz tequiller 3.2.1. vote lomza Gurskiego ... ... ... ... ... ... ... ... from Praque ... ... ... ... ... ... metaxa BUS hulaajnooga PKiN miragge vote ... ... .. zabaawki zabaawki roveer aaa. auuu uuuuu Bristole Europejski borgound bordoux ... ... ... aaa aaaa aaaaa roveer lody ... ... ... grill 3.2.1. ... ... ...Novotel kustosz tequiller mexicana Zurich BUS NERF NERF NERF Wyciieczki 309 ... ... ... ... ... ... ... U.S. Bristole Europejski ... ... ... gordon gin JFK kennedy Haiti wyspie .............................. euro motory ... ... ... mirrage vote abraahaam lincoln malibu cruise Tahoe 2019 ... ... ... ... continental 2000-2019 windson churchill ERT-149 torach remebertowie Wesola ... ... ... ... Washington ... ... ... mirage vote ... ... ... kustosz tequiller from Praque ... ... ... Gdynia w aorte jeeeeb jeereb jeeeeb aaa aaaa... ... ... auuu Gdynia .... ... ... .... ... ... uuuuuu orange UEFA UEFA UEFA UEFA NASA R.P. pbpbpbbpp aaaa Sezam ... ... ... oshee soplice strzaal ... ... ... ... ... ... Sophia wine ... ... ... UEFA NSA NASA love kojo redd bull ela wiki ibiza plaza

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Popławski Makak - Warszawa

Karol Popławski Makak
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Filtrowa 83 lok. 8
    02-032 Warszawa