pizzernia fantazja

Sztum

Opinie o pizzernia fantazja

Adam

Fantazja w Sztumie to TOTALNE DNO !!!! A SZEFOWA TEJ MARNEJ KNAJPY PO ROZMOWIE Z NIĄ STWIERDZAM TAK SAMO DNO !!!!WIDAĆ ŻE JUŻ SIĘ DOROBILI I KLIENTÓW MAJĄ TOTALNIE W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> BYLIŚMY MOŻNA POWIEDZIEĆ WIELOLETNIMI ICH KLIENTAMI ALE ZMIENIAMY ZDANIE NA OCZYWIŚCIE NEGATYWNE !!! OSTATNIE ZAMÓWIENIA PRZYCHODZIŁY ALBO ZE STARYM ŚMIERDZĄCYM MIĘSEM ALBO CIASTO SPALONE ALBO SOKI KTÓRE NIBY DAJĄ GRATIS POWYŻEJ ZAMÓWIENIA 50ZŁ I PRZED ZAMÓWIENIEM OCZYWIŚCIE MIAŁY BYĆ TO PRZY DOSTAWACH OCZYWIŚCIE ICH BRAK A SZEFOWA W ROZMOWIE GŁUPKOWATO PRZEZ TELEFON SIĘ ŚMIEJE ŻE SOKI DAJĄ WYBIORCZO !!!!! OMIJAJCIE TO COŚ WIELKIM ŁUKIEM ,MIELIŚMY ZGŁOSIĆ SPRAWĘ DO SANEPIDU ALE SIĘ SZEFOWA CIESZ ŻE PO PROSTU SZKODA NAM CZASU NA WAS , MYŚLĘ ŻE RZETELNA OPINIA WYSTARCZY !!! NIE POLECAMY MY I KILKUNASTU NASZYCH ZNAJOMYCH KTÓRZY JUŻ DAWNO PRZESZLI DO ROMY !!!

Darekpl18

Nie polecam bo po pierwsze jest drogo po drugie pizze są surowe i niedobre

Klient

Okropne jedzenie a obsługa jeszcze gorsza nie polecam bratowa poszła po pizze dla brata aby zanieść mu do pracy i wróciła z pizza ale z Romy bo w fantazji były glizdy pod pizza Była w szoku masakra jakaś pani z dołu z obsługi klienta mówiła że napluc do pizzy komuś żal normalnie włosy w pizzy odradzam

gosc2

W tej pizzeri obsluga jest wielka porazka. np paulina ktora obsluguje chciala napluc do pizzy ktora zamowilem, slyszalem sam jak powiedziala do kucharza ze napluje mu do pizzy. dziekuje za taka pizzerie gdzie pluja i niewiadomo co jeszcze robia!!!!!

???

Święta prawda.Oszczędzają na wszystkim,nawet płyn do naczyń jest rozcieńczany wodą.Pracując na kuchni musisz płacić za wyżywienie(pierwszy raz spotkałem się z tym ,że pracując na kuchni płacę za obiad).Zapomnij o odzieży roboczej,wodzie do picia itp.

Klient

Powiem wprost.. kazdy klient ma inne zdanie..wiec jesli Fantazja jest juz ponad 6lat na rynku to mysle ze jedzenie jest tez ok. a nie ze jakies nie swieze. Przyjdzcie a przekonacie sie sami.Polecam P.S Szacunek dla aktualnego Pizzera a takze Kucharki

K

wiesz co [usunięte przez moderatora] nie była taka zła trzeba sie do niej przyzwyczaić a co do śmierdzącego mięsa to napiszę wprost jak pracownik nie dopilnował aby nie śmierdziało i puszczał na pizze zepsute to czyja wina ?! za naszych czasów a pracowałam tam ponad 2 lata był tam porządek bo każdy pilnował swoich obowiązków i jedzenie było dobre !więc nie zganiaj winy na pracodawcę

My Wszyscy

Fantazja to scierwo. [usunięte przez moderatora] zwana takze [usunięte przez moderatora]to osoba wulgarna, ktora ma za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich pracownikow. Oszczedzaja zupelnie na wszystkim. Dodatki do pizz sa stare i czesto musza byc tuningowane. Wspolczuje osobom ktore tam pracuja...

Zostaw opinię o pizzernia fantazja - Sztum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pizzernia fantazja