Opinie o Sax Zespół Muzyczny w Zwoleń ul. Andersa 85

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sax Zespół Muzyczny. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sax Zespół Muzyczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sax Zespół Muzyczny w Zwoleń ul. Andersa 85

Dominika Nowy wpis

Wspaniali!

Damian

Najlepszy zespół przy jakim kiedykolwiek się bawiłam. Z niebywałym szacunkiem zwracają się do gości i nie piją alkoholu!

Paulina Nowy wpis
@Damian

Potwierdzam świetna kapela i kulturalni ludzie

Roman Nowy wpis

Cudownie tu Pan gra na saxifobie. Dla mnie sax to obowiązkowy element otoczki weselnej.

Aleksandra Nowy wpis
@Roman

A jeśli chodzi o ustalanie repertuaru to jak to wszystko organizacyjnie wygląda?

Marzena

Bardzo się dobrze bawiłam w takt muzyki zespołu Sax. Grają wszystko i fajnie.

Edyta
@Marzena

A ile ich jest w zespole? :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sax Zespół Muzyczny? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent terenowy.
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Master
OEX S.A.
logo firmy Hydro Energy - nowa rekrutacja
Hydro NRG Sp. z o.o.
Renata

Ten zespół to po prostu lata doświadczeń w swojej pracy. To jest warte wszystkie pieniądze.

Kamila
@Renata

A ile lat doświadczenia mają? :D

Kamila
@Renata

Czyli skład jest stały? Nie zmieniają się? Szukam właśnie pracy w zespole muzycznym i tak pytam czy kojarzycie jakieś rotacje :)

Hanna

Zespół gra przepięknie!!

Fantastyczni z Was ludzie. Wspaniałe bawucue publikę.

Maria
@Monika

A nie wiem może, czy zespół poszukuje nowych muzyków?

Alicja Mazurek

Bardzo fajny zespół

Waldemar

Witam. Bardzo podobała mi się gra zespołu Sax. Widać tu lata doświadczeń i też widać rozwój zespołu.

Wiktoria
@Waldemar

Super, że jest pan zadowolony z zespołu, mogę się dowiedzieć, na jakiej uroczystości u was występował? Ja śpiewam i szukam jakiegoś dobrego zespołu, który będę mogła dorywczo wesprzeć wokalnie. Jak kształtuje się współpraca? Na jakich instrumentach grają?

Tak władnie jak Sax powinien grać każdy zespół!

Bartek

Sax to świetny zespół grający już od lat.

Wiktoria

Najlepszy zespól jaki można sobie wymarzyć. Polecam wszystkim parom młodym.

Jak obecnie wygląda sytuacja w Sax Zespół Muzyczny? Obecnie nie ma wesel, więc pewnie ciężko z satysfakcjonującymi zarobkami, ale może któryś z członków ekipie napisze coś więcej, oczywiście anonimowo, na forum.

A kogo firma poszukuje? Klientow czy osoby do pracy?

Agnieszka Krzemińska

Chcąć mieć udane wesele o zdecydowanie warto brać zespół Sax pod uwagę. Takiej fajnej atmosfery chyba żaden zespół nie jest w stanie zrobić. W dodatku super muzyka i wokal i to sprawia, że jest weselny sukces. Byłam gościem weselnym na takim właśnie weselu i Sax właśnie tam grał.

Maria

Znakomity zespół na wesele, który robienie dobrych imprez ma we krwi.

asica

Mająto wyczucie i słuch muzyczny, a w dodatku bardzo dobrze bawią gości. Wesele z takim zespołem musi się udać.

Adrianna

Repertuar zespół Sax ma niesamowicie bogaty. Niespotykanie wręcz. espół robi krtókie przerwy, a efekt mojej zabawy jest taki, że nogi mnie niesamowicie bolą od tańczenia!! Super!

Szkoda, że tylko klienci piszą a przecież to forum dla pracujących w tej firmie.

raxdar

Całkiem nie dawno byłem na weselu z zespołem Sax. Po tym co usłyszałem na żywo jestem w szoku do dzisiaj a minęło już kilka tygodni. Nie dajcie się nabić w butelkę. Nie pokrywa się to zupełnie z tym co przedstawiają na stronie i w swoich klipach weselnych. Na stronie i klipach to w większości oryginały utworów. Biorąc zespół proście o zagranie na żywo, mimo to że się od tego wymigują. Pozdrawiam przyszłe młode pary szukające zespołu na wesele. Moje sugestie dla Sax Zespół Muzyczny: Większej tragedii nie widziałem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić wokalistę i wokalistkę w zespolę i nie oszukiwać w klipach weselnych

Czesław
@raxdar

Twoja negatywna opinia na pewno wzbudziła zaniepokojenie. W wątku do tej pory dominowały wyrazy zadowolenia ze współpracy z tym zespołem. Czy zespół Sax grał na twoim weselu, czy po prostu byłeś gościem, który miał okazje usłyszeć ten zespół? Co masz na myśli pisząc swoje oskarżenie?

zzyzyz
@raxdar

Widzę, że konkurencja nie śpi:):). Jakie to niskie żeby się do czegoś takiego posuwać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sax Zespół Muzyczny - Zwoleń

Sax Zespół Muzyczny