Opinie o Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma w Dębica

Józia Nowy wpis

Hej, pojawiła się oferta dla pracownika kawiarni, na pół etatu. Akurat taki wymiar by mi pasował, ale czytam w komentarzach, że swego czasu atmosfera była słaba. Zwłaszcza jeśli chodzi o podejście szefostwa do pracowników. Ktoś wie czy coś się zmieniło w tym temacie? W ofercie opisują to tak, że praca odbywa się w przyjaznych warunkach, ale chętnie poznam obecne realia. Z góry dzięki!

PRACOWNIK BYŁY Nowy wpis

bardzo ciężka praca, szefowa wrzeszczy na pracowników przy klientach, pracowałem ponad pół roku, atmosfera więzienna raczej.... gastronomia to ciężka praca fakt, ale tam to był horror jakiś nie polecam ( omijać szerokim łukiem )

Kuchnia

Nieprzyjemna, wręcz okropna atmosfera, brak kontaktu szefowej z kandydatem do pracy, nie polecam!

Izabela
@Kuchnia

To szefowa nie nadzoruje procesu zatrudniania nowych pracowników? W takim razie kto się tam zajmuje rekrutacją?

Kuchnia Nowy wpis
@Izabela

Tylko w jeden dzień była i tyle… naprawdę brak szacunku jakiegokolwiek, masakra poprostu tak jak wyżej piszą knucia pomiędzy pracownikami i szefostwem i w ogóle masakra

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w E.J.B. Kawiarnia Enigma S.C.?

Jola

Dramat ,tam nie ma żadnej podstawy ,pracujesz na czarno za około 13 zł na godzinę .

Zuzanna Nowy wpis
@Jola

Ale jak to? W ogóle umowy nie ma? Czy jakieś śmieciówki chociaż się podpisuje?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik kawiarni. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Wrrrr

Wszystko poniżej jakichkolwiek zasad i norm .Pracownik traktowany jak parobek ,śmieszne stawki godzinowe ,o umowie nie ma mowy ,a pieniądze wypłacane w woreczkach śniadaniowych ???? Atmosfera dno dno u jeszcze raz dno,knucia szykany i poniżania to jest tam codzienność.Pracuja tam tylko Ci co muszą ,każdy mądry ucieka po około tygodniu góra dwóch.Nikomu nie polecam ,jak najdalej od takich ludzi

Danuta

Komentarze jakoś nie zachęcają zbytnio do podjęcia się pracy, a fajnie byłoby znaleźć coś ciekawego w okolicy... Faktycznie z atmosferą bywa tutaj coś nie tak? Ktoś pracuje i dałby znać jak praca jako kelnerka tutaj wygląda? Czy oprócz podstawowych obowiązków wykonuje się coś jeszcze, jak relacje w zespole i szefową? I przede wszystkim jak miesięczne zarobki tutaj by się prezentowały?

Xyz
@Danuta

Kelnerek tam nie ma, tylko dziewczyny na bufecie, tak to numerki i samemu się odbiera jedzenie, na kuchni masakra naprawdę nie polecam

Etc
@Danuta

Atmosfera okropna! Najgorzej jak jest ruch w piątek...zarobki najniższe

Pierogi

Praca ciężka atmosfera okropna

admin

Oceń swoją współpracę z firmą E.J.B. Kawiarnia Enigma S.C.? Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma - Dębica

• Jak się pracuje w Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma?

Zobacz opinie na temat firmy Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Henryka Pacanowska E.J.B. Kawiarnia Enigma
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Sportowa 26
    39-200 Dębica