Opinie o Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM w Jangrot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM w Jangrot

Mateusz

Czy gospoda działa ? Są tam dobre napiwki? Jak atmosfera ?

Mize
@Mateusz

dziala na zasadach jak dawniej .

Mieczysław Nowy wpis
@Mize

No dobra a przyjmują nowe osoby do pracy? To znaczy mam na myśli kelnerów? Bo akurat szukam dorywczej roboty na sezon. Z napiwkami da się wyciągnąć dobrą kasę czy nie bardzo?

Kas...ia Nowy wpis
@Mateusz

Dziala. Napiwki sa bardzo male albo wcale. Atmosfera niezbyt mila. Nie polecam

Maja

Lata temu na temat firmy pojawiły się dość negatywne komentarze od byłych pracowników w związku z warunkami oraz przerastającą ich wydajność nadwyżką godzin pracy. Czy od tego czasu nadeszły jakieś zmiany z tym związane? Wciąż jest tylko jeden dzień urlopu zaraz po maratonie trzynastu dni roboty? Czy doszło chociaż do podwyższenia stawek oferowanych kucharzom?

Mize
@Maja

bez zmian. niestety;(

Maria
@Mize

a to jakie są teraz stawki na godzinę?

L9K Nowy wpis
@Maria

Indywidualne

Maja Nowy wpis
@L9K

Tak? A jak dokładnie są uzgadniane w takim razie?

Narazie dzazga

A ta kogo podciotek ? Blondi myśli że wszystko pomyje hahahahah

Właścicielka niezbyt miła, od byłej pracownicy dowiedziałem się że właścicielka jedynie na czym jej zależy to pieniądze, zero szacunku do pracowników. Poszukuje pracowników z ogromnym doświadczeniem tym samym proponując grosze, więcej na ulotkach się zarobi. Nie wiem czemu ludzie tu piszą o jedzeniu skoro to serwis pracy, ale pomińmy. Nie polecam tutaj pracy, sam próbowałem się dostać to zostałem wyśmiany. Jeżeli jesteście szefami kuchni, albo macie 20 lat doświadczenia to może macie szansę się tu dostać ale za 9 zł /h? Niezbyt się opłaca, a praca codziennie po 8 godzin od poniedziałku do niedzieli, raz na 2 tygodnie dzień urlopu, czyli dla przykładu: Pracujesz od poniedziałku do niedzieli, w następnym tygodniu od poniedziałku do soboty i w niedziele jeden dzień urlopu, czyli 13 dni pracy i dzień urlopu, śmiech na sali. Jeśli nie chcecie się zamordować na śmierć to nie polecam tej pracy i tak jak pisałem lepiej iść ulotki rozdawać.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Maria

Witam, korzystałam z cateringu Pani Edyty Kiwior. Przemiła wlascicielka, bardzo zyczliwa, otwarta, doradzi. Polecam z całego serca! Pyszne i obfite jedzenie. Profesjonalna obsługa. Dobre ceny. Nic dodać...nic ująć:)

Robert

Jeśli ktoś ma zamiar iść tu do pracy, to nie polecam z całego serca. Małe zarobki, oszukiwanie na umowach, w paru przypadkach praca na czarno za grosze...

maciuswielki

Przenika wlascicielka a o obsludze nie wspomne. A jedzenie ....same plusy. Nosi taniej nigdzie nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM - Jangrot

Edyta Kiwior GOSPODA POD LASEM