KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Mateusz .

Witam. Poproszę o informacje. Posiadam doświadczenie C E ADR. Szukam pracy system do uzgodnienia. Co mnie interesuje stała współpraca. Skoczek. Własna działalność gospodarcza. Dniówka. Za każdym dzień pracy. Poproszę o info. Pozdrawiam.

Yevhen

Спасибо "Kawczynski Wlodzimierz" вам за ответ. Плохо владею Польским языком. Спасибо

Yevhen

Добрый день, вы нанемаете на работу водителей из Украины? Стаж работы 4 года на холодильном транспорте. Хотелось бы работать в вашей компании "Kawczynski Wlodzimierz". Буду благодарен за ответ.

@Yevhen

Dzień dobry, w związku ze zwiększeniem taboru prowadzimy rekrutację na stanowisko kierowcy. Nadmieniam, że wymagana jest znajomość języka polskiego. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 728 336 328. Pozdrawiamy Dział HR

IAROSLAV

Witam Zatrudnicie kierowcę z Ukrainy z doświadczeniem w Europie na lodówkach od ponad 5 lat?

@IAROSLAV

Dzień dobry, w związku ze zwiększeniem taboru prowadzimy rekrutację na stanowisko kierowcy. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 728 336 328. Pozdrawiamy Dział HR

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Drive

Witam czy w tej firmie można wstawić 2 busy ? Jeśli tak to jakie są wymagania co do busów ? Pozdrawiam

@Drive

Dzień dobry, aktualnie bazujemy na ładunkach całopojazdowych więc nie korzystamy z busów. Jednak nasze plany rozwojowe przewidują ładunki przeznaczone do trasnportu busami. Bardzo proszę o przesłanie oferty na adres firma@kawczynski.com.pl.

Заинтересованный

Здравствуйте, нанимаете ли вы на роботу водителей из Украины с опытом по Европе и Англии. Очень заинтересовала ваша компания. Буду благодарен за ответ.

Adam Kościuk - kierowca

W firmie Kawczyński - Logistics pracuję jako kierowca od 2016 z przerwami będzie jakieś 4 lata. Przerwy to było poszukiwanie innej lepszej firmy albo sprawy osobiste. Przerobiłem kilka firm nie będę wymieniał jakich i tutaj nikt nie zadzwonił do mnie po pauzie 9h i 1 minuta dlaczego jeszcze nie jedziesz. Owszem różne sytuacje były ze spedycją nie każdy musi mnie lubić i wice wersa ale zawsze można dojść do porozumienia i może raz się zdarzyło odjechać od rampy na oucie ale powiedzcie ile razy się komu zdarzyło z braku czasu albo przez korki (sytuacje życiowe) Ktoś napisał że o pieniądze trzeba prosić ja nigdy nie prosiłem chociaż kilka razy były po 12 dniach ale w umowie jest 14 dni. Podstawa zawsze na czas albo przed czasem. Jeżeli masz trudną sytuację i chcesz wolne nigdy nie było tak że nie dostełem nawet wyjazd mi przesuwali. Ktoś powie donosiciel to ma! ???? Nigdy na nikogo nie doniosłem i mam w d.. Kto co o mnie myśli ale jak ktoś uważa że jemu się wszystko należy to zawsze będzie mu źle i nawalał na wszystkich i ciekawe jak swoją firmę byście prowadzili. Byłem w firmach jak Ci ukradli paliwo to zwracałeś przynajmniej za połowę tutaj nawet nie słyszałem aby ktoś za uszkodzenie pojazdu płacił. Wiadomo każdy by chciał zarabiać jak najwięcej dieta mogłaby być większa może będzie jak wejdzie ten pakiet w lutym. Nie boję się negatywnych komentarzy a kto nie lubi pracować to zawsze i wszędzie będzie mu źle. Pozdrawiam czytających.

Robert

Czy firma zapewnia kartę Multisport i dodatkową kartę kierowcy ?

obserwator
@Robert

Po co ci to skoro wiecznie w robocie ?

Jak wygląda tutaj praca spedytora/dyspozytora? Ktoś coś?

spedo 2019-2020
@Zainteresowany

płacą mało i obiecują premię (usunięte przez administratora), przy czym z tej premii to tną Ci za cokolwiek, możesz nieodebrać telefonu od pana a, m lub k i już to jest argument byś nie dostał. mega srają się o raporty rentowności przy czym nie pokazują jak dokładnie je wykonywać. niby możesz podejsć do specjalistki ale rzadko kiedy ona ma czas lub ty, przeważnie po 15 aut na osobę, weekendy według umowy masz wolne, defacto pracujące bo musisz wysyłać maile gdzie są i co robią twoje auta, odbierasz masę telefonów zwłaszcza od kierowców ukraińckich. panowie bez obrazy ale chcecie pracować w polsce to się nauczcie rozmawiać po polsku. mało tego obowiązują dyżury czyli do pracy przychodzi trzech pracowników po godzinach i dwóch z nich od 16 do 22 pilnuje rozładunków i załadunków, kolejny o 22 do 6 rano. jeśli nie masz w danym czasie rozłądunku lub załądunku to w pełni odpowiadasz za swoje ciągniki. układy z szefowstwem i donosicielstwo to norma wśród kierowców i spedytorów w tej firmie. mega presja, nie polecam.

Były
@spedo 2019-2020

I ty kolego masz świętą racje!!!! W końcu ktoś to powiedział jaka to uczciwa firma. Jako były kiero nie polecam. Banda zakłamanych konfidentów . Część kierowców to sprzedawczyki . Ludzie bez honoru. Oto prawda o Kawczyński logistic!!!!!!!!

@Były

Noi coś się dzieje. Prawda w oczy kole? Żaden z tych wspaniałych szoferów nie pochwali firmy na forum? Tylko kłamać na parkingach potraficie sprzedawczyki !!!!! Powodzenia

Po prostu
@Marek

Po prostu żaden z nich nie ma czasu odpowiedzieć bo właśnie kręci pauzę bez karty w tacho, albo udaje że oddaje godziny. Właśnie dlatego firmy nie bronią, po prostu brak czasu

Magda
@spedo 2019-2020

Byłam spwdytorem w tej firmie i piszesz głupoty!!!! Kasa dobra szefostwo też wporzadku nie wiem czy ty mówisz na pewno o kawczynski logistyk...

Barbara
@Magda

Każdy ma prawo do własnego zdania. Jednym praca w Eksport Import może wydawać się w porządku, a innym już niekoniecznie. Ale dobrze, że Ty akurat chwalisz sobie tego pracodawcę. Jak długo byłaś tam zatrudniona, no i dlaczego stamtąd odeszłaś?

Mac
@Magda

Nie on mówi o kawczyński logistics

Mahda
@Barbara

Jakiś czas temu byłam tam spedytorem i ja sobie chwaliłam, a czemu huz nie pracuje? Dluga historia ...

Interesant
@Zainteresowany

Czy spedytor ma 3500 na rękę?

dobre
@Interesant

Tak, jeśli się ładnie uśmiechasz, przytakujesz i na umowie masz spedo, nie dyspo. Pod stołem jak się schylisz a nie mają ci nic do zarzucenia to sotaniesz różnicę od najniższej krajowekj

????????

Moim zdaniem jak na tak duzą flote to bardzo dobra firma w tych czasach . Auta nowe ,sprawne nie musisz być mechanikiem tylko jestes kierowcą . Szef bardzo wyrozumialy mozna zalatwic kazda sprawe . Wiadomo raz jest ok a raz masz ciśnienie bo nie każdy spedytor jest tam ogarniety ,ale to chyba jak w kazdej innej dużej firmie . Kawczyński caly czas sie rozwija ,ale czy wyjdzie to na lepszy czy nie , ciężko powiedziec . Nie zawsze duza flota aut wychodzi na korzyść pracownika . Wyplata zawsze na czas a nawet przed czasem . Mysle ze nie mozna narzekac ale wiadomo ,kazdy ma rozne wymagania ,kwestia podejścia i czego kierowca oczekuje . Wiec chyba tyle . Pozdrawiam !

Krystian

Czas pracy się kończy, to jazda na out tutaj to normalka! Kierowca jest nikim w tej firmie. Spedytorzy za grosz szacunku dla kierowcy. Wynagrodzenie nieadekwatne do pracy. Ukraina ucieka, ciekawe kto będzie jeździł, Polaka traktują nie jak człowieka. Wieczne problemy, kiedy się zjedzie do domu. Stawka głodowa I wieczne poganianie. Pauze ma tachograf a nie kierowca. Załadunki/ rozładunki w czasie pauzy bądź na out.

Były
@Krystian

Tak kolego się kończy zanizanie stawek!!!! A teraz gonitwa bo trzeba nadgonic kilometrami. (usunięte przez administratora)

Obecny siofer
@Krystian

Ale gościu piszesz głupoty nigdy tak nie było i nie ma nadal zejdź na ziemię

Grzesiu

Jezeli nie mam doświadczenia i będę pracowal w podwójnej obsadzie ,po jakim czasie jest możliwość pracy w pojedynkę ?? Pozdrawiam

@Grzesiu

Dzień dobry, jazda w podwójnej obsadzie to rozwiązanie, którym powinny zainteresować się osoby stawiające w zawodzie kierowcy pierwsze kroki. Drugi, bardziej doświadczony kierowca pomoże w podniesieniu kwalifikacji, udzieli informacji o trasach i posłuży radą. Czas po którym kierowca może rozpocząć pracę w pojedynczej obsadzie zależy w głównej mierze od nabytych umiejętności i gotowości do samodzielnej pracy. Czas szkolenia wynosi przeciętnie 3 miesiące.

Czy w firmie Kawczyński Włodzimierz PHP Eksport Import przyjmują do pracy kierowców bez doświadczenia( możliwość przyuczenia)?

Dzień dobry, istnieje możliwość zatrudnienia kierowcy bez doświadczenia pod warunkiem, że do rekrutacji przystąpi z drugim doświadczonym kierowcą, który będzie pełnił rolę nauczyciela. Zależy nam na dobrej współpracy i komforcie pracy, dlatego też sami nie wyznaczamy kierowcom zmienników. W przypadku pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: s.kawczynski@kawczynski.com.pl

zainteresowany

Jak wyglądają w firmie zarobki spedytora z 3 letnim doświadczeiem?

@zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W przypadku chęci uzyskania informacji o warunkach zatrudnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: s.kawczynski@kawczynski.com.pl

Maniek

Czy firma zatrudnia kierowców bez doświadczenia?

Larp

Ile się zarabia we firmie na stanowisku kierowcy i w jakim systemie się jeździ ?

KieroSPA
@Larp

Różnie kolego. Gotowej stawki nie podam, żeby nie było, ale w systemie 2 na 1, 3 na 2, naprawdę idzie się odnaleźć gdyby tylko nie taki jeden. Będzie kombinował by Cię wyjechać na maksa i weekendówke skrócić.

@Larp

Dzień dobry, od 1 stycznia 2021 r. wynagrodzenie pracownika zatrudnionego na stanowisku kierowcy uległo zmianie. W przypadku pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: s.kawczynski@kawczynski.com.pl

Kieromera
@KieroSPA

No andruś daje popalić. Przepinka pany, przepinka

Keto

Jakie są systemy pracy w firmie ?

Dyspozi
@Keto

Chodzi o dyspozytora?

Marcel

Każdy zarabia tyle ile zrobił i na ile warta jest jego praca. Dla mnie dobra firma i na kasę nie narzekam!

Tomaszewski

2100zl podstawy masz na umowie a 220zl dniówka . Resztę sobie policz to wyjdzie Ci wszystko . Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,

miło nam, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Śledzimy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w Kawczyński Logistics. Również, we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: firma@kawczynski.com.pl. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy, na czym szczególnie nam zależy.

Pozdrawiamy,

Kawczyński Logistics

Zostaw merytoryczną opinię o KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O. - Ślesin

• Jak się pracuje w KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.