Opinie o Tymbark S.A. w Tymbark

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tymbark S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tymbark S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tymbark S.A. w Tymbark

anonym.

Kupiłem Napój tym bark jabłko kiwi taki zielony. myślałem że napiję się wody z sokiem z kiwi a tu jeden ulepek słodzik suklaroza która zakazana jest prawie w każdym europejskim państwie.O koncentratach nie wspomnę bo wiadomo że są szkodliwe. Po wypiciu połowy tego pół litrowego soku źle się poczułem i zaczeła mnie boleć nerka i brzuch. Dlaczego Pani w sklepie nie ostrzegła mnie przed wypiciem tego soku .Może powinno się to rozcieńczać z wodą 1:10 to w tedy dało by się to jakoś pić.Na dodatek jest teraz reklama tych soków w r a d i u co wydaje się podejrzane.Reklamuje się soki które mogą szkodzić dorosłemu a co dopiero młodszemu.

Asiula

Kupiłam Tymbark kaktus którego uwielbiałam pić a ta fuj ochyda jak coś takiego można pić kaktus mniej cukru widniało na etykiecie dla mnie liczy się smak i dlatego czasami wydaje moje ciężko zarobione pieniądze do tej pory byłam zadowolona a teraz nie zmieńcie to plis

Olek

Co to za (usunięte przez administratora) z etyketą? Patrzę sok Mango, ok biorę. Nalewam do skłanki, piję - pomarańczowy... Patrzę znowu na etykete - małymi literami napisane pomarańcza, a niżej MANGO. Czytam skład - pomarancza 90%, mango 10%. Tymbark, nigdy więcej!))

Mariusz

Witam tymbark jabłko w puszce to totalny (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tymbark S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
hik

Magazyn Tychy -> kierownik kierunkowskaz-> kierownik bałaganu

mieta

Magazyn handlowy w Tychach, prezes już dawno stracił kontrolę co się na magazynie. Kierownik kompletnie nie ma pojęcia co robi, każda próba sterowania, powoduje jeszcze większy (usunięte przez administratora) Promują po linii idiotów, gumowe uszy. Potem wychodzi, że awansują nie umiejący liczyć kretyni po zawodówce (albo bez), a na pickingu, lub wózku zostawia się osoby, kończące bez problemów kolejne kierunki studiów wyższych

Xxx

Polecam

mefiu

Jest 2 rano ogladam film a tu jeeeb max głoności reklama sąsiad obudzony policja wzywna i mandat 100 ziko Nie polecam nie kupujcie tego może skończy się hajs na reklamy o 2 rano

Majówa

Proszę zwrócic uwagę na metalowe kapsle w napoju, ponieważ przy otwieraniu skaleczyłam się bardzo w palec.

Doro

Niestety Tymbark strasznie się popsuł, mieszkam za granicą, zawsze po przekroczeniu granicy zaraz na pierwszej stacji paliw kupowałam "Jabłko miętę " Niestety ostatni raz, wszystkie soki są z dodatkiem substancji słodzących a ja niestety nie cierpię tego smaku i wyczuje po pierwszym łyku ????????????????

Krzysztof
@Doro

Zgadzam się ostatnio kupiłem kartonik soku z Tymbarka bo zawsze go lubiłem. Odkręcam, próbuje, a tu jakaś chemia w posmaku patrzę na opakowanie widzę nowy niebieski napis na opakowaniu z przodu "mniej cukru" acha myślę jak mnie cukru jak słodkie. Patrzę na skład : SUKRALOZA!!! No tak bardzo zdrowe podejście firmy Tymbark do klienta zastąpienie cukru rakotwórczą chemią. Wyrzuciłem od razu cały kartonik do kosza. Tymbark stracił kolejnego klienta bo nie będę się szprycowac chemicznymi, zabójczymi substytutami cukru.

Mia

Hej. Mozecie wypowiedzieć się o pracy w Tymbraku jako operator maszyn? Jak wyglada na ta chwile wynagrodzenie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, mam 2,5letnie doswiadczenie jako operator maszyn.

Goska 55

Nie polecam soków 100% z Tymbarka o smaku pomarańczy ponieważ dziś otworzyłam zakupiony sok i była w środku pleśń

Alicja
@Goska 55

Może napisze Pani z tym bezpośrednio do Tymbarku? To pewnie jednostkowy przypadek, może np. opakowanie się uszkodziło w sklepie. Ale oni na pewno pomogą w takie sytuacji bez problemu.

Robert
@Goska 55

Zgadzam sie z pania, pisze Sok pomaranczowy, a glowny sklad jablko i marchewka, jaja robia sobie , mysla ze ludzie w ciemnogrodzie mieszkaja jeszcze.

Czy Tymbark S.A. zapewnia kartę multisportu?

Nijooaa

Tak

Zielony

Co ty teraz zniknęły pieniądze socjalne.

Patryk

Kiedy firma będzie znowu rekrutować ?

Nijooaa
@Patryk

Na ten moment z tego co mi wiadomo to ciężko z przyjmowaniem do nas osób przez całą tą pandemie. Ale warto zostawić cv, jeśli chce się tam podjąć pracę

Zielony
@Patryk

Pewnie na sezon kwiecień maj, najniższa krajowa, a jak łaskawie kierownik dożuci 200 uznaniowej to max. Dojenie ludzi.

Mz

Witam czy firma prowadzi rekrutacje jestem z Nidzicy i interesuje mnie praca w tej firmie

WilCzek

Niestety ale jestem zmuszony wystawić negatywną ocenę, smak spowodowany przez sztuczne słodziki jest nie do przyjęcia.

enzo

Dzień dobry chciałbym powiedzieć że kiedyś robiliście dobry sorki itp. A teraz tego się nie da pić .Straciliście stałego klijenta,pozdrawiam :0

Zaneta

Sok jest dobry ale ta reklama jest ochydne z ta gruba (usunięte przez administratora) zniechęca do picia

Ask

Czy poszukują może kogoś do Kontroli Jakości lub R&D?

Ryszard
@Ask

Nie tak dawno pytałeś o to, czy firma ta poszukuje pracowników do kontroli jakości. Udało Ci się może coś ustalić? Na forum niestety nikt nie odpowiedział, więc może poza coś ustaliłeś?

El Dòpa

Dlaczego tak hałasuje ten zakład, czy to nikomu nie przeszkadza? Z okolicznych mieszkańców. Proceder jest w okolicach 0-2 w nocy, nie da się wytrzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o Tymbark S.A. - Tymbark

• Jak się pracuje w Tymbark S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tymbark S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tymbark S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tymbark S.A.