Opinie o Tymbark S.A. w Tymbark

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tymbark S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tymbark S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tymbark S.A. w Tymbark

Raffi

Zawsze były mam bliskie produkty Tymbark ale od kiedy firma rozpoczęła wprowadzać zamienniki cukru to tych chemicznych substancji nie da się pić zostaje w gardle jakiś dziwny smak jak firma nie zrezygnuje z tych substancji my już nigdy nie kupimy Tymbarku ........

@Ilona

po prostu sok ma być sokiem a nie 10% 90 % wody a jak zysk się nie zgadza to dają 5% soku i 95% zysk idzie w górę akcje też

Amelia

Dzień dobry! Uwielbiam Tymbarku bardzo naprawdę. Najbardziej gazowane ale czy można by było zrobić napój Tymbark gazowany o smaku marakui z pomarańczą? Bardzo bym się ucieszyła gdybyście taką zrobili ale nadal są fajne

Blondi
@Tomasz

No a zdradzisz chociaż jaka ta nagroda tak ostatecznie była? Niektórzy pewnie będą chcieli sprawdzić czy według ich uznania opłaca się angażować. :D ciekawi mnie tez efekt, co z tą linią się podziało? Inny pracownicy mają z tego także pewną korzyść?

Malwina Nowy wpis

hej, nie szukali przypadkiem tutaj kierowcy C+E jakiś czas temu? mamy z chłopakiem taki początek oferty w przeglądarce ale kliknąć się w to już normalnie nie da. chcemy się dowiedzieć czy bez większego doświadczenia przyjmują i czy to trasy krajowe. Dacie znać? chłopak dopiero zaczyna

Amelia

@Amelia

W nawiązaniu do Pani opinii zastanawiam się czy pracownicy także mogą podrzucać jakieś swoje pomysły w kontekście warunków pracy? Wiecie czy jakiekolwiek zostały wdrożone? I tak na marginesie to czy dostaje się także deputaty?

Tomasz

Pracownicy mogą podrzucać swoje pomysły :) fajne pomysły są wdrażane i też nagradzane. Mi się zdarzyło wdrożyć mój pomysł na usprawnienie linii-warto było.

Blondi
@Tomasz

AntyOszuści Nowy wpis

Przestrzegam przed pracą w Tyskim Tymbarku. Kłamią na każdym kroku. Nic się nie zgadza. Stawka niska o premii zapomnij, za urlop nie płacą. Kolesiostwo i nierówne traktowanie. Jeden pracuje za trzech a płacone ma za pół a drugi nie robi nic a stawka w kosmos wywalona. Nie musisz nic robić ważne że dziobiesz u przełożonych. Awans w tej firmie to totalna abstrakcja . Generalnie kadra zarządzająca to ignoranci. BHP w tej firmie to science-fiction. Jeżeli chcesz być notorycznie oszukiwany i dorobić się depresji to praca dla Ciebie jeżeli jednak szukasz uczciwego pracodawcy uciekaj jak najdalej.

Wiolka Nowy wpis
@AntyOszuści

Wyjaśnisz mi temat tych stawek w kosmos wywalonych jak to ujmujesz? Nie bardzo rozumiem tych rozbieżności, są to tożsame stanowiska czy właśnie nie i po prostu zestawiasz ze sobą różny zakres obowiązków? co do kwestii awansu problemem jest brak stanowisk do tego przeznaczonych? Całej struktury nie znam wiec pytam

Edek Nowy wpis
@AntyOszuści

W Olsztynku w Tymbarku jest podobnie. Przełożeni zachowują się jakby pracownicy niższego szczebla byli gorsi, zwłaszcza prym w tym wiedzie pan kierownik magazynu. Stawki na tych samych stanowiskach i przy takim samym zakresie obowiązków są odmiennie inne. Brak komunikacji że strony przełożonych (mowa o kierowniku), w momencie kiedy prosisz o rozmowę o podwyżkę to okazuje się że to co robisz nie jest dobrze i na tyle szybko żebyś mógł o cokolwiek prosić. Przydałoby się ktoś zupełnie z zewnątrz żeby zobaczyć jak to wygląda.

Emma

Widzę ze w ostatnich opiniach raczej skupiono się na produkcie a nie warunkach pracy, czy skład napoju ma w ogóle na nie jakikolwiek wpływ? Opisze mi ktoś proszę konkret jak praca na tej produkcji wygląda? nie mam jeszcze doświadczenia. jest więcej Pan czy Panów?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tymbark S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jakie wartości są cenione w Tymbark S.A.?

Magazyn

Przede wszystkim kolesiostwo, jak masz kolegę lub kogoś z rodziny na menagerskim stanowisku to możesz liczyć na na wysoką stawkę godzinową (miały być za kompetencje) i godziny pracy tylko 6-14.

Raffi

Jacek
@Raffi

Żona kupiła jabłko wiśnię na małą imprezę. Bezwiednie się napiłem i nagle wróciłem myślami do "przepysznego soku Caprio". Tymbark kiedyś to był bardzo smaczny napój, a teraz nie da się tego pić. Nie chce mi się wierzyć że komuś wersja ze słodzikiem smakuje. Mnie jako klienta stracili. To się Tymbarkowi opłaca?

Bzdura
@Raffi

Zgadzam się, produkty tymbark smakują jak najtańsze z marketu a kiedyś były mają ulubioną marką

@Bzdura

Czyli też jesteś przeciwny sztucznym słodzikom czy po prostu smak Ci nie podpasował? To tak naprawę oni wycofali już każdą wersję z normalnym cukrem?

@Ilona

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Tymbark S.A.?

Ogólnie tymbark dobry bardzo mi smakuje ale te walone zamykania w szklanych tymbarkach do jakiś nie śmieszny żart ja próbuje otworzyć to (usunięte przez administratora) to zawleczka się urwała i trzeba było kombinerkami otwierać

Ilona

Odnośnie tej reklamy to jak liczny jest obecnie dział marketingu i ile osób działa nad takim reklamowym projektem? Ciekawa też jestem kto ma ostatnie słowo w tej kwestii, wiecie? :D

Kobietazstażem

Praca weekendy i nocki ,płaca loteria raz zarobisz prawie najniższa i potem żeby Ci oczy zamydlić dadzą Ci jedna ,,lepszą'' kobiety wgl nie mają tam jakich kolwiek praw,nie idzie produkcja to sortowanie ,dźwiganie itp.. nie było by w tym nic dziwnego bo przecież to praca ale faceci w tym czasie nie robią nic. ! Przełożeni się boją zwrócić im uwagę ,kierownicy to widzą i nic z tym nie robią .Myślę ,że firmę można śmiało polecić dla grupy męskiej będziecie siedzieć i wietrzyć jaja jak tylko coś się będzie działo dostaniecie kogoś do pomocy bo przecież wam firma nie da się pobrudzić ,przykre ..

arka
@Kobietazstażem

A co ty chciałaś? Trzeba wiedzieć jak wygląda myszka, mieć pysk jak stodoła, skończone pełne 6 klas podstawówki

jkgf
@arka

czyżby mowa o Tomaszu K.?

Bzdury pisze

Honorata
@Kubus

Ustosunkujesz się do tego bardziej konkretnie? Czemu bzdury? Jak to wygląda z twojej strony?

@Kobietazstażem

Poprostu wiekszosc kobiet nie ma kwalifikacji zeby obsługiwać bardziej skomplikowane maszyny gdzie trzeba samemu pobawic sie narzedziami.jak juz sie to potrafi to mozna stac i patrzec jak wskazowki na zegarze sie przesuwaja.a te kobiety musza isc sortowac bo nic innego nie potrafia niestety

Sejn
@jkgf

Prawa ręka Jarosława?

Slixtus
@Kobietazstażem

Z tego co pamiętam ci co tam stoją to są wykwalifikowanymi operatorami maszyn jak ktoś nie chce chodzić na szkolenia to nie będzie miał spokoju.Pozatym oni są odpowiedzialni za pracę maszyn każdy postój jest droższy od pracy fizycznej

@Slixtus

tylko te wspomniane przestoje chyba nie kosztują bezpośrednio samych pracowników? te szkolenia jak konkretnie są organizowane i jak wyglądają, że ktoś faktycznie miałby nie chcieć brac w nich udziału?

Pragmatyk

W tychach, kolesiostwo wszechwładne. Nawet PZPN za czasów Fryzjera to był mały pikuś

Natalia
@Pragmatyk

A co to znaczy w praktyce? Ci którzy są zatrudnieni po znajomości jakoś lepiej zarabiają czy jak? Możesz rozwinąć? Bo w sumie nie bardzo wiem do czego się odnosisz.

Sejn
@Natalia

(usunięte przez administratora) totalny. Na wózku chodzący kalkulator z tyułem mgr inż. Zarządza kretyn po zawodówce, nie mający totalnie o robocie

@Sejn

to się zdecyduj czy mgr inż czy po innej szkole. zresztą wykształcenie już w tych czasach nie jest chyba aż tak istotne, napisz lepiej konkret odnośnie tego zarządzania skoro uważasz, że takie słabe jest

@Ilona

Chodziło mu zapewne, że na wózku jeździ osoba wykształcona, a kierownikiem jest jakiś (usunięte przez administratora)po zawodówce.

@Gość

nie wiem na ile w tym prawdy, bo nie siedzę w czyiś papierach ale jakie to ma dalsze konsekwencje już tak w rzeczywistości? jak obecnie pracę tutaj macie organizowaną?

K

Nadgodziny sa płatne. Teraz w miare wypłacają, ale jesli pracuje sie w systemie czterobrygadowym to wtedy soboty i niedziele pracuje sie za darmo. Niestety do systemu czterobrygadowego przymuszaja ludzi siłą i nie przejmuja sie tym czy ktos moze czy nie

@K

Hahaha taak kierownik przyklada ci pistolet do glowy i zmusza do pracy.jasny fikks ale bzdety.Juz na rozmowie kwalifikacyjnej wiadomo ze to praca przy zywnosci i system 4b

@Kubus

aha... A jeśli chodzi o ten system to czy były jakieś podwyżki może z tego tytułu? albo planują coś na przyszły rok donośnie finansów?

Grażyna
@K

Co to znaczy soboty niedzielę pracuje się za darmo? Wolę czterobrygadowke niż trzy zmianowke. Jak ktoś nie pracował tak to (usunięte przez administratora) może powiedzieć. Pracuje 11 lat i złe nie jest jak ktos będzie chciał pracować to będzie pracował po co patrzeć na kogoś, lepiej pilnować swojego nosa. Nadgodziny są płatne lub możesz je wykorzystać i wpisać sobie jako dzień wolny. Soboty i niedziele też masz płatne pokaż mi pasek z wypłat, że masz soboty i niedziele nie płatne i że robisz za darmo.

Czy przyjmują obecnie do tymbarka?

Danuta

A jakie stanowisko cię interesuje? Znalazłam kilka ofert, więc chyba rekrutują. Sama myślę o produkcji. Może slyszałaś coś o tym stanowisku? :) O warunkach? :D

Praca w tymbarku to jednym slowem wyzysk. Niskie zarobki, zmuszanie ludzi do niewolniczej pracy w systemie czterobrygadowym ! W takim systemie pracuje sie za darmo w soboty i w niedziele i zero jakiejkolwiek chęci zmiany tego. Niektórzy pracownicy sa chronieni moga nic nie robic, chodzic do pracy jak chca i nikt im uwagi nie zwraca, zero konsekwencji, a ty czlowieku odwalaj za takich robote ! Kierwonictwo niedogadane, nie sluchaja w ogole próźb pracownikow ! Nic pozytywnego w tym miejscu was nie czeka i mowie to zarowno o produkcji jak i o magazynach. Gdyby nie moja sytuacja to dawno zmienilbym prace. Jesli jestes mlody to nawet nie trac czasu i nerwow na ten zakład, bo zycie jest zbyt krotkie by je tak marnowac

Joanna

Ale jak to, ma się płacone za pracę od poniedziałku do piątku a w weekendy trzeba za darmo? Czy chodzi o to że nie ma żadnych dodatków?

@Joanna

Jesli się pracuje w systemie od poniedziałku do piatku to wtedu nadgodziny są płatne, ale jesli pracuje się w systemie czterobrygadowym to wtedy soboty i niedziele pracuje sie za darmo. Żadnego dadatku nie ma za weekendy. Praca w systemie czterobrygadowym to coś takiego, ze pracuje sie 3 dni na rano, dzien wolny, 3 dni na noc, dzien wolny i 3 dni na popoludniu i dzien wolny. Jak konczy sie nocke jednego dnia o 6 lub 7 to drugiego idzie się już na popołudniu. Dlatego weekendy pracuje sie za darmo, bo tłumacza sie tym, ze przeciez wypada pracownikowi wolne w tygodniu, a sobota i niedziela to w takim systemie normalny dzien pracujacy i nie placa nic wiecej za to. Najgorsze jest to, ze zmuszaja ludzi i szantażują do pracy w takim systemie i nie wazne czy ktos moze tak pracowac czy nie. W miesiacu jest wolna tylko jedna sobota i jedna niedziela i to nie dzien po dniu, tylko moze byc sobota np na poczatku miesiaca, a niedziela na końcu i dodatkowo nieraz tak wypada, ze niedziela jest wolna po nocy. Poza tym w takim systemie pracy czlowiek dość, że nie zarobi to jeszcze jest caly czas zmeczony, bo godziny pracy czesto sie zmieniają

Kubus

Ej koleżko kto cie zmusza do pracy,co ty za glupoty wypisujesz.

Niko

Olsztynek wielka (usunięte przez administratora) plotkary i (usunięte przez administratora) Zmiana A w Olsztynku to dno wielka Pani operator Kasia Nowa...a , jak wpadniesz w jej fałszywa buzie tak będzie roznosić plotki do każdego , aby zepsuć reputację . Najgorsza praca jaka może być.

Danuta
@Niko

Najgorsza praca jaka może być? Czyli nie polecasz podesłania tam cv? :( No i czy chodzi tylko o atmosferę, czy jest więcej minusów?

Renia
@Niko

Zgadzam się w 100% aż się odechciewa do pracy przychodzić,a wychodzi się ze zniszczonym humorem i brakiem chęci do czegokolwiek

Jacek
@Renia

Czyli ludzie się nie dogadują. A jak z kierownictwem? Też tak kiepsko? Nie lepiej zająć się robotą i robić swoje? Nie zwracać uwagi na plotki?

Maria
@Jacek

Nie da rady bo zmuszają do słuchana non stop tej ich kretyńskiej reklamy!!

@Maria

No to słabo jeśli nie da rady. Ale o jakiej reklamie tu nagle mowa jest?

Aleo

Tymbark logistyka Tychy, kto nie był, ten wie ze tam kadra zarządzająca nadaje nowy wymiar znaczenia słowu (usunięte przez administratora)

Joanna
@Aleo

jakiemu słowu? bo wykropkowało...

Edek

Co to za trucizna te soki Tymbark..... (usunięte przez administratora) nie soki.

Irena

Ile na tej produkcji można zarobić, bo tu piszecie że za każdym razem inaczej. Podstawa to najniższa, a do niej co dochodzi?

ANGELIKA

NIE MA CO GADAC JAKI TAM MAJĄ BALAGAN NA LOGISTYCE LUDZIE SĄ WYKORZYSTYWANI DO MINIMUM SKRAJNOSCI JAKO PRACE AKORDOWA NIE ZAPLACONĄ I JESZCZE ŻĄDAJĄ WYSOKIEJ AWYDAJNOSCI ZE STRONY PRACOWNIKA KIEROWNICTWO GODNE POZALOWANIA NIE MOWIĄC O DZIALE KADR, (usunięte przez administratora) W WYPLATACH WSZYSTKO JEST JEDNYM WIELKIM (usunięte przez administratora),;

Kamil
@ANGELIKA

A ile ci brakuje w tej wypłacie, na ile cię zrobili?

Luka

Mają poczucie humoru pisząc o docenianiu każdego pracownika Wystarczy przyjechac na magazyn w Tychach i zobaczyć co tam się dzieje

Co to za wyzysk
@Luka

Ja myslol że to te krewetki w stawigudzie

Zostaw merytoryczną opinię o Tymbark S.A. - Tymbark

• Jak się pracuje w Tymbark S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tymbark S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tymbark S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tymbark S.A.