Opinie o Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Czy firma Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

PAWEŁ Nowy wpis

Nie udzielała i nie udziela.

Magdalena Nowy wpis
@PAWEŁ

Są jakieś inne rodzaje benefitów u was? Może jest prywatna opieka medyczna? Zależy mi na tym akurat

Wojtek Nowy wpis
@Magdalena

Jedziemy z wiarą ;P nic już nie pomoże

Czy rozmowa rekrutacyjna w Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

DOROTA

TAK

Co jaki okres czasu w Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Na chwilę obecną związaną z pandemią wszelkie podwyżki są zawieszone.

Aktualność
Rekrutacja do projektu "Strefa Rozwoju - szkolenia językowe i komputerowe dla mieszkańców województwa mazowieckiego.

Ogłaszamy nabór na bezpłatne kursy językowe (A1-A2) i komputerowe współfinansowane przez EFS. Ilość miejsc jest ograniczona. Szkolenia przeznaczone są dla osób powyżej 25 roku życia zamieszkujących w województwie mazowieckim. Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze projektu: Euro-School Szkoła Języków Obcych sp. z o.o. ul. Piękna 7a w Mińsku Mazowieckim lub pod nr tel: 728 872 885 od poniedziałku do czwartku w godz. 14.00-21.30
Aplikowałeś do firmy Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Wteran

Współpracuję z Euro-School prawie 7 lat (jeśli nie dłużej) i mogę śmiało powiedzieć, że jest to bardzo przyjazna firma jeśli chodzi o stosunek do pracownika. Jeśli wykonujesz dobrze swoją pracę to możesz liczyć na więcej godzin i lepsze pieniądze. Jeśli będziesz co chwilę dawał ciała to nie licz na to, że ktoś Cię pogłaszcze po głowie i powie, że nic się nie stało. Ale w tej kwestii Euro nie jest wyjątkiem. żadna szanująca się firma nie będzie trzymała kogoś kto partoli robotę. Dyrektor konsultuje wszelkie poważniejsze zmiany i nowe pomysły z załogą przez co możemy mieć realny wpływ na to jak działa szkoła. Zasady współpracy są jasne i czytelne, jeśli obie strony je respektują to współpraca kwitnie tak jak w moim przypadku. Co do wypłat to potwierdzam swoich przedmówców. Pieniądze są na czas albo nawet wcześniej. Ja jestem zadowolony.

Martyna

Czy podczas rekrutacji trzeba rozwiązywać testy?

@Martyna

Jeśli rozpoczyna Pani naukę od podstaw, nie ma takiej potrzeby. Natomiast jeśli uczyła się Pani języka przez dłuższy czas to oczywiście zachęcamy do napisania testu poziomującego, na podstawie którego będziemy mogli zaproponować Pani odpowiednią grupę. Test jest oczywiście bezpłatny i trwa zaledwie 15 minut.

Jogi

Serdecznie odradzam, współpraca z dyrektorem jest wyjątkowo ciężka, wyzysk na każdym kroku.

Peter
@Jogi

A może po prostu ty się nie nadawałeś do pracy, a nie od razy wyzysk? Byle kogo raczej tam nie zatrudniają....

Wypłacają dodatkowe nagrody w Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o.?

Peter

Tak. Zdarzają się. Ale jeżeli naprawdę pytasz o NAGRODY, to jak sama nazwa wskazuje - nie dostaje się jej za nic. Poza tym stawki godzinowe lektorów są całkiem porządne jak na nasze miasto. Pracuję tu kilka lat i nie planuję zmiany.

Lygrys

Fajna szkoła i skuteczna metoda nauczania. Są już pierwsze sukcesy

Jakub

@RR, czy możesz do swojego komentarza odnośnie szkoły językowej Paweł Woźniak - Euro-School Szkoła Języków Obcych dodać jak zakończyła się ta sytuacja? Czy dyrekcja odpowiedziała na Twoje pismo? A jeśli tak, to jak ustosunkowała się do tej sytuacji? Napisz proszę coś na ten temat.

Jakub

@susy wiesz może, czy obecnie Szkoła prowadzi jakieś rekrutacje zewnętrzne? Jak wygląda sprawa z dodatkowymi benefitami w tej firmie? Dajcie znać co myślicie na ten temat. Może ktoś z Was pracował u tego pracodawcy i chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami.

susy

A ja pracuje tu od września 2012 i jakoś nigdy się ie zdarzyło, żeby wynagrodzenie było po terminie. Najczęściej przelew jest na koncie kilka dni przed "czasem". Trzeba by być idiotą, żeby pracować 5 miesięcy bez wynagrodzenia. Pozdrawiam hejtera.

bettymm

To jakaś bzdura. Pracuję w tej szkole od 2 lat i zawsze pensje mam przed czasem. Pozdrawiam.

sony22

Fantastyczna szkoła, bardzo mili i kompetentni lektorzy. Kładą duży nacisk na poprawną wymowę. No i lekcja trwa 50 min a nie 45. Polecam :)

xxx

to chyba Ci się pracodawcy pomylili, euro-school w mińsku maz = brak wypłat na czas(nawet po 4-5 miesięcy), dziwne wymagania, potrącenia za nie wiadomo co,[usunięte przez moderatora] BARDZO ODRADZAM!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o.

Euro-School Szkoła Języków Obcych Sp. z o.o.