Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk

Opinie o Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk

kursująca

nie polecam linii Rab-Bus. Żaden z kierowców nie jest miły, wszyscy tylko odpyskowują na zadane im grzecznie pytania, jeżdżą jakby dopiero odebrali prawo jazdy, klną, rozmawiają przez telefony i bardzo głośno słuchają CBradia. Lepiej dopłacić innej firmie lub poczekać pół godziny na EdMara

pp

Rab-Bus?! DRAMAT I TRAGEDIA! na 20 miejsc kierowcy ładują do busa z 40 osób. Busy śmierdzące i wiecznie psujące się! W dodatku rozkład jazdy zmienia się non stop, na rozkładzie widnieje że bus o danej godzinie jedzie a to nie prawda! Nie polecam !! Lepiej jeździć ed-marem!

Zostaw merytoryczną opinię o Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk - Skomielna Biała

• Jak się pracuje w Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk