Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk

Opinie o Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk

Maciek

Dlaczego kurs ktory mial byc o godzinie 10.20 w lubnii o godzinie 10.50 nadal nie przyjechal? Rozklad obowiazuje od 16.07.2019 r .

Podróżujący Rabczanin.

Czy przejazd na trasie Rabka - Kraków w piątki, soboty i niedziele godziny południowe, popołudniowe, wieczorne musi zawsze tak wyglądać: (usunięte przez administratora) Czemu w czasie w którym wiadomo, że ludzi jeździ 2, 3 razy tyle niż miejsc siedzących nie można dać większych busów czy zwiększyć częstotliwości kursowania? Konkurencja potrafi wystawić większe busy. Naprawdę poprawiłoby to komfort jazdy. Jak ktoś nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda, to proponuję przejechać się w upale na stojąco przez 1h 40 min na stojąco w busie w którym wieje wiatr z szyberdachu na głowę. Tłumaczenia kierowców, że można jechać rano, kiedy ktoś jest niezabierany z powodu braku miejsca uważam, za nie do przyjęcia. A czemu nie może być tak, żeby każdy miał możliwość swobodnie, w warunkach niezwierzęcych przetransportować się w niedzielę czy piątek z Rabki do Krakowa, to chyba nie jest aż tak duży luksus jak na dzisiejsze czasy? Może gdyby sytuacja byłaby inna nie słuchałoby się nieraz narzekań sfrustrowanych pań, że młodzież nie ustępuje miejsca.

Clearrock

Z wszystkimi zainteresowanymi praca lub opinia o tej firmie (usunięte przez administratora) Jestem już na szczęście byłym pracownikiem tej firmy. Pracowałem tam 5 długich lat . (usunięte przez administratora) inwestycji w samochody nie ma prawie żadnych (usunięte przez administratora)Stawki godzinowe to 8 złotych za godz. Plus 20 zł dieta dzienna. Wypłata co tydzień w 5 złotówkach lub 10 zł banknotach. (usunięte przez administratora) Ubezpieczenie od najniższej .(usunięte przez administratora) Błędy kierowców w tym moje ze nie potrafią się postawić i nie jechać takim autem. Ja się zbuntowałem i musiałem odejść ale każdemu kto zastanawia się czy tam iść stanowczo odradzam (usunięte przez administratora)Jak chodzi o kierowców to nie przypominam sobie jakiś (usunięte przez administratora)jak to opisujecie No ale każdy z nas jeździ sam z klientami wiec możliwe ze moi koledzy mieli jakieś systuacje z klientami. To cześć z tego co tam się dzieje w tej firmie radzę omijać szerokim łukiem edmar(usunięte przez administratora)

@Clearrock

Jest to komentarz zwolnionego pracownika który został wielokrotnie został złapany na kradzieży pieniędzy oraz nie wydawaniu biletów niestety ma przydomek złodzieja w małej miejscowości której mieszka i próbuje się mścić fałszywymi oskarżeniami

https://dzienniklodzki.pl/kierowcy-busow-wciaz-oszukuja-na-podatkach/ar/234285 Proszę sprawdzić. Kary za nie wydawanie biletów ponoszą kierowcy i jest to ustalone przez urząd skarbowy ponieważ doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja "Spośród 19 skontrolowanych kierowców 17 nie drukowało paragonów wszystkim pasażerom." jak by doliczyć Pana "Eryka" do tej statystyki to by było 18 na 20 kierowców nie wydaje biletów a pieniądze z niewydawanych biletów do kieszeni. Drodzy klienci nie ważne w jakiej firmie ZAWSZE upominajcie się o bilet. ponieważ w razie wypadku jest to JEDYNY dowód ze byliście w busie i należy wam się odszkodowanie od firmy ubezpieczycielskiej a takie firmy ubezpieczające robią wszystko żeby pieniędzy nie wypłacać

Xx

Kierowca prowadzący bus dzis o 17.30 z Krakowa nie powinien miec żadnej styczności z przewozem ludzi. Zachowywał sie wulgarnie wobec pasażerów, kazał „wypi...lac”jednej z osob z busa ponieważ za głośno zamknela drzwi..poza tym był agresywny i wyładowywał złość na pasażerach ,jadąc z takim kierowca nie sa czuć sie bezpiecznie.. niedopuszczalne zachowanie, oby zostały wyciągnięte konsekwencje.

@Xx

kierowca wydalony już z firmy :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jadąc busem zgubilam kartę mikro do telefonu że zdjęciami na trasie Rabka Kraków znalazcę proszę o kontakt 782342236 ma dla mnie bardzo ważna wartość

Nie polecam tylko dlatego, że kierowcy zachowują się jak bydło. Właściciele powinni zmienić załogę oprócz Pana w okularach który jest miły.

KierowcaBuc

Aktualnie jestem w trasie busem firmy Rabbus. Kierowca niemiły, krzyczy i zachowuje się jak ostatni buc. Nie polecam

dzis jadac busem zgubilam karte mikro do telefonu ma ona bardzo wazna wartosc sentymentalna znalazce bardzo prosze o oddanie byla to trasa rabka krakow

Wszystkim klientom firmy Rab-Bus dziękuję za wasze wypowiedzi. Są one bardzo cenne i na pewno pomagają wielu użytkownikom. Niemniej jednak, chciałabym teraz poruszyć nieco inny temat. Mianowicie mam na myśli pracę w tej firmie. Czy któryś z pracowników mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Jakie warunki swoim pracownikom oferuje firma? Czy pracownik może liczyć na jakieś dodatki? Jako że nie ma takich informacji na forum, to zachęcam każdego pracownika do wypowiedzi.

Pułkownik

Wstyd żeby takie busy jeździły do uzdrowiska Rabka Zdrój!! Już jest alternatywa kolej w sobotę lux torpeda bilet studencki 6.37polecam

@Rab złom W jaki sposób konkretnie uświadczyłeś tego, o czym mówisz? Jest to poważny zarzut w stronę firmy Rab-Bus. Z tego powodu chciałabym Cię prosić, abyś napisał więcej informacji na temat zaistniałej sytuacji.

Fu

Proszę robić badania psychologiczne kierowcom najlepiej co miesiąc a jeżeli nie to lepiej wziąć się za przewóz ziemniaków a nie ludzi.

Rab złom

Nie polecam. Kierowcy hamscy. Wielcy państwo a słoma z butów wystaje

@Klient @Wiki Czy zgłosiliście to firmie Rab-Bus S.C. Bogusława Stolarczyk Józef Harkabuz? Jeśli tak to co w odpowiedzi od firmy otrzymaliście? @krk Jak wyżej. Czy zgłosiłeś tę sytuację firmie? Co w odpowiedzi otrzymałeś? @Mszana Rozumiem, że osobiście doświadczyłeś tej sytuacji? Czy zostało zgłoszone firmie to, że kierowca nie wydał Ci biletu? Odpowiedzi na te pytania pomogą wyjaśnić wiele kwestii, które zostały poruszone na wątku.

Wwef

Przeładowane busy to standard! Dramat

Klient

Palenie papierosów w czasie jazdy przez tego pana..... 3 świat.... Tragedia

Wiki

Palenie papierosów przez kierowcę w czasie jazdy.... Tragedia

krk

NIE POLECAM !!! JADĄC NA MROZIE -15, kierowca nie włączył ogrzewania!!!! PATOLOGIA!!!!!! WSTYD !!!!! JANUSZOSTWO X100000

Mszana

Nie polecam firmy rab bus. Kierowcy nie wydają biletów tyczy się kierowcy z mszany tego młodego.

Rabbuś

Firma dramat kierownicy hamscy. Firma (usunięte przez administratora) ów i zebraków

Zostaw merytoryczną opinię o Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk - Skomielna Biała

• Jak się pracuje w Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rab-bus Ab-bus Bogusława Stolarczyk