Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

pracownik Nowy wpis

każdy pracownik ma możliwość skorzystania z pakietu zdrowotnego PZU za 1 zl i jest możliwość włączenia do pakietu rodziny płaci się bodajże za jedną osobę nawet jak się zgłasza więcej członków rodziny ale o szczegóły należy spytać się w kadrach

@pracownik

skoro już jesteśmy przy benefitach to czy ubezpieczenie grupowe też mają i kartę multisport? od razu od początku zatrudnienia można korzystać z tych pakietów, czy trzeba jakiś okres przepracować?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.?

Belphegor

Niema imprez integracyjnych i nie będzie,jest za to szukanie oszczędności na robolach,budowanie nowych hal itp zero podwyżek,mimo że są związki które nic nie robią i zaraz też przestaną istnieć bo ludzie zaczną z nich wychodzić,łysy was okroi że z podziwu niewyjdziecie na święta po 300pln gdzie w innych dają po 1000.

Józek
@Belphegor

300 zł w bonach czy na przelew? Nie jest to dużo ale zawsze coś. Wcześniej były imprezy firmowe typu wigilia? Jak budują nowe hale to chyba firma nie stoi źle finansowo, co?

@Kala

Trzeba by jeszcze dodać ,że na nadgodziny chodzą wybrani. Są osoby, które nie raz chciałyby sobie dorobić, ale ich nikt nawet nie zapyta.

Małgosia
@@Kala

No i jakie kryteria musi spełniać pracownik, żeby zostać tym wybrańcem? :P Te nadgodziny to jakoś są ekstra rozliczane? Jako setki? Skoro tyle chętnych?

Św.Mikołaj
@Małgosia

Żeby chodzić na nadgodziny musisz mieć wiele umiejętności. Niektórzy pracownicy posiadają tylko jedną, nazwijmy ją c(usunięte przez administratora). Ale tak naprawdę żeby chodzić na nadgodziny to musisz mieć dużo pracy i pilną pracę na danym stanowisku. Też bym nie chciał żeby jakiś(usunięte przez administratora)przychodził do mojej fabryki i leżał gdzieś w kartonach.

@Św.Mikołaj

No właśnie według mnie nadgodziny to żadna frajda, raczej muszą tam zostawać osoby, które się nie wyrabiają, chyba, że tutaj jakoś podwójnie płacą i dlatego są chętni. Ludzie tu pisali, że ich nikt nie pyta, a nie da się samemu zgłosić szefowi chęci dodatkowej pracy?

Kala
@Małgosia

Jeżeli są nadgodziny to przychodzą stałe osoby.Ostatnio tych nadgodzin nie ma.Nie jednemu brakowało do 10 tego,ale nie mógł już dorobić,bo akurat dla tyłu osób pracy nie było.To może tak zrobić loterię, żeby nie było niesprawiedliwie.

Niezadowolony

Mnie tylko ciekawi dlaczego w oświadczeniach do karty podarunkowej musimy pisać zeznanie o dochodach ,wszystkich' w gospodarstwie domowym. Kiedyś wystarczyło wpisać ,powyżej' określonego progu. A teraz, zeznanie jak bym rozliczał pit... Co komisję socjalną obchodzą moje pozostałe dochody: 500+, rodzinne, renta teściowej...?

LS
@Niezadowolony

Trzeba sprawdzić, czy przypadkiem to nie narusza RODO - ponadto członek rodzinny nie jest zobowiązany do udzielania informacji o swoim dochodzie (może się poprostu nie godzić na rozpowszechnianie swoich "intymnych" danych), przecież członek rodziny może powiedzieć, że ma 1pln dochodu, Pan może to przyjąć na słowo bo nie ma Pan przecież uprawnień (o ile np. małżonek, teściowa, matka, itp. się nie zgodzą) do wglądu do PIT inny niż swój własny.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Waliza

Na niektórych działach praca jest wykonywana bardzo rzetelnie. Zlecenia wyjeżdżają w terminie. Co my możemy więcej zrobić oddolnie jeśli wyższe osoby nie pozwalają na to? A jeśli już ktoś coś powie lub zrobi to zasługi przypisywane są kompletnie innym osobą.

Jak dla mnie najlepszy zakład w okolicy . Świetna atmosfra pracy, zgrany zespół, pozytywna załoga z którą można góry przenosić. Pieniądze zależne od umiejętności . Na święta bonus 300 zł akutart na karpika i (usunięte przez administratora). Z czystym sumieniem polecam jak najbardziej. Można się wiele nauczyć.

Witam a jak ma się to w tej firmie do spożywania alkoholu ?? Czy np kierownictwo czy szefostwo nie widzą tego ??? Pozdrawiam

Olga
@Nowy

Pracownicy serio na terenie pracy piją alkohol, czy masz na myśli, że przychodzą na jakimś kacu? A czy ktoś z pracowników właścicielom zgłaszał, że jest problem z alkoholem? Widzę że już na przestrzeni lat się o tym pojawiały komentarze czyli ten problem tak trwa długo? Nikt nic z tym nie robi? I to dotyczy większości pracowników?

Boss
@Olga

To są ciągle Ci sami niestety pracownicy .. Kierownictwo wie ... Ale cóż czas pokaże co wyniknie tylko jednego żal ludzi którzy uczciwie pracują i przykładają się do pracy i pracują na tych samych zasadach co osoby które po pijaku robią .. Pozdrawiam

Mirosław
@Boss

Jak ci sami to czemu jeszcze pracują? Są aż tak dobrzy że kierownictwo patrzy przez palce? Bo jak zdarzy się jakiś wypadek to kto wtedy będzie odpowiedzialny? Ochrona na wejściu nie weryfikuje podejrzanych osób?

@KALA
@Mirosław

NIESPRWIEDLIWE to jest traktowanie osób, które będąc przez 6miesięcy na chorobowym po powrocie zostają zwolnione pracy. Natomiast toleruje się osoby, które non stop kombinują l4 ,biorą urlopy na żądanie, podpierają prasy, zamiast pracować. ,Co do alkoholu alkomat powinien być na wyrywki.

@@KALA

Pytanie jeszcze jaka to sytuacja? Jak ktoś pracuje parę lat, a raz na jakiś czas weźmie l4 to chyba ma do tego prawo? Gorzej jakby się zaczęło pracę i od razu na chorobowe na kilka miesięcy. A jak się w ogóle dobrą frekwencję ma to jest za to jakas premia?

anty trójca swięta

Prawda jest następująca, to zależy kto bierze w tej firmie długie L4 :-).Zakładamy ,że jest to człowiek "Nikosia Dyzmy" a wiemy o kim mowa, to zwolnienie nie wchodzi w grę z resztą robią wg uznania.Znamy doskonale przypadki "wirtualnych zwolnień"spowodowanych nadużywaniem alkoholu i ponownego zatrudniania tych samych osób.Ten zakład to głęboki PRL w którym pewne osoby uważające się za ważne do dziś opłakują odejście tatusia Ziglera a to dlatego,że wtedy mieli wolna rękę w robieniu"wszystkiego" mając ludzi za nic...niektórym wydaja się do dnia dzisiejszego,że są kimś ważnym-to przeszłość ;-)Pamietajcie,że kij ma dwa końce i w przyrodzie nic nie ginie.

rzetelny

Od momentu odejścia papy Ziglera i dużego dzieciaka Marcina , ktoś tutaj stracił grunt pod nogami, miło się patrzy na to- wręcz upajamy się tym widokiem.A to nie koniec przykrych niespodzianek :-)

Czy Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

obserwator

Tak, zatrudnia.Jednak co do studentów w tej firmie pewna osoba nie pała zaufaniem i entuzjazmem co do tej koncepcji ponieważ "nie toleruje ludzi trzeźwo i logicznie myślacych" gdzyż są realnym zagrożeniem dla jego spiskowej polityki strerowania wszystkim tutaj. Proszę się zastanowić kilkukrotnie nad zatrudnieniem w tym miejscu...Pozdrawiam!

Ten
@obserwator

O to miło, że dałeś znać, jak się tu studentów traktuje. Ale dobra przykładowo student pełne zatrudnienie po okresie wdrożenie może otrzymać? Umowa o pracę i w ogóle pełne warunki? A ta osoba to z góry skreśla studentów od pierwszego dnia, czy dopiero, jak ktoś za bardzo się angażuje w chęci zmian? Tak wolę się upewnić.

Mieczysław

To możesz mi tak wyjaśnić jak to w końcu jest? Bo te wpisy, co tu się pojawiły o tym alkoholu trochę mnie hamują przed wysłaniem tam CV. Szukam pracy i sam już nie wiem, w co wierzyć. Pracowałeś tam i możesz się jakoś do tego szerzej odnieść?

Parking

Witam a Ja mam zapytanie czy ktoś wie czy firma zapewni parkowanie pracownika . Przyjeżdżając do pracy na popołudniu nie ma gdzie zostawić auta ciągle jest ten sam problem za chwilę przez to że zostawiamy auta w krzakach na drodze ktoś nam je uszkodzi i kto za to zapłaci ?? Czemu nie można zrobić parkingu na trawce która jest ogrodzona ??? Każdemu było by łatwiej .. Pozdrawiam

Alicja
@Parking

W sumie racja, gdzieś jednak trzeba parkować. Jest jakaś możliwość zgłaszania pomysłów np. usprawnień itp w firmie? Próbowaliście coś w tym temacie zdziałać czy tylko marzycie sobie? ;p

AntyTroll

Spokojnie Koleżko, już niedługo nie będziesz jeździł tym Polonezem ale nie ze względu na to że zmienisz sobie na lepsze auto a dlatego że nie będzie Cię stać żeby go zatankować także problem sam się rozwiąże z miejscem parkingowym.

Maximus

No jak prezes widzi te złomy którymi jeździmy to na co parking se myśli. Poza tym w krzakach nas nie widać tym samym nie zaniżamy prestiżu firmy tymi Polonezami. Tylko taka uwaga. Ciaśniej te auta stawiać.....????????

Andreas

Nowy prezes,nowe zasady a jedno zmianowi mieli chodzić na 7 do 15 i tylko niewielka część z nich zastosowała się do przepisu a reszta chodzi jak im się podoba czyli na 6 do 14.Tyczy to się działu mechanicznego i spawalni a ci co są tam majstrami w ogóle nieogarniaja swoich ludzi.

Spawacziii

Po zmianie prezesa widać jakieś światełko w tunelu... Widać ,że nowy prezes ma całkowicie inne podejście do pracowników. Oby wszystko zmierzało w dobrym kierunku... A co do pensji to trzeba poczekać ,może coś na początku roku się zmieni. Wprowadzane są obecnie zmiany w systemie wynagrodzeń więc zobaczymy czy zmiany będą na lepsze czy na gorsze....

Aneta
@Spawacziii

Ciekawe ile trzeba czekać na większą pensję. Czy ostatnio z powodu inflacji nie było podwyżek jakiś? A wie ktoś jaka obecnie jest pensja dla Konstruktora - Technologa z doświadczeniem 5 lat?

@Aneta

Co do podwyżek to coś tam było ale nie za wiele ,jakieś 6%. A co do TK nie wiem, nie mam pojęcia. Wiem , że swego czasu potrzebowali na to stanowisko. Ale co do wynagrodzenia na tym stanowisku nie mam pojęcia

@Aneta

Było symboliczne 6% . Co do wynagrodzenia dla konstruktora to nie mam pojęcia. Wiem tylko tyle ,że jakiś czas temu szukali kogoś do T-K.

Halina
@Spawacziii

Czyli już oferta wygasła? a wiesz w razie czego jak często tam szukają? I to 6 % to kiedy konkretnie było, teraz od kolejnego roku można spodziewać się czegoś jeszcze?

Ważniak
@Spawacziii

Widać światełka w tunelu dopóki nie da się urobić Szefowi produkcji i całej tej klice łącznie z kadrową.

Maximus

Jesteśmy właśnie w pracy. Wasze zdrowie ????????

Justyna

Opinie na temat tego prezesa najlepsze nie są. Piszecie, że ponoć ludzie spożywają alkohol w pracy. W dalszym ciągu to ma miejsce? Co do zarobków. Kiedyś pisaliście o najniższej krajowej. Jak jest teraz?

Emilia

Najgorszy prezes

Oskar

Alkohol?, No cóż winnych firmach też są przypadki , gorzej jeśli firma zatrudnia totalne puste zera choćby pan k. Które chodzą pół metra nad ziemią i mówią o sobie w trzeciej osobie ( szpec)

Halina
@Oskar

To niemiłe tak kogoś wyzywać od pustych zer a zwłaszcza ubliżać na forum. Jak masz jakiś problem to już nie lepiej powiedzieć o tym komuś wprost?

Xxx

Czy to prawda , ze w tej Firmie pracuja ludzie którzy spożywają alkohol w pracy i nie maja wyciąganych konsekwencji za swoje czyny?? 'Czy warto podjąć prace wiedząc .ze takie sytuacje maja miejsce?? Chce złożyć CV ale interesuje Mnie opinia na temat alkoholu. Pozdrawiam

@Xxx

To prawda! Są tacy co piją alkohol,bawią się przez 8 godzin telefonami i nikt z tego powodu nie ma wyciągniętych żadnych konsekwencji! No może jest jeden pracownik, który był trzy razy zwolniony za picie alkoholu ale za każdym razem ,,chyba w nagrodę" przyjmowany spowrotem. I pracuje do dzisiaj! ????

Szczery
@Xxx

Tak, alkohol w tej firmie to chyba normalność, większość tych "starych" pracowników popija po kątach w zakładzie, nawet "pracownicy lepszego sortu" co nic nie robia poza darciem się do ucha że to źle to nie dobrze za kołnierz nie wylewają. Dodam jeszcze że wyzysk pracowników na poziomie maksymalnym, jak tam pracowałem to na odpowiedź prośby o podwyżkę czekałem bardzo długo, a jak już dali to z 20 do 30gr brutto/h i z tego co wiem nic się nie zmieniło. Prezes ma zero szacunku do pracownika, rzuca naganami i odbieraniem premii na lewo i prawo za byle co. Majster na łańcuchach udaje mądrusia i chyba zapomina jak na nockach sobie słodko sypiał(i chyba każdy na zakładzie o tym wiedzial) a potem gnębił nowych pracowników Zważywszy na to że sam nic nie potrafi poza przymilanem się szefowi. Jedyne co pozytywnego mogę powiedzieć o moim byłym miejscu pracy to to że zawsze tam miałem wypłatę na konto i w sumie nic poza tym.. Dla każdego kto chce tam iść I zacząć pracę powiem tyle:"Nie marnuj sobie tam życia bo szkoda Twojego czasu i Twoich nerwów"

Zostaw merytoryczną opinię o Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. - Żnin

• Jak się pracuje w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.