Opinie o Good Work Mieczysław Cymbalak w Góra Kalwaria ul. Adamowicza 28

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Good Work Mieczysław Cymbalak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Good Work Mieczysław Cymbalak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Good Work Mieczysław Cymbalak w Góra Kalwaria ul. Adamowicza 28

Janek Nowy wpis

Omijać tą firmę z daleka (usunięte przez administratora)cała rodzina

Grażyna

Czy firma ostatnio zmieniła lokalizacje?

Renata
@Grażyna

Chyba faktycznie tak, bo jak weszłam na jedną ze stronek, które rzadko są aktualizowane pokazuje, że Aleja Prymasa Tysiąclecia w Warszawie, a na ich aktualnej stronie www jest Adamowicza w Górnej Kalwarii. Pytanie czy faktycznie się przenieśli czy to tylko jakieś przerejestrowania są? Wie ktoś?

@Grażyna

Firma od ok.20 lat mieści się na ul.Adamowicza 28 w miejscowości Mikówiec. Napiszesz Góra Kalwaria też będzie dobrze.

Hehela
@.

Adamowicza to Mikowiec? Ok ;) Ale był jakiś znak w Solcu przy Baniosze. To nie tam?

@Hehela

Solec-Good Work Mikówiec-MC Good Work

Renata Nowy wpis
@.

A to czemu tak właściwie obydwie miejscowości są uznawane za ok wobec tego?

. Nowy wpis
@Renata

Czego nie rozumiesz? Dwie różne firmy w dwóch różnych miejscowościach.

Renata Nowy wpis
@.

Aaa ok, ok, soreczka. Już myślałam, że to jakiś oddział czy coś. Ale to tylko tę jedną znasz, bo aktualnie zatrudniony jesteś, a o drugiej kompletnie nic nie wiesz? Zdarzało się może, żeby takie nieporozumienia były tu problematyczne jeśli chodzi o pomyłki i utożsamianie z innymi firmami?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Good Work Mieczysław Cymbalak?

Kkw

Nigdy

W ogóle nie dają umowy o prace

Czy Good Work Mieczysław Cymbalak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Good Work Mieczysław Cymbalak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Praca w garbarni, Baniocha
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel handlowy – usługi logistyczne (m/k)
Góra Kalwaria
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Góra Kalwaria
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Justyna

@kaczor a kto dostaje umowę o prace?

Czy Good Work Mieczysław Cymbalak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kaczor

Nie, nie wszystkim.

Czy firma Good Work Mieczysław Cymbalak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

DH

Nie ????

Jas

Stary cymbalak, młody gowniarza i mamuśka na GPS od radzam to zgnila firmę

Tomasz

@Piotr, nie bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać w swoim komentarzu? Jaki ma on związek z pracą w firmie Good Work Mieczysław Cymbalak? Masz jakieś informacje na temat pracy w tej firmie, które mogą być pomocne dla czytelników tego wątku?

Mamuśka ciągle na GPS inwigiluje wszystkich od radzą, z daleka od prywaciarza

Tomasz

@Nikodem Dziękuję za informację. Możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś oraz jakie miałeś warunki zatrudnienia? W wątku wcale nie ma nazbyt wiele informacji na ten temat, dlatego chciałbym Cię prosić o odpowiedź.

Nikodem

Pracowałem w goodwork 4 lata i uważam, że było warto mimo wszystko wyjechałem za granicę z uwagi na lepsze zarobki niż w Polsce

Tomasz

@anonymous Zapoznaj się z regulaminem forum, gdyż Twoja wypowiedź go łamie. Nie możesz pisać o innych pracownikach podając chociażby ich imię. Niemniej, co takiego zostało Ci obiecane, a co wyszło? @Robert Co Twoim zdaniem jest najbardziej godne polecenia w pracy w firmie Good Work? @Rafał Dobre warunki czyli jakie konkretnie? Skoro poruszyłeś ten temat, to chciałbym Cię prosić o informacje na temat tych warunków. Jakie one konkretnie są?

Rafał

Dobra firma, dobre warunku pracy polecam

Robert

Wszystko w porządku polecam

Gracz który nie ma towaru, systemu z daleka od nich

Danuta

Zdecydowanie polecam - bardzo profesjonalna firma, warto z nim pracować

Mis
@Danuta

Tak Danusia jeszcze więcej dla super rodzinnego powiązania gdzie pracownik to zero!!! A handlowcy to śmieć

Zorientowany.

""Największy gracz na rynku"- ale jaja !!! Co za (usunięte przez administratora) to pisał?

Tak Ela super produkty i pracodawca, nie zartuj sobie rozumiem że jesteś kimś z rodziny pisząc te bzdury, za karę bym nie chciał tam pracować, dramat na układy, GPS i inne wynalazki tatusia, mamusi i synulka to mało powiedziane....

Rafał
@Michał

Czytając taki zabawny komentarz przychodzi tylko jedno na myśl pozdrawiamy konkurencję :) Będąc największym graczem na rynku liczymy się z tym, że konkurencja nie śpi :)

Elżbieta

Bardzo dobra jakość produktów - praca w tej branży i tego pracodawcy to czysta przyjemność

Zostaw merytoryczną opinię o Good Work Mieczysław Cymbalak - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w Good Work Mieczysław Cymbalak?

Zobacz opinie na temat firmy Good Work Mieczysław Cymbalak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Good Work Mieczysław Cymbalak