Opinie o Rauschert Sp. z o.o. sp.k. w Myślakowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rauschert Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rauschert Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów ceramicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rauschert Sp. z o.o. sp.k. w Myślakowice

Jadzia Nowy wpis

Cześć Czy firma oferuje jakieś benefity? Premie? Czy jest w fabryce system zmianowy?

różyczka

Witam, jak wygląda praca? od pon do piątku czy weekend tez ? jak atmosfera? pytam bo widze ogłoszenie a chciałabym zmienić na jedna zmianę prace

Laura
@różyczka

Od poniedziałku do piątku ale drugie zmiany też są. Atmosfera tragiczna!!! Kobiety mają najgorzej, Niemiec ma na nie alergie. Pensja to najniższa krajowa . Zero szacunku, szukają taniej siły roboczej.

Gg

Praca jest od poniedziałku do piątku 6-14

@Gg

Tylko od 6 do 14? To czemu ktoś napisał, że drugie zmiany są, bo nie czaję teraz

@Urszula

Dwie zmiany są tylko na jednym dziale a jest ich sześć

@Asaliah

Aaa rozumiem. A na którym dziale? I jakie inne konkretnie działy tutaj mają?

@Urszula

Na dziale Steatyt są dwie zmiany,a poza tym montaż,detale,sortownia,prasownia,szkliwienia jedna zmiana

@Asaliah

Rozumiem, a czemu tak wychodzi, że właśnie na nim są akurat dwie? Procesy w firmie tego wymagają?

@Urszula

Duże zamówienia na dany produkt

Barbara Z
@Gg

Hej Czym zajmuje się ta firma ? Jaka pracę się tam wykonuje ? Jak zarobki ? Proszę coś opisać

@Asaliah

Rozumiem, a zdradzisz jaki czy to tajemnica? ;p I ogólnie pojawiło się wcześniej info, że podobno kobiety mają tutaj najgorzej, możliwe że ciężko im się tu pracuje? Są na każdym dziale?

Prscownik

Jedna zmiana i na obecną chwilę jedna sobota w miesiącu płatna 100%

Anonimus Nowy wpis
@Prscownik

Zapomiales dodać że na na nadgodzinach można zostać i dorobić

Anonimus Nowy wpis
@Prscownik

Zapomniałeś dodać o nadgodzinach na których można dorobić

Urszula Nowy wpis
@Anonimus

i co dużo ich w razie czego obecnie wychodzi? to jak ostatecznie można na nich dodatkowo jeszcze dorobić i czy to warte nakładu pracy? człowiek po tylu godzinach w miesiącu nie jest przerobiony przypadkiem?

Marzena

Jakiś czas temu padła tu informacja, że kobiety w tej firmie mają najgorzej i "niemiec ma na nie alergie". Czy ktoś mógłby powiedzieć o tym coś więcej, jakie sytuacje mają miejsce? Jest to dość martwiące i mam nadzieje, że to nie prawda...

@Marzena

Bzdura, co prawda odwala czasami Niemcowi , ale od samego rana chodzi między maszynami i pomaga kobietom , ale tylko na jednym dziale, do innych się nie wtrąca,same kobiety nie mają na co narzekać, co chwilę chodzą na papieroska albo parami chodzą do ubikacji

Urszula

A nie no, to jeśli parami chodzą do kibelka o faktycznie sytuacja jest jak najbardziej opanowana i wszystko pozostaje w należytym porządku. ;) I fajnie, że taka swoboda jest z tą fajeczką. Ale to w sumie dlaczego ludzie wypisują tutaj takie totalne bzdury?

Anonimus

@pracownik Bzdury wypisujesz

@Anonimus

Z tego co widzę każdy każdemu tu bzdury zarzuca. Zaraz wyjdzie, że nikt tu prawdy nie pisze jednak. :( Czemu się z jego opinią nie zgadzasz?

Asaliah

Dwóch zmian praktycznie nie ma;)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rauschert Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Mistrz produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Gustaw

@Laura Żeby dobrze zarabiać trzeba znać się na pracy i do tego spełniać pokładane w nas oczekiwania!

@Szymon praca w brudzie? Coś więcej o tym napiszesz ?

Szymon

serdecznie nie polecam. tu w imieniu kobiet się wypowiem, zero szacunku. Panom większość uchodzi na sucho, to wśród pań szuka się Kozłów ofiarnych za błędne decyzje Niemca. Praca w brudzie,szkodliwy wpływ wszelkich oparów z mas na zdrowie. niskie pensje, śrubowanie norm. można by tak bez końca wymieniać,...

Złotówka

Witam jak wychodzicie miesięcznie na rękę ?

Gregor

Nie wszystko od razu będzie idealne.Przyjdzie czas na podwyżki, tym bardziej , że brakuje ludzi do pracy więc chcąc utrzymać załogę pewnie tak zrobią.

Staszek

Generalnie poprawiło się jeśli chodzi o podejście do pracownika. Jednak pensje są nadal bardzo niskie.

Katarzyna

@Syzyf, jeśli wiesz coś w temacie obecnego rozwoju firmy Rauschert-Mysłakowice to zapraszam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym temacie, kwestie dotyczące nowych rekrutacji także będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników. Komentarze nie związane z pracą na pewno nie będą tu nikomu pomocne.

Syzyf

Polecam alkomaty i sprawdzanie ustawiaczy maszyn oraz pracowników(kobiet):-) Szczególnie jak mistrzowie idą do szefowej na naradę.

Wszystkie negatywne konentarze na temat wszystkich pracodawców są usuwane więc wszelkie opinie zamieszczane na tym portalu są po prostu nieprawdziwe.

Staszek

Zenek. Polecasz inne działy? Żarty jakieś. A na remontowym i na metalu to co niby inaczej jest?

Zenek

Pozostałe działy są ok..Majstrowie w porządku to i pracuje się dobrze. Pozostałe działy polecam.

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie Rauschert-Mysłakowice Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Roman
@admin

Bardzo proszę o więcej informacji, jakie godziny pracy, jakie zarobki , itp. Z góry dzięki, szukam pracy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Rauschert Sp. z o.o. sp.k. - Myślakowice

• Jak się pracuje w Rauschert Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rauschert Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rauschert Sp. z o.o. sp.k.?

Rauschert Sp. z o.o. sp.k.
  • Jeleniogórska 4
    58-533 Myślakowice
  • NIP: 6110202742 REGON: 230014350 KRS: 0000451817

Rauschert Sp. z o.o. sp.k.