Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

xxx - 2010-04-28 20:10:26 hehehehehe oj matoly matoly dobrze ze internet powstal oraz to smieszne forum to przymajmniej dacie upus swoim dziwnym spostrzezenia bo rozmawiac konstruktywnie napewno nie potraficie .Jak sie ni podoba to poprostu wypier.......... nie pobierac podwyzek pensji, dodatkow za system i innych skladnikow , a wogole to sie zwolnijcie i idzcie do innej firmy tam wam pokaza gdzie wasze miejsce i co znaczy morda krociutko. Ps. No gdzie ta Alternatywa.Biore kazdego zwas na klate albo lepiej po dwoch bo niemam czasu dla takich cieniasow. Sluchaj ciemniaku sam wypie...... podwyzki wywalczone to nie wy tylko caly zwiazek to glos ludzi nie po to placa skladke zebyscie nic nie robili albo to czego tylko mozecie zrobic jestescie jak du.. od srania jak sobie nie dajecie rady to wypierda... inni moze beda podpisywac madrzejsze porozumienia niz koszyki .

Dukati

Gdyby pies w burdelu nie był szybszy to byś do niektórych z tych ludzi co tak wyzywsz mówił TATO .....

przelicznik

Nadal zapraszam do pracy w sobote przewodniczacego zz , zastepce oraz pracownikow z biur ktorzy sa w komisji zz podpisaliscie to wspomagajcie w produkcji za dniowke gola w sobote dostaniecie w [usunięte przez administratora] . to wam sie odechce podpisywac porozumienia koszywowe , przeciez tez macie mozliwosc dorobienia co nie chcecie?

madam

Ty xxx walisz takie błędy w pisowni,ze nie mogę wyobrazić sobie który to taki prostak dostał się do biura ZZ ? Ktoś już wcześniej pytał o konkretne nazwiska np.OMów i ich decyzji czy komentów. Napisz jeden z drugim o co biega bo trudno to podsumować sensownie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
przelicznik

Koszyki podpisali Ci ktorzy nie beda ich robic cwaniaki panowie skoro podpisaliscie takie porozumienie to teraz zapraszam w wekendy na produkcje wspomoc kolegow w pierwszej kolejnosci przewodniczacego i zastepce zz panowie dajcie przyklad jak robi sie w sobote na drugiej zmianie za plus ,lekka reka sie podpisuje pokarzcie ze tez chcecie dorobic dodatkowa dniowke do wyplaty a reszte do kosza no chyba ze macie tluste wyplaty bez dorabiania i nie potrzebujecie pomoc kolega na montazu zeby nie byli zmuszani w KRZYZYSIE ktorego nie ma co tydzien do pracy.

jożin

Anonim,a co liczyłeś że teraz będzie inaczej???-po prostu po raz kolejny zostaliśmy WYDYMANI!!!!!!!! 80 godzin,to jest 10 sobót-wspaniała przyszłość!!!!!!!!!!!!!

Pomóżcie mi to zrozumieć? Podpisałem oświadczenie dla ZZ. Było tam napisane, chyba że się mylę, że w celu utrzymania 4-miesięcznego okresu rozliczeniowego popieramy ideę koszyka. Zdziwiłem się mocno, kiedy mój OM wyjaśnił na rozmowie grupowej, że mamy i koszyk i okres rozliczeniowy od kwietnia do grudnia. O cotu chodzi. Nie tak miało być!!! Znowu deklaracje sobie, a porozumienia sobie???

zaciekawiony pomysłem

Dukati - 2010-04-27 11:18:40 Niedługo na necie pojawią sie fotki tych co tak tu bronią pracodawcy i ZZ wszyscy zobaczą jak oni ciężko pracują przeglągając przez pare godzin strony internetowe oglądając gołe dupu itp. że na to jeszcze nikt n ie wpadł, czekam z niecierpliwością.

Dukati

[usunięte przez administratora] nie od wracaj kota ogonem ja niemam nic na sumieniu zadnych malwersacji finansowych natomiast na 100% czystego sumienia nie maja agitatorzy, nazywajac sie hucznie zwiÄ�zkiem zawodowym . I to jeszcze Alternatywa to jest ale tylko dlanich a nie dla kazdego czÅ�onka zwiazku wiec niepier..... bo albo jestes od nich zezwiazku gdzie jak zwykle nie macie odwagi aby oficjalnie wystapic bo jestescie a sÅ�abi oraz zero godnosci i dumy ,albo jestes gÅ�upi i biorÄ�cie te ich wymyslone fanberie otym co oni moga i jak duzo potrafia .Powiem krotko nic nie moga bo sa za ciency potrafia tylko krasc o raz podawac sprawy do sadu w celu ratowania zadow synkom bo ponoc zostal zdegradowany Jak maÅ�e dziewczynkii co podrapaÅ�y kolano.

wacek

do XXXX, a ty kolego bardzo obeznany w sytuacji ?czyli paluszki są zamoczone co ??? bardzo agresią tryskasz !!! coś masz wspólnego z całą ta sytuacja hehe jakieś nie bezpieczeństwo czycha ...ojj

xxxx

Ty psie z alternatywy ,agitacje to urządzaj gdzie indziej opowiedz jak wypad zrobiliście z kghm-u bo do tej pory toczą sie procesy przeciwko waszemu związkowi oraz tatusiowi przewodniczącemu który ma jeden cel ochrona swoich synalków oraz to co najwazniejsze KASA KASA a reszta to ciemna, ludzie traktowani jak masa którą trzeba manipulowac.DNO i nic wiecej.

V73

Kim jesteś, że podważasz fundamentalne zasady zawarte w Konstytucji RP,o które nasi ojcowie i dziadowie walczyli, po to byś mógł dzisiaj żyć w wolnym i demokratycznym kraju. Art. 12. Konstytucji RP. Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność tworzenia i działania związków zawodowych, organizacji społeczno-zawodowych rolników, stowarzyszeń, ruchów obywatelskich, innych dobrowolnych zrzeszeń oraz fundacji. Demokracja polega na tym, że ludzie mają WYBÓR. Wybór między solidarnością, a .... solidarnością przeczy zasadom demokracji. Dlaczego uważasz, że pracownicy VW nie potrafią sami wybrać, i że mała grupka ludzi może ich wodzić za nosy i robić to za nich strasząc naokrągło kryzysem. Jesteś osobą dobrze poinformowaną, to powiedz, czy nasza firma zanotowała w ostatnich latach stratę, czy zysk w ujęciu księgowym. Zapewniam, że są to pokaźne kwoty in PLUS. Z informacji wyczytanych z internetu można się dowiedzieć, że za 2008 r (apogeum kryzysu) firma wypłaciła akcjonariuszom ponad 70 mln euro dywidendy, więc gdzie jest kryzys??? Z Twojej wypowiedzi wynika, że uważasz związek solidarnośc za swój. Wydaje mi się, że ZZ, to członkowie zwiąku, którzy go tworzą. Dlaczego odmawiasz ludziom prawa do rzetelnych informacji oraz wyboru zachowując się jak prominęci minionego systemu? Żyj dalej w świadomej lub nieświadomej niewiedzy. Pzdr V73 P.S. Pisząc opinię na tym forum staram się nikogo nie obrazić i nie używać wulgarnych słów. Więc Ty teżgo nie rób. Wódki razem nie piliśmy i raczej już nie wypijemy!

tralalala

A barometr frajerzy ma wypaść jak najgorzej, bo to jest pomysl zz, zeby pokazac w wolfsburgu co za kadre zarządzającą mamy! więc do dziela! Byle bez wulgaryzmow, a z mądrą krytyką, bo niemiaszki nie zrozumieja... aaa wyniki ida od razu do niemiec, tu w polszy nie beda ich rozkminiac!

Do V73 i Ali

O jakich glodowych penjsach od pierwszego do pierwszego Ali piszesz???? Mlody pracownik przychodzac do nas dostaje na poczatek 2 tys na lapke! Pokaz mi w okolicy inna firme, ktora tak placi? Oprocz KGHM naturalnie, ale ja pod ziemie nawet za 10 tys bym nie chcial! rozpieszczeni jestescie jak dziadowskie bicze! Idzcie do prywaciarzy pracowac! V73, ty uwazaj z tym nawolywaniem o szukanie "alternatywnych rozwiazan" na nasz zwiazek! Wyobrazcie sobie, że Zarząd Solidarności caly czas uczestniczy w zyciu naszego zwiazku i jest o wszystkim informowany, wiec nie ma mowy o kumoterstwie i tym podobnych!!! A dodatkowy zwiazek w naszym zakladzie tylko pogorszy sprawy, nie ulatwi negocjacji i doprowadzi do tego, ze ponad 1000 zaloga bedzie sobie szukac innej pracy, wiec V73 pierdolnij sie dobrze w leb, zanim bedziesz takie bzdury pisal! tutaj to faktgycznie same niedowartościowane cioty żale wylewaja!

V73

Dziwi mnie, dlaczego nikt do tej pory tutaj nie wspomniał o związku Alternatywa, który istnieje w naszym zakładzie. Z tego co się orientuje, to walczą w sądzie, bo pani K nie chce uznać związku, a jego przedstawiciel w ""nagrodę został zesłany na ZP4 (oczywiście przy całym szacunku dla pracowników ZP4). Rozmawiałem z nim i posiada całkiem ciekawe informacje. Może, jak napisano w ostatniej propagandowej broszurce barometru nastrojów: Zaangażuj się. Zmiany nie przyjdą same.

jożin

Panowie zadajmy sobie tylko jedno pytanie:czy zz wystepują w interesie pracowników,czy pracodawcy??????

Kto ma dostep do jakis zewnetrznych zwiazkow zawodowych to niech je nagra grono ludzi sie przepisze niech sie oglosza , przejdzie ze 200 osob to tez beda negocjowac skonczy sie zenada obecnych negocjacji, bo te ktore mamy pseudo zwiazki to robia i podpisuja co chca nie sluchajac ludzi ,tylko biurek przybywa w biurze za nasze pieniadze a jak widze bezrandego klepucha to mnie smiech ogarnia z takim postepowaniem i ludzmi ten zwiazek powoli sie skonczy.BAROMETR owszem przydal by sie ale zwiazkowy smiech hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha .Pierwszy raz w historii przy olbrzymich zyskach zakladu negocjuje sie koszyki , ludzie ktorzy walczyli o solidarnosc , a juz nie zyja pewnie przekrecaja sie w grobach patrzac na to zmienmy nazwe z solidarnosc na RUCH UKLADOW szkoda tylko pieniedzy na skladke Dabek wezcie sie z grubej rury do roboty , za zabezpieczenie finansowe ludzi z miesiaca na miesiac nasze dzieci nie jedza PLUSOW Z KOSZYKA pokarz w koncu twarda piescia ze jestes z nami a nie z nimi.

termostat

"... ale ze strony obsługi wentylacyjno-kominowej, rozumiem że wszystko jest dobrze... ?" Przecież nasi OM mieli ważne zebrania na których po "badaniu nastrojów" mieli poprawić parę rzeczy. Oni pewnie nie czytali "między wierszami" i zwyczajnie nie dostrzegli gdzie leży źródło problemów. Potraktowali tę sprawę książkowo i rozwiązując problem, zastosowali rozwiązanie banalne i nieskuteczne rodem z PRL tj. do poprawienia atmosfery na linii powiesili nowe tablice informacyjne coś jak na "ul. Alternatywy 4". Tablice te mają znacząco poprawić przepływ informacji,bo to on jest przecież najważniejszy :-) . Czy coś się zmieniło? - NIE, totalne pudło. Wiem, że nie znam wszystkich celów jakie sobie postawili, ale myślałem że przez miesiąc je dostrzegę. Naiwniak ze mnie. Mam nadzieję że coś się poprawi zauważalnie, a nie tylko zapychanie "pysków" nadgodzinami. Przyjdzie kolejny spadek produkcji i wrócą wcześniejsze problemy, budujące nieznośne atmosfery na naszych liniach.

h2o

Należy poukładać klocki w tej fabryce od nowa.Zwolnić kto do zwolnienia obsadzić na stanowisko kto się nadaje.Reszta do wywalenia.Może cwaniactwu już się nie uda dostać ciepłych posadek.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen