Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

Waldi

Przesadzacie z taką oceną firmy. Może komuś coś nie odpowiadać ale nie jest tak jak piszecie!!

sims

Marna praca - marna kasa. No chyba, że ktoś lubi pracować na śmieciówki na własnym komputerze

sikko

Odradzam. Przez 3 miesiące dopraszałem sie tam wypłaty zaległego wynagrodzenia. Dopiero postraszyenie sądem zadziałało.

Maciej

@Były pracownik, w jaki sposób trafiłeś na Grupę Progres i co skłoniło Cię do wejścia z nią we współpracę? Mógłbyś również napisać jaka forma zatrudnienia Cię obowiązywała? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób poszukujących informacji o tej firmie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grupa Progres? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Maciej

@uwaganaprogre, dodawałeś swoją opinię już jakiś czas temu, czy coś się w związku z wypłatą wynagrodzenia wyjaśniło? Grupa Progres nadal rekrutuje pracowników i warunki pracy, które przedstawia wydają się w porządku. Dlatego dobrze byłoby wiedzieć, jak końcowo się to rozwiązało.

uwaga na progres

Jeżeli chcecie przez kilka miesięcy dochodzić zaległych wynagrodzeń i lubicie wisieć godzinami na telefonie bo po drugiej stronie nikt nie odbiera, to polecam. Agencja, która traktuje pracowników jak frajerów. , których dowolnie można oszukiwać i poniżać.

Kamil

Witam, czy w firmie prowadzony jest obecnie proces rekrutacji?

igrot

No ja to chciałem zatrudnić się przez Progres HR ale nie znalazłam nic dla siebie. Za to w samym progresie znalazłam opcje praktyk w dziale HR. No niestety są to praktyki bezpłatne, czyli nie można oczekiwać żadnego wynagrodzenia w zamian ale przynajmniej można podłapać doświadczenie w dość dobrze prosperującej firmie.

Nie pracuję tam od bardzo dawna. Progres był zarówno moim jak i Twoim pracodawcą. Tylko, że ja pracowałam bezpośrednio dla nich, a Ty za ich pośrednictwem. Tak więc uważam, że obie strony mają prawo do wypowiadania się.

JulciaKiss

Tam pracujesz to jak masz oceniać jak nie pozytywnie drogi pracowniku biurowy ?

M.

Zapewne pomyliłaś się w numerze konta lub podałaś konto mamy/ siostry/ cioci nie informując o tym nikogo w biurze. Zamiast wystawiać bezsensowne opinie wystarczy zadzwonić do biura.

Z punku widzenia pracownika biurowego oceniam Progres bardzo pozytywnie, szczególnie za normalne relacje panujące w firmie, zarówno pomiędzy pracownikami jak i z przełożonymi.

Warszawa :)

Ja w tej firmie zarobiłem już ponad 6 tysięcy od ostatniego roku i w sumie nie narzekam przynajmniej na oddział w Warszawie owszem czasami zdarzają się obsuwy w wypłacie ale tak na max 1-do 2 dni Ale w Warszawie jest inaczej pewnie niż w innych miastach dla tego że pracuje jeszcze tam część Kadry która jest ok przynajmniej do dziś...

była pracownica

ostrzegam w umowie mam wyplate do 21 dzis jest 27 a kasy nie ma wedlug mnie to zlodzieje oszusci jak chca jeleni to niech ida do lasu trzeba ta firme konsekwentnie ukarac nie nadaja sie na pracodawcow nie zatrudniajcie sie ostrzegam cale trojmiasto!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Gdynia

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres