Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

Czy firma Grupa Progres udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Flokkie Nowy wpis

Ahahahaha ???? To pytanie tak na serio? Czy to żart?

Liza Nowy wpis

"Wsparcie"? W tej firmie nawet nikt nie zna takiego słowa...

ona Nowy wpis

nie ma takiej możliwości, nie polecam biura na mściwoja w Gdyni

ona Nowy wpis

Witam nie polecam tej agencji zero kompetencji i porządnej porady, wyrobienie książeczki medycyny pracy we własnym zakresie.

Daisy

Byłam na rozmowie, nie polecam.

WuESKa
@Daisy

@Daisy a możesz napisać dlaczego nie polecasz?

Opinia

Jako były już pracownik tej(usunięte przez administratora) potwierdzam to co napisali poprzednicy: Fluktuacja pracowników na poziomie 100% w ciągu roku - dotyczy również managerów. Fatalne zarobki - na poziomie najniższej krajowej., brak sprzętu do pracy - telefonów komputerów. Benefity to jakiś żart - pełna odpłatność. Firma, która się zwija.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Grupa Progres? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Janek

Jeśli ktoś szuka idealnej firmy to pewnie jej nie znajdzie. Mamy dobrego pracodawcę więc cieszmy się z tego tym bardziej, że pandemia nie ułatwia nikomu funkcjonowania.

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa Progres w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Januzi

Zapewne zerowy. Nie mylić z wkładem węglowym (to z dziedziny tak modnej ostatnio ekologi). Wg. ekofobów pokroju Greenpeace mamy jeszcze tylko niespełna 7 lat życia. Atmosferę wśród pracowników tworzą sami pracownicy i ich bezpośredni przełożeni (dyrektorzy / managerowie danego oddziału). Kierownictwo GP narzuca jedynie chore limity do tzw. "wyrobienia". Słyszałem też, że spóźnia się z wypłatami dla pracowników od blisko roku (pewno teraz prezesi GP zwalają to na pandemię COVID-19).

Czy Progres z Gdyni się już zwinął, bo nie ma ich już w Hossie?

@Ania

Zapraszamy do nowego lokalu Grupy Progres w Gdyni przy ul. Mściwoja 10/4

@Grupa Progres

Podany adres to też w centrum (Śródmieściu) Gdyni ? Czy to koło ul. Zygmunta Augusta / 10 Lutego ?? Aż tak dobrze Śledziowa nie znam niestety.

@Januzi

Tak, to te okolice. Proszę kierować się na Centrum Handlowe Kwiatkowskiego.

Ola

firma jest doskonała. Pracujemy po raz drugi. Chcę zauważyć, że kuratorka Evgeny Kireenkova jest specjalistką, jest super !!! zna wszystkie przepisy dobrze przygotowuje wszystkie dokumenty odpowiedzialnie dotyczy jego pracy, będzie kompetentnie konsultować się w interesujących kwestiach i po prostu miłą osobą

Ola

firma jest doskonała. Pracujemy po raz drugi. Chcę zauważyć, że kuratorka Evgeny Kirienkova jest specjalistką, jest super !!! zna wszystkie przepisy dobrze przygotowuje wszystkie dokumenty odpowiedzialnie dotyczy jego pracy, będzie kompetentnie konsultować się w interesujących kwestiach i po prostu miłą osobą

Czy można liczyć w Grupa Progres na prywatną opiekę medyczną?

Januzi

@Pytanie Przy umowie cywilnoprawnej (umowie zlecenie lub o tzw. dzieło) - a takie w większości są oferowane w ofertach GP nie można. W przyp. Umowy o pracę zależy to już od klienta Progresu. Najlepiej dopytaj się wtedy samego pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej (Skype czy inny kanał służący wideokonferencjom naprawdę nie przeszkadza w zadawaniu takich pytań).

Minimini

Firma beznadziejna, nawet na początek, dla osób bez doświadczenia. Niczego się tam nie nauczysz, no chyba, że nikomu nie można ufać, a zwłaszcza przełożonym. Miałem tam kilkunastu znajomych. Wszyscy uciekli do konkurencji. To prawda, ze rotacja jest tam olbrzymia, nie tylko wśród konsultantów bez doświadczenia, ale i wśród specjalistów, którzy nie chcą zgodzić sie na dłuższą metę tak fatalne warunki zatrudnienia bez możliwości poprawy. Taki jest model biznesowy właściciela - zatrudnić na umowę zlecenie za najniższą krajową, a potem szybko sie pozbyć. Dlatego mają tak fatalną opinię wśród ludzi.

Januzzi

Pozdrawiam pana Kamila Kolucha (menedżera HR), panią Paulinę Rolecką i panią Beatę Jeleńską. Tylko te osoby są właściwymi osobami na właściwych miejscach w oddziale w Gdyni.

@Januzzi

Zapomniałem poinformować tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że od ponad roku mają biuro regionalne w Gdyni w nowej lokalizacji. Nie na ul. Starowiejskiej już a na ul. Władysława IV 43/501 (biurowiec firmy deweloperskiej HOSSA; 5 p.; wjazd windą). Od dworca Wzgórze św. Maksymiliana SKM najlepiej dojść (z dworca w Gdyni 2 x dalej jest).

Natalia

@opinia ale z czego ta rotacja tak naprawdę wynika ?

Januzzi
@Natalia

@Natalia wpisz Grupa Progres Sp.z.o.o. i miasto Gdańsk i wejdź w opinie. Przeczytaj pierwszych 10 / 15 opinii i będziesz wiedziała skąd tak wielka rotacja. Opinie o Progresie wystawiają wg. mnie nie tylko zleceniobiorcy (pracownicy zewnętrzni) ale też i byli pracownicy (rekruterzy), który są nieraz b. wiarygodni.

@Januzzi

Dziękujemy za udzielenie odpowiedzi. Ciężko nam się jednak zgodzić, że rotacja w naszej firmie jest duża (biorąc pod uwagę ilość zatrudnianych osób w oddziałach w całej Polsce). Pracownicy mogą opuszczać firmę z wielu powodów i najczęściej tymi powodami nie dzielą się w sieci. My ze swojej strony staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby pracownicy chcieli zostać z nami jak najdłużej, a tym odchodzącym kibicujemy w dalszej karierze. Rotacja pracowników jest zjawiskiem, którego nie da się całkowicie uniknąć i która przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmie.

Opinia

Beznadziejna firma. Rotacja olbrzymia, w przeciągu pół roku zmienia się często po 90 % składu. NIe ma co się przyzwyczajać do ludzi. Pensja na poziomie najniższej krajowej na umowę tymczasową alb zleceniówka. Na premie nie maco liczyć, nawet jak osiągniesz target, kręcą, że oddział ma długi wobec centrali i premii nie będzie !!!!. Generalnie, niczego się nie nauczysz, no chyba, że tego jak omijać firmy krzaki jak ta.

Dawid

Słyszałem dobre opinie o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja?

do anything

Byłam, pracowałam-nie polecam-słaba atmosfera-brak rozwoju-słaba pensja-ogólnie słabe miejsce dla HR-owca.

Tymon

Nie szukajcie na siłę powodów żeby narzekać. Ja polecam!

N

Byłam na rozmowie, słabe warunki, rozmowa sama w sobie dziwna. Nie polecam

MA

Słaba firma, byłem i nie polecam

Iza
@MA

Niewiele osób zabiera głos w sprawie Grupy Progres, a więc super, że postanowiłeś to zmienić. Jednak przydałoby nam się nieco więcej szczegółów o tym pracodawcy. Przeglądałam nie dawno stronę tej grupy i znalazłam informację, iż w ramach Progres Akademii stale podnoszą tam kompetencje swoich pracowników poprzez udział w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Możesz powiedzieć coś więcej, jeśli chodzi o tę kwestię? Czy każdy pracownik ma dostęp do tych szkoleń?

Przede wszystkim czytać umowy dokładnie i do końca (uwaga bo pani w biurze mówi, że tylko pierwsze dwa punkty umowy (z ponad 20) są istotne ;) ).Na wypłatę czekasz do 21 dnia następnego miesiąca, bo ją przetrzymują. Jeśli nie możesz przyjść z jakiegoś powodu do pracy i nie masz zwolnienia lekarskiego to musisz zapłacić im 100zł za każdy dzień takiej nieobecności (pracując na umowe zlecenie). W skrócie (usunięte przez administratora) i lepiej znaleźć sobie pracę bezpośrednio od pracodawcy niż z jakiegoś żałosnego progresu, który tylko sobie na ludziach zarabia. NIE POLECAM

Lyn4lyn

Byly pracownik.zgadzam sie z panem.malo tego w umowie jest napisane ze jak po 3 dniach po podpisanii umowy sie zwolnisz chodzi o umowe zlecenie to misosz im zwrocic za badania za koszty szkolen oraz za dniowke 100zl.dokladnie czytajcie.i chyba pelny zus nie jest odprowadzamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Gdynia

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres