logo Progres HR

Progres HR

Gdynia

Opinie o Progres HR

była pracownica 2010-04-27 12:23:12
ostrzegam w umowie mam wyplate do 21 dzis jest 27 a kasy nie ma wedlug mnie to zlodzieje oszusci jak chca jeleni to niech ida do lasu trzeba ta firme konsekwentnie ukarac nie nadaja sie na pracodawcow nie zatrudniajcie sie ostrzegam cale trojmiasto!!!
Warszawa :) 2010-10-19 21:34:02
Ja w tej firmie zarobiłem już ponad 6 tysięcy od ostatniego roku i w sumie nie narzekam przynajmniej na oddział w Warszawie owszem czasami zdarzają się obsuwy w wypłacie ale tak na max 1-do 2 dni Ale w Warszawie jest inaczej pewnie niż w innych miastach dla tego że pracuje jeszcze tam część Kadry która jest ok przynajmniej do dziś...
anonim 2011-04-29 15:19:52
Z punku widzenia pracownika biurowego oceniam Progres bardzo pozytywnie, szczególnie za normalne relacje panujące w firmie, zarówno pomiędzy pracownikami jak i z przełożonymi.
M. 2011-04-29 15:27:05
Zapewne pomyliłaś się w numerze konta lub podałaś konto mamy/ siostry/ cioci nie informując o tym nikogo w biurze. Zamiast wystawiać bezsensowne opinie wystarczy zadzwonić do biura.
JulciaKiss 2011-07-28 13:18:08
Tam pracujesz to jak masz oceniać jak nie pozytywnie drogi pracowniku biurowy ?
anonim 2011-10-18 13:24:20
Nie pracuję tam od bardzo dawna. Progres był zarówno moim jak i Twoim pracodawcą. Tylko, że ja pracowałam bezpośrednio dla nich, a Ty za ich pośrednictwem. Tak więc uważam, że obie strony mają prawo do wypowiadania się.
Kamil 2016-04-21 13:45:40
Witam, czy w firmie prowadzony jest obecnie proces rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o Progres HR - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progres HR