Regalux

Opinie o Regalux

gość

Tak to jest w dzisiejszych czasach modne -wyzyskiwać pracownika i traktować jak niewolników.Każdy kto chce tam pracować to powodzenia i niech sobie poszuka dobrego psychologa ;) bo nerwy wysiadają

To się nazywa firma pucuj dziada :)

szukają jeleni

Niech mi ktoś wytłumaczy jeżeli pracujesz 9 godz. a masz zapłacone za 8 godz. to jak to się nazywa???.......... Nie polecam.

Dajcie sobie luz z tą firmą,w tej firmie panuje większy stres i nerwy jak u prawiczka przed pierwszym stosunkiem heheh.A tak poważnie-szkoda nerwów,firma wypłacalna ale napięcie panujące tam wśród pracowników a naciskiem pracodawcy wykończy każdego nerwowo ale to każdy musi ocenić sam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Regalux? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Buziak

Jednak bardzo często w Polsce jeszcze to funkcjonuje i nawet zdaje egzamin więc nie byłbym pewny tego wszystkiego. Chojnice nie są jakąś wielką miejscowością, więc w sumie mając spaloną opinię w jednej firmie to w innych mogą mieć duże wątpliwości przed zatrudnieniem. Powiedzcie proszę czy regalux zajmujący się regałami jest dobrym pracodawcą?

Janek

Prawda prawda-chcesz się przekonać zatrudnij się tam !!!

janek

Trzeba samemu się przekonać jak tam jest ale nie polecam,kto dobry i kumaty to ucieka jak najszybciej a zostają lizusy ,kapusie i nieroby i trzeba na takich zapierniczać.Kiedyś była fajna ekipa tam,ale szef sam doprowadził że wszyscy pouciekali-słuchał swoich kapusi ;) więc jest tam jak jest,jednym słowem SZAMBO

pawel

Widac kto to pisal. pewno kierownik.ciesze sie ze tak sie stalo przynajmiej pracuje legalnie w niemczech . .stawiam hali klimatyzacje i luftungi dla fabryki audi. w ingolschtadt.pozdrawiam ciezko pracujacych kolegow.

paweł

ogolnie jak chcesz isc do takiej pracy hm.. jak masz stala prace to siedz w niej .. pracowalem w regaluxie 3 miesiace , gdyby szef wiedzial w czym pracownicy ( stali)sa dobrzy to by sie sam przekonal . Mnie jeszcze nigdy nikt tak nie potraktowal tak ze zjezdzajac szef pyta sie ,dlaczego tak spicie w czasie podrozy do kraju delegacja ciekawy jestem jak pracowales w delegacji spales pod podajnikiem?odp otarte do krwi plecy od ciezkiej pracy powiem tyry od odkrecania srob pelzania pod podajnikami ,myslenia aby nic tobie sie nie stalo.bo ludzie sa rozni , widzialem ze niektorzy pili do 4 a o 7 wsztawali do pracy i jezdzili ratrakami (o wypadek nie trudno).Dzis radze sobie swietnie w innej firmie ktos napisal wyzej ze szef oszczedza to jest szczera prawda popieram j/w wypowiedziu dluzej nie popracujesz niz 3 miesiace bo szef ufa stalym pracownikom a oni jezdza na nim jak kocie....zarobki oki wszystko sie zgadza pozdrawiam

marci

witam mam pytanie czy firme regalux mozna traktowac powaznie jako prace stałą czy zwalniaja ludzi szybko?? Bo mam taka sytuacje... mam prace stala ale chcialbym sobie polepszyć finansowo

Nie nie polecam, policz sobie 250 godzin za 12to tyle ze dwa miesiace w miesiacu robisz

hmmm...... czytając wasze opinie jstem zaskoczony waszą niewiedzą.Ci co zachwalają tą firmę to pewnie dobrze opłaceni pracownicy. Prawda jest taka że owszem zarobisz na miesiąc ponad 5 koła jak zrobisz 280 godzin w miesiącu. W Niemczech płaci 20 zł za godzine a w Polsce około 12 na godzine. Zapieprzasz po 12 godzin a liczone jest 11 bo przerwa jest odliczana niezależnie od tego czy palisz czy nie. Diety dostaniesz 25-30 zł za granicą a powinna być wypłacona zgodnie z normamiw Niemczech. Tak jest w tej firmie a szef dalej szuka oszczędności wiec napewno jakieś zmiany znowu będą. Pozdrawiam

janek

nawet pisać mi już się nie chce na temat tego zakładu,a anonim to pewnie sam lejba (usunięte przez administratora).Ten co uczciwie pracuje w takim syfie długo nie wytrzyma(usunięte przez administratora)

same bzdury piszecie,tym co sie pracować nie chce to tak wymyślają ,lejbów w zadnym zakładzie nie trzymają

janek

co do spóźnień to nie ma nic takiego,bo jeden drugiego pilnuje jak się mieszka razem,a takim palaczom to by powinni z 4 godz odliczać ,więcej kopcą jak pracują .Chcecie to zatrudniajcie się i zobaczcie sami -kto tam był to wie że to chory zakład.

janek

Pierwsze to (usunięte przez administratora) bym wszystkich co fajki palą,robią sobie przerwy na papierosa co godzinę i palą 15 min a inni za nich (usunięte przez administratora).A co do ludzi ale nie o wszystkich mowa-to faktycznie ,są tam cwaniaczki(usunięte przez administratora) i jak ktoś coś powie to go do właściciela (usunięte przez administratora) i gość wylatuje-więc lepiej tam siedzieć cicho :) (usunięte przez administratora)

XYZ

Tak jest szansa na dorobienie ale tylko starzy pracownicy dorabiają,(usunięte przez administratora)t.A najlepsze jest to że właściciel,trzyma takich bo to najlepsi pracownicy,tylko żeby wiedział w czym są najlepsi :)

?

jak 5 euro odpowiada to droga otwarta,ale to tylko płacą za granicą tyle :) tak- macie wczasy pod gruszą jak sami się pod tą gruszkę wyłożycie :)

xyz

20 zł na godzinę plus dieta dzienna,nic więcej :)w premi możesz dostać ochrzan od właściciela :) Idź zatrudnij się tam to się przekonasz,jeden będzie zadowolony i będzie się trzymał zębami tej roboty,bo na nic innego go nie stać a drugi oleje to żeby za granicą siedzieć za 5 euro :)

xyz

do starego pracownika-sam odpowiedziałeś(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Regalux - Chojnice

• Jak się pracuje w Regalux?

Zobacz opinie na temat firmy Regalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regalux?

Regalux