Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Cezary

A czy ktoś może napisać coś o warunkach w IT? Konkretnie od jakiej stawki się zaczyna po studiach, czy są elastyczne godziny pracy i czy dają multisporta.

Weronika

Mam pytanie czy jest szansa na podniesienie zarobków w firmie? Mam zamiar aplikować ale zastanawiam się, powstrzymały mnie bardzo niskie zarobki. Praca w KRD nie jest z gatunku lekkich ani przyjemnych to zarobki powinny wynagrodzić stres związany z pracą.

Gruba

Nawet CV nie czytają

Wrona

Czy ktoś zna w dzisiejszych czasach łatwą pracę? Ja nie znam!!

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Konrad

@Domino Presley Czy mógłbyś rozwinąć ten temat? Z tego wniosek że firma szuka ludzi pod nowe przepisy? Nie słyszałem o tym, ale ponieważ mam zamiar aplikować to dobrze byłoby wiedzieć jak najwięcej .

Agata

@Obecny pracownik - a jak wyglądają warunki zatrudnienia w Krajowym Rejestrze Długów? W sieci pojawiło się kilka nowych ofert pracy, m.in. na stanowisko Specjalisty ds. Analiz Rynkowych, czy wiesz może jak wygląda kwestia wynagrodzenia na tym konkretnym stanowisku?

Waldi

Dobrze poczytać merytoryczne opinie. Jest wiadomo jaka praca czeka przyszłego chętnego i bardzo dobrze. Wiadomo, że w firmie może być raz lepiej raz gorzej i to nie powinno dziwić. Jeśli ktoś widzi się w pracy o dość trudnym charakterze działalności to nie ma sprawy.

Wania

Firma ma sporo nowych ofert, i w związku z tym mam pytanie jaka jest atmosfera w pracy? Czy specjalista ds. sprzedaży może w KRD zarobić godziwe pieniądze? Jakie warunki może firma postawić przed kandydatem? Jakie umowy są podpisywane na starcie? Z góry dzięki

Wrona

Czy jesteście pewni że o firmie nie można napisać pozytywnie?

Obecny pracownik

Potrzebne jest doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta (najlepiej w sektorze finansowym) oraz prawo jazdy kategorii B. Z umiejętności miękkich - łatwość nawiązywania kontaktów i dobra organizacja :) Pozdrawiam,

Wrona

Jakie warunku trzeba spełniać na stanowisko doradcy klienta korporacyjnego? Może mógłby ktoś podpowiedzieć?

Wrona

Jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Czyżby jakieś nowe biuro otwierali? Może ktoś słyszał?

Wrona

Krajowy Rejestr Długów nie ma łatwej działalności ale dają radę.

Pixi

Witam Jaka jest stawka podstawa netto na stanowisku specjalista ds.sprzedaży

Kola
@Pixi

2000 brutto

były specjalista
@Kola

(usunięte przez administratora) brutto + premia uznaniowa( czyli taka że jeżeli słuchasz pilnie tego co szef mówi i uważasz że ma zawsze rację (usunięte przez administratora)

Alicja

Witam, mam pytanie i może ktoś znając odpowiedź mógłby mi pomóc. Czy aktualna jest jeszcze oferta pracy specjalisty ds. sprzedaży? Bardzo chciałabym dostać się do pracy w KRD. Jakie wymagania trzeba spełniać na początek?

PanFranciszek
@Alicja

Pewnie, że aktualna. Tam jest taka rotacja, że zawsze przyjmą.

patka
@Alicja

ja się długo nie zastanawiałam przed podjęciem pracy w KRD. tzn decyzja była przemyślana, ale nie czekałam z wysłaniem cv nie wiem ile ;) Jeśli uważasz, że spełniasz wymagania to aplikuj. Moim zdaniem kluczowe są umiejętności interpersonalne, czyli komunikacja z ludźmi, prowadzenie rozmów itd, plus organizacja swojego czasu pracy. oprócz wypłaty są prowizje, opieka medyczna itd, dla mnie to też miało znaczenie i faktycznie z tego korzystam. powodzenia!

PanFranciszek

Zgadzam się Monia. Ale chyba teraz dają na starcie umowę o pracę. A reszta tak samo. Ludzie pracują miesiąc i rezygnują. Oczywiście są tacy co się odnajdują w tym call center i zarabiają fajne pieniądze. Ale w większość siedzi na podstawie i od czasu do czasu biorą podstawę. Wystarczy popatrzeć na parking pod siedzibą firmy, masa starych samochodów jak pod jakąś fabryką gdzie ludzie z niepełnym podstawowym pracują na 3 zmiany.

Karol

A ja mam pytanie gdzie maja opiekę medyczna ? Lux Med , Medicover czy może coś innego ?

Pracujący w KRD
@Karol

Opieka medyczna owszem jest ale nie sfinansowana przez pracodawce . Możesz korzystać z opieki medycznej ale musisz zapłacić z własnej kieszeni. W innych firmach opieka medyczna to podstawa :) tu nie .

Bartek
@Karol

Pracodawca tego nie finansuje, opieka medyczna może być ale trzeba zapłacić z własnych pieniędzy za ten luksus.

pjotrek
@Pracujący w KRD

Jak pamiętam to nikt nie korzystał bo była drogo - zero dofinansowania. Tak samo z multisportem,

pjotrek

Święte słowa. No i lokalizacja firmy słaba, chyba, że ktoś mieszka na Psim Polu, Mirkowie, Długołęce.

Obecny pracownik
@pjotrek

Odnośnie lokalizacji - rano przejazd z centrum do KRD zajmuje max 15 minut, przejazd do centrum w tym czasie to przynajmniej godzina. W godzinach popołudniowych też bez problemu jadę w kierunku centrum, podczas gdy jadący w przeciwną stronę stoją w korkach. Dwa razy dziennie po niespełna 10 kilometrów i w sumie wychodzi 30 minut jazdy. Osoby, którą jeżdżą w przeciwną stronę za takie parametry dałyby się pewnie pokroić :)

blick

dla mnie najważniejsze, że praca i firma są stabilne, nie ma się co martwić o wypłatę, o jej wysokość też nie. zespół też fajny, ludzie na poziomie, chętni do współpracy, to samo z przełożonymi, nie zostaję się bez pomocy w razie potrzeby.

@blick

z tego co wiem to pensja na poziomie 2200 brutto + (premia) plan do wyrobienia , ciężko dobić do kwoty 3000 netto. Masakra

agnes
@Adam

Ja tu już jakiś czas jestem i pensję mam dobrą. Ale wiadomo ile ludzi tyle opinii. Pracy nie planuję zmieniać, dobrze mi się pracuje. To nie jest moja pierwsza praca, mam porównanie do innych firm. Warunki tu są dobre.

@agnes

Dobrą pensje tzn. jaką podstawa, prowizjia

Andzia
@blick

A na jaki dzień miesiaca płaca pensję ?

@agnes

a jaka kasa , wszyscy piszą że dobre wynagrodzenie ale nikt dokładnie ile :)

zenon

Dobrze mi się pracuje

Oskar_m

pracuję i zadowolony jestem. pieniądze są na dobrym poziomie. ludzie też sobie chwalą. jasne zdarzają się gorsze dni, dużo pracy,ale nie przesadzajmy, tak jest wszędzie. a tu mam pewność pracy, jest stabilnie.

Magda
@Oskar_m

pieniądze dobre:) śmiechu warte 2000 brutto , reszta to prowizja od sprzedaży .

Igor
@Oskar_m

Mówisz że kasa na dobrym poziomie :) a jaki to dobry poziom 2000 , 3000, 4000 tys. netto . Może tak dokładniej podasz ile :) CIEKAWI MNIE TO . I czy na rozmowie można negocjowac warunki wynagrodzenia czy maja narzucone kwoty z góry bez możliwości negocjowania ?

Anulencja
@Igor

Pracowałam w KRD 3 lata temu na Stanowisku specjalisty ds. Sprzedaży- pierwsze dwa miesiące były ciężkie ale jak się tą pracę "poczuje" to zarobki nie schodziły mi poniżej 4tys netto. Pracowałabym dalej gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania. Dobre czasy:)

Bolek

Witam wszystkich :) Mam pytanko jakie są obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta w Narodowym Funduszu Gwarancyjnym należącym do grupy KRD. I jak kształtuje się wynagrodzenie . Ktoś może pomóc ? :)

Krzysztof80
@Bolek

Jak widać firma duża i stabilna, to już wiele mówi. Na atmosferę w KRD nie można narzekać, zarobki na dobrym poziomie. Ludzie nie narzekają. Praca z ludźmi na stanowisku o którym pytasz. Według mnie nie zaszkodzi wysłać cv czy iść na rozmowę rekrutacyjną.

@Krzysztof80

A jak kształtuja sie zarobki podstawa premia ? i jakie są plany do zrealizowania - wysokie czy realne do zrobienia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów