G.T.I.

Nekla

Opinie o G.T.I.

pracus 2013-05-27 07:09:26
firma nieuczciwa,podpisujesz umowe na 40 godz tygodniowo,a pracujesz po kilkanascie godzin dziennie za frii,nikt za nadgodziny nie placi, Tam pracuja porabani ludzie nie polecam
boguslaw 2014-03-14 12:01:41
może ktoś coś napisze o tej firmie,zamierzam tam pracować
anonim 2015-05-11 15:20:18
może ktoś napisac coś więcej o tej firmie
mare 2015-05-18 06:05:35
to nie firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracujesz po kilkanaście godzin dziennie za 36 euro i ciesz się że masz prace. warunki mieszkaniowe jak u babci w lepiance.Praca tylko i wyłącznie dla desperatów nie polecam.
Axel 777 2016-10-13 10:56:00
Porażka nie polecam... Praca dla desperatow zarobki wpływają zawsze z opóźnieniem 2 tygodniowym zawsze jak zucisz u nich pracę to dwa tygodnie pracujesz ku chwałę tych cwaniakow... Pracowałem trzy lata starczy.. A papiery to nawet do du...py otarcia się nie nadają
sani 2016-10-13 13:35:59
@amak tyle ci powiem że tak naprawdę to stanowisko oznacza pracę w salonie Orange, a więc jest pewien prestiż marki który na ciebie spływa. oczywiście mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży w branży telekomunikacyjnej jesli byś chciał się starać o taką pracę
Zostaw swoją opinię o G.T.I. - Nekla
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.T.I.