P.W."COMFORT" sp. z o.o.

Rakowice Małe

Opinie o P.W."COMFORT" sp. z o.o.

anonim 2010-07-15 07:33
najgorsza firma w kraju pod kazdym wzgledem
Cyna 2010-11-08 20:36
Jedno słowo DNO
Ciężka praca mała płaca, [usunięte przez moderatora], oszustwo, "[usunięte przez moderatora]", ignorancja i niewiedza, takimi słowami można opisac po łebkach comfortową rzeczywistość.
Jak jestes pijakiem to dasz rade..., jak nie jestes, to będziesz :)
comfortowy 2011-02-05 19:15
firma ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników nawet tych którzy robią po kilkanaście lat, mają dewizę nie ten to następny, daleko w [usunięte przez moderatora] mają ludzi którzy robią na ich byt. w ofertach swoich piszą, że można zarobić 2tys - 3tys i w ten sposób kręcą ludzi a zarobki do 8.50 zł za godz po 10- 12 godz. dziennie. pozdrawiam comforowo:)
anonim 2011-08-20 14:59
jak się chce pracować to się wszędzie da radę
Gerek 2015-09-11 19:31
Oszustwo jest nie samowite a w Grębocinie nie lepsze przyszło dwóch młodych i po miesiącu kupili sobie po eleganckim cacku oni premie tak a ty nie jak to jest możliwe ,szukajcie pracy gzie indziej bo tylko obiecują a i tak nic z tego
anonim 2016-01-09 14:32
Pracowalem tam kilka tygodni i praca jak kazda inna-raz lepiej,raz gorzej. Za to nawiazane kontakty ( zwlaszcza z pania kierownik do spraw personalnych)...bezcenne.
ociczanin 2016-05-17 11:24
Jakie wynagrodzenie ? Widzę same hejty.. W sumie ludzie teraz na wszystko narzekają ;) Aaa i polecam iść do Tbai w Wykrotach bardzo (usunięte przez administratora)est ;) Gorzej niż tam chyba nie ma nigdzie. Chcę się przyjąć do Comfortu więc podajcie mi więcej info o firmie i samej pracy :)
,jhv 2016-05-21 22:19
@ociczanin no to musze cie zamrtwić, bo na chwile obecną nie poszukują ludzi do pracy do P.W. "COMFORT" Sp. z o.o. :( ale jak bardzo zalezy ci na pracy tam, to może spróbuj wysłac swoje CV? Jak ich zaciekawi istnieje prawdopodobieństwo ze sie odezwą :)
Fantastiko. 2017-07-31 23:26
Zarobki - średnio 2500zł netto. (nieadekwatne do rodzaju pracy, dziś prawie wszędzie tyle płacą)
Mobing - Drugie imię tej firmy.
Nadgodziny - Bardzo często, nie możesz odmówić, zapomnisz w tej firmie co to jest dzień pracy 8h.
Atmosfera - Gdy nie widać przełożonych, prezesów itp. jest całkiem fajnie, można spokojnie pogadać nadal wykonując pracę. Ale nie brakuje też nawiedzonych kretynów wśród zwykłych pracowników.
Przełożeni - O ile majstrowie są w porządku o tyle im wyżej tym bardziej masz wrażenie, że firmą zarządzają, nie wiem... dzieci? Jedynie Prezes Bajek wykazuje kulturę oraz szacunek do zwykłego pracownika, załatwia przetargi oraz potrafi rozmawiać też w innym języku niż polski. Reszta biura oraz zarządu do wykluczenia. Nie nadają się na stanowiska które zajmują.
Personel - Praktycznie zawsze są braki w ludziach. Starzy pracownicy się zwalniają lub odchodzą na emerytury, pracownicy z Ukrainy omijają już Comfort szerokim łukiem, a jak przychodzi ktoś nowy to na tydzień lub do pierwszej pełnej wypłaty.
System wynagrodzenia - tak zwany "akord", który z akordem nie ma nic wspólnego. W zasadzie masz wrażenie, że oni sami nie wiedzą jak naliczają Ci wypłatę. Ty nie wiesz, oni nie potrafią wyjaśnić, no i masz wypłatę taką jaka im się spodoba. Nie bój się, nie ważne ile zrobisz, trzech tysięcy nie przeskoczysz ;) Akord jest tutaj tylko po to aby coś za nim ukrywać ;) Generalnie aby ucinać Ci wypłatę ;)
Tempo pracy - oj musisz się uwijać, nie ma czasu na narzekanie, za długo coś robisz, ryzykujesz że Dyrektor wybuchnie na Tobie. A to nie jest nic miłego ani fajnego, zaufaj mi.
Nowi pracownicy - Wydaje się, że mają nieco lżej, znaczy, muszą robić wszystko tak samo jak każdy jeden, ale nie są aż tak narażeni na ochrzan. A jeśli już to jest nieco łagodniej.
Podejście pracodawcy - Prezes Roman stwierdził, że zwykli pracownicy są mu mało potrzebni :) Jak coś zepsujecie, jak firma dostanie karę, jak firma zbankrutuje przez takie buractwo to on zawsze weźmie swoje, a Ty zawsze będziesz miał okrojoną wypłatę :) Ten gość jest złoty, oderwany od rzeczywistości, od razu widać że nie nadaje się na stanowisko które obejmuje ;) Nie ważne jak bardzo bolesne będzie dla niego czytanie tego, taka jest szczera prawda.
Chęci do pracy - Chyba każdy kto tutaj pracuje lub pracował powie, że nie ma żadnych. Wiecznie trzeba zostawać, BHP to kpina, wszystko na szybkiego, robota jest ciężka, straszą Cię jak czegoś nie zrobisz, że "zobaczysz na wypłatę", generalnie się urobisz fizycznie aż kręgosłup pęka i niczego dobrego się tutaj nie dorobisz. Może jednych skusi te 2500zł wypłaty, co jest oczywiście średnią i nawet tego przez większość czasu nie osiągniecie (2200zł, 2300zł czasem poniżej 2000zł, czasem niespodzianka 2700zł), zaufajcie mi, najlepiej będzie jeśli znajdziecie sobie coś innego, nawet troszkę dalej, cokolwiek tylko nie to, szkoda waszego czasu. Napisała to osoba, która nadal tu pracuje, możliwe że już niedługo nie będzie, ale jednak, od kilku lat nieprzerwanie i stwierdzam, że ta firma po prostu powinna umrzeć. To rak w najgorszej postaci, jeszcze w żadnym roku nie było tutaj tak źle jak w 2017.
Zostaw swoją opinię o P.W."COMFORT" sp. z o.o. - Rakowice Małe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W."COMFORT" sp. z o.o.