Opinie o Goldbeck Comfort sp. z o.o w Rakowice Małe

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Goldbeck Comfort sp. z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Goldbeck Comfort sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldbeck Comfort sp. z o.o w Rakowice Małe

Angela Nowy wpis

Witam, jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. IT. zastanawiają mnie zarobki. nie są podane, podobnie nie podano ile lat doświadczenia to minimum. Nie jest to aż tak istotne? I czy początkowa podstawa jest równa dla każdego?

Smerf Nowy wpis

Zastanawiam się nad złożeniem cv jako stolarz bo jest tu oferta tylko z tego co czytam nic ta firma nie ma wspólnego z stolarnia ...Jest sens składać czy se darować 3500netto starczy chyba że dają więcej

Pojawiła się opinia dotycząca pracy jako zbrojarz. Czy o stolarzu możecie także coś więcej napisać? teraz właśnie jest wystawiona oferta i zastanawiam się czy warunki pod względem atmosfery mogą być podobne jak te, które teraz niedawno opisano? Partner może by się przyjął tylko też potrzebuje się dowiedzieć jak z kasa to wygląda. pokazuje, że od 5,5 tys w górę wychodzi. czy to adekwatne do nakładu pracy? może będzie więcej?

mariusz Nowy wpis

pracowalem tam jako zbrojarz w 2011 roku 2 lata i tez zastanawialem sie czy tam zatrudnic sie ze wzgledu na opinie o tej firmie zawsze zle ale zaryzykowalem i poszlem tam do pracy i odziwo nie bylo zle dobrze mi sie tam pracowalo ale zarobki faktycznie byly zle minimum nieadekwatne nie wiem jak jest teraz moze lepiej , niewiem moze tam wruce z powrotem dal by ktos znac jak tam teraz zarabia sie i czy woza do pracy ze zgorzelca.

3,5 tys za miesiąc? zarobki widzę ze opisywane na marzec. Wiecie jakie mogą być obecnie przewidywane? Generalnie to potrzebny jest z tego co widzę specjalista ds. kontroli jakości, niestety nie podają wprost widełek w ofercie, dlaczego? czy są po prostu rynkowe? Ktoś wie?

Pracownik.

Ludzie omijajcie ten zakład z daleka. Płacą grosze 3500 za miesiąc a narobić się trzeba za 3. A dyrektor zakładu... Porażka

Anon

Witam, mam zamiar złożyć CV na stanowisko Inżynier doskonalenia procesów. Może ktoś uchylić rąbka tajemnicy o zarobkach na tym stanowisku?

@Anon

Nowe stanowisko w firmie.

@Bzyk

i jakie są powody jego powstania? kto je wdrożył i rozplanował? na czym docelowo praca ma polegać i ile można zarobić?

@Dorota

Stanowisko powstało że względu na nową politykę firmy. Na czym ma polegać nie wiem, zarobki też nie wiem bo jak wspominałem jest to nowe stanowisko.

@Bzyk

Aha no okej dzięki. a ta polityka? to jaka konkretniej teraz jest? i co było powodem tego że tak nagle się zmieniła? To będzie pozytywna perspektywa, chyba że już jest? Dajcie znać jak to wygląda

Czy w Goldbeck Comfort sp. z o.o wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie

Fantastiko.

Zarobki - średnio 2500zł netto. (nieadekwatne do rodzaju pracy, dziś prawie wszędzie tyle płacą) Mobing - Drugie imię tej firmy. Nadgodziny - Bardzo często, nie możesz odmówić, zapomnisz w tej firmie co to jest dzień pracy 8h. Atmosfera - Gdy nie widać przełożonych, prezesów itp. jest całkiem fajnie, można spokojnie pogadać nadal wykonując pracę. Ale nie brakuje też nawiedzonych kretynów wśród zwykłych pracowników. Przełożeni - O ile majstrowie są w porządku o tyle im wyżej tym bardziej masz wrażenie, że firmą zarządzają, nie wiem... dzieci? Jedynie Prezes Bajek wykazuje kulturę oraz szacunek do zwykłego pracownika, załatwia przetargi oraz potrafi rozmawiać też w innym języku niż polski. Reszta biura oraz zarządu do wykluczenia. Nie nadają się na stanowiska które zajmują. Personel - Praktycznie zawsze są braki w ludziach. Starzy pracownicy się zwalniają lub odchodzą na emerytury, pracownicy z Ukrainy omijają już Comfort szerokim łukiem, a jak przychodzi ktoś nowy to na tydzień lub do pierwszej pełnej wypłaty. System wynagrodzenia - tak zwany "akord", który z akordem nie ma nic wspólnego. W zasadzie masz wrażenie, że oni sami nie wiedzą jak naliczają Ci wypłatę. Ty nie wiesz, oni nie potrafią wyjaśnić, no i masz wypłatę taką jaka im się spodoba. Nie bój się, nie ważne ile zrobisz, trzech tysięcy nie przeskoczysz ;) Akord jest tutaj tylko po to aby coś za nim ukrywać ;) Generalnie aby ucinać Ci wypłatę ;) Tempo pracy - oj musisz się uwijać, nie ma czasu na narzekanie, za długo coś robisz, ryzykujesz że Dyrektor wybuchnie na Tobie. A to nie jest nic miłego ani fajnego, zaufaj mi. Nowi pracownicy - Wydaje się, że mają nieco lżej, znaczy, muszą robić wszystko tak samo jak każdy jeden, ale nie są aż tak narażeni na ochrzan. A jeśli już to jest nieco łagodniej. Podejście pracodawcy - Prezes Roman stwierdził, że zwykli pracownicy są mu mało potrzebni :) Jak coś zepsujecie, jak firma dostanie karę, jak firma zbankrutuje przez takie buractwo to on zawsze weźmie swoje, a Ty zawsze będziesz miał okrojoną wypłatę :) Ten gość jest złoty, oderwany od rzeczywistości, od razu widać że nie nadaje się na stanowisko które obejmuje ;) Nie ważne jak bardzo bolesne będzie dla niego czytanie tego, taka jest szczera prawda. Chęci do pracy - Chyba każdy kto tutaj pracuje lub pracował powie, że nie ma żadnych. Wiecznie trzeba zostawać, BHP to kpina, wszystko na szybkiego, robota jest ciężka, straszą Cię jak czegoś nie zrobisz, że "zobaczysz na wypłatę", generalnie się urobisz fizycznie aż kręgosłup pęka i niczego dobrego się tutaj nie dorobisz. Może jednych skusi te 2500zł wypłaty, co jest oczywiście średnią i nawet tego przez większość czasu nie osiągniecie (2200zł, 2300zł czasem poniżej 2000zł, czasem niespodzianka 2700zł), zaufajcie mi, najlepiej będzie jeśli znajdziecie sobie coś innego, nawet troszkę dalej, cokolwiek tylko nie to, szkoda waszego czasu. Napisała to osoba, która nadal tu pracuje, możliwe że już niedługo nie będzie, ale jednak, od kilku lat nieprzerwanie i stwierdzam, że ta firma po prostu powinna umrzeć. To rak w najgorszej postaci, jeszcze w żadnym roku nie było tutaj tak źle jak w 2017.

@Fantastiko.

Skoro Ty jesteś taki wspaniały i wszystkie rozumy pozjadales, że tak incognito recenzujesz innych ludzi to złóż moze CV do wlascicieli , pochwal się płynnością w innych językach i może... nie wiem sam zostań Prezesem ? Typowy jad ludzi którym w życiu niewiele się udaje poza oczernianiem innych z powodu swojego niezadowolenia. Bardziej żal mi Ciebie mój drogi esejisto niż Pana Romana, ktory nie zasluzyl na taka etykiete. A same komentarze pisane w ten sposób powinne byc usuwane przez admina automatycznie. Pozdrawiam

Zawiedziony
@Odpowiedz

Pana Romana wylali.Więc zastanówcie się kto kogo obraża i jak traktują ludzi. Pan dyrektor obiecuje podwyżki, premie za pracę, gdzie nie dotrzymóje słowa. Pracownika ma za nic. Pracownik jest tam traktowany przez kierownictwo jak śmieć. (usunięte przez administratora) NA PORZĄDKU DZIENNYM.Nie piszę tego po złości tylko żeby przestrzec ludzi przed nieludzkim traktowaniem.

PAWEŁ
@Fantastiko.

Fantastico co to za opinia Toruń czy Rakowice jak torun to chyba smierdzi jakas konkurencja

Dorota

Ktoś tu ostro ocenił, że w firmie serio mają pracowników za nic i normą jest to, że kierownictwo traktuje ich jak śmiecie. Podobno chce tylko przestrzec innych, żeby nikogo nie spotkała tak przykra sytuacja... Serio to brzmi okropnie, wierzycie w to? Ktoś mógłby w sumie to wszystko potwierdzić? Bo szkoda kandydować gdyby takie rzeczy miały się później codziennie dziać..

usuwacie
@Dorota

usuwacie opinię która zawiera prawdę o osobach które zatrudniacie. Może gdybyście nie zatrudniali brunatnego kau mielibyście lepsze opinię. nie pozdrawiam

@usuwacie

Chwileczkę, twierdzisz, że ja coś tutaj usuwam czy nie trafiłeś z tym komentarzem we właściwy wątek? Bo przyznaję, że teraz czuję się lekko zmieszana, ponieważ nie mam pojęcia o co chodzi... A co do tematu usuwania, to jak już coś podejrzanie znika to z tego co zauważyłam musi być niezgodne z regulaminem forum, tak to działa, więc lepiej się zapoznać przed skorzystaniem, żeby przykrości później nie było. ;)

Noam

Firma zatrudnia rosofobów, (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu mieć z nimi nic wspólnego + usuwają komentarze. Życzę im powodzenia jeszcze raz i zaleje ich fala.

Dorota

Ej gościu, czemu tak niemiło piszesz? :/ Może zamiast tego jakoś kulturalnie opiszesz z czym dokładnie masz problem? Myślę, że wtedy więcej osób chętniej wysłucha Twojej opinii. ;p

Pracuje od miesiąca, trochę komuną zajeżdża ale jest luz zarobki ok. Nikt cię nie ściga i na moim dziale nie ma mowy o żadnym mobbingu. Ogólnie jak na polskie warunki to polecam.

Veteran
@Anonim

Na jakim dziale jesteś, na tym co wszyscy piją alkohol. Miałeś styczność z dyrektorem produkcji z Panem Andrzejem. Proszę napisz

Krystyna
@Anonim

Mogłabym się dowiedzieć na jakim stanowisku pracujesz w Goldbeck Comfocie i jak wyglądają na nim zarobki? Czy są one stałe czy zależne od jakichś czynników jak np. premia za efektywność pracownika? Czy staż pracy ma znaczenie i gdy się zwiększa można liczyć na jakąś podwyżkę?

Roman

Ostatnio poszukają pracownika do działu logistyki (sic!). Praca w tejże logistyce ma polegać na za - i rozładunku gotowych towarów/produktów firmy. Finezyjna oferta w swej wstępnej treści, nie pozbawiona wyszukanego polotu ogłoszeniodawcy. Umowa zlecenie. Oferta pracy dla betoniarza-zbrojarza - umowa o pracę na zasadzie zlecenia, odzież ochronna ( robocza ) we własnym zakresie, szklanki wody ci nie dadzą, za to mnóstwo nadgodzin ( dają to do zrozumienia podczas wstępnej rozmowy o pracę ) i dodatkowo najczęściej robocze soboty. Prawa pracownicze ? Żadnych !! Jeśli ktoś lubi feudalizm, to serdecznie polecam.

Agata
@Roman

Ta oferta na stanowisko betoniarz-zbrojarz jest ciągle aktualna https://comfortsa.pl/praca/betoniarz-zbrojarz-5/ Zresztą na inne stanowiska pracy w Goldbecku też, np. kreślarz. Serio nie dają umowy o pracę, choć tak tu piszą? No i może napisałbyś, jak wygląda to 'bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe)'?

GW

Nie polecam. Realizacja zlecenia fatalna. Jakość prefabrykatów bardzo slaba. Dokumentacja projektowa nie przeniesiona ma wyrób. Pani Kierownik Projektu, pomimo wieloletniej pracy, bez podstawowej wiedzy w zakresie prefabrykacji. Jak funkcjonują na rynku to zagadka ...

Krystyna
@GW

Czy zgłaszał/a Pan/Pani swoje zastrzeżenia bezpośrednio do firmy? Jak się do tego odnieśli? Zaproponowali jakąś rekompensatę skoro klient nie był zadowolony z realizacji danego zlecenia?

Zapraszam pracowników do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

Hans
@Paweł

Związki zawodowe są dla działaczy. Pracodawca ma ich utrzymywać a pracownicy - członkowie maja prawo i obowiązek płacić składki i na tym się ich rola kończy. Działacze szybko zapominają o tym kto ich wybrał i po co. I najlepiej chcieliby mieć dożywotnią kadencję...

Szymcio

Ogólnie nie polecam, praca w ciągłym stresie praca po godzinach gdzie człowiek już po 6 godz ma dość. Wolne? Zapomnij co to znaczy. Człowiek człowiekowi wilkiem. Dużo osób popija ° w trakcie pracy °.

Natalia

@wiola a jak z ubiorem?

Wiola

To jakaś kpina 17 pln Brutt na h + akord+ 3 zmiany + umowa zlecenie . stawka dla spawacza . Teraz wiecie dlaczego wyjeżdżają .

Jasiek

Przynajmniej można dorobić bo nigdy nie wiadomo kiedy może być gorzej!

Zostaw merytoryczną opinię o Goldbeck Comfort sp. z o.o - Rakowice Małe

• Jak się pracuje w Goldbeck Comfort sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Goldbeck Comfort sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldbeck Comfort sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldbeck Comfort sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Goldbeck Comfort sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldbeck Comfort sp. z o.o