P.W."COMFORT" sp. z o.o.

Rakowice Małe

Opinie o P.W."COMFORT" sp. z o.o.

anonim 2010-07-15 07:33:57
najgorsza firma w kraju pod kazdym wzgledem
Cyna 2010-11-08 20:36:51
Jedno słowo DNO
Ciężka praca mała płaca, [usunięte przez moderatora], oszustwo, "[usunięte przez moderatora]", ignorancja i niewiedza, takimi słowami można opisac po łebkach comfortową rzeczywistość.
Jak jestes pijakiem to dasz rade..., jak nie jestes, to będziesz :)
comfortowy 2011-02-05 19:15:29
firma ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowników nawet tych którzy robią po kilkanaście lat, mają dewizę nie ten to następny, daleko w [usunięte przez moderatora] mają ludzi którzy robią na ich byt. w ofertach swoich piszą, że można zarobić 2tys - 3tys i w ten sposób kręcą ludzi a zarobki do 8.50 zł za godz po 10- 12 godz. dziennie. pozdrawiam comforowo:)
anonim 2011-08-20 14:59:14
jak się chce pracować to się wszędzie da radę
Gerek 2015-09-11 19:31:53
Oszustwo jest nie samowite a w Grębocinie nie lepsze przyszło dwóch młodych i po miesiącu kupili sobie po eleganckim cacku oni premie tak a ty nie jak to jest możliwe ,szukajcie pracy gzie indziej bo tylko obiecują a i tak nic z tego
anonim 2016-01-09 14:32:25
Pracowalem tam kilka tygodni i praca jak kazda inna-raz lepiej,raz gorzej. Za to nawiazane kontakty ( zwlaszcza z pania kierownik do spraw personalnych)...bezcenne.
ociczanin 2016-05-17 11:24:48
Jakie wynagrodzenie ? Widzę same hejty.. W sumie ludzie teraz na wszystko narzekają ;) Aaa i polecam iść do Tbai w Wykrotach bardzo (usunięte przez administratora)est ;) Gorzej niż tam chyba nie ma nigdzie. Chcę się przyjąć do Comfortu więc podajcie mi więcej info o firmie i samej pracy :)
,jhv 2016-05-21 22:19:17
@ociczanin no to musze cie zamrtwić, bo na chwile obecną nie poszukują ludzi do pracy do P.W. "COMFORT" Sp. z o.o. :( ale jak bardzo zalezy ci na pracy tam, to może spróbuj wysłac swoje CV? Jak ich zaciekawi istnieje prawdopodobieństwo ze sie odezwą :)
Zostaw swoją opinię o P.W."COMFORT" sp. z o.o. - Rakowice Małe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W."COMFORT" sp. z o.o.