Comfort Zgorzelec

Rakowice Małe

Opinie o Comfort Zgorzelec

Kris 2009-04-28 12:18:01
Co do pracy w Firmie Comfort to nie jest zla oczywiscie ma swoje wady i zalety jak kazda praca kadra jest w porzadku tylko ze wynagrodzenie za prace moglo by byc wyzsze Ps Pozdrowienia dla chlopaków ze zbrojarni i ze wszystkich naw na produkcji
anonim 2009-06-02 23:13:09
no teraz to tam wielka sodoma i gomora ludzie zarabiaja po 1050zl na reke a wymagania jak byly tak sa
Cyna 2010-11-08 21:09:54
Ja znam takich co pracowali za 900zł. Cały [usunięte przez moderatora] miesiąc za 900 zł.. ale byli i tacy co zarabiali 3000 (z nadgodzinami)
robota jest [usunięte przez moderatora] a kadra menadżerska [usunięte przez moderatora] (większość to pijaki). Zapewniaja zatrudnienie chwilowe w zależności od tego jak potrzebują... później [usunięte przez moderatora] znam przypadki nie zapisywania nadgodzin i zwalniania w przypadku upomnienia się o nie. Warunki BHP - a co to ? Każdy ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] behapowca z prezesemi na czele. Dlatego ceńcie ludziska siebie i swoją pracę na tych darmozjadów.
bron 2015-10-11 23:28:41
Od dłuższego czasu poszukuje jakiejś pracy i co raz częściej trafiam na zdania , że akurat w tej firmie warto się zakręcić i szukać swojego szczęścia w życiu zawodowym. Jeśli chodzi o wypowiedzi takie jak ta @cyny to nie ma co wierzyć w te 900 złotych. Chyba , że ktoś rzeczywiście tylko na tyle zaśłużył
Zostaw swoją opinię o Comfort Zgorzelec - Rakowice Małe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comfort Zgorzelec