Opinie o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB FOTO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AB FOTO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Riposta

Sądząc po podstawowych błędach w wypowiedziach oraz problemie z wysławianiem się, szczególnie słowem pisanym: duzy=Pan [usuniete przez moderatora] cytaty z wcześniejszych wypowiedzi: "Oczywiście ze możesz, pracuje w sklep Warszawskim." ". Tak naprawdę większość info o panu [usuniete przez moderatora] jest po prostu poniżej pasa." "Szkoda tylko ze jest osobą impulsywny i zbyt nerwową bo to te cechy nie potrzebnie psują jego wizerunek." Gdyby Pan [usuniete przez moderatora] był bez winy, nie wypisywałby teraz pochlebnych opinii na swój temat gdyż krytyka dotycząca jego osoby najprawdopodobniej by nie istniała.

Riposta

Widać że kierownictwo zauważyło w końcu problem z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat pracy w firmie i kontaktów z panem [usuniete przez moderatora]. Szkoda tylko że Ci co wypisują teraz jaki to pan [usuniete przez moderatora] jest fajny i jak miło jest w firmie, na co dzień obrabiają mu (usunięte przez administratora) i narzekają jak jest ciężko. Ciekawe pod czyim nadzorem pracownicy AB FOTO redagowali te opinie i które napisał sam pan [usuniete przez moderatora] Ciekawe jak długo będą ssać dwa członki, do momentu aż się poważnie zachłysną. Gdyby nie Ci ludzie którzy potrafili się przeciwstawić i zawalczyć o swoje, dalej siedzielibyście cicho jak mysz pod miotłą zgadzając się na wszystko a o remontach i przeprowadzce mogli tylko pomarzyć. Była asystentka słyszała wiele rozmów aczkolwiek widać że wielu nie pamięta.

?

Tak, pracuje do chwili obecnej. Oczywiście, ze mamy premie za sprzedaż ale żeby wciskać towar jak na bazarze - to nic z tych rzeczy.

duzy

Odpowiedz Do: cała_prawda - 2012-01-26 12:55:56 Agata, to ty zdecydowałaś się na prace w małym sklepie w Promenadzie. Dziś sklep po remoncie, jest większy i bardzo przytulny. Jakby ci do głowy nie przychodziły głupoty to może dziś byłabyś kierowniczka ale cóż miałaś ważniejsze sprawy niż rzetelna praca.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AB FOTO Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk sprzedaży do działu Foto-GSM.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
proabfoto

anty abfoto - 2013-04-12 14:17:56 Również odradzam pracy w tym oborniku. Na spotkaniu rekrutacyjnym do tej pracy które prowadził PAN [usuniete przez moderatora] obraża ludzi, uważa że jest najmądrzejszy i tak naprawdę jak zauważy ze ktoś słownie się broni to wcina się i nie słucha ludzi. Jest to człowiek który uważa że robi wszystko idealnie, a tak naprawdę to ma tylko stanowisko jako DYREKTOR i nie potrafi postępować z ludźmi. Praca w jednym ze sklepów to jest koszmar, PAN [usuniete przez moderatora] na spotkaniu informuje że praca jest wykonywana w jednym miejscu, a tak naprawdę co 2 tygodnie pracownik jest przenoszony od sklepu do sklepu, obiecane są premie które potem są obcinane bądź niewypłacana. Najbardziej nie polecam pracy na magazynie, gdzie pracownicy są traktowani jak zwierzęta i własność szefów, na rozmowie rekrutacyjne PAN [usuniete przez moderatora] informuje że praca jest od godz 10:00 do 18:00 i czasami trzeba zostać dłużej, nie wierzcie w to, prawda jest taka że czasami się pracuje do godz 18 a nadgodziny trzeba cały czas robić przymusowo, czyli zostaje się zazwyczaj tak 3-4 godz dłużej, gdzie nadgodziny są wypłacane dopiero po zwolnieniu się. Jeśli chodzi o pensje to jest to 1500 zł netto + do 1000 zł premia, czyli to wychodzi 2500 zł netto, ale średnio można zarobić 1600 zł netto, premię można bardzo łatwo stracić, PAN [usuniete przez moderatora] dba oto by pracownicy nie dostali premii, człowiek może pracować cały miesiąc naprawdę ciężko niszcząc swoje zdrowie, odmówi chociażby to że nie zostanie dłużej w pracy bo musi np. iść do lekarza, ich to nie obchodzi, praca nie została skończona i premię zamierają lub nakładane kary pieniężne, i nie jest to 50 czy 100 zł kara pieniężna to 500-600 zł. PAN [usuniete przez moderatora] nie potrafi rozmawiać z pracownikami, po za tym kontakt przez telefon jest bardzo utrudniony, nie potrafi przekazać informacji telefonicznie tylko pisze głupkowate i niezrozumiałe sms, jeśli dzwoni bądź pisze PAN [usuniete przez moderatora] lub jeden z szefów rano np. o godz. 7:00 by na 8:00 przyjść do pracy bo coś tam trzeba zrobić, to nie możesz powiedzieć że się nie wyrobisz bądź nie możesz, ich to nie interesuje, jesteś ich własnością i masz być, a jak nie przyjdziesz to tracisz premię i krzyczą, mało tego trzeba tłumaczyć się jak dziecko czemu nie przyjechałeś na czas. Można dużo opowiadać jeszcze na temat tego co się dzieję. Nie polecam i ostrzegam, bo można dużo stracić.Witam Wszystkich Pro AB Foto! Szkoda ze pan [usuniete przez moderatora] nie potrafi przewidziec kogo zatrudnia do firmy !. Wiem, ze podczas wielu rozmow rekrutacyjnych do sklepow pan [usuniete przez moderatora] nie zawsze kierowal sie aby zatrudnic wyksztalconych, madrych, pelnych wiedzy o sprzecie i handlu ludzi. Czasami kierowal sie sytuacja rodzinna danego kandyta, "ot swoj chlop", lubi pomagac. Podczas rekrutacji wiem ze nie obiecywal "zlotych gor" ale realnych zarobkow. Najwidoczniej ktos od czasu do czasu "zamarzyl i zawiesil sie" i ze spotkania zarejestrowal tylko ile maksymalnie jako przyszlosciowy kierownk moglby zarobic. Szkoda gadac! pozdrawiam bo slyszalam wiele rozmow, byla asystentka ps. Pani [usuniete przez moderatora] jezeli Pan to przeczyta to prosze wiedziec ze Panu bardzo, bardzo wspolczuje.

Nie zgadzam się z tym ! Pracodawca jest solidny i rzetelny a ktoś kto napisał te brednie to śmieć który ma wielkie problemy ze sobą.

magazynier

siemka! Jak to dobrze ze juz nie pracujesz z nami w magazynie! Nareszcie jest spokój i nikt nikogo nie buntuje. Pracuje pare miesiecy i w sobote pracowalismy tylko raz (fajnie bo juz bez ciebie - szybciej zakończyliśmy ) podczas przeprowadzki magazynu. Zycze ci najlepszego ale pewnie z twoim podejsciem to ty nigdzie nie zagrzejesz miejsca na dlugo!!!.

duzy

Oczywiście ze możesz, pracuje w sklep Warszawskim. Dziś czytałem chamskie wypociny umieszczone w opiniach a w szczególności o panu [usuniete przez moderatora] Niektóre naprawdę rozbawiły mnie do boleści brzucha. Tak naprawdę większość info o panu [usuniete przez moderatora] jest po prostu poniżej pasa. Nie powiem, i ja miałem z nim kiedyś mało sympatyczne rozmowy. Ale jakos nigdy go nie widziałem żeby się opierdalal a podczas remontow sklepu do 5 rano - to on jest od dyrektora do sprzątaczki. Po latach wiem ze facet jest łebski. Szkoda tylko ze jest osobą impulsywny i zbyt nerwową bo to te cechy nie potrzebnie psują jego wizerunek. Nie chce go oceniać ale w mojej opinii w skali od 0 do 10 punktów zasługuje na 8+.

duzy

co ty za pierdoly gadasz? nic nie rozumiem!.

Zostaw merytoryczną opinię o AB FOTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AB FOTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AB FOTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB FOTO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB FOTO Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 86 ocen.

AB FOTO Sp. z o.o.