Opinie o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB FOTO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AB FOTO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

alleluja

pamiętam jedno szkolenie z Panią Tereską, szczególnie nudne, pani miała być znawczynią w dziedzinie podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych a przez 4 dni po 12 godzin wysłuchiwaliśmy jej opowieści dziwnej treści, tarocie, numerologi i o tym że głównymi sprawcami tego jak wygląda nasze życie winni są nasi rodzice i dziadkowie,że popadamy w podobne życie, bo sami nie potrafimy sprzeciwić się historii naszej rodziny i naśladujemy innych.... oczywiście główna atrakcją szkolenia było to że mieszka na Hawajach, jak tam jest super i że organizuje wyjazdy oczyszczające duszę itp..... nasłuchaliśmy się tego wystarczająco dużo .... dziękuję za takie szkolenie po którym człowieka głowa boli następne 2 dni i niczego nowego się nie dowie, bo osoba która miała być kompetentna z zakresu wiedzy w tym temacie zabrała sporą kasę za to przedstawienie i okazała się totalną porażką....

Slawek

EKA, umiesz czytać ? z tego powodu już nie pracujesz ? napisałem: " place jak wszędzie "

klaw

SŁAWEK Ty chyba tak samo jesteś podstawiony... "loby" bardzo dobrze napisał i przynajmniej prawdę...a Ty ? Fajne szkolenia???? Jak ktoś lubi pić to owszem :) Dzięki bardzo za szkolenie na temat toreb....Komu to potrzebne?? Sprzedaż dzięki temu raczej nie wzrośnie, bo klient który przyjdzie po torbę do aparatu to raz na 3 msc :) Nie oszukujmy się Panowie i Panie, ale w ab foto robi się coraz gorzej , można to choćby zauważyć po tym, że w grudniu było mało ogłoszeń o pracę, a mamy luty i jest 7 nowych ogłoszeń o pracę na sprzedawcę do 7 różnych miast + grafika. To dobrze nie świadczy, tym bardziej że zwalniają się starzy pracownicy, a Ci nowi nie wiedzą co robią zostając w firmie...Marna płaca za tyle godzin pracy ... Co z tego że umowa o pracę skoro grafik masz tak dopasowany że idziesz np dwa dni pod rząd po 12h, 3 dnia na 10 ,4 na 9 i masz np jeden dzień wolnego, później 8 żeby zachować pozory, a tak to same 12 lub 10...Taka prawda, że żeby dostać wolne musisz kierownikowi sklepu wchodzić w d**ę, żeby dostać wolne lub np dał Ci weekend wolny , bo zazwyczaj wolne masz ni przypiął ni przyłatał w środku tygodnia, a kierownik ma każdy wolny bo tak mu się podoba, Ty jesteś cieciem to siedź i tyle...Pracuje w dużym mieście i sam już szukam innej pracy, bo za psie pieniądze nie ma co siedzieć...Jak miesiąc był dobry to i premia wpadła...Teraz robią wszystko, żebyś premii nie dostał/-a , a ceny za usługi lub aparaty idą w górę. A o przerwie nie wspomnę...Chcesz iść proszę bardzo...Tylko wtedy jak kolega też jest w pracy, inaczej nie masz na co liczyć... Sklep zamkniesz, na chwilę bo musisz skorzystać z toalety i robi się problem...Więc jeśli jesteś sam/-a na 12-tce w sklepie radzę zainwestować w pieluchy ;) Współczuję jak ktoś siedzi sam , a ma np przeziębiony pęcherz...Rozglądam się za czymś innym tyle w temacie, siedzę tu bo za coś trzeba rodzinę niestety utrzymać. Młodym radzę szukać bardziej ambitnej pracy :)

SLAWEK

Cześć LOBY, Pracuje w firmie już kilka lat, czytając twoje wypociny czuje się jak bym pracował w innej firmie. Dla mnie jest ok., mili ludzie, płace jak wszędzie i fajne szkolenia.

eks
@SLAWEK

Chyba żarty sobie robisz? Nie wiem czy się śmiać czy płakać! Fajna płaca? 1500 zł z premią to rzeczywiście świetna kasa! Nic tylko się zabijać i zasuwać bez słowa uwagi! Fajne szkolenia? Jasne! Tylko nikt nie wspomniał, że trzeba podpisywać lojalkę i zapłacić 500 zł przy zwolnieniu z pracy! Cały czas słyszymy, że mamy wzrosty, tylko pracownicy jakoś nic z tego nie mają. Rzeczywiście SLAWEK mówimy chyba o innych firmach.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AB FOTO Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk sprzedaży do działu Foto-GSM.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
loby

ogólnie jak widać nawet w biurze nie chcą pracować skoro poszukują grafików, realia są takie a nie inne: na początku umowa bez premii (tzw faza szkoleń) potem stała kwota (wiadomo jaka) + premia problem w tym, żeby premie uzyskać do tej wiadomo jakiej kwoty jest trudno nie oszukujmy się (1,5-2 tys. zł-w dobrym mieście i jak jest dobry miesiąc sprzedażowy) to jest zarobek w tej firmie przy sprzyjających wiatrach i nadziei, że premia z jakiegoś błahego powodu lub innych magicznych sztuczkach nie zostanie cofnięta jeżeli ktoś nie robi zdjęć poza pracą(śluby, portrety itp) to może być ciężko się tylko z tego utrzymać.... żadnych dodatków świątecznych, wakacyjnych itp........ ogólnie dyrekcja twierdzi, że każdy by chciał być na naszym miejscu, szkoda że coraz więcej ludzi się zwalnia, bo powoli każdy ma dość chorego systemu, który z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc staje się nieuleczalny

#kamil

Skoro jesteś tak dobrze poinformowany, to jakie szkolenia firma oferuje grafikowi czy kupcowi? chętnie się dowiem

krak15

A kogo to? Masz ochotę to aplikuj. Ja jestem ciekawy jaka jest atmosfera, ile można zarobić w salonie, jakie są godz pracy? Tylko niech napisze ktoś sensowny

podobno mamy mieć aparaty Canon w ofercie. Super bo dużo klientów pyta. firma ok! polecam.

klim3k
@1212

ok??? to chyba nie pracowałeś w firmie, która jest ok

klik54
@1212

a od kiedy ma być Canon? bo ja o tym słyszę 3 lata i jakoś do tej pory nie ma? a czemu nagle Sony było i znowu nie ma? no jak jest tak ok to słucham ....

#kamil

Nie stać firmy na zamieszczenie ogłoszenia o pracę, tylko musi szukać pracownika na forum? ;) jak nie kupiec, to teraz grafik

maxsio
@#kamil

Kamil, a ty się zawiesiles w 90 latach ? to może poszukaj ogłoszenia o prace w Trybunie Ludu ! haha

maxsio
@#kamil

niko

Najpierw jakieś drętwe namowy do składania cv, a teraz do kupowania produktów. Ale tandetne wpisy, od razu widać, że ktoś podstawiony to pisze.

47op

niestety z przykrością należy stwierdzić, że zmian na gorsze ciąg dalszy.... z miesiąca na miesiąc utrudniają uzyskanie premii, z miesiąca na miesiąc premie są coraz niższe, pracy jest więcej za mniej, a starzy długoletni pracownicy sami się zwalniają... nie polecam

Arkadia

Sprzedawco X , pracuje w konkurencyjnej firmie i potwierdzam u nas jest dokładnie to samo. Z powodu niskiej premii szukam nowej, lepiej płatnej firmy ale pewnie jeszcze tu zostanę dłużej.

X

Prawda, słabo z premiami. Firma Nikon niegdyś nasz największy dostawca zapomnieli co to jest premia dla sprzedawców. Dziś za sprzedaną średniej klasy lustrzankę za parę tysięcy z Nikon otrzymujemy 2,5 zl. Firma tak jak Panasonic po 100zl ~ 200zl. od danego modelu. Olympus tez jest ok, Fuji i Sony troszkę mniej ale jest dobrze :-)

XYZZ

niestety, premie w ciągu roku bardzo spadły, nie ma żadnych premii świątecznych czy urlopowych jak to jest w innych firmach, nawet karty multisport firma nie chce dać, to jak pracownicy mają być zmotywowani do pracy? o wszystko się trzeba prosić a w ostatecznym rozrachunku słyszy się ciągle: NIE DA SIĘ !

nikt

Halin ty się naćpałeś czy nachlałeś? Co za bzdury wypisujesz!Premia od zawsze motywuje do pracy, a jak jest ucinana czy zmniejszana to zniechęca do roboty. Sprzedaż rośnie, a premia jest obcinana, bo ludzie za dużo dostaną. Proste?! I nie tylko jest ważne "za co jest premia", ale "ile jej jest". A obecnie progi są tak wywalone, że jest jej coraz mniej.

Robert

Jestem pracownikiem konkurencyjnej firmy i zauważam ze temat premii jest taki sam w całej naszej branży. Tak naprawdę nasi pracodawcy są bezsilni w tej kwestii premii. TYLKO producenci / dostawcy regulują wysokość naszej premii od sprzedaży ich produktów - cała prawda.

Waldi

W tym wypadku musze się z Tobą nie zgodzić. Na zarobki to się chyba zgodziłeś/zgodziłaś przy podpisywaniu umowy o pracę w centrali. Widomą kwestia jest ze otrzymujemy premie od sprzedaży. Nie wiem jaka jest Twoja sprzedaż produktów wysoko premiowych.... ja aż tak nie narzekam.

Kaja

Dobra firma na start, jeżeli mieszka się z rodzicami i nie ma się żadnych zobowiązań finansowych. Bardzo niskie zarobki. Niestety wspomniana premia uznaniowa bardzo na minus ale kto się na nią godzi - jego strata.

Zawiedziony

Bardzo fajni ludzie tam pracują. Niestety, wydaje się jakby połączeni jednym nieszczęściem. Straszny reżim tam panuje. Pracownicy są zmuszani do pracy na L4 i urlopach. To tylko jeden z przekrętów tej firmy. Jeżeli umawiasz się na wynagrodzenie - uważaj, żebyś nie dostał propozycji rozbicia go na podstawę i premię uznaniową. Premii tej nigdy nie zobaczysz. To jeden ze sposobów na oszczędność i tańsze zatrudnienie niż umówione podczas rekrutacji. Nie polecam.

Konrado

Nie pracuje w Ab foto ale wiem dokladnie co dzieje sie na śmiej gorze. Nie czujcie sie jedynymi wysysanymi

Nie z Warszawy.

Czesc! Bardzo polecam, Super szkolenia. Płace jak to płace, sprawdzałem w tej branży wszędzie takie same ale zdecydowanie lepsze niż na halach. Dyrektor Paweł super gościu, wysłucha i załatwia.

Zostaw merytoryczną opinię o AB FOTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AB FOTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AB FOTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB FOTO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB FOTO Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

AB FOTO Sp. z o.o.