Opinie o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB FOTO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AB FOTO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB FOTO Sp. z o.o. w Warszawa

Www

Brałam udział w procesie rekrutacji, byłam na okresie próbnym, szkoda że po przepracowanych dniach nie otrzymałam żadnej zwrotnej decyzji czy mnie przyjmą czy nie cisza do tej pory.... Strata czasu.

@Www

Dziękujemy za opinie. Aby wyjaśnić zaistniałą sytuacje poproszę o kontakt z działem Kadr kadry@abfoto.pl.

Eterete

bo nie jest to opinia o firmie, dla potencjalnych pracowników, tylko opinia dla innych klientów

A będzie to chociaż opinia z konstruktywnym uzasadnieniem z Twojej strony?

Firma wywarła złe wrażenie na etapie rekrutacji - chociaż to może kwestia osoby prowadzącej to zadanie.

Leszek

Napiszesz co takiego się stało? Pasjonuje się fotografią i chciałem tu iść do pracy, ale szkoda mi tracić czasu na ewentualną bezsensowną rekrutacje.

nick2

Też byłem na rozmowie o prace w ostatnim czasie, miałem to samo odczucie po rozmowie z jednym z panów w biurze w Warszawie. Zastanawia mnie jak osoba na takim stanowisku (kierownicze) może być tak zarozumiała oraz bezczelna (pytania o sferę prywatną).

Odpowiedź do Leszka :)
@Leszek

Zadania, etc. Wszystko dobrze. Bardziej chodzi o niestosowne zachowanie osoby prowadzącej sama rekrutacje - ale na podstawie tego nie będę określał czy warto tam pracować, czy nie.

Leszek
@nick2

Ale to o co pytała: o życie rodzinne, o to czy masz dzieci?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AB FOTO Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk sprzedaży do działu Foto-GSM.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Żadnego szacunku do pracownika. Wyzysk to pierwsze słowo które przychodzi mi na myśl kiedy myślę o tej firmie. Prezes (usunięte przez administratora) Polecam unikać tego miejsca.

Czy AB FOTO Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Firma AB FOTO Sp. z o.o. zatrudnia studentów. Oferujemy bardzo elastyczne formy zatrudnienia, dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeżeli chcesz, podpiszemy z Tobą umowę o pracę, umowę zlecenia lub o dzieło. Jeśli preferujesz umową B2B również masz taką możliwość.

@AB FOTO Sp. z o.o.

super, napewno sie zgłoszę :-)

marion

Po pół roku. Dużo usług do sprzedawania,zdjęć do dokumentów. Ludzi do pogadania o fajnych zabawki do pryskania mało i takiego towaru mało,tu się zawiodłam. Da się dogadać ze zmianami jak kierownik w sklepie jest OK. Na tym mi zależało bo studia. Niektóre targety wysokie jak Tatry, inne spoko. A wszystkie trzeba ogarnąć żeby dobrze było i kierownik kołków na głowie nie ciosał. W dobry skład w sklepie trzeba trafić. W róźnych sklepach widziałam i słabą atmosferę i super zakumplowanych ludzi.Wiem bo w "delegacje" pojechałam :))) Żeby zarobić zasady premii trzeba dobrze ogarnąć, łatwe nie są. Trochę się dziwię jak czytam te hardcory z innych opinii,mi nikt mordoru w pracy nie robi, kierownik sklepu do dogadania,regionalny jak przyjedzie też się za przezyć. Ludzie z innych sklepow pomagają jak się poprosi,pozdrownienia dla Asi wiadomo której! :)

Na finiszu

Ostatni dzień pracy więc parę słów. Jak chcesz prowadzenia za rękę to nie tu. Trzeba się ogarniać i być samodzielnym. To nie kopro, nie McDonald, nie ma instrukcji na wszystko. Jak nie ogarniesz co i jak trzeba sprzedawać to tylko podstawa wejdzie na konto. Czyli okolice minimalnej krajowej. Ale mi kolega pokazał jak w reguły premii dobrze patrzeć to 300-700 dodatkowo wyszarpałem. Dobrze można się z godzinami i grafikiem dogadać.

Abcoto
@Na finiszu

Min krajowa to okolice (usunięte przez administratora)zł czyli (usunięte przez administratora)tam (usunięte przez administratora)zł wielkiej premii to tyle kasy żeby być wdzięcznym i żeby chciało się pracować ? Chyba żart. (usunięte przez administratora)

Na finiszu
@Abcoto

Ja miałem więcej niż minimalna krajowa w podstawie. A jak 500 premii dla Ciebie to mało... Kto bogatemu zabroni :)

Czy w Ab Foto występują paczki/bony świąteczne?

tak ale jednak nie

jedynie dla szczebla kierowniczego i ogromne premie $$ dla zarządu oraz największych(usunięte przez administratora)*w prezesa.

Nie nie ma nic

Zenobiusz

Na jakiego rzędu zarobki można liczyć w dziale marketingu? content lub copywriter?

Karo

W sklepie jak w sklepie. Trzeba się samodzielnie mocno ogarniać, dużo pracy w pojedynke. Targety niskie nie są. Podstawa poszała w górę ostatnio,widać że sprzedawcy stają się bardziej cenieni

Ktoś znów wyleciał z huuuukiem za pierdzenie w fotel i teraz się nudzie w domu ? Ja pracuje 3 lata i nie narzekam. Placą jak wszedzie a atmosfera jest bardzo dobra - po co te pisanie bajek ?

pracowałam tutaj niespełna 3 miesiące, tyle mi wystarczyło żeby mieć dość. Jedyny plus - wypłaty na czas. Na rozmowie oczywiście opowiadają o krainie mlekiem i miodem płynącej. Potem jest nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością. Kierownik regionalny stawia targety sprzedażowe z kosmosu, grozi ucięciem premii lub w inny sposób daje ci do zrozumienia że jesteś beznadziejny. W Kadrach w kółko sie coś nie zgadza, każdy ma do każdego problem. Księgowa wiecznie obrażona że w ogóle musi pracować. Obligatoryjne patrzenie na kamery dzień i noc i zwracanie uwagi jak za długo byłeś w toalecie, czy nie zdążyłeś odebrać telefonu służbowego. Wieczne pretensje o niewystarczającą sprzedaż, a w zamian - najniższa krajowa. Pracownik dla pracownika wilkiem, powiedzą wszystko o tobie, mimo ze nigdy cie nie widzieli, bo sklepy z innych miast z których wymienialiscie jedynie maile czy krótkie rozmowy telefoniczne, nagle zaczynaja składać na ciebie skargi, zabawne. Jedyni fajni ludzie - moj kierownik krzysiek i ziomek z BI1, reszta - stado korpo bufonów :) Praca tylko dla zdesperowanych.

c
@były pracownik

mam dziś rozmowę o pracę wiec sobie czytam.Dzięki za informacje, ale pytanie mnie naszło- po co siedziałaś tam 3 miesiące??? Przecież jak cv wysyłam to co dwa dni ktoś do mnie dzwoni, a ty siedziałaś 100 dni w miejscu w ktorym tylko jeden kolega ci sie podobał? Szok. Chyba słabo zycie ogarniasz.

@c

Bo dopiero z czasem wyszło szydło z worka na pozór wszystko było super, z czasem dziwne sytuacje sie powtarzały i nasilały, więc od razu odeszłam. Na szczęście momentalnie znalazłam inną fajną prace.

@c

Pracowałem w tym(usunięte przez administratora) też 3msc, odszedłem przeszedłem do konkurencji i jest 10x lepiej. Wypłata na czas, pomocni ludzie, wypłata wieksza o 30% na start w porównaniu do tego pseudo sklepu. Szkoda życia i zdrowia.

zaniepokojony

czy to prawda że masowo zwalniacie pracowników?

jeszcze pracownik
@zaniepokojony

Może nie tyle, co masowo zwalniają, ale 1- redukują na tyle, aby na sklepie najlepiej zostały tylko 2 osoby. 2- jeżeli kończy się teraz umowa, to raczej nikłe szanse na przedłużenie. 3- ludzie też sami odchodzą, bo maniany jakie się dzieją są straszne, a dostaje się za to psie pieniądze.

niewiem
@zaniepokojony

Nie musza zwalniać, większość ucieka sama :) Ale wiem że istnieje coś takiego jak redukcja pracowników co jakiś czas, ale na jakich zasadach działa - tylko jeden Pan Bosak wie :)

TrueStoryJ

Jak do tej pory najgorsze moje doświadczenie z pracodawcą. (usunięte przez administratora) na tak niebotycznym poziomie, że nawet nie wiem do czego to porównać. Wysysa z pracowników całą chęć do życia. Rotacja etatów jak w jakimś call center. O rynkowym wynagrodzeniu możecie co najwyżej pomarzyć. (usunięte przez administratora)Niepłatne nadgodziny, szczególnie w okresie zwiększonej sprzedaży (święta, powrót do szkoły, wyprzedaże, black friday). Nawet 30 minutowa przerwa na obiad jest doliczana do czasu pracy. Praca zdalna praktycznie nie jest możliwa, pan prezes musi trzymać wszystkich pod butem w biurze. Absurdy w firmie można wyliczać godzinami. Czasami były pracownik odwiedzi biuro w Alejach Jerozolimskich, a wtedy widzisz go z tak szerokim uśmiechem jak nigdy wcześniej. Tak zadowolonego, tylko dlatego że w tym (usunięte przez administratora)jest już tylko gościem. Jeżeli doczytaliście to do końca i nadal nie macie pewności czy aplikować/iść na rozmowę, to zakończę tak: Jeżeli wiesz co potrafisz, jeżeli cenisz swoje kompetencje, jeżeli jesteś profesjonalistą... uciekaj.(usunięte przez administratora) Jeżeli to początek Twojej kariery, jeżeli bardzo potrzebujesz pracy, próbuj. Będzie to przystanek po którym docenisz każdą normalną firmę, każdego pracodawcę z szacunkiem do zatrudnionych. Przetrwasz w AB - przetrwasz wszędzie.

Pani opinia jest tak prawdziwa i rzetelna jak Wiadomości na TVP :)))

Czy w Ab Foto jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

bujsieboga

Wszystko zależy od problemów. Jeżeli są to kwestie techniczne w sklepie to nie. Jeśli to są kwestie kadrowe to tak średnio. Ogólnie tak 2/10. W tej firmie jest zasada: umiesz liczyć- licz na siebie!

były
@bujsieboga

Tak, problemy techniczne można sobie zgłaszać, natomiast bardzo rzadko jest na to reakcja. Potem podczas wizytacji oczywiście dostaje się pretensję jeżeli coś nie działa i czemu nic się z tym nie zrobiło... Cyrk. Dodatkowo praktycznie wszystko trzeba i tak naprawiać samemu z ewentualną pomocą telefoniczną. Generalnie sprzęt, na którym się pracuje w sklepie to padaka, a maszyny do wydruków żyją własnym życiem. Kwestie kadrowe, to loteria, bo albo dostanie się odpowiedź całkiem szybko, albo można się upominać tysiąc razy i nic. Jeżeli ktoś szanuje swoje nerwy, to będzie omijać tę firmę. :)

Zola

Witam, miałam zostać jednym z pracowników tej firmy. Wszystko było ustalone co do dnia rozpoczęcia pracy niestety 1.5 tygodnia przed tym dniem dostałam informacje, że jednak firma rezygnuje z zatrudnienia mnie. Więc jeśli ktoś ma ochotę iść na jakąkolwiek rozmowe- jeśli szanujesz swój czas to odpuść sobie, nie czytaj nawet oferty pracy bo nie warto chyba, że potrzebujesz małej rozrywki to i owszem. To tak w delikatnej formie o tej firmie nie, nie i jeszcze raz nie!!!!!!

Kolo

Jeszcze 2 lata temu, było OK. Wypłata na czas, normalna premia. Obecnie większość starszych pracowników zwolniła się, lub szuka nowej pracy. Proszę nie wierzyć w żadne obietnice premii. Najniższa stawka, tylko na tyle można liczyć. Brak pracowników, problemy z uzyskaniem urlopu. Tylko dla zdesperowanych.

FRANK
@Kolo

KOLO, chyba cos się mijasz z prawdą :-( Pracuje 3 lat, zmiany są powiązane z pandemią zresztą takie jak wszędzie. FRANK

Gregory
@FRANK

@Frank z pandemią? firma dostała wsparcie z powodu covid to dlaczego pracownicy na najniższej krajowej jadą? "Zarząd" ze wsparcia prywatnie skorzystał a nie ludzie.

***** ***
@Gregory

Jaką pandemią? przecież pandemii nie ma od jakiegoś czasu, bardzo dużo firm wraca do normalnego trybu pracy ale w ABSRAKA zawsze się pomiatało pracownikiem. Ja na szczęście odszedłem przed tym całym gównem i chyba czas zebrać ludzi na pozew zbiorowy tej pralni pieniędzy. zarząd który składa się z dwóch braci, żonki i dwóch synalków hahahahhaha Jakoś trzeba utrzymać te luksusowe samochody i wypasione domy oraz apartamenty.

Czy Ab Foto ma ściśle ustalone godziny pracy?

Karo

Biuro - bardzo ściśle ustalone, od 8.00 o 16.30

oczywisty

Oczywiście te ścisłe godziny pracy w biurze nie obowiązują kierownictwa poszczególnych działów, pupilków prezesa oraz jego synalków

Czy Ab Foto zapewnia kartę multisportu?

Nie, nie zapewnia żadnego socjalu pracowniczego.

były pracownik 2

Firma jedynie zapewnia stres, upokorzenie i ciągłe niespełnione obietnice o podwyżce. Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną to jedyną na jaką można liczyć to bieg do autobusu/pociągu bo kierownikowi coś się przypomniało 3minuty przed końcem pracy, i zleca innym bo on sam nie może zostać dłużej (porusza się samochodem) bo zawsze ma coś do załatwienia na mieście w sprawach prywatnych.

Luk

Nie ma karty multisport

Miki

Nie ma takiej karty, zresztą żadnego socjalu też nie ma

J.
@Miki

Nie na karty. Nie na żadnego socjalu. Firma porażka!!!!

bujsieboga
@Luk

Pojawiły się karty MultiSport :)

Łukasz
@bujsieboga

Czy poza kartami MultiSport firma Ab Foto oferuje zatrudnionym pracownikom jeszcze jakieś benefity? Można liczyć na jakieś dodatki? Może jakieś dodatkowe wynagrodzenie? Chciałbym to serdecznie ustalić.

Zostaw merytoryczną opinię o AB FOTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AB FOTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AB FOTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB FOTO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB FOTO Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 85 ocen.

AB FOTO Sp. z o.o.