Opinie o ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Brzeg

KIERO Nowy wpis

Zatrudniłem się w firmie miesiąc temu, zatrudnienie profeska nigdzie gdzie do tej pory pracowałem nie miałem szkolenia. Teraz szkole sie na cysternie jest ciężko ale wszytko ok Duża firma, dużo kierowców, normalne zasady pracy.

driver Nowy wpis

Szkoda,ze nie mozna pracowac w tej firmie normalnie,bo taki spedytor jak K.D jest tak porąbany delikatnie mówiąc,ze tylko mu w (usunięte przez administratora)dac,obraża kierowców,jest ordynardy i opryskliwy,zwykle zero,do tego (usunięte przez administratora) kierowcow z pensji,jeden wielki (usunięte przez administratora).

Kiero Nowy wpis

Takiego (usunięte przez administratora) jak jak w tej pseudo zajebistej firmie to w życiu nie przerobiłem slinią się tylko żeby Ci coś obciąć z wypłaty. Trzymajcie się z daleka od tego.

driver Nowy wpis

Nie dajcie sie zrobic w balona,ta firma to jakas pralnia,okradaja kierowcow z pensji za byle co,zeby frajerom z biura wcisnąc w kieszen,tragedia,pracują tam same barany trzymajcie sie z daleka od tego wykorzystywania

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca krajowy kat. C+E w firmie ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Brzeg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
Mbh

Dogadujesz się z dyrektorem o kasę podwyżkę i co miesiąc mniej,nie wiadomo z jakiego powodu po prostu mniejsza wypłata

driver

Jeden wielki (usunięte przez administratora),nie polecam

driver

co za firma jesli paliwa nie wezmiesz to nie zarobisz za duzo palantow w biurze co slinia sie zeby kase wyrwac na kierowcach porazka

jedno slowo ZENADA

jeden wielki (usunięte przez administratora)

nie polecam okradaja z pensji jak tylko sie da i czepiaja sie wszystkiego zeby tylko kase zabrac,zenada firma ktora powinna zniknac z naszego kraju

Olgierd

Generalnie każda firma bazuje na pracy swoich pracowników. Zarobki w dużej mierze zależą od nas samych i tego jak wydajna jest nasza praca.

Jara

Prawda jest taka,ze nie doceniaja ludzi ktorzy pracuja uczciwie tylko interesuje ich kasa dla siebie kosztem kierowcow,dla nich jestes narzedziem do pracy i tyle(usunięte przez administratora)z pensji jak moga jeden wielki szajs nie polecam.

Obserwator

Muszę przyznać, że w ABS pracuje wielu sympatycznych kierowców, zarówno z butli, jak i z cystern. Firma powinna bardziej cenić dobrych kierowców z wieloletnim stażem, którzy jeżdżą po nocach i ciężko pracują. Pozdrawiam Police, Chorzów, Turek.

Bolek

Po prostu brak słów. Musiałbym używać za dużo łaciny ale na to mi kultura nie pozwala.

@Bolek

Może jednak znajdziesz jakieś słowa (oczywiście kulturalne!), którymi mógłbyś opisać pracę w ABS BONIFER? Dobrze mieć opinie pochodzące od pracowników.

Hanka

A jakie są godziny pracy i skladniki placy, jest socjalka?

Lajt
@Hanka

Social doprowadzony od tego co zarobisz ale po zmianach od października odnośnie spalania nawet 500zl jakby nie twoje jeśli będzie więcej niż sobie wymyślili w biurze

@Lajt

@Lajt czyli za "przepał" dostajecie po kieszeni? Widzę, że jesteś tam kierowcą, napisz więcej, jak zarobki, czy możesz wybierać trasy itp. Z góry dzięki.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Taki anonim

Tak

Janek

Jak wyglomda praca w ABS Bonifer?

driver

jak najdalej od tej firmy

Olek

Dobra firma nie dla wszystkich, może przed pisaniem takich oskarżeń powinniśmy się zastanowić czy są zasadne?

byly

jedna wielka masakra,okradaja kierowcow z pensji jak nie trzymasz palca w d....e,nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Brzeg

• Jak się pracuje w ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABS BONIFER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ROBOTNICZA nr 16A
    49-300 Brzeg