Opinie o James Neill and Sons w Szkocja

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy James Neill and Sons. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w James Neill and Sons na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o James Neill and Sons w Szkocja

kamila :)

Witam moi kochani, prosiliscie mnie o dodanie opinii po opuszczeniu tejze farmy. Sama nie wiem od czego zaczac, moze od zakwaterowania: 6 osobowe karawany(przyczepy) albo budy, z nieznajomymi tobie osobami. Z gory dziekuje za mieszkanie z (usunięte przez administratora) dzieki ktoremy opuscilismy farme wsczesnie, bo to chory psychcznie czlowiek.Za karawan placi sie 5 funtow za dzien, do tego zrzuta na prad i gaz. Praca: Zrywa sie ogolnie maliny i truskawki. Dostajech wozek, rozkladasz skrzynki, panetki i za przeproszeniem (usunięte przez administratora) na target(norma, codziennie inna), jak go nie masz to do karawanu, czyli nie zarabiasz. Czasem jest tak, ze ktos ukradnie Ci skrzynke, zdejmie twoja naklejke i naklei swoja. Traktowanie ludzi przez pracodawcow: Jestes tylko numerem, smieciem, nikt nie traktuje cie powaznie, Obcinaja ci godziny pracy, oszukuja jak tylko moga, patrza sie cie na ciebie jak na ostatniego kretyna, jak ci sie nie pogoba to (usunięte przez administratora). Tak jest. Potrafi w ciagu godziny kazac sie spakowac i opuscic farme. Chorzy ludzie, sprana psycha. NAJGORSZE MIEJSCE W JAKIM KIEDYKOLWIEK BYLAM!!!! i nigdy tam nie wroce

teraz nie ma po co tam jechac , bo juz po sezonie

aa

Wybieram się tam w tym tygodniu,ktos moze też. jedzie ?

aania

Hej czy mógłby ktoś z obecnie przebywających na farmie jak jest z pogoda i ogolnie z owocami na ten czas?Wybieralbys sie ktos moze tam di pracy w drugiej połowie lipca?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie James Neill and Sons. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
kamila

Hej ja z chłopakiem mamy tam być na 20 czerwca, trochę się denerwuję jak przeczytałam te opinie..

xxxxx

ktos juz byl w tym roku moze lub sie wybiera? jakies opinie czy porady?

nancy

Ja jade z koleżanka, na 27 czerwca mamy byc a Ty?

xx

KTOS JEDZie w czerwcu??

xxx

Napisz do nich e maila. odpisują sprawnie.

Dominik

Witam w tym roku wybieram się na ta garmę w maju 29 może ktoś napisać konkretnie czy warto tam jechać?? Co tam mają na tej farmie tylko maliny??? Byłem w zeszlym roku na tofthill farm w Perth i też wysokie targety dużo ludzi zjeżdzalo na camp ale pod koniec lipca i w sierpniu można bylo lepiej zarobić bo ludzi dużo wyjechalo do PL

maniek

co wy ludzie wypisujecie napiszcie prawde o tym ja tam bylem, staralem sie jak moglem. sa tam targety sa trzy przerwy do pierwszej przerwy nalezy zerwac minim 4 skrzynki jak nie zerwiesz idziesz do domu.najpierw do Caren po tzw. Oringa zbierzesz trzy wracasz do domu masz czas do wyjazdu jeden dzien. wszystko zalezy od wajzera a oni sa (usunięte przez administratora). chyba ze masz szczesie wysla cie do innej pracy (usunięte przez administratora) jest allen. jest nie ciekawie takm a zrobikiuzal sie panie.bedoc 3 miesiace zarobilem 6 tys zl w tym wydac na biletypo tysiac zl zostaje 4tys

kla_udia

A gdzie można ściągnąc jakis formularz itp w sprawie tej pracY?

Rementh

Zdecydowałem się na przyjazd na farmę i jestem tu już miesiąc. Z początku ludzi strasznie dużo było i pogoda do kitu, większość Czesi i Litwini. Zarobki, hmm, no wszystko zależy od pogody i ludzi. Lepsza pogoda = więcej malin = więcej pracy, tak samo mniej ludzi = więcej pracy. Teraz wraz z nadejściem nowego miesiąca dużo ludzi pojechało do domu, a pogoda znacznie się poprawiła. W zeszłym tygodniu pracowałem średnio jakieś 6-8h dziennie, na tydzień około 40, dzisiaj będzie wypłata to spodziewam się jakichś 280 funtów po odjęciu kosztów zakwaterowania. Oczywiście wszystko zależy od tego jak zbierasz, ja dwa dni wyrobiłem 5kg malin na godzine, gdzie norma to 4, wiec mam za te dni placone 9 funtów na godzine, a jak wyrobisz ponad 4, ale nie 5 to i tak jakies bonusy sa, tylko te 5kg na godzine to nie jest latwa sprawa, nie wyobrazam sobie jak moza wyciagac 500 funtow tygodniowo, musialaby byc praca 8h dziennie i trzeba by bylo byc srebrnym pickerem (6kg malin na godzine) co daje jakies 11 funtów na godzine, nie wiem dokladnie, nigdy mi sie nie udalo tego osiągnąć. Tak czy innaczej, wszystko zalezy od szybkości zbierania, jak jest pogoda to 250-350 funtów tygodniowo jak sie jest dobrym zbieraczem, 350+ jak się jest mistrzem :)

kowboj

Spędziłem tam 2 sezony, w jednym przyjechałem z paroma groszami(przez pogode) w drugim z kilkoma tysiącami( pogoda była ok). Jak widzicie wszystko zależy od pogody no i od zbierania, ja byłem liderem bez chwalenia się, gdy maliny się kończyły dostałem godzinówkę o dalej trzepałem kasę;D teraz ponoć jest straszna lipa, menager farmy wprowadziła jakieś dziwne przepisy, za moich czasów pracowały tam wszystkie nacje europejskie obecnie jest tam duża grupa Łotyszy i Litwinów, pobliskie farmy wcześniej ich zatrudniały(McLaren). Przy dobrym sezonie można zarabiać spokojnie 500 funtów tygodniowo, jak ktoś nie wierzy niech zapyta superviser np (usunięte przez administratora):) pozdro

Rementh

Jadę tam z kumplem na początku lipca. Jest tu ktoś co tam obecnie pracuje i może nam coś obiecującego napisać jak jest w tym roku?

seba 23 uk

spoko dawaj do nas nudy jak ... pozdro:)

oiaskovitz

Poprzednimi latami mozna bylo zarobic po kilka tys zlotych, lekka praca. Lecz w tym roku... masakra! Malin prawie nie bylo,mimo wszystko wysokie targety, ktorych czesto nie mogli wyrobic najlepsi zbieracze. Czasem za nie zrobienie targetu ludzie mieli 1h na spakowanie sie i wyjazd... gdzie czesto byli bez pieniedzy! Gdy byl wysyp przez 1,5 tyg to mzna bylo troche zarobic lecz potem, praca co drugi dzien, po 4h. Ledwo starczalo na zakwaterowanie i jedzenie. Ludzie sa tam super, w szczegolnosci czesi. Lecz nie polecam wyjazdu tam, gdyby mialo byc, jak w tym roku! Znajomi 3 lata temu sie oblowili, ja starajac sie jak moge, zarobilem ledwo na poniesione koszty. POzdrawiam

Iwona

Byłam na tej farmie przez 4sezony,nie wiem co ludzie opowiadają!!!Jak wszędzie trzeba pracować,praca nie jest cięzka,zbiór malin po prostu,zarobki może nie są wielkie,ale można coś zarobić jak się dobrze zbiera,bo jak słabo to trzeba wracać do kraju.Pozdrawiam

kuba

siema tomash kiedy jedziesz ? bo ja tez sie wybieram ; )

tomash

witam mam zamiar wybrac sie na te farme ale jedno noc musze gdzies przespac,niechialbym pod gwiazdko, znacie jakies tanie hostele koscioly gdzie mozna przespac jedno noc? wogole jak z zarobkami na farmie, ile tygodniowo mniej wiecej zarobic sie da

Zostaw merytoryczną opinię o James Neill and Sons - Szkocja

James Neill and Sons