Piekarnia Cukiernia AK

Opinie o Piekarnia Cukiernia AK

Dominika

Pieczywo od nich bierzemy od wielu lat i jest ok. Jakość na tym samym poziomie, cenowo też ok. Polecam :)

Kochani, a ja znalazłam nieważne już ogłoszenie na pracownika działu ekspedycji. Kto mi powie, ile się zarabia pracując tam na nocki? Dużo dźwigania jest? Bo z krojeniem i kompletacją, to bez problemu, kontenerki też ciągałam:)

Najlepsze miejsce z pieczywem jakie znam. Polecam!

Chleb i bulki zdecydowanie lepsze niż w markecie? A czy praca także? :D robiłam w jednym wiec w teorii mogłabym mieć porównanie, dostane jakaś bieżąca opinie na temat pracy? :) jak tak czytam opinie to zastanawiam się czy nie ma sporego ruchu? Praca jest czasem mecząca? I czy nie macie przypadkiem premii od obrotu?

Sprzedawca

Ile dostają na ręki ekspedientki ?

Dobry chleb i bułki. Zdecydowanie lepsze niż w markecie. Pieczywo smaczne na drugi i trzeci dzień, w przeciwieństwie do chleba z innych piekarni.

Kamila

Świetne pieczywo - jakość na którą nie można narzekać. Ceny też ok. Do tego bardzo miła obsługa.

Markis

Od kilku lat kupuję od nich pieczywo i nie mam uwag bo i smak i ceny są ok. Zawsze jakieś fajne słodkości można kupić czy pączki czy bułki słodkie. Ofertę mają naprawdę dobrą.

Jakby ktoś był zainteresowany to jest praca dla pomocy sprzątającej do cukierni. Sprzątanie biur ale też pomieszczeń produkcyjnych. Nie napisali stawki godzinowej. Ktoś wie jak teraz płacą i czy jest cały sprzęt do sprzątania i środki czystości?

Regina

Piekarnia Otrębusy to prawdziwy skarb wśród miejsc, gdzie można znaleźć tradycyjne, ręcznie robione pieczywo. Każdy kawałek chleba i każda bułka odzwierciedlają pasję i zaangażowanie zespołu.

Iga

Jak dla mnie najlepsi. Cenowo i jakościowo bez zastrzeżeń.

@Iga

A zauważyłaś żeby często się pracownicy tam zmieniali? Dużo osób się przewija czy niezbyt? Sama szukam ofert pracy, ale w internecie pustki. Więc tak się zastanawiam, może ekspedientki od lat te same i z tego to wynika. A w komentarzach same pytania bez odpowiedzi :(

Iga

Rotacji jakiejś specjalnej nie zauważyłam.

Mamissi

Smaczne bułki. Chyba najlepsze w okolicy.

Lena
@Mamissi

Nie rozumiem fenomenu... Dlaczego ludzie piszecie tu komentarze na temat pieczywa reklamując je tutaj skoro to strona do oceniania pracodawcy, firmy....?

Joanna
@Lena

A Ty wiesz coś na temat firmy? Ja szukam info od kogoś, kto tam aktualnie pracuje, żeby się dowiedzieć, jakie są warunki. Interesuje mnie stanowisko cukiernika, ale nie mam doświadczenia, więc nie wiem, czy w ogóle jest szansa na zatrudnienie.

Zoja

Hej, ktoś się może orientuje, czy będą rekrutować na cukiernika? Cukiernia AK jest całkiem znana, ze swoich wyrobów, jak i widzę tutaj sporo opinii zadowolonych klientów, więc zakładam, że praca z nimi również może być całkiem spoko. Co prawda, ktoś wcześniej opisywał kiepską rozmowę rekrutacyjną, ale mimo wszystko podjęłabym się tam pracy, gdyby była taka okazja. Dajcie mi znaka, czy piekarnia będzie zatrudniać w tym roku jeszcze :)

Klaudka

Ofert w necie nie ma niestety, będą niedługo może przyjęcia dla ekspedientek? Miałabym dogodny dojazd, więc się rozglądam. Tylko napisano tu, że są problemy z wypłatami. Tylko nie wyjaśniono o co chodzi. Opóźnienia notoryczne są czy kwoty się nie zgadzają? A może po prostu ta osoba nie zgadzała się z wysokością swojej pensji? A właśnie, to stawka jaka teraz jest na takie stanowisko?

@Otrębusy

Kupiłam ciasto " jogurtowe", strasznie dużo galaretki co niemożliwo pokroić i ugryźć. Polecam zmienić przepis tego ciasta.

Wiecie może, czy w Piekarnia Cukiernia AK szukają chętnych na staż?

Luiza

Piekarnia 'Otrębusy' zawsze oferuje najświeższe i chrupiące pieczywo, które smakuje jak domowe. Polecam

Bardzo lubię chlebek z tej piekarni. Do tego bardzo miła obsługa, która potrafi doradzić :)

Ola

Jeśli chodzi o pieczywo to naprawdę jest ok. Dobre ceny, dobra jakość. Oby tak dalej.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Waldek

12.07.2023 08:07

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Waldekikona wywiad

Chcę opowiedzieć o rekrutacji w firmie. W poniedziałek byłam na rozmowie o pracę, wszystko poszło dobrze. Kierowniczka zaprosiła mnie na kolejny dzień, na 3 godziny, żebym zdecydowała, czy mi się podoba. Zapytałam, czy ten dzień jest płatny, uzyskałam odpowiedź, że tak - dzień próbny zawsze jest płatny. Przepracowałam te 3 godziny, ucząc się, jak wygląda praca. Wszystko było ok, po czym nagle okazało się, że istnieje jakiś proces rekrutacji. Proces, o którym nie zostało wspomniane ani w ogłoszeniu, ani przez kierowniczkę podczas spotkania. Poinformowano mnie też, że wynagrodzenie za przepracowane 3 godziny otrzymam, ale dopiero, kiedy pracodawca zdecyduje się na współpracę. Wypłacenie wynagrodzenia za przepracowany czas tylko wybranym kandydatom jest niezgodne z kodeksem pracy! Dopiero po poważnej dyskusji, pracodawca wypłacił mi należne wynagrodzenie, dodając przy tym, że wcale nie powinnam go otrzymać. Myślę, że zapłacono mi tylko z obawy przed Inspekcją Pracy. Nie polecam więc tej firmy - ciekawe, czy przy dłuższej współpracy pracodawca również byłby zaskoczony, że pracownik oczekuje wynagrodzenia?

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Sprzedawca.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Waldekikona wywiad

Rekrutacją zajmował się Manager.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Waldekikona wywiad

Trzy etapy, w tym jeden z nich obejmował 3 godziny pracy, które miały być płatne, a - jak się okazało - płatne były tylko w sytuacji, gdy pracodawca zdecyduje się na zatrudnienie.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Waldekikona wywiad

Zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie - tak, jak opisałam to wyżej.

Czy w przypadku pozytywnej informacji, zdecydowałeś/aś się na tę pracę – co spowodowało taką decyzję?

Waldekikona wywiad

Nie zdecydowałabym się. Przy takim podejściu obawiałabym się, że nie otrzymam zapłaty za swoją pracę nawet po zatrudnieniu.

Lucyna

Fachowa pomoc i profesjonalne podejście do Klienta! Pieczywo mają dobre. Zarówno jasne jak i ciemne.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia AK - Otrębusy

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia AK?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia AK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia AK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 134 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia AK?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia AK napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia AK