Opinie o PartyLite w Tilburg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PartyLite. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PartyLite o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PartyLite w Tilburg

Sexicipkazpodkonina Nowy wpis

Jednym słowem (usunięte przez administratora),Faceci podrywają każda ładna dziewczynę jakby nie wiadomo kim byli, jak chcą (usunięte przez administratora) niech jadą na czerwoną ulice.Żenada ta cała firma i ludzie którzy tam pracują!!!! Nie polecam z całego serca .

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PartyLite? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jakie są warunki zatrudnienia w PartyLite?

Kiity Nowy wpis

Warunki pracy są praktycznie bardzo źle można tak delikatnie powiedzieć musisz tylko pracować i o nic sie nie upominać i najlepiej jak byś pracowała za dwie osoby. A pieniaszie też lipa jak byś dostała kieszonkowe od rodziców to chyba byś lepiej na tym wszyszla. Pozdrawiam was wszystkich

Janusz

Witam wszystkich też kiedyś pracowałem w Partylite Tilburg przez agencje pracy i było tam bardzo zle wypłaty niskie godzin bardzo mało a co niektórzy ludzie co tam pracują to kontrakcie to jest jedna wielka poraszka naprawdę a opiszę taką sytuację w skrócie przyszedłem pierwszy dzień do Partylite i tam na kantynie juz tam czekali na nas jacyś holendrzy zeby sprawdzić nasz język angielski i wszystko dobrze i poślijmy na linię do trenerów i ja dostałem i ja dostałem trenerkę polke Bożenę takom babkę przy kości niby że Bożena jest polką to po polsku jej było ciężko mówić mówiła jakiś dialektem to ja osobiście jej za bardzo nierozumialem i w pewnym momencie jej powiedziałem że jej za bardzo nierozumie i jak jej bendzie wygodniej to może mi mówić po angielsku i jak to usłyszała to tak jak by miał zaraz wulkan wybuchnąć zrobiła się z sekundę cała czerwona i zaczęła coś tam mówić do drugiej trenerki Turczynki a ta Turczynka tylko wzruszyła ramionami i nawet jej nic nieodpowiecziala a Bożena stała cała czerwona i coś sobie tam mówiła pod nosem i tak szczerze to nic niewiedzialem co mam robić na tej lini i jak to mam zbierać te swieczki. A na drugi dzień pracowałem juz na załadunku w kontenerze bo trenerka niby mówiła że nieumiem.nic po angielsku i niemogla się zemną dogadać. Jedna wielka poraszka

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PartyLite się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA AUTOBUSU
GP Recruitment
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Spawacz MIG/MAG TIG
Jobs Recruitments 4You

Jak długo czekaliście na odzew z PartyLite? Oddzwaniają zawsze?

Kandydatka

Witam ja czekałam 2 tygodnie na odpowiedź z Partylite ale byłam na rozmowie w HR i jak mi zaproponowali miesięczna wypłatę ile bym miała zarabiać tam to się roześmiałam na cały głos temu Panu z HR i się zapytałam czy to jest jakiś żart?? Byłam też z tym panem na hali zobaczyć jak tam jest i tak dalej zrobiliśmy sobie takie kółeczko można powiedzieć i jak tak patrzyłam na tych ludzi co tak tam pracują to aż mi się żal ich zrobiło że za takie jałmużnę pracują. Ci ludzie tam pracują jak by byli tam za karę albo coś w tym stylu a na dodatek tam chodziłam po tej hali to niby jest fajny zapach tych świeczek ale to jest sama chemia i ciekawe ile juz tam ludzi jest chorych przez te swieczki i ile ludzi juz poszło przez tą chemię że świeczek na tamten świat ?? Może ktoś wie?tak tak to proszę napisać tu na forum chętnie się dowiem jak to wyglonda.( do tych osób co tam pracują i to czytają wspuczuje wam takiej pracy naprawdę) Pozdrawiam ( Pracuś odezwij się mam parę pytań bo widzę że jesteś w temacie co tam.jest za (usunięte przez administratora)

Pracuś

Nie polecam firmy partylite Tilburg !!!! Jest tam bardzo ale to bardzo niemiła atmosfera pracują tam przeważnie Polacy, Turczynki i parę Holendrów no i jeszcze parę osób z innych krajów. Ale najgorsze są tam trenerki które zamiast wytłumaczyć jak się pracuje to wolą sobie pogadać z swoimi koleżankami co tam pracują na stale☹️☹️☹️ a nowe osoby obserwują co robią obok osoby lub się ich pytają co mają robić. Jest tam taka polka przy kości co mówi niewiadomo w jakim to języku ani to angielski ani to holenderski więc chyba nijaki język ???????????????? No ale są też Turczynki co uczą nowych to dopiero jest porażka ???????????????????????????? bo one to dopiero nic nieczja jak mają uczyć ludzi.Aaa no i jest też Polka (surerweizerem) czy jak to tam się mowi u nich ???????????? ale ta superwizor to taka pani ma na imię jak się niemyle Edyta to jest dopiero gwiazda partylite goni ludzi i jeszcze ma pretesie ze za powoli robimy a sama stoi sobie przez tel.gada bo pewnie niemoze pracować ciezko bo pazurki by mogły odpaść ???????????????????? .Więc bym mógł tu jeszcze napisać dużo dużo więcej o tej firmie ale szkoda się denerwować

Kamila
@Pracuś

Jak tak to czytam to wygląda trochę jakbyś po prostu się nie wpasował, bo żeby dosłownie każdego tak wokół krytykować? :( Czyli nie Twój klimat i tyle? A coś o innych rotacjach wiesz może? Po ile średnio ludzie tu pracują tak właściwie?

@Kamila

Kamila ludzie w partylite pracują jak jest praca 37.5 godz.tyg. a jak niema to mają mniej godzin.No faktycznie Kamila to niemoj klimat w partylite ???????????? może jak by ludzie byli bardziej otwarci do siebie to by było lepiej a nie jeden na drugiego patrzy z byka ???????????? No ale cóż ????????.A mam do ciebie pytanie Kamila pracowałaś kiedyś w partylite może?.

Renata
@Pracuś

I jak wygląda wyplata wtedy, gdy godzin jest mniej? Nie ma na co liczyć, ze płąca i tak za cały etat? :/

@Renata

Renata to wyglonda tak że mniej zarabiasz jak pracujesz przez agencję więc jest lipa hak byś pracowała 4 dni lub miej w tygodniu

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PartyLite?

Pracuś

Witam z tego się orietuje to tylko na nóż zeby kartony otwierać a tak to nie dawaja a tak na marginesie to niepolecam tej firmy partylite

Messy

Witam ja pracowałam przez 7 lat w Holandii trafilam na Partylite najgorsza firma na jaką mogłam trafić zarobki beznadziejnie a pracownicy szkoda gadać same gwiazdy ????i to Polscy

anna

Dzień dobry mogłaby mi pani opisać jak wyglądają zarobki w takiej firmie na przykład jeśli zrobię to party i ludzie kupią u mnie produkty za 300 zł co ja wtedy mam z tego ? Dziękuję z góry za odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o PartyLite - Tilburg

• Jak się pracuje w PartyLite?

Zobacz opinie na temat firmy PartyLite tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PartyLite?

PartyLite