CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

helena

sytuacja w firmie jest nieciekawa , na wypłate trzeba czekac nie do 10 a do 30 nieraz. Na wedzarni kierownika nie idzie sie o nic doprosic, wiecznie go nie ma, jak nie na pakowaniu przesiaduje z JEDNA Z pracownic to na rampie rozmawia z nią przez telefon. ale tak to jest jak sie ma pozycje w firmie. Milosc nie wybiera.

kora

sytuacja w tej firmie nadaje sie do interwencji.przedewszystkim nie płaca na czasie wynagrodzenia.ludzie pracuja cały tydzien i w weekendy,za co nie płaca dodatkowo.na wedzarni kierowniczka zamiast praca zajmuje sie bojkami,a brygadzistki to stare kobiety ktore juz maja emerytury.brak szacunku do ludzi i straszny wyzysk.

abc

brygadzistki w tej firmie są wredne i traktują ludzi jak niewolników te wszystkie opinie są prawdziwe nie dajcie się wykorzystywać!!!!

marian

Odradzam szczególnie pracę kobietom na wędzarni.Niewolnicza praca w ciągłym biegu i stresie niby na akord który nigdy nie przektoczy ustalonej wkoty max pensjii. Praca 7dni w tygodniu na 2 zmiany za 1500zl,zero dodatow za nadgodziny,noce,swieta.Niewykorzystane urlopy pracowników z poprzednich lat nawet po 100 dni.wszedzie kamery ktore obserwują kazdy ruch pracownika.Kierownicy-młodzi karierowicze ktorzy wylirzą dupe szefowi kosztem ludzi!!Przepisy KP nie obowiązują!Brak terminowego wynagrodzenia to podstawa. Błedy kierownictwa i przez brak organizacji pokrywają pracownicy ktorym sa odbijane pieniadze z pensjii w ramach kary.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
wertyn

Odradzam!!!!!!!!!!!!!!Brak organizacji,haos,nienormowany czas pracy,brak dodatków za prace w nocy,wyzysk,nienormowane czasy rozpoczynania zmian,brak terminowych wypłat praktycznie cały czas,niekompetętni kierownicy,smród,syf,właściciel to typ samoluba który ma za nic ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lamka

Pierwsze dwa tygodnie pracy stwierdziłam, że nie jest tak źle jak wszyscy mówią. Ale z każdym dniem szłam na produkcję z co raz to mizerniejszą miną. Co jest najgorsze? Kompletny brak kultury, wychowania i jakiegokolwiek szacunku do pracowników. (usunięte przez administratora)Dodatkowo znajomości, wszędzie znajomości- brak kompetencji kierownictwa, czasem odnosiło się wrażenie, że w ogóle nie wiedzą co robią. Jeśli chodzi o płatności, to nie mam zarzutów- płatność na dwie raty- zaliczka ok 10 dnia miesiąca, reszta po 20.

agnieszka

Odradzam tam wszystkim robić nie płacą a każą pracować cały czas ,kadra beznadziejna i i kierownictwo [usunięte przez moderatora] jak się tylko da byle osiągnąć swój cel .Nie dajcie się nabrać na dobre warunki bo obiecują i na tym się kończy .Contimax to najgorsza firma produkcyjna w Polsce syf ,kiła i mogiła

xx

Contimax sprzedaję smierdzące ryby ta firma to dno

Przepraszm Cię ...\\\\\\\"dobrze płacą .....\\\\\\\" tzn ile ???? Może dobrze płacili w 2010 a teraz .... Jeżeli 1400 zł brutto dla Ciebie to jest dobra płaca , to gratuluję rozsądku. Gdyby to było 1400 zł netto można przyjąć wersję , że nie najgorzej.

ciekawy

jak tam w contimax sie pracuje, malo cos opini jak na taka duża firme?

Bo to automat :)

nikoś

bardzo ciekawa wypowiedź, chyba mnie przekonała :)

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX