Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

Różą

OSTRZEŻENIE !!! PRZED RUDY CONSULTING 90 % słodkich wpisów dokonuje firma, ale te 10% oddaje prawdziwy i rzeczywisty do bólu stan firmy. Nie tylko oszukują ,ale i wykorzystują ludzi, którzy bardzo szukają pracy.Firma beznadzieja

aaa

oj widzisz, drogi ,,kliencie\\\" pojeżdżasz na forum młodego chłopaka bo wg. Ciebie się zamotał, twierdzisz, że brak mu profesjonalizmu,ale mylisz się, Mówisz, że jesteś tak strasznie niewinny i lekko zalegasz to mnie w tej chwili nie interesuje, aczkolwiek dług to dług, Ubolewasz nad swoją sytuacją, że nie spojrzał w Twoją historię itd. a spróbuj spojrzeć z drugiej str, może taka jest polityka firmy i w ten sposób negocjatorzy mają argumentować, nie straszyć PODKREŚLAM, może taką formę windykacji zażyczył sobie prawdziwy klient firmy np. bank albo jakakolwiek inna firma, być może ten negocjator dopiero się uczył (też pewnie nie od razu byłeś i nie jesteś ,,rekinem\\\" w swojej branży, gdyż nie miałbyś pewnie kłopotów finansowych i windykacji na głowie, Zatem kolejnym razem zanim się wypowiesz zrób sobie coś w rodzaju analizy SWOT, jeśli wiesz co to jest i przestań oczerniać niesłusznie innych ludzi. Spójrz obiektywnie a nie subiektywnie, ponieważ w ten sposób to każdy jest mądry :) Powodzenia w spłacaniu długów :)

xxx

a - 2010-08-02 10:09:54 W takim razie masz dosyc stare informacje, call center sie rozbubowuje i wrecz trzeba organizowac nowe miejsca. skoro brzuch Cie boli z nerwow, po co sie pchales do takiej pracy?Dziś zadzwonił chłopczyk i się trochę motał. Ja również trochę negocjuję z klientami i wiem że pewne zachowanie jest niedopuszczalne!!!! Jak poprosiłem go o imię i nazwisko to go zatkało. On był zdenerwowany a ja nie dopuściłem do tego. Sugestia dla niego, to: \"tylko bez nerwów, spokojnie i stanowczo\". Nie wiem kto mu podpowiedział pytania o moją sytuację bo były bez sensu!!! 10 lat miałem przyjemność negocjować z klientami i myślał że mnie zastraszy mówiąc że na jutro muszę wpłacić pieniądze :) a nie wziął pod uwagę historii moich wpłat zaległości, która była nienaganna a akurat mam chwilowy problem. No ale kto by o tym pomyślał!!?? Moje spotkanie z nimi nie dało mi bynajmniej wrażenia że rozmawiam z profesjonalistami. Dla tych którzy zaraz napiszą coś w kierunku że długi się spłaca to nadmienię że termin mojego opóźnienia jest nieznaczny.

Arkadiusz W.

Niestety z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pracy w Rudy Consulting. Nie mniej jednak słowa złego nie mogę powiedzieć. Atmosfera w firmie była genialna. Wsparcie ze strony pracowników, którzy pracowali dłużej ode mnie było bardzo duże. Jeżeli zaistniał jakikolwiek problem, mogłem śmiało pytać - nie było to odbierane negatywnie. Szkolenie, które trwało cztery godziny było wystarczające - obsługa panelu była bardzo intuicyjna, natomiast własny schemat rozmów wypracowywało się z biegiem czasu. Do teraz żałuję, że musiałem stamtąd odejść, ale nie było to totalnie uzależnione ode mnie. Pozdrawiam i jak najbardziej polecam.

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
magda k

A ja miło będę wspominać pracę w RC, narzekacie na wynagrodzenie ale warunki zatrudnienia przedstawiane są szczerze na rozmowie, swoją drogą 7 zł/h nie wysiedzicie w domu. Szkolenie owszem trwa 4 godziny ale poruszane są aspekty umożliwiające rozpoczęcie pracy a z doświadczenia wiem, że najlepiej jest szybko zacząć obsługiwać bo nie ważne ile szkolenie trwa człowiek i tak uczy się na własnych rozmowach, układa swój scenariusz rozmów telefonicznych, który i tak później jest szlifowany na coachingach. Atmosfera w pracy też jest OK, a jeżeli ktoś nie umie się zaklimatyzować to już jego problem, z grafikiem też można się dogadać. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przekazaną wiedzę i wspólne papierosy przy „kuble”

marika

nie polecam - praca na każdym stanowisku w tej firmie jest za marny grosz....

lolek

ludzie są super wystarczy ich poznać, poczuć klimat i człowiek się czuje jak by ich znał od zawsze, co do szkolenia jest krótkie, ale są materiały pomocnicze, ludzie który pomagają i odpowiadają na każde pytanie, co do trenerki pozory mylą, jest bardzo miła, nie rozumiem ludzi który po jednym dniu już wypisują takie głupoty i oceniają ludzi po okładce, pamiętajcie że początki są zawsze trudne, tylko pytanie czy jest się twardym czy miętkim. Pozdrowienia dla pracowników :)

cynamon

hej! moglby ktos napisac jakie sa godziny pracy? i na jakie zmiany sie pracuje? po ile godzin? z gory dzieki:)

Moim zdaniem: warto...sporo osób nauczyło się tutaj sporo i rozwija się dalej... Team Leaderzy - każdy się uczy i nikt nie jest idealny, więc moja prośba: krytykujcie z podaniem propozycji rozwiązań...może przeczyta to "wier (usunięte przez administratora) szka" i błędów się uniknie? Znam trochę ludzi z RC i szczerze wątpię, że są tutaj złośliwcy czy inne niehumanitarne "stworzenia". Pozdrawiam wszystkich obecnych, przeszłych i przyszłych pracowników!

Ale wy ludzie jesteście beznadziejni, wylewacie tu na forum wasze niezadowolenie i jesteście sfrustrowani ale RC nie znajdzie wam innej pracy, a jak będziecie siedziec przed internetem i wypisywac pierdulendu to wam nie pomoże Powiatowy urząd pracy ul. Gliniana 20-22, 50-525 Wrocław tam idz dostaniesz staż 8h w sklepiku odzieżowym bez ogrzewania, żylaki wyskoczą ci po 10 dniu pracy a kręgosłup przyklei ci się do brzucha........Satysfakcja gwarantowona.

a ja slyszalem ze tam pracuja fajni ludzie tzn. pracowali bo wiekszosc sie juz zwolnila. ze sa tam rozne dzialy i zarowno na telefonach jak i w dziale sprzedazy, prawnym i analiz jest spoko. niewiem jak na stanowisku sekretarki bo to chyba blizej wlascicieli sie pracuje i jak ktos przychodzi to sekretarka jest jakby wizytowka firmy ale chyba tez jest niezle...moj kolega pracuje w marino i ma stycznosc z ludzmi z Rudy Consulting i kiedys mowil ze pracowala tam, dosc dlugo, taka jedna fajna sekretarka ale sie zwolnila...a ja mysle ze to robota raczej przejsciowa, dla ludzi ktorzy musza sie gdzies \"zachaczyc\" na chwile bo niewydaje mi sie zeby dobrze placili...a moze sie myle??? opowiadac ludzie bo mnie to ciekawi... pozdro

komornik

Obywatelu, podstawówkę kończyłeś? Tak się składa, że gdy kończy się etap windykacji (najczęściej już wtedy jest wystawiony BTE) to komornik w krótkim czasie się pojawia. Bank nie chce rozmawiać z kretynem, który nie rozumie co to znaczy NATYCHMIAST CAŁOŚĆ zgodnie z warunkami umowy, po jej wypowiedzeniu. Jak nie komornik, to odsetki zeżrą. Po stopach bankierów powinni całować, że dają sprawę do firmy działającej z pełnomocnictwa. Do kruka się ciężko dostać do pracy, wynagrodzenie jest wyższe, ale ktoś za to płaci. I to nie banki...

odpowiedź

obywatel - 2011-10-09 11:25:45 Witam. Kilka miesięcy temu straciłem pracę i możliwość płacenia regularnie rat, moja sprawa trafiła do Rudy consulting. Od 2 miesięcy mam nowa prace i płacę co miesiąc ratę. Ostatnio zadzwoniła do mnie pani z Rudy i powiedziała ze jeżeli nie spłacę pozostałej kwoty 244 zł w ciągu tyg to sprawa trafi do komornika. Czy maja takie prawo skoro powrotem zacząłem płacić regularnie?? Sprawa nie trafi do komornika, bo to jest tylko firma windykacyjna, której zadaniem jest ściągnąć należność tak aby wierzyciel czyli bank nie kierował sprawy do sądu. Tyle co może to wystawić raport z informacją, że " dłużnik ma ciężką sytuacje finansową i nie stać go na wpłaty większe". Jeżeli nie dokonasz wpłaty to firma nie dostanie prowizji, a twoja spraw "trafi do Banku z powrotem." Jeżeli dokonujesz miesięcznych wpłat to wierzyciel nie ma podstaw, aby kierować sprawy do sądu i spokojnie będziesz regulował zadłużenie na etapie polubownym. :)

obywatel

ktoska

"jest rozliczenie co do złotówki, Firma jest pod tym względem jak najbardziej wporządku." - a czy przypadkiem tego nei gwarantuje kodeks pracy - w przypadku umowy o pracę bądź kodeks cywilny - w przypadku umowy zlecenie? To nie jest miły gest firmy, że wypłata się zgadza, a jej obowiązek :P

t.B.R

wszyscy wiedzą... i zazdroszczą, że przedmówca wreszcie po latach się wyrwał z piekła ;) ...bo pewnie siłą go trzymali !

so nice

:) a może się przedstawisz przedmówco?

gość

jeśli dla ciebie słowa typu: jutro ja oddaje pana do komornika,lub w przyszłym tygodniu wyniosą panu z mieszkania meble ,dzieci będą krzyczeć,nie żal ich panu itd, to słowa nie wykraczające poza zakres windykatora ,pracujacego notabene w spólce z o.o. to nie mamy o czym gadać.Ja takie słowa usłyszałem od windykatora z RC parę miesięcy temu,na szczęscie wierzyciel odebrał tę sprawę i teraz dogaduję się bezpośrednio z nim ,została mi jedna rata.

aa

powiem tak jeśli pytasz jako potencjalny pracownik wyślij e-mail wraz z CV jeśli jako dłużnik to zapomnij, że ktoś Ci odpowie :)

Ivonne

Ja mam takie pytanie czy miejsce pracy negocjatora telefonicznego to ulica Paprotna czy Bardzka? Z gory dziekuje za info

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.