Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

rocky

Widzę, że poszukują specjalistów ds. negocjacji. Dajcie znać jakie warunki oferują? Umowa o pracę od razu ?

friends

Napisałem to co usłyszałem od znajomej. Co się czepiasz człowieku? Co w tym dziwnego, że ludzie wypytują jakie są warunki pracy a inni dzielą się z nimi swoimi informacjami? Sam pytałem składając tam CV

friends?koper?rav4?

dział PRu w rudym otworzyli ?

friends

Od znajomej wiem, że dają od razu umowę o pracę. Stawka z tego co mi mówiła całkiem ok. Ona tam nie narzeka.

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pioter

Jest dokładnie tak jak pisze rav4. Na rozpisie mam kilka firm windykacyjnych i szczerze mówiąc Rudy okazał się jedną z lepszych w jakich pracowałem. Spokojnie mogę polecić.

rav4

Mi się całkiem dobrze pracowało - wiadomo , są normy dzienne, ktore trzeba spełniać ale z "batem" nikt nad nikim nie stoi - jak się spełnia podstawowe zadania to nikt do nikogo pretensji nie ma

rav4

koper z wypłatą się nie spóźniali nigdy, choć kokosy to nie są - ale z premią idzie zarobić, a wyrobić ją łatwo i przede wszystkim spokój jest:) Umowe o prace dają. Jak chcesz zarobić grube tysiące za siedzenie na słuchawce to raczej nie w rudym, ale spokojnie popracować za uczciwe pieniądze jak najbardziej

on_

Pracowałem w RUDYM prawie rok. To co mogę dodać od siebie - profesjonalni współpracownicy (chętnie pomagają w każdej kwestii!), szefowie... Nie mam nic do zarzucenia tej firmie. Jest takie powiedzenie - wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :)

ble_ble

Przedmówca się nie popisał, a wręcz się ośmieszył. Managerowi się obrywa za to, że zarząd obiecywał i słowa nie dotrzymał?! Przekazywał to co sam słyszał, nie on decydował co właściciele będą robić ze swoim hajsem. Nic dziwnego, że odszedł po tylu latach. Jak przez cały czas ktoś taki jak przedmówca miał pretensje, że nie dostaje więcej, bo menager mu nie dał... Załosne!

nazimno

Słowa te tylko wskazują na to, że nie znałaś managera. Robił kawał dobrej roboty. Często był jednak niestety niedoceniany ... i nadal tak niestety jest.

on czy nie on ?

Rudy to nie nazwisko prezesa a ludzie, którzy tworzą zgrany team. Ciężko tu mówić o nieodnajdowaniu się. Jeszcze niedawno był świetny zespół ludzi: pracowitych, ambitnych i lubiących się również poza pracą. Firma ta pokazuje jak szybko zniszczyć mocne fundamenty. Z ludzi z "łapanki" zespołu się nie stworzy ! Obecnie to realizuje się tam chyba tylko "stare dobre małżeństwo", ale oni nigdy nie mieli wygórowanych oczekiwań.

on

Rozumiem, że nie ma idealnej firmy dla każdego, z dużymi dochodami super pracodawcami z multisportem, opieką medyczną, szkoleniami i wyjazdami integracyjnymi. Ale u Rudego nie ma nic zupełnie, zero totalne i nic dobrego nikogo tam nie spotka. Oby ludzie którzy ciężko tam pracują i dają sobą pomiatać w końcu znaleźli w sobie poczucie własnej wartości i szacunek do samych siebie bo tych najbardziej wartościowych i tak już dawno tam niema.

BB

Hmmmm. Polityka tej Firmy jest jedna, zapłać ale już! ale i to tak za późno! Próbowałem się dogadać rozłożyć dług na raty, niestety nie ma takiej możliwości to standardowa odpowiedź jutro musi być wpłacona cała kwota koniec. A nie uchlam się od długu od odsetek proszę o rozłożenie w czasie z które i tak zapłacę odsetki. Hora firma z daleka od takich!

fpal

a jaka praca za 7,5 wymaga wyzszego wykształcenia??

Olaf

Co za gbury tam pracują masakraaaa !!!!!

emsie

mylisz się 7,5 zł za godzinę po 3 miesiącach "podwyżka" max 50 gr

o_o

Marna ? To mało powiedziane ! Ludzie mało życzliwi, nie chętni do pomocy. Nie każdy się rodzi omnibusem jak ty - pani (usunięte przez administratora). ! Szybko odeszłam i nie żałuje. Generalnie nie polecam

beee!

Zarobki marne, ale ta trenerka jeszcze bardziej marna.

(usunięte przez administratora)Trenerka faktycznie, ciężka w każdym tego słowa znaczeniu. Jedyny porządny był menager ale podejrzewam, że też już jest po złej stronie mocy. Pracowalam tam przez 5 miesięcy i zdecydowanie za długo. Nigdy więcej, nie polecam i jeśli macie jakąś inną możliwość, nie idźcie tam, to naprawde dobra rada.

W socjalu jest cukier i mlieko- jak se weźniesz

?

Zgodzę się z poprzednią opinią. Spina panuje cały czas, a to akurat zasługa zarządu(zero szacunku dla człowieka i do jego pracy), oprócz pana [usunięte przez administratora]-to naprawdę pozytywny gość. Jakiś czas tam pracowałem, ale i tak za długo, by znaleźć dobre słowo. Z tego co się dowiedziałem to wypier...ją za uczciwe przyznanie się do winy... A trenerka zawsze właziła w d... prezesowi, dlatego tam jeszcze siedzi, bo przecież zawsze się nudzi. 90% słodkich postów jak to określiła Róża są od pracowników którzy jeszcze nie mieli okazji poczuć tego "kwasu". Obie team liderki to dziewczyny którym zależy na spoko atmosferze, bez nerwówki, dobrych warunkach pracy, potrafią spokojnie przekazać wiedzę, choć z tego co widzieli wszyscy są wyczerpane i marnują się tam. Manager tak samo. Biedak musi za wszystko obrywać i wszystkim się martwić co dot. CC. Pozdro dla wytrwałych!

Zuma

Hmmm każdy ma swoje zdanie, wiadome jest, że nie każdy człowiek musi lubić każdego człowieka. Nie znam firmy w której jest wszystko ok czyli: fajni ludzie, fajna kasa, coś co cię interesuje, coś z czego czerpiesz inspirację... zawsze jest coś nie tak. Jeżeli chodzi o mięczaków którzy nie są w stanie wytrzymać w naszej firmie to po co się pchają do windykacji, to nie jest praca dla każdego, zostają ci co się nie poddają, uczą się nowych zasad i są odporni na stres. W rudym ludzie są genialni, a to jest najważniejsze, nikt na nikogo nie kabluje, można porozmawiać, można się pośmiać, można iść na imprezę a praca sama w sobie nie jest taka zła ;] ps. a Ci którzy obrażają pracowników rudego to osoby które obwiniają cały świat za swoją porażkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.