Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

Kwadrat

Jest to chyba pierwsza firmą, a dodam, że wcześniej było ich kilka

Kwadrat

Jest to chyba pierwsza firmą, a dodam, że wcześniej było ich kilka

oo kurde super ze sa tutaj jednak szkolenia uwazam ze dzieki nim mozna sie najwiecej ciekawych rzeczy dowiedziec no i tez oczywiscie najpotrzebnisjzych..wazne sa one zwlaszcza na pczatku jak sie prace zaczyna

nick

Atmosfera na cc wręcz domowa ;-) z każdym pytaniem i problemem nie zostaje się samemu Daleko tej firmie do "fabryki" Do tego systematyczne szkolenia i wskazowki, mimo doswiadczenia mozna sie wiele nauczyc ;-)

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kuchy

Atmosfera w firmie bardzo dobra. Kazdy chetny do pomocy, szczegolnie nowym pracownikom. Wynagrodzenie podstawowe, jak sobie wynegocjujesz, ale 1900 n daja + premia. Pracowalem jako negocjator, niestety z przyczyn osobistych musialem sie zwolnic. W kazdym razie polecam.

Nieznany

Opinie: 1. Wynagrodzenie - bardzo niskie nie adekwatne do wykonywanych zadań; 2. Bark szacunku do pracowników; 3. Bardzo zła atmosfera pracy; 4. Bark możliwości rozwoju; 5. Nie polecam.

ty
@Nieznany

hej wam widzialam duzo ogloszen ale z tego co piszesz to nie bardzo chce isc do takiej "fabryki". mozesz napisac wiecej cos? malo czyli ile placa?

Wladimir

Nie polecam , masakra !

TZ na końcu

Nikt nikogo nie zwolnił. Ludzie mają różne pomysły na życie i nie muszą siedzieć latami w jednej firmie/branży. A pisanie komentarza pod cudzym imieniem było... zbędne. Ze swojej strony pragnę podziękować za (subiektywnie sądząc) udaną współpracę i świetną atmosferę. Pozwolę sobie wspomnieć kilka wspaniałych osób i podziękować: Dżaki-za "biurko za oknem" dla opanowania stresu, KK- za kawę, gdy "nie miałam siły";), Megamocny Walder- za podnoszenie wszystkich na duchu bez słowa, GiA- duet, którego nie mogło zabraknąć, żeby poprawić humor na cały dzień w czasie jednej fajki, J-za mniej i bardziej poważne rozmowy przy samochodzie. Mam nadzieję, że będę maiła możliwość podziękować wszystkim osobiście, również tym, którzy nie zostawi wspomnieni.

.......
@TZ na końcu

Widocznie od dziś nazywam się ''Nikt''

specjalista

Dziwne bo odkąd tam pracowałam do puki nie zmienili warunków premii zawsze otrzymywalam 15% wystarczyło spełniać normy .

SNT
@specjalista

Podobno teraz nikt nie wyrabia premii mimo, że poziom pracowników jest jak nigdy.

.......
@SNT

Widocznie od dziś nazywam się ''Nikt''

@skate_beate
@specjalista

Takie tam pieprzenie, nie było żadnych norm, więc premia była "uznaniowa", tzn. co Manager uznał za słuszne temu wtedy dał. Ogólnie był spoko facet tylko pod pantoflem prezesostwa.

Marlena

No chyba ty jestes sam nieżyczliwy. Jak ktos mnie traktuje, tak ja go. Niezależnie o stanowiska jakie zajmuję ja czy ty, sory.

szczera

Atmosfera jest najsłabszym punktem tej firmy.

Woocash
@szczera

Atmosfera była zawsze zła- zawsze tzn. od kiedy pracowała Marlena z Kaśką. Nieżyczliwe, opryskliwe, nieprzyjazne i mające szczerą ochotę wgnieść nowych i starszych pracowników w ziemię. Zamiast być koleżeńskim bo wszyscy gramy do jednej bramki, to w każdym upatrują zagrożenie. Bez sensu. Hmm, albo mają kompleksy...Teraz ponoć jedną zwolnili, druga sama odeszła- więc mogła atmosfera ulec zmianie. Zarobki- kiedy zaczynałam dostałam na um. zlecenie 1120 zł. Premia maksymalnie 15% ale w teorii. Bo 15% wyłącznie przyznawali z wypłatą grudniową- na święta. Awans- firma bardzo mała i się nie rozwija. Stanowiska obsadzone i od lat się nie zmieniają. Tylko na CC rotacje. Czy to korpo-moloch? Nic z tych rzeczy- ostatnio podobno po wprowadzeniu jakiegoś supersystemu menadżer stwierdził, że 3 osoby na CC na zmianie wystarczy. Nie liczyłabym na awans, bo po prostu nie ma na kogo. Nie w tej firmie. Nie polecam. Po kilkuletniej pracy tam zdecydowanie nie polecam. Wiele firm godnych uwagi we Wrocławiu- nawet w branży windykacyjnej. Acha, pozdrowienia dla Beatki.

WKS

Jak ktoś witając się, pisze "elo", to nie ma co tam szukać.

szukać
@WKS

Jak ktoś pisze "nie ma co tam szukać", zamiast "nie ma czego tam szukać", to nadaje się idealnie na pracownika tej firmy

WKS

Takie zmiany to ja rozumiem. Zaczyna to dobrze wyglądać.

bebe

trochę się zmienia w rudym:) na lepsze:)

on_

nina pokrótce: 1. Firma ok 20 - 30 osób 2. atmosfera ok 3. większośc, która awansowała zaczynała na CC 4. teraz ponoć się pozmieniało - całkiem dobrą kasę można wyciągnąć na start 5. za moich czasów premie można było łatwo wyrobić 6. nie było i raczej nie ma, pewny jednak nie jestem

mir

ilość pracowników całej firmy razem z zarządem nie przekracza 20 osób, a na wypłatę z 2 z przodu nie licz na negocjatorze

nina

nikt nic ?

nina

Strona www chyba od dawna nie aktualizowana. A kiedykolwiek o niej coś słyszałeś ? Chciałabym złożyć CV na specjalistę, ale mam mieszane odczucia. Jeśli macie jakieś szczegółowe informacje na temat firmy dajcie proszę znać. Interesuje mnie zwłaszcza informacja: 1. Czy to duża firma ? Takie typowe korpo, 200 osób na sali ? 2. Jaka panuje atmosfera ? 3. Jak rzeczywiście wygląda ścieżka kariery ? Na kogo można awansować ? Ile mniej więcej może to potrwać ? W pisane "wiele pracowników innych działów, było pracownikami CC" po prostu już nie wierze. Wielokrotnie się z tym spotkałam 4. Ile rzeczywiście można zarobić ? Ile proponują na start ? Czy stawkę można negocjować ? 5. Kwestia premii. Jak jest rozliczona ? Z odzyskiem z 6 zerami już się spotkałam, wolałabym tego uniknąć 6. Kwestia socjalu. Można w ogóle liczyć na dodatki ? Paczki na święta, pakiet medyczny itp. Jestem obecnie w trakcie podejmowania ważnej decyzji. Pracuję w dużej firmie gdzie pracownika często się nie docenia bo jest jednym z wielu. Jesteś to jesteś. Nie ma cię to trudno. Dziękuję za wszystkie informację. Pozdrawiam.

pch

"nie jest też tak łatwo się dostać" to już nie biorą ludzi z ulicy?

bramkarz
@pch

selekcja jak w najlepszym klubie, w trampkach nie ma wjazdu xD

nor-ek

"Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting" nie ma takiej firmy ;) To chyba jakieś booty piszą ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.