Rudy Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Rudy Consulting Sp. z o.o.

Franek

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie może ją zmienić ale to nie jest powód żeby obrażać innych!!!

Nie_odbieram_od_nich
@Franek

Firma dno. Dzwonią z fikcyjnymi długami i próbują wyłudzić dane osobowe rozmówcy. Numer 732 345 401. Rozmówca arogancki i nie chce podać nipu firmy.

Pi
@Franek

Upsss... chyba ktoś się poczuł urażony :D

Zwykła prostytucja

Trzeba być permanentnym idiotą żeby tam pracować lub być pozbawionym najprostszego poczucia przyzwoitości.

Natalia

@Kamil ale to chyba nie musi znaczyć, że firma Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting ciągle nie potrzebuje pracowników na te stanowiska. Czy jakiś pracownik może napisać czy są one aktualne? @daga nie pracuję w firmie, dlatego też nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie.

@Natalia

na takie stanowiska zazwyczaj ciągle są rekrutacje.

trener wewnętrzny

rozmowa profesjonalna. ok. 30 minut. Nie trzeba było długo czekać, zaczęła się przed czasem.

Konkretne, przygotowane, nawet spisane na kartce:) Standardowe, np. dlaczego zdecydowałeś się na aplikowanie na to stanowisko, jaka powinna być idealna rozmowa windykacyjna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Natalia

@Henry teraz są 3 oferty pracy na stanowiska takie jak: Negocjator telefoniczny, Analityk i Windykator Bezpośredni (http://www.rudyconsulting.pl/pl-kariera). Czy byłbyś zainteresowany którymś ze stanowisk? Jeżeli się zdecydujesz to potem opowiedz na forum jak wygląda rekrutacja w firmie Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting.

daga
@Natalia

Jakie są godziny pracy? Czy jest elastyczny grafik?

Kamil
@Natalia

Te 3 oferty wiszą na stronie o 5 lat...

Mmg

Hej.a jak wyglada praca w terenie?jaki obszar ma terenowy,ile ma spraw na zakresie,ile robi miesiecznie km,jaki maja system raportowania,czy codziennie musa wyjezdzac w teren?dodatkowo ile maja dni na wizyty?plus czy i jakie daja auto sluzbowe?od czego.uzalezniona jest premia?czy robia sprawy z zakresu b2c czy tez b2b?

@Mmg

Nie ma auta służbowego. Kiedy przychodzi audyt od klienta, manager mówi, że mamy 90 windykatorów terenowych a jest...1. Jeden emerytowany pan policjant, który robi to dla fun'u. Twoja brocha jak rozplanujesz trasy i jakie ustalisz warunku spłaty, czy jest ugoda czy nie. to wszystko zależy.

Natalia

@;) moja refleksja z Twojej wypowiedzi jest taka, że ogólnie raczej jesteś zadowolony z pracy w firmie Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting. Jeżeli mała jest szansa awansu to raczej są rekrutacje zewnętrzne w firmie? A jeżeli bonusy określasz jako słabe to możesz powiedzieć jakie dokładnie one są? Może dla Ciebie są słabe, a komuś innemu się spodobają.

@Natalia

Wyobraź sobie, że kiedy byłam na rozmowie rekrutacyjnej i dostałam pytanie o to w jakim kierunku chciałabym się rozwijać i zapytałam o awans poziomy/pionowy, to usłyszałam, że "oczywiście jest to możliwe, wiele osób zmienia swoje stanowiska wewnątrz firmy"- a ostatecznie okazało się, że takiego działu w ogole w firmie nie ma. Manager jedynie miał problem z rekrutacją pracowników, więc mi nakłamał. Generalnie był dobrym człowiekiem prywatnie, ale managerem żadnym...

Natalia

@noifajnie a czy jest jakaś podstawa w firmie Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting dla każdego pracownika czy tylko to ile się wypracuje? A co takiego się w tej relacji dzieje, że czułeś się zerem? Nie czułeś wsparcia w swoim przełożonym?

Bożenka

Przestań wymyślać..

@Natalia

Jest normalna podstawa- albo masz umowę o pracę albo zlecenie. Za moich czasów dostawało się tylko podstawę (niezależnie od ściągniętego kapitału) + maksymalnie 15% wynagrodzenia podstawowego, czyli 175 zł- to się zdarzało, ale raz do roku, na święta BN

Rolnik13

Marna firma a ludzie chamscy i nie życliwi . Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim negatywnym zachowaniem pracowników tej firmy.Nie polecam ........

noifajnie

Jeśli chodzi o kwestie finansowa- bez zarzutów masz tyle na ile sobie zapracujesz. Jeśli chodzi natomiast o kwestie związaną ze stosunkiem "zwykły pracownik" vs osoby na wyższym stanowisku ,jesteś zerem. Jeśli jesteś masochistą, lubisz mieć zszarpane nerwy i poczucie własnej wartości ,jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko -aplikuj do RC.

;)

Bardzo sympatyczna firma, jeżeli ktoś lubi kameralną atmosferę. Targety spoko, do wyrobienia, premia rzetelnie rozliczana, wynagrodzenie terminowe. Można dogadać się co do grafiku, bardzo elastyczne podejście w tych sprawach. Fajna lokalizacja - zadupie, ale bardzo dobrze skomunikowane. Minusy - trudno przeskoczyć pewien poziom wynagrodzenia. Praktyczny brak możliwości awansu. Słabe bonusy.

Natalia

Uzytkownik @Mmg ma wiele pytań odnośnie pracy w Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting. Zatem czy na forum są pracownicy firmy, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi na jego pytania odnośnie pracy? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika. @melonik a skąd posiadasz takie informacje? Jesteś pracownikiem tej firmy?

melonik

Generalnie firma Rudy Consulting ma opinię dobrego pracodawcy. Jak ktoś lubi taką prace to jest już ok.

Natalia

@daga nie pracuje w Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting, dlatego nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale może któryś z pracowników Ci odpowie na te pytania i ogólnie o pracy w tej firmie.

Karol

W każdej firmie pracują ludzie i niestety nie są idealni. Negocjator Telefoniczny Rudy Consulting ma określony, niezbyt łatwy zakres działalności i taki rodzaj pracy trzeba polubić. Ogólnie praca jest ok.

Henry

Witam, czy firma ma jakąś nową ofertę pracy? Pytam ponieważ nie mogęnic znaleźć a zależy mi na pracy u nich.

Natalia

Głównym przedmiotem działalności firmy RUDY CONSULTING jest dochodzenie wierzytelności. To firma, której zaufało wiele znanych firm.

Natalia

Mam nareszcie dobrą pracę i kasę całkiem niezłą. Rudy to dobra firma, szanują pracowników, myślę, żeby było tak dalej.

Doświadczenie w windykacti

Jak wygląda podstawa? I czy pracujecie na dialerze? Pozdrawiam

Paw

Byłem tam .Odniosłem wrażenie, ze jest tam biednie i szaro w tej firmie. Atmosfera w tej firmie mnie osobiście nie ujęła.Ja bym szukał pracy gdzie indziej, ale kazdy robi co uważa. Zanim sie wyśle do nich CV warto tam zajrzeć . Wtedy zobaczycie co i jak. Wiadomo - "jaki pan taki kram" Mi to nie pasowało, bo biednie wyposazone biura kojarza mi sie z kiepską płacą . Zauwazyłem ze bardzo często publikują ogłoszenia w poszukiwaniu pracowników , a są malutką firmą (chyba ok. 20 osób?) To może oznaczac duzą rotację wsród pracowników.

klaun
@Paw

Może akurat Tobie się nie podobało ale ja jestem zadowolony. Całkiem niezłe wynagrodzenie i premia też całkiem przyzwoita. Atmosferę to tworzą ludzie więc miejcie pretensje do siebie a nie do szefostwa

RBS
@klaun

czy podstawa wynosi wiecej niz 2k netto?

Kwadrat

Jest to chyba pierwsza firma, a dodam, że było ich kilka:) gdzie informacja przekazana na rozmowie kwalifikacyjnej i pierwszych dniach pracy, są zgodne z tym co zastałem. Całkiem niezłe wynagrodzenie podstawowe + jasny system prowizyjny . W skrócie jak pracujesz, to masz, do tego fajna atmosfera, daleka od tego co można zastać w korpo.

kath
@Kwadrat

Długo już tam pracujesz ? Możesz coś więcej napisać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rudy Consulting Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rudy Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rudy Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rudy Consulting Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rudy Consulting Sp. z o.o.