Opinie o Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. w Lądek-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Lądek Długopole S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. w Lądek-Zdrój

Piszecie, że często rotacja przez warunki pracy jest i stawkę jaką oferują, a ja widzę że było ogłoszenie na tego Kierownika Działu Zamówień Publicznych i już nie ma. Zatrudnili człowieka? Ciekawe, ile teraz proponują. Czy poza stawką jakieś dodatki dają aktualnie?

Bolek

Może i znaleźli, zawsze się ktoś na chwilę znajdzie. Dodatki są na święta i to w marnej wysokości.

@Bolek

Czyli na jaki czas mniej więcej, po jakim czasie zwykle osoby na tym etacie się zmieniają? Masz na myśli święta w grudniu czy wielkanocne też wchodzą w grę? Może napiszesz kwotę takiego dodatku to się przekonam czy rzeczywiście to niska kwota?

400- 500 zł dodatek na święta

Kinia
@Bolek

Rozumiem, że jest to wysokość premii świątecznej? Mówisz, że nic poza tym nie ma, ale w dziale zamówień publicznych spodziewałabym się jednak premii od marży, projektów. Serio nic takiego nie ma? I może wiesz czy zapewniają szkolenia w zakresie PZP?

Bolek Nowy wpis
@Kinia

Tak , podałem wysokość premii na święta. Premii od marży , projektow ??? O czym Ty mówisz? Takie rzeczy to w korporacjach a nie w Uzdrowisku celebrującym tęsknotę za komuną.Szkolenie PZP możesz że władnym zakresie zrobić ( na własny koszt ) jedyne szkolenie na jakie możesz liczyć to bhp.

@Bolek

To szkolenie bhp jest od razu na początku zatrudnienia? Możesz napisać krótko jak to wygląda, ile godzin i kto to w ogóle prowadzi? Odnośnie szkoleń na własny koszt to raczej nie ma co się spodziewać, że oddadzą kasę? Na święta dzieciaki pracowników dostają jakieś paczki?

Bolek Nowy wpis

Na początku jest szkolenie bhp trwa około 2- 3 godzin. Za szkolenia we własnym zakresie nie zwracają kosztów. Dzieci pracowników nie dostają paczek na Święta. Ale można dostać na maila życzenia świąteczne:)

@Bolek

To już coś :) A może dbają o pracowników w inny sposób; darmowe masaże itp? Może motywują ich czynnikami pozapłacowymi?

Arturo

Firma szuka obecnie Kierownika Działu Zamówień Publicznych. I chce płacić w zakresie 8200 - 12400 zł / miesiąc. Mam nadzieję, to już netto? I proszę napisać, co się stało z poprzednikiem, a także, czy nikt z dotychczasowych pracowników nie chciał podjąć się nowego wyzwania?

@Arturo

Nie wiem gdzie Pan dostał informacje o takich zarobkach.... kierownicy zarabiają w granicach 4500 -5000 BRUTTO!!! Pracownicy szeregowi w biurach najnizsza krajowa. Z uzdrowiska ludzie zwalniają się co chwilę. Skoro do tej pory nie znaleźli nikogo to chyba o czymś to świadczy... pracować tu się nie da. Zakres obowiązków za 3 osoby a pensja jak splunięcie w twarz

Seweryn
@Bolek

Dlaczego firma tyle płaci? Nie można sobie na rozmowie o pracę wynegocjować lepszej podstawy wynagrodzenia i takiego zakresu obowiązku, żeby tego nie uważać później, za przesadę? No i co z podwyżkami, jakimiś wymiernymi wyznacznikami tego, że praca jest doceniana?

@Seweryn

Można wynegocjować najniższą krajową :) Na większości stanowisk jest dopłata do najniższej krajowej.... Ludzie się zwalniają i obowiązki rozdzielają na innych pracownikow.

@Bolek

Serio, to nie ma nowych rekrutacji jak ktoś odchodzi? Ale jak obowiązki są rozdzielane to oznacza, że jest więcej pracy i trzeba nadgodziny robić? Czy da się z tymi dodatkowymi zajęciami wyrobić w normalnym czasie pracy?

Bolek

Niby szukają. Za te pieniądze nikt nie chce pracować. Nie da się na dłuższą metę pracować z takim nadmiarem obowiązków, dlatego ludzie cały czas się zwalniają.

@Bolek

Nie mogę już przeczytać ogłoszenia. A właściwie to jakie to są te obowiązki? Tak jak mówię, cokolwiek było na stronie w ofercie to już jest niedostępne. Gdyby ktoś mógł to przybliżyć, to byłoby super. A ludzi pod sobą ilu ma aktualnie?

Zoja
@Bolek

To są obowiązki dwóch pracowników, może trzech? Czy są wyciągane jakieś konsekwencje, jeśli ktoś się nie wyrabia z nadmiarem obowiązków? Próbowaliście starać się o podwyżki? Jeśli tak, to co na ten temat uważają przełożeni?

@Zoja

Oczywiście że były starania....temat umarł a pracownicy się pozwalniali. Nikt się uzdrowiskiem nie przejmuje. Dąży to do upadłości więc z tego może wynikać brak zainteresowania wyższych instancji.

Gal anonim

Nie polecam pracy w uzdrowisku. Obowiązki wykonywane są ,nie adekwatne do zarobków. Najniższą krajowa i na tyle można liczyć. Ludzie non stop się zwalniają. Zero szacunku do pracownika. O ustawowej podwyżce dla pracowników wykonujących zawód nie medyczny - ZAPOMNIJ. Marna podwyżka w wysokości 30 zł... Ludzie za to cały miesiąc mają żyć.

Jolanta
@Gal anonim

A na jakiej posadzie jest taka podwyżka 30 zł? Pytam, bo znalazłam na ich stronie internetowej wakat dla Pracownika w punkcie informacyjnym. Tutaj też tyle zaproponowali? Jaka jest pensja, w tym kontekście obowiązków adekwatnych do zarobków?

@Jolanta

Praca w niedzielę, święta i bez przerwy śniadaniowej za najniższą krajową oraz bez premii . Podstawą pensji nie jest najniższa krajowa tylko jest dopłata do najniższej krajowej.

Beata
@Gal anonim

A umowa na cały etat czy na część? W razie jakiegoś chorobowego albo urlopu płacą od tej najniższej, czy jak to jest? Daj znać, bo też widziałam to ogłoszenie I chciałam aplikować

@Beata

Umowe dostajesz na cały etat z tym że, pierwsza na 3 MSC, kolejna na rok i kolejna na rok. O umowie na czas nieokreślony zapomnij. W razie L4 bądź urlopu płacą od tej najniższej krajowej. Odradzam aplikować. Zero komfortu w pracy i zero spokoju. Szkoda nerwów..

Beata
@Gal anonim

Czyli od najniższej... A duża jest rotacja pracowników? Często się zmieniają? Czy raczej stała ekipa? Zgadzają się na te warunki z urlopami od najniższej?

@Beata

W ostatnim czasie jest duża rotacja. Nie ma osób, żeby szkolić nowych pracowników. Poza tym mogą wysyłać na stanowiska w innych obiektach, bo tam też braki... Urlopy trzeba zaplanować z góry na cały rok i tak, są to płatne urlopy.

Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. właśnie rekrutuje w mieście Długopole-Zdrój. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

W.

Myślę że do Lądka też będą szukać bo coraz więcej osób się zwalnia , ale nie polecam, nie warto...

Natalia
@W.

Powiesz dlaczego chociaż? Widze że chyba jeszcze jedną opinie tu wrzuciłes odnośnie zarobków i atmosfery. O to chodzi? Myślisz że nic się nie polepszy z początkiem roku?

@Natalia

Nie polepszy się na pewno. Firma zmierza ku upadkowi. Proponują najniższą krajową a obowiązków i pracy tyle jak za dwie lub więcej osób. Praca w ciągłym stresie, zero szacunku do pracownika, nawet do takiego długoletniego.

Bożena
@W.

czyli można oczekiwać podwyżki? a co do tych obowiązków to napiszesz jakie konkretnie są, że podobno tak ich duo? czego wymagają?

Rozmowę kwalifikacyjną w Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko praca?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
w.

Nie polecam pracy w tym miejscu. Wyzysk straszny a gdy okazało się że wg ustawy należy się podwyżka dla pracowników to były to śmieszne pieniądze 20-30 zł miesięcznie.... Praca tutaj to męka, nie ma żadnej satysfakcji tylko można wpaść w depresję. Jeśli możecie uciekajcie stąd jak najdalej!

get

Na spokojnie jest szansa, żeby zdobyć wyższe zarobki niż te 1300zł @jadzia, bo dochodzą do tego odpowiednie premie czy socjale więc jest jeszcze o co walczyć. Przecież urozmaicone zatrudnienie to już jest połowa sukcesu więc nie ma co narzekać za w czasu.

fizjoterapeuta

Zdecydowanie nie polecam, przyjmują fizjoterapeutów mówią że na stałe a po sześciu miesiącach zwalniają (okres zimowy, brak pacjentów), później mówią że przyjmą ale dopiero za 3 miesiące. Praca ok, klimat spoko ale niewystarczająco na 6 miesięcy pracy za 1300 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. - Lądek-Zdrój

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Lądek Długopole S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Lądek Długopole S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Uzdrowisko Lądek Długopole S.A.
  • Wolności 4
    57-540 Lądek-Zdrój

Uzdrowisko Lądek Długopole S.A.