H. Skrzydlewska

Opinie o H. Skrzydlewska

Jarosław

@mała, czy uważasz, że jest szansa by w firmie nastały zmiany? Oczywiście pytam o zmiany na lepsze, korzystne dla pracowników. Jak rozumiem jesteś byłym pracownikiem firmy? Być może obecnie warunki pracy w firmie uległy poprawie? Wiadomo CI coś na ten temat? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Jarosław

@Tonik, nie sposób się z tym nie zgodzić. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? @Jack, powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

mała
@Jarosław

W tej firmie nie ma dodatkowych pieniędzy jest płacone na godzinę i to każdy ma inną stawkę a pracy jest od zarypania bo ciągle jest brak ludzi więc pracujesz tam gdzie cię dadzą . jak dostaniesz się do biura to pseudo kierownicy nie jednokrotnie bez szkoły zarypią cię obowiązkami żeby pokazać kto tu rządzi , uważają że pracując na tym stanowisku parę lat wszystko im wolno i że to biuro jest ich własnością.Pracowałam w tej firmie to wiem jak tam jest

Tonik

Może trzeba docenić pracę w dobrej firmie? Niestety nie wszyscy to potrafią zauważyć!!

Jarosław

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w H. Skrzydlewska mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie H. Skrzydlewska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Feliks

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Najłatwiej narzekać i do pracy stanąć bokiem

Zbigniew Przybylski

Pierdu pierdu negatywy... zamawiałem przez internet z Gliwic do Łodzi. Kwiaty dotarły na czas :) miła obsługa i pełen profesjonalizm oraz łatwy kontakt telefoniczny. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Obecny pracownik

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Na to trzeba sobie zapracować!!!

hebol

ludzie szukajcie małych rodzinnych firm a nie molocha gdzie liczy się zysk i prowizja dla pracownika od zarobionej dla firmy (usunięte przez administratora)

chcacy pracowac

Ja pierdziele ludzie tutaj opisuje się firme jako pracodawce a nie opinie o usługach, czy mogłby się ktoś wypowiedzieć z perspektywy pracownika? przeciez to jakies jaja ze na portalu w ktorym opisuje sie pracodawce wypisujecie wasze gorzkie zale zwiazne z obsluga, debilizm.

Ktoś.
@chcacy pracowac

Witam, pracowałam w tym zakładzie ok.roku. szczere? Nie polecam, brak szacunku do pracownika, brak zrozumienia pracownika, świątek piątek i niedzielę siedzisz w pracy.. i co z tego masz ? Wieczne pretensje, nerwy i wrzaski szefa. NIE POLECAM JESZCZE RAZ !!!!!!!

true

Popieram w stu procentach wypowiedz aikon226. To co tam sie dzieje przechodzi ludzkie pojecie.A odpowiedz z firmy pod opinia mowi wszystko : podaj swoje imie i nazwisko i wiadomo co dalej z takim czlowiekiem sie dzieje - zostaje zwolniony za wystawienie "falszywej" opinii. (usunięte przez administratora)

ginna611

Praca świątek,piątek i niedziela.We wszystkich świętych 36 godzin bez przerwy. (usunięte przez administratora)

firma.h.skrzydlewska

Jeśli to co Pan pisze, uważa Pan za prawdę, prosimy o podpisanie się imieniem i nazwiskiem. Ponieważ uważamy Pana opinię za nieprawdziwą i szkalującą naszą firmę. Anonimowo opluwać można każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o H. Skrzydlewska - Łódź

• Jak się pracuje w H. Skrzydlewska?

Zobacz opinie na temat firmy H. Skrzydlewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H. Skrzydlewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

H. Skrzydlewska