H. Skrzydlewska

Opinie o H. Skrzydlewska

Magda

Najgorszy zakład pogrzebowy z jakim się spotkałam zero szacunku do zwłok Ludzie pakowani w worki jak bydło okazanie niczym w garażu zero wsparcia ceny z kosmosu nieadekwatne do usług 1700 za trumnę do spalenia kobieta która spotkała się z nami w salce bezszelna i arogancka Nie polecam tej firmy nikomu

Pracuś
@Magda

Haha pokaz mi firme gdzie zwłoki nie są pakowane w worki... ? Takie sa wymogi sanepidu. 1700 zl to zapewne cena za całosc kremacji a nie za trumne, samo spopielenie kosztuje ok. 700 zl + trumna+ przygotowanie osoby zmarlej+ urna. Po co pisac takie bzdury?

Iwona
@Magda

Potwierdzam, zero szacunku dla zmarlych i rodziny. Zabranie zwlok z domu to koszmar. Rozpiety czarny worek polozony na podlodze przy lozku. Zwloki chwycone za nogi i pod ramiona, polozone na podlodze na worku, konczyny upychane do worka zeby sie zamknąl. Ta sama technika znoszania po 6ciu schodach, zwloki obijaja sie pupą o schody. Dla nas, rodziny to koszmar! Szczegolnie w porownaniu z usługą Klepsydry która chowała moją Mamę. Bialy worek owiniety bialym przescieradlem. Rozpiety polozony na łóżku. Glowa owinieta reczniczkiem. Odpowiednio ukladają zwłoki a potem jednym ruchem obracaja je do worka. Zawiazują suply na koncach zewnetrznego przescieradla i za nie chwytają i znosza po schodach. Po tych samych po ktorych Skrzydlewska wlokla zwloki mojego Taty

Żegnaj
@Magda

Ostatnie pożegnanie zawsze jest trudne... Szczególnie jeżeli dotyczy Twojego dziecka. Kilka lat temu opuścił nas synek i korzystaliśmy z pomocy Zakładu Pogrzebowego Skrzydlewska. Odniosłem inne wrażenie niż przytoczona wcześniej opinia. Byli na prawdę życzliwi, troskliwi i z dużym szacunkiem. Ciężko powiedzieć "polecam", bo to oznacza tylko jedno (no i nie zostaniesz "stałym" klientem), ale gdy jest taka potrzeba, to można liczyć na ten zakład.

Robotnik
@Iwona

Po pierwsze firma H.Skrzydlewska używa wyłącznie niebieskich worków. Po drugie jakim cudem osoba zmarła przy znoszeniu uderza tyłkiem po schodach skoro ZAWSZE zwłoki znoszone są na noszach? Jeśli juz chce sie kłamać trzeba miec troche wiedzy i inteligencji. W tym wpisie tego zabrakło. A na przyszlosc prosze nie korzystac z uslug tej firmy i tyle, wolny rynek.

Wilk
@Pracuś

Po tym co napisałeś widać że (usunięte przez administratora) tam pracujesz i bronisz za wszelką cenę tego zjebanego zakładu. Obyś zdechł.

Pracuś
@Wilk

Każdy kiedyś zdechnie pajacu jak to pieknie ujełeś. Mysle ze szybciej ja cie wrzucę do worka niż sie spodziewasz.

Alibaba
@Pracuś

Pracuś jesteś zwykłą qrwą. Znajdę cię

gute
@Magda

zgadzam się skrzydlewska powinna uczyć się od firmy ze rzgowa BEDNARSCY, tam przynajmniej wiesz kogo żegnasz, pięknie odmalowane zwłoki a tutaj tragedia plus brudne paznokcie od krwi, włosy uczesane nie tak jak na zdjęciu ogólnie tragedia nie polecam, dziś żegnałam mamę nie mogłam na nią patrzeć zupełnie jak obcy człowiek, tragedia, nawet kwiatka u nich nie kupię ,powinni zamknąć ten ...........

Marta Fiks&1983

Ta firma to jakaś tragedia!!! Zero szacunku nie polecam nikomu

Smutna

Zgadzam się z Tobą. Ta firma się nie nadaje

Smutno mi

Nie polecam frima Usług Pogrzebowy ...????????????????

WIELKIE ROZCZAROWANIE TĄ FIRMĄ .LICZY SIĘ TYLKO NASTĘPNY PESSEL. PRZY GROBIE CHAŁDA ZIEMI, WIEŃCE BEZ STOJAKÓW , POŚPIECH I POGANIANIEM RODZINY. ŻADNEGO POSZANOWANIA DLA RODZINY W TAKIM DNIU. CHODZI O CMENTARZ NA DOŁACH.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie H. Skrzydlewska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
obcy

Potwierdzam NIESTETY. Firma ta to jedno wielkie ścierwo które PONIŻA wszystkich. Stawka 13 zł i BRAK UMOWY. Pracownicy firmy niechlujni, nietrzeźwi, aroganccy, ponadto odwalają robotę byle jak. Właściciel firmy Pan Skrzydlewski poniża wyzywa stosuje przemoc wobec pracowników, nie boi się nikogo ani niczego bo ma pieniądze znajomości iż jego córka jest wiceprezydentem i dobrą znajomą Zdanowskiej !!! Był zamieszany w aferę Łowcy Skór a teraz wychodzą brudy z aferą Covid Rodziny są traktowane jak wrogowie, zero szacunku i poszanowania, moja rodzina oraz rodziny moich najbliższych były tego najlepszymi dowodami. Nie wspominając iż bezpośrednio w zakładach tej firmy podmieniane są ciała i trumny, o rzucaniu i bezczeszczeniu ciał nie wspominając. JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY inaczej was też to czeka co mnie, moich najbliższych, znajomych i innych !!!!

Jak szefostwo w H. Skrzydlewska? Spoko traktują ludzi?

Bardzo źle nie polecam. 13zl bez umowy Wyzywiska, (usunięte przez administratora) pakowanie ludzi jak bydło

Nina
@1234

Wielka maskra zero podwyzki zero premi w taka pandemie zero na swieta a pakiet socjalny sie bierze za ludzi wyzwiska non stop

Na jakie benefity można liczyć w H. Skrzydlewska?

Krótko i zwięźle: żadne

Kołek

Uspokój sie. Najniższa krajowa i do domu.

Na żadne

Takie tam

Praca poniżej krytyki, człowiek sia stara, obsługuje grzecznie i z kulturą a pracownicy firmy niezadowoleni i tylko skarżyć potrafią, (usunięte przez administratora)

Maria
@Takie tam

Niech Pani nie opowiada bzdur z obsługą jaka jest.Bo taka jaka jest w Łowiczu to gorszej nie widziałam.Panienki w pracy sa zajęte tylko sobą i telefonami .Klient to intruz ,

Maro

Witam ktoś może powiedzieć mi czy w zakładzie można dorobić sobie chodzi o to że robię na zmiany i niekiedy bym chciał dorobić sobie

Firmie nie zależy na kliencie. Telefoniczne informacje udzielane nerwowo i nie zbyt przyjemnie. Płatność Online ograniczona. Brak możliwości płatności kartą kredytową.

Justyna
@Gość

Bardzo mi przykro, że spotkała Panią przykra sytuacja. Czy próbowała Pani ponownie skontaktować się z nimi? Może to jednorazowy przypadek? Życzę by dalszy kontakt z firmą przebiegał bezproblemowo.

Ola

Witam, Jak wygląda praca tu, jakie są zarobki i czy jest umowa o pracę?

Maro

Witam czy w Łowiczu będzie firma H.Skrzydlewska potrzebowała pracowników

@Maro

Szukają cały czas. I do kwiaciarni i do zakładu pogrzebowego.

Katerina

W Łowiczu ta Kwiaciarnia to porażka sie juz zrobiła.Niby jest nowa wszystko fajnie ale te osoby co tam pracuja ze wsi to najgorsze.Pytasz ,prosisz nic nie rozumieja a szczególnie ta jedna nowa chyba Sylwia ma na imie.Ostatnio zamawialiśmy wiązanki na cmentarz , wszystko zrobione na odwrót.Rezygnujemy z usług tej kwiaciarni , lepiej pójsc troche dalej a miec profesjonalnie zrobione.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w H. Skrzydlewska?

Asiorrr

Zadne specjalne. Koniecznie ok godziny 8 rano trzeba jechać na dziewiarską. Wejść do sekretariatu I zostawić swoje CV. Jeśli akurat wpadniemy na szefa A jest to największa szansa o tej porze to może z marszu zaprosić na rozmowę I w zasadzie od następnego dnia do pracy. Brakuje ludzi w firmie, więc każdą chętna osoba jest przyjmowana. Nauka w szybkim tempie .

3lbh

Nosić trumny haha

Zbigniew
@3lbh

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca ten sprawdza w jakikolwiek sposób poprzez testy psychologiczne, odporność danych kandydatów? Przy tego typu pracy trzeba mieć odporną psychikę, dlatego chciałbym to ustalić.

Ktos
@Zbigniew

Pracownicy to sprawdza.... Jedna druga trzecia chłodnia i jak nie uciekniesz to się nadajesz hahahah

Kołek
@Zbigniew

Twoja odporność okaże sie w czasie dwóch trzech dni ????

Czy firma Skrzydlewska potrzebuje pracowników? Ponieważ poszukuje pracy a posiadam doświadczenie i jestem młody z kat. B

Ktos
@ja

Jak chcesz sobie popsuć i psychikę i kręgosłup to droga wolna.... W dzisiejszych czasach można wybierać w pracodawcach a tu nic ciekawego cię nie spotka...

Firma porażka (usunięte przez administratora) i darmozjady a co. Się działo na pogrzebie to porażka panowie niesli w ręce po zniczu jednym małymi stokrotki drugi Pan i trzeci a ksiądz musiał prosić żeby ktoś wziął wieńce bo panowie mieli wszyskich i wszyskich (usunięte przez administratora) a obsługa w biurze to dramat aż się rodzinie słabo zrobiło. Zero profesjonalizmu i olewanie klienta jak możecie to zmieniajcie firmę pogrzebową zawsze można zmienić jak ciało leży w. Chłodni teraz to wiem gdybym to wiedział wcześniej zamówił bym inną firmę!

Jack

Jeśli chodzi o wieńce to jest to kwestia do gadania W mojej firmie gdzie pracuje jeśli nikt nie zgłosi noszenia wieńce to niestety należy to do rodziny jeśli jest trumną to niestety nie bardzo jest możliwe przenoszenia wieńcy trzbabyloby zatrudnić ludzi do pomocy A to liczy się z kosztami.

Jakis pracownik

Takie są procedury szanowny Panie. Kazdy mysli ze skoro zaplacił za pogrzeb to pracownicy firmy zajmą sie wszystkim włącznie z doniesieniem kwiatow. Trzeba o tym pomyslec wczesniej. Jesli mamy duzo wieńców a spodziewamy sie ze nie bedzie komu ich niesc, lub nie chcemy ich targać warto za doplatą wynając do tego ludzi. Niestety do pogrzebu jest wysylanych tylko czterech ludzi wiec nie mogą niesc wszystkiego. Nastepnym razem proponuje zglosic w biurze problem i bedzie on rozwiązany za niewielką dopłatą.

Snna
@Jakis pracownik

Nie pomyslec wczesniej tylko inną firme zatrudnić zobaczyć co oferuje i jakie są opinie klientów ich rodzin.od pracownikow to żąda sie kiltury ptzyzwoitosci i empatii a tego brakuje;(

Jurek Kopacz
@Snna

Myślisz ze inna firma da Ci za darmoche ludzi do niesienia wiency???? Haha dobre.

Kurczę widziałem fajna lala ale niedostępna. Dziwna opinia.... Odniosłem odwrotne wrażenie.... No cóż fajna du.. to inne (usunięte przez administratora) laski są zazdrosne.... Kobiety zadbajcie o siebie zamiast hejtowac....

kasia

Dno!. Pani rozmawiająca o pochówku na ul. Kurczaki całą rozmowę śmiała się i żartowała-pozbawiona kultury osobistej. Jak tak można? W kwiaciarni na ul. Kurczaki Ukrainka nie mówiąca po poplsku. Obsługa nie miła,głupia nie składa kondolencji, smieje się. Panowie którzy nieśli trumnę mieli rozwalające się buty, za duże lub za małe stroje-komedia....pan grający na trąbce bez garnituru. Nie polecam firmy-zero szacunku dla rodziny zmarłego, zero kultury osobistej, liczy się tylko KASA.

Wieśniak

To co się dzieje w tej firmie przechodzi wszelkie granice pan wielki właściciel witold s nie liczy się z nikim ma wszystkich za śmieci ubliża, wyzywa od złodziei jesli ktoś ma trochę godności i honoru to nie bedzie tam długo pracował

Jakis pracownik
@Wieśniak

Po co u niego robisz??? Bo jestes nieudacznikiem i Witold uratował ci zycie ha ha

Jakiś pracownik
@Wieśniak

Nadal u niego robisz i lizesz mu tyłek. Gdzie twoj honor i godnosc buraczku???

Norbert

@Gustaw i @Magda To jest forum pracownicze a jeśli ktoś ma uwagi powinien pisać na adres firmy.

Gustaw

Organizacja pogrzebu w tej firmie to porażka inne firmy organizują wszystko A skrzydlewska tylko spalić i zakopać byle kasa była

Zostaw merytoryczną opinię o H. Skrzydlewska - Łódź

• Jak się pracuje w H. Skrzydlewska?

Zobacz opinie na temat firmy H. Skrzydlewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H. Skrzydlewska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

H. Skrzydlewska