Opinie o NWT w Twist

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NWT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w NWT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NWT w Twist

Mamba

Naprawdę nie dziwię się tym wulgarnym opiniom na temat tej firmy to co tam przeżyłam to jest szoook !! P(usunięte przez administratora)

Firma NWT aktualnie poszukuje nowych osób do pracy w branży mięsnej (cięcie kości, obróbka mięsa wieprzowego) na terenie Niemiec. Wybranym kandydatom zapewniają legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i ubezpieczenie. Może ktoś z Was chciałby aplikować?

Zawisza Czarny
@Anna

To tak samo jakby sobie strzelił w kolan jesli chcialby tam aplikowac .. w polsce sa lepsze prace i wiecej kasy nie polecam

robol
@Anna

Najpierw niech oddadzą to co ludzie zapracowali i zmienią warunki mieszkaniowe a potem się ogłaszają! Nie polecam tej firmy

Moczul

Podobno za te badania kierownik prawa reka Cebuli,(usunięte przez administratora)jedzie na wczasy ze swoja "lejdi"i bobaskiem haha a wyplata znow sie spoznia...

Tore1993tm

Praca za najniższą stawkę godzinną, praca w nieprzyjemnych warunkach, jak i bardzo ciężka praca ,kierownictwo tylko pogania i jeśli nie dajesz rady to Cię wywalaja , warunki mieszkaniowe jakie daje agencja przez którą Cię zatrudniają , są tragiczne jednym słowem ( ciągle imprezy które są bardziej libacjami alkocholowymi, kłótnie ,krzyki , brud i smród ) agencja czy też firma która tam zatrudnia zwie się Vivax Service

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NWT się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

@Byly Rozumiem, ale mimo wszystko proszę, żeby jednak przestrzegać pewnych zasad. Dodatkowo proszę, żebyś nie posługiwał się danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to również samych imion czy inicjałów. Może warto byłoby zatem podjąć jakieś działania, żeby poprawić sytuację w NWT? @marek Przykro mi, że praca w tej firmie Cię rozczarowała. Ile tam przepracowałeś?

@Były pracownik Staram się zrozumieć to, iż musisz być zdenerwowany. Pamiętaj jednak, żeby na forum używać kulturalnego słownictwa. Czy ktoś z obecnych na forum użytkowników zechciałby w sposób niewymuszony, kulturalny i merytoryczny wyrazić swoją opinię o pracodawcy, jakim jest NWT? Wszelkie rzetelne informacje na jego temat na pewno pomogą osobą, które planują tam aplikować, a zatem zapraszam do dyskutowania.

@Anna

(usunięte przez administratora)opisując firmę vivax nie da się używać normalnych słów (usunięte przez administratora) On nie ma do nikogo szacunku

@Pilarz Zupełnie nie rozumiem motywacji Twojego wpisu. Co chciałeś poprzez niego nam przekazać? Jeśli posiadasz aktualne informacje dotyczące pracy w NWT, to podziel się nimi. @Były sztapler Dziękuję Ci za Twoje zdanie na temat tego pracodawcy. Jak długo byłeś tam zatrudniony? A wszystkich jednocześnie upominam, że na forum obowiązują zasady, według których nie wolno tutaj nikogo obrażać i wyzywać; zabronione jest także posługiwanie się niestosownym słownictwem. Bardzo proszę o przestrzeganie tego.

@Anna

Aniu dużo ludzi tych co tu piszą to są byłymi pracownikami i wiedzą o czym mowa i o kim

Pilarz

Wiecie że Vivax Gmbh to firma sprzątająca hahaha poważnie wpiszcie sobie w Google takie (usunięte przez administratora) to nawet w Rumuni nie ma jakie tam robią , już 20 a ja nadal kasy na koncie nie mam porażka..

@Pilarz

Nie tylko ty ziomek ja dwa Mc z tego powodu walilem L4 w lipcu to samo było a ten (usunięte przez administratora) hanys jeszcze ludzi tam ściąga. Pozdrów tam ludzi odemnie

A ja dopisze tylko tyle jest dziś 15.08 godz 17.10 i nikt z firmy nie ma przelewu. Skandal

Kamil

Dziwnie piszecie bo słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i mam zamiar aplikować.

@Kamil

To ja ci powiem tak nie popełnia tego błędu

@Kamil

I dodam tylko jedno hanys ku wiesz kiedy jest 15sty?

Marcel Marcin

w necie to kazdy jest kozak, ale nie zapomne sytuacji gdy to kiedys nie bylo na czas wyplaty i 75% polskich pracownikow zadeklarowalo ze nie wejdzie na zaklad pracowac, na nastepny dzien rano cisza, jak ktos przypomnial ludziom co mowili dzien wczesniej to zwiesili lby i poszli (usunięte przez administratora) ze swieca szukac takich co potrafili siedziec na stolowce nie wchodzac na czas na zaklad i jeszcze przyznac ze (usunięte przez administratora) czolem w bankomat, mimo wzystko milo wspominam pobyt w twiscie , pozdrawiam wszystkich :D eee mordeczki moze w sądzie bedziemy mieli okazje sie spotkac :)

@Marcel Marcin

a jesli chodzi o hajsy po wypowiedzeniu to z tego co pamietam to bylo wszystko git, tak normalnie jak zawsze co najmniej tydzien po terminie ale bylo :)

@Marcel Marcin

Słyszałem o tej akcji kolego. I ci powiem tak że włamali się tzw (usunięte przez administratora) hanysa

@były pracownik Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź. Z Twojej relacji wyłania się bardzo negatywny, a przede wszystkim niepokojący obraz firmy NWT. Może warto byłoby zgłosić wszystkie wykroczenia tego pracodawcy jakimś wyższym instancjom - jak myślisz? Czy ktoś jeszcze posiada jakieś doświadczenia z NWT i chciałby nam o nich napisać? Każda aktualna informacja może posłużyć osobom, które mają w planach aplikowanie do tej firmy.

@Morda opinie w serwisie gowork mają na celu wymianę merytorycznych, konkretnych i kulturalnych opinii na temat warunków pracy. Według obowiązującego regulaminu, z którym możesz zapoznać się tu: https://www.gowork.pl/regulamin , nie można używać wulgaryzmów oraz wskazywać na konkretne osoby w firmie. Tego typu wypowiedzi są zgłaszane administratorom forum i usuwane.

Tomasz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

@anonymous, Twój komentarz zostanie usunięty. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum (https://www.gowork.pl/regulamin ), zanim opublikujesz kolejny. @Henry, a chciałbyś dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat pracy w NWT? Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w tej firmie? @Simon, długo pracowałeś w NWT?

Henry

czy jest jakiś powód, że ostatnio rzadziej piszecie?

PLPL

JEZELI WAM SIĘ TAM NIE PODOBA TO WSZYSCY WRACAJCIE DO POLSKI I TU BEDZIECIE MIELI WSZYSTKO PISOWO I UWAZAJCIE CO PISZECIE, W POLSCE BEDZIE MIELI NAPRAWSE FUL WYPAS I POCO TAM WYJECHALISCIE HMM POLACY ŚMIECH

PLPL

SIMON HMM JUŻ CIE NAMIERZYŁEM I WIEM KIM JESTEŚ I GDZIE, A CEBULA HMMM SĄ GORSI ,SIMON TERAZ UWAŻAJ I INNI

Grozby
@PLPL

Wszystko pisowo? To chodzi że PiS rządzi?

Simon

Sk sk

Przydupas
@Simon

Nie rozumiem Skoro Cię okradli to zgłoś na policję albo daj jednemu drugiemu w mordę i weź co twoje chyba że ci odwagi brakuje albo zmyslasz Biedny Simon okradli go i nic nie może zrobić tylko pisze bzdety bo anonimowo najlepiej Jest policja są urzędy jest szefostwo gdzie to można wszystko zglosic Co boisz się?

Przydupas

Masz rację Zawsze miałem problem że zrozumieniem (usunięte przez administratora)

@Przydupas

witam co sie dzieje

zus
@PLPL

te (usunięte przez administratora), co dostales za ten wpis ?

zus

:D

Byly pracownik

Dokladnie, NWT Twist nie ma nic co do wyplacalnosci pracownikow a jedynie firma posredniczaca tj w tym przypadku Vivax. Ostatniej wyplaty za przepracowane dwa tygodnie na wypowiedzeniu czesto nie wyplacaja, to fakt potwierdzony w 100%. Stracony czas!!

Czy jestecie pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może trzeba to wyjaśnić?

Wisi mu lacha

(usunięte przez administratora) wypłata zamiast 15 każdego mc to 29 i wieczne czekanie Polak Polaka okrada niemowiac o obciagaczach grubego

Zostaw merytoryczną opinię o NWT - Twist

• Jak się pracuje w NWT?

Zobacz opinie na temat firmy NWT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NWT?

NWT