NWT

Twist

Opinie o NWT

zzzz 2016-11-07 19:02
Ja tez chce materac telewizor i zamrarzarke za euro miesiecznie da sie zalatwic Krzysiu?
Przyjaciel 2016-11-07 19:22
Krzysiu testu szefa ci załatwi ku*****rwa czy widzieliście takie coś, że mieszkasz powiedzmy na hotelu pracowniczym, jest lodówka na kilkadziesiąt osób jedna lodówka pan Krzysiu teście szefa przywozi lodówkę i jeżeli chcesz ją używać musisz zapłacić 1 euro na miesiąc a jak masz zły materac obszczany czy już gnie to pan Krzysiu ci sprzeda za 50 euro prawie nowy z wystawi ha ha piwo no pan Krzysiu kupuje w Lidlu piwko cena 29centów+25 puszka czyli 54centy pan Krzysiu ci sprzeda za 1euro ale puszka do zwrotu, gdy sklep zamknięty, a jak nie masz kasy pan Krzysiu zapisze ci na zeszyt, co najlepsze pamiętam jak pan Krzysiu wiązać ludzi do pracy proponował piwko, bo nie ma jak piwko przed pracą, jak nie można pić przed pracą, jak pan Krzysiu proponuje piwko za 1 euro to jak tu nie odmówić nawet ten ham dorabia się na ludziach i spokojnie nie zapomni ci dopisać tam po cichu do zeszyciku, pan Krzysiu och jak on lubi jeździć po wystawach na firmowym paliwie he pozdrawiam
Kolega 2016-11-08 22:46
No pan Krzysiu jest zajęliśmy, znajdzie coś na wystawce a później sprzedaje może jakaś szafeczke może stolicę, bo w pokoju nie macie, ile no jedynie 20 euro we dwóch to po 10 co to jest wciska ludziom nowym, ha ha Krzysiu jest zajebistyyyy i piwko ci zapisze po wypłacie oddasz za kilka piwem i tych ci ci pan Krzysiu dopisał jeba*****ć Cię Krzysiu
Marcin 2016-11-09 18:17
O proszę Panie Pawle. S już słyszałem że zrobiłeś zakaz dla mnie na wchodzenie do jakiego kolejek hotelu że byłeś na hotelu w Neuringe i tam straszyłeś że nie mogą mnie wpuszczać jak będę chciał i będę miał do kogoś sprawę to przyjadę i sobie wejdę a ty i Tolek możecie mnie pocałować w d........ Śmieszni jesteście
123 2016-11-10 17:35
Niech sie twoja zastanowi co i z kim robisz bo jezeli to toleruje to po co z toba jest?pytanie kasa czy auto?
123 2016-11-10 18:12
Gdzies ty się Marcinku tych prawnych bredni nauczyl chyba w tym poprawczaku gdzie garowales za dragi ale moze i nie bo przecież za dużo czasu nie miałeś ponoc najlepszym cwelem zostales to i dużo roboty bylo stąd ten twój pasztet taki dobry w te klocki
Ekipa 2016-11-10 23:22
Proszę Pan Paweł. S za-szefa nóżkę sobie rozwalił i bardzo dobrze to za te oszustwa Pozdrawiamy ekipa z NWT
??/?? 2016-11-13 11:34
Noge rozwalil?No to ekipa jeszcze leb mu rozwalic trzeba
XYZ 2016-11-13 13:00
Ludzie a co wy myśleliście że jak to będzie w NWT? Skoro sami narkomani przyjeżdżają tam pracować. Ha bo skąd te kontrole policji i sikanie do kubka było? Wystarczyło powiedzieć, że nie pracuje się w NWT i policja odpuszczała. Nikogo, NIKOGO normalnego tam nie ma. Skąd to wiem? Normalny nie daje sobą tak pomiatać. Z tego wynika, że poniekąd sami jesteście sobie winni, nie mowię, że wszystkiego ale częściowo. Skoro widzisz, że jest lipa to odwrót na pięcie i niech sobie szefostwo pracuje.
Halo 2016-12-16 02:14
Firma upadła a tu auta nadal są a w lizingu byłu taka mała ciekawostka a nawet zagadka a jak wypłaty nie było za wrzesień tak i nie ma
B 2016-12-16 15:07
No cóż ale nadal zarządza ci sami nic się nie zmieniło tylko pracownicy nowi co chwile. Przychodzą i odchodzą. Trochę się ich okradnie trochę następnych nowych i tak to się kręci
122 2016-12-17 12:52
To po co tu robisz i narzekasz
Kase dali planowo jak mówili miejmy nadzieję ze tak juz zostanie
B 2016-12-18 01:16
Nie pracuje już tam ale piszę co tam się dzieje bo ludzie opowiadają i ktoś musi o tym napisać ktoś musi
B 2016-12-18 01:18
Planowo ha ha w tamtym roku w grudniu tez tak dali bo święta a gdzie kasa za wrzesień
122 2016-12-18 07:43
Nie pracujesz to po co sie udzielasz pewnie poleciales za wode albo dragi albo zwykly nierob
B 2016-12-18 15:55
Tu się za alkohol i za dragi nie wylatuje jedyny zakład w okolicach w jakim możesz przyjść do pracy pod wpływem alkoholu lub narkotyków NIK ci nic nie zrobi no delikatna kara pieniężna 300 euro i pracujesz dalej a ty mi wyskakujesz że za alkohol wyleciałem albo za dragi syf i nic więcej
B 2016-12-18 16:02
Nie rób to może z ciebie Pawle. S boli że prawdę piszę ktoś musi
Jaro 2016-12-22 07:51
Hali halo! Powiedzcie Jak sie teraz nazywa firma ktora na nowo kreci Hanys?
elo 2016-12-26 20:20
Vavin czy jakoś tak
elo 2016-12-26 20:23
sory Vivax
malo 2016-12-26 20:27
co to za róznica jak się nazywa teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś,wyobrażacie sobie źe musiałem pracować w Boże Narodzenie kur,,,, ,,,,,,wa takiego czegoś nie widziłem nigdzie debilizm, i co nie pójdziesz to cie zwolnią obóż pracy i tyle w tym temacie
ha 2016-12-27 16:40
no i 1 stycznia również trzeba isć do pracy już są takie plany i zapewne się tak stanie co za bu,,,,,,,,,rdel
maxi 2017-01-01 16:07
i tak się stało dziś dziś 1 Stycznia i ludzie poszli do pracy na godzinę 15 masakra w boże narodzenie musielismy pracować i dziś również kiedy to się skonczy kiedy tą firmę wyżucą bo naprawde brak słów
On 2017-01-02 15:31
Myslisz ze w innej firmie byloby wolne?
Tak tu bylo zawsze w jarpolu to o wyjeździe na swieta mozna bylo pomarzyć
Tez tylko przydupasy pojechały
aki 2017-01-02 23:50
W innej firmie było by wolne bo ja pracowałem tam i teraz już nie pracuję i nie pracowałem w Boże Narodzenie i w 1 Stycznia to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zakład no i tylko pzydupasy pojechały to fakt tak zawsze jest ale kto widział pracować w Boże Narodzenie i 1 Stycznia podaj mi chociaż jeden zakład pracy w którym pracuje się w Swięta znasz jakiś zapewne ku,,,,,,,r,,, wa NIEEEEEE i po co te pierd ,,,,ole,,, enie
122 2017-01-05 07:27
To jest zalezne od zakładu czyli nwt i obojetnie jaka firma by tam byla viwax czy jarpol to i tak musi isc do pracy o tym decyduja niemcy
Praca w Święta 2017-01-06 23:09
że kto decyduje,Niemcy ha ha co ty dajesz człowieku skąd ty się wziołeś,leje normalnie Niemcy decydują,oni mają to w d..... czy robisz w swięta czy nie ale jeśli firma nie wyrobi zamówionego towaru dostanie karę więc nie pisz takich bzdór że Niemcy decydują oni to się śmieją z nas jak idziemy do pracy w Święta mają nas za białych murzynów
alki 2017-01-06 23:15
tak sobie pracownicy dali tak mają zap,,,,,,,,,ier...dala ją jak murzyni, i przestań pisać Pawle.S za,,,,szefa ludzie nie są głupi,nie wierzą w twoje bajeczki ale pracują,bo wiadomo pracować trzeba ale gdy nadaży się okazja na lepszą pracę uciekają z tego syfu i oby ten syf wkoncu upadł
Pracownik |ca 2017-01-08 13:32
Gratulacje Pawle S ten pierscionek zareczynowy to za nasza wyplate? ciekawe ile bedzie godzin\ kasy nam brakowalo ?
Hagia 2017-01-10 17:59
Kochani moi. Tak patrzę na to co piszecie i łezka się w oku kręci! Tyle prawdy na raz, w Twiście latami nie nazbieram. Jednakże czemu tak rzadko widzę gdy mówicie to otwarcie i prosto w twarz. Osoby, które się na to odważą mają głębiej obrobion [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż Sasha Gray! Gdzie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nędzy jest prywatność i szacunek?! Przynajmniej sprawy seksu, związków, podrywu itp zostawił byś daleko od swojej tłustej mordy. Z całym szacunkiem, ponieważ nie zawsze doznawalismy od Ciebie samych przykrości. Niestety na zmiane tkanki kory mózgowej jest za późno. Obys chociaż raz przeżył to w jakich stanach psychicznych (oraz fizycznych) nie raz odprawiałeś ludzi. Dziękuję i życzę miłej pracy ponieważ sama w sobie zła nie jest. Pozdrawiam moich cudownych znajomych z Twistu! Dziękuję, że jesteście. Bez was to dopiero byłoby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
123 2017-01-11 07:22
Marcinek czemu sie nie odzywasz teraz
Glupio ci ze kase dostalismy a ty musisz czekac a przecuez zalatwial ci boss dwoch firm
Marcin 2017-01-12 02:50
Już dostałem co sie nie odzywam brak mi słów i szkoda mi czasu koleko
123 2017-01-12 18:14
Gdybys dostal dawno bys sie chwalil daunie
Dostales pewnie jako alfons za ta swoja chiciaz watpie czy ktos by dal centa
wisienka 2017-01-13 14:45
hanys dlaczego tak obrazasz Sandre i mowisz ze sie puszcza i nikt nawet centa za nia nie da ... a pytanie ile beda bedzie twoim pracownikom wyplaty brakowalo przez ten pierscionek ... zreszta jacy ludzie sa glupi ze pracuja u ciebie jest tyle pozadnych frm ktore wyplacaja wuplate przed czasem i nie robia z ludzi niewolnikow jak ty bo kto to widzial zeby w niedziele robic i w swieta albo 6 dni w tygodniu w tym sobota od 8rano do 1 w nocy a w tym czasie co ty robisz cpasz siedzisz w kasynie pijesz apozatym wisisz mi 3 euro za to zielsko co blagales Marcina zeby ci kupil ....
Mary 2017-01-13 14:57
No właśnie gdzie moje 3 euro za skręta którego ci kupiłem,tylko nie jaraj jako za-szefa przyjdz na zakład pracy nie zjarany he
Łukasz 2017-01-14 03:14
Bo to syf jest kiedyś tam pracowałem,brak słów melina inaczej ująć,pracujesz jak murzyn jak ktoś tu napisał to prawda,straszą zwolnienem,jak nie przyjdziesz na dabla kiedyś mając drugą zmianę od godziny 15 co drugi dzień musiałeś być już od 10,11 i to nie mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i za wiele się nie zmieniło co tu piszą,a nawet jeszcze gorzej,praca w Święta i w Niedzielę dobre pozdrawiam
Gul 2017-01-22 18:50
Co do majsra no szuka pocieszenia szuka w młodych Mariusz Długołęcka w Polsce żona poszła w ORMO z innym z kasy go wytrąbiła,tylko dziwię się młodej sylwi że z takim obleśnym majstrem coś ma śmiech a tu twierdziła że nic nie ma z majstrem. Takie rzeczy się tu dzieją
.... 2017-01-24 09:27
Drogi Gul żal mi ciebie że masz tak nudne życie że opisujesz czyjeś i to ty jesteś właśnie śmieszny z tym że opisujesz to na jakimś forum. Ja współczuję Ci naprawdę brak słów pozdrawiam
Gul 2017-01-24 15:35
Ha ha co do nudnego życia, o tu się mylisz,jest wybuchowe ha ha,ale nie potrafię się powstrzymać, aby nie opisać tego syfu dziewczyny młode,wiążą się z oblechami którzy mają kasę zero szacunku dla siebie zero,Sylwia zero ha ha jak te dwie następne Monika i Sandra poniżyłaś się tak jak one a wyglądasz na normalną he he jak ty z tym oblechem Maruszem,bke weź Masakra śmierdzi od niego to się dzieje pozdrawiam
.... 2017-01-26 15:14
Ty jesteś mniej niż zero bo nie powinno cie obchodzić życie prywatne innych a skoro cie to tak boli to czemu tu jeszcze pracujesz a właśnie taki masz nick bo masz gula że żadna z nich nie poleciała na ciebie nie dziwię się hehee
902 2017-02-05 17:17
dalej można bez przypału robić naćpany ? :D
902 2017-02-05 17:21
Jak można było z NWT polecieć za wóde?? Wystarcyło podpisać 300 i wtedy wszystko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kitel i do roboty ;)
Rex 2017-02-08 18:20
O tak to prawda przyjdziesz pijany zobaczą podpisujesz karę 300 euro i pracujesz dalej,takich pracowników tu szanują, bo z nich mają dobrą kasę, no za-szefa ma później za co się bawić,nic dodać nic ująć syf ale ile jeszcze tam naiwnych ludzi pójdzie do pracy ile gdzie oni mają oczy no gdzie pozdrawiam Rafał
Harissssssssssssssssss 2017-02-14 01:35
Jest hojnia z kasą jak zwykle ale mam nadzieję że to się zmieni ale czas pokaże co będzie dalej byle do świąt Wielkanocnych
Mirek 2017-02-14 11:42
Mała ciekawostka jak to upieeda,,,,, lają pracowników mój kolega pracuje w Holandi z facetem który był jeszcze przed Pawłem S w NWT jak to się robi aby było kilka groszy na zabawę, to np to jak w którym miesiącu ucinamy godziny no we Wrześniu Wieśiu we Wrześniu i po 10 godzin każdemu pracownikowi tak to robią tylko ciekawe czy w tej spółce jest też puszian Maeiusz. D Majster ale mało możliwe on zbytnio rozumem nie grzeszy he pozdrawiam oszustöw
Xxxxx 2017-02-15 14:24
Dostal ktos juz wyplate? Ja ze swoim chlopakiem mielismy dostac za 2 tygodnie pracy i pieniedzy dalej nie widac a juz tu nie pracujemy.
Kamil 2017-02-18 10:04
Może być ćiężko,dostać pieniądze za dwa tygodnie,raczej zapomnijcie
Lolek 2017-02-18 23:09
Ciekawostka: po przyjeżdża młody chłopak do pracy do NWT w Twiscie,mija miesiąc i chłopak i się targa na swoje życie,po prostu się powiesił,przyczyny nie znane ale pomogło mu w tym narkotyki które są w tym zakładzie obecne na porządku dziennym,może miał problemy ale towarzystwo i narkotyki robią swoje,normakka tu przyjść naçpanym do pracy abyś dał radę pracować brak słów co tu się dzieje co jeszcze może się wydarzyć???
Nie cpam 2017-02-19 06:48
A czy to nwt czy firma rozdaje wam narkotyki?
Nasrane macie w glowach bo nie dosyc ze sue marnie zarabia to jeszcze wszystko przepijacie i przecpacie
Kolo 2017-02-22 18:42
Chodzi o to kogo oni tu zatrudniają,pamietam sytuację jak naćpany pracownik biorąc baloks z mięsem mało nie zabił drugiego pracownika spadając z góry zawiesił się między innymi baloksami wszyscy pracownicy się śmiali,bo co tam wyobraźcie sobie Majster biega i fada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziś to wszyscy naćpani i co pracowali dalej nie interesuje ich w jakim stanie jesteś abyś dał radę pracować,była kiedyś sytuacja hak chłopak obcioł sobie dwa palce myślicie że w jakim stanie był,dziś już tu nie pracuje,pijani naćpani nie zwracają uwagi co może im się stać
Zostaw swoją opinię o NWT - Twist
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NWT