NWT

Twist

Opinie o NWT

Krzysztof 2016-11-06 20:15
Nie wiecie czemu tak się dzieje, jeżeli powie wam szef prawdę to niezwłocznie odejdzie z pracy kilkadziesiąt osób a tak zbywajac was robi sobie pole możliwość znalezienia nowych pracowników tak to się robi pozdrawiam
ryzownik_chw. 2016-11-07 16:18
złodzieje chamy i pedały a szczególnie cały hansiu gruby tłustyh chu* w jeansach najpier brzuch potem reszta śmiecia jak ktos mu mowi prawde to zwalnia czlowieka rura tlusta jazda z nim i reszta tych zaklamanych smiueci. Krzysiu sprzedasz mi materac?? ^^
Dla Bydlaka z Żor Pawła S 2016-11-07 17:09
Co panie Pawle S za-szefa teraz to zrobisz z siebie kompletnego idiotę przyjeżdżasz pod zakład i sępisz papierosy chcesz to niby pokazać swoim pracownikom że i ty nie masz pieniędzy,jesteś żałosny, było dłużej, na wczasach siedzieć żygać mi się chce, brak słów
zzzz 2016-11-07 19:02
Ja tez chce materac telewizor i zamrarzarke za euro miesiecznie da sie zalatwic Krzysiu?
Przyjaciel 2016-11-07 19:22
Krzysiu testu szefa ci załatwi ku*****rwa czy widzieliście takie coś, że mieszkasz powiedzmy na hotelu pracowniczym, jest lodówka na kilkadziesiąt osób jedna lodówka pan Krzysiu teście szefa przywozi lodówkę i jeżeli chcesz ją używać musisz zapłacić 1 euro na miesiąc a jak masz zły materac obszczany czy już gnie to pan Krzysiu ci sprzeda za 50 euro prawie nowy z wystawi ha ha piwo no pan Krzysiu kupuje w Lidlu piwko cena 29centów+25 puszka czyli 54centy pan Krzysiu ci sprzeda za 1euro ale puszka do zwrotu, gdy sklep zamknięty, a jak nie masz kasy pan Krzysiu zapisze ci na zeszyt, co najlepsze pamiętam jak pan Krzysiu wiązać ludzi do pracy proponował piwko, bo nie ma jak piwko przed pracą, jak nie można pić przed pracą, jak pan Krzysiu proponuje piwko za 1 euro to jak tu nie odmówić nawet ten ham dorabia się na ludziach i spokojnie nie zapomni ci dopisać tam po cichu do zeszyciku, pan Krzysiu och jak on lubi jeździć po wystawach na firmowym paliwie he pozdrawiam
Kolega 2016-11-08 22:46
No pan Krzysiu jest zajęliśmy, znajdzie coś na wystawce a później sprzedaje może jakaś szafeczke może stolicę, bo w pokoju nie macie, ile no jedynie 20 euro we dwóch to po 10 co to jest wciska ludziom nowym, ha ha Krzysiu jest zajebistyyyy i piwko ci zapisze po wypłacie oddasz za kilka piwem i tych ci ci pan Krzysiu dopisał jeba*****ć Cię Krzysiu
Marcin 2016-11-09 18:17
O proszę Panie Pawle. S już słyszałem że zrobiłeś zakaz dla mnie na wchodzenie do jakiego kolejek hotelu że byłeś na hotelu w Neuringe i tam straszyłeś że nie mogą mnie wpuszczać jak będę chciał i będę miał do kogoś sprawę to przyjadę i sobie wejdę a ty i Tolek możecie mnie pocałować w d........ Śmieszni jesteście
123 2016-11-10 17:35
Niech sie twoja zastanowi co i z kim robisz bo jezeli to toleruje to po co z toba jest?pytanie kasa czy auto?
123 2016-11-10 18:12
Gdzies ty się Marcinku tych prawnych bredni nauczyl chyba w tym poprawczaku gdzie garowales za dragi ale moze i nie bo przecież za dużo czasu nie miałeś ponoc najlepszym cwelem zostales to i dużo roboty bylo stąd ten twój pasztet taki dobry w te klocki
Ekipa 2016-11-10 23:22
Proszę Pan Paweł. S za-szefa nóżkę sobie rozwalił i bardzo dobrze to za te oszustwa Pozdrawiamy ekipa z NWT
??/?? 2016-11-13 11:34
Noge rozwalil?No to ekipa jeszcze leb mu rozwalic trzeba
XYZ 2016-11-13 13:00
Ludzie a co wy myśleliście że jak to będzie w NWT? Skoro sami narkomani przyjeżdżają tam pracować. Ha bo skąd te kontrole policji i sikanie do kubka było? Wystarczyło powiedzieć, że nie pracuje się w NWT i policja odpuszczała. Nikogo, NIKOGO normalnego tam nie ma. Skąd to wiem? Normalny nie daje sobą tak pomiatać. Z tego wynika, że poniekąd sami jesteście sobie winni, nie mowię, że wszystkiego ale częściowo. Skoro widzisz, że jest lipa to odwrót na pięcie i niech sobie szefostwo pracuje.
Halo 2016-12-16 02:14
Firma upadła a tu auta nadal są a w lizingu byłu taka mała ciekawostka a nawet zagadka a jak wypłaty nie było za wrzesień tak i nie ma
B 2016-12-16 15:07
No cóż ale nadal zarządza ci sami nic się nie zmieniło tylko pracownicy nowi co chwile. Przychodzą i odchodzą. Trochę się ich okradnie trochę następnych nowych i tak to się kręci
122 2016-12-17 12:52
To po co tu robisz i narzekasz
Kase dali planowo jak mówili miejmy nadzieję ze tak juz zostanie
B 2016-12-18 01:16
Nie pracuje już tam ale piszę co tam się dzieje bo ludzie opowiadają i ktoś musi o tym napisać ktoś musi
B 2016-12-18 01:18
Planowo ha ha w tamtym roku w grudniu tez tak dali bo święta a gdzie kasa za wrzesień
122 2016-12-18 07:43
Nie pracujesz to po co sie udzielasz pewnie poleciales za wode albo dragi albo zwykly nierob
B 2016-12-18 16:02
Nie rób to może z ciebie Pawle. S boli że prawdę piszę ktoś musi
Jaro 2016-12-22 07:51
Hali halo! Powiedzcie Jak sie teraz nazywa firma ktora na nowo kreci Hanys?
elo 2016-12-26 20:20
Vavin czy jakoś tak
elo 2016-12-26 20:23
sory Vivax
malo 2016-12-26 20:27
co to za róznica jak się nazywa teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś,wyobrażacie sobie źe musiałem pracować w Boże Narodzenie kur,,,, ,,,,,,wa takiego czegoś nie widziłem nigdzie debilizm, i co nie pójdziesz to cie zwolnią obóż pracy i tyle w tym temacie
ha 2016-12-27 16:40
no i 1 stycznia również trzeba isć do pracy już są takie plany i zapewne się tak stanie co za bu,,,,,,,,,rdel
maxi 2017-01-01 16:07
i tak się stało dziś dziś 1 Stycznia i ludzie poszli do pracy na godzinę 15 masakra w boże narodzenie musielismy pracować i dziś również kiedy to się skonczy kiedy tą firmę wyżucą bo naprawde brak słów
On 2017-01-02 15:31
Myslisz ze w innej firmie byloby wolne?
Tak tu bylo zawsze w jarpolu to o wyjeździe na swieta mozna bylo pomarzyć
Tez tylko przydupasy pojechały
aki 2017-01-02 23:50
W innej firmie było by wolne bo ja pracowałem tam i teraz już nie pracuję i nie pracowałem w Boże Narodzenie i w 1 Stycznia to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zakład no i tylko pzydupasy pojechały to fakt tak zawsze jest ale kto widział pracować w Boże Narodzenie i 1 Stycznia podaj mi chociaż jeden zakład pracy w którym pracuje się w Swięta znasz jakiś zapewne ku,,,,,,,r,,, wa NIEEEEEE i po co te pierd ,,,,ole,,, enie
122 2017-01-05 07:27
To jest zalezne od zakładu czyli nwt i obojetnie jaka firma by tam byla viwax czy jarpol to i tak musi isc do pracy o tym decyduja niemcy
Praca w Święta 2017-01-06 23:09
że kto decyduje,Niemcy ha ha co ty dajesz człowieku skąd ty się wziołeś,leje normalnie Niemcy decydują,oni mają to w d..... czy robisz w swięta czy nie ale jeśli firma nie wyrobi zamówionego towaru dostanie karę więc nie pisz takich bzdór że Niemcy decydują oni to się śmieją z nas jak idziemy do pracy w Święta mają nas za białych murzynów
alki 2017-01-06 23:15
tak sobie pracownicy dali tak mają zap,,,,,,,,,ier...dala ją jak murzyni, i przestań pisać Pawle.S za,,,,szefa ludzie nie są głupi,nie wierzą w twoje bajeczki ale pracują,bo wiadomo pracować trzeba ale gdy nadaży się okazja na lepszą pracę uciekają z tego syfu i oby ten syf wkoncu upadł
Pracownik |ca 2017-01-08 13:32
Gratulacje Pawle S ten pierscionek zareczynowy to za nasza wyplate? ciekawe ile bedzie godzin\ kasy nam brakowalo ?
Hagia 2017-01-10 17:59
Kochani moi. Tak patrzę na to co piszecie i łezka się w oku kręci! Tyle prawdy na raz, w Twiście latami nie nazbieram. Jednakże czemu tak rzadko widzę gdy mówicie to otwarcie i prosto w twarz. Osoby, które się na to odważą mają głębiej obrobion [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż Sasha Gray! Gdzie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nędzy jest prywatność i szacunek?! Przynajmniej sprawy seksu, związków, podrywu itp zostawił byś daleko od swojej tłustej mordy. Z całym szacunkiem, ponieważ nie zawsze doznawalismy od Ciebie samych przykrości. Niestety na zmiane tkanki kory mózgowej jest za późno. Obys chociaż raz przeżył to w jakich stanach psychicznych (oraz fizycznych) nie raz odprawiałeś ludzi. Dziękuję i życzę miłej pracy ponieważ sama w sobie zła nie jest. Pozdrawiam moich cudownych znajomych z Twistu! Dziękuję, że jesteście. Bez was to dopiero byłoby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
123 2017-01-11 07:22
Marcinek czemu sie nie odzywasz teraz
Glupio ci ze kase dostalismy a ty musisz czekac a przecuez zalatwial ci boss dwoch firm
Marcin 2017-01-12 02:50
Już dostałem co sie nie odzywam brak mi słów i szkoda mi czasu koleko
123 2017-01-12 18:14
Gdybys dostal dawno bys sie chwalil daunie
Dostales pewnie jako alfons za ta swoja chiciaz watpie czy ktos by dal centa
Mary 2017-01-13 14:57
No właśnie gdzie moje 3 euro za skręta którego ci kupiłem,tylko nie jaraj jako za-szefa przyjdz na zakład pracy nie zjarany he
.... 2017-01-24 09:27
Drogi Gul żal mi ciebie że masz tak nudne życie że opisujesz czyjeś i to ty jesteś właśnie śmieszny z tym że opisujesz to na jakimś forum. Ja współczuję Ci naprawdę brak słów pozdrawiam
.... 2017-01-26 15:14
Ty jesteś mniej niż zero bo nie powinno cie obchodzić życie prywatne innych a skoro cie to tak boli to czemu tu jeszcze pracujesz a właśnie taki masz nick bo masz gula że żadna z nich nie poleciała na ciebie nie dziwię się hehee
902 2017-02-05 17:17
dalej można bez przypału robić naćpany ? :D
Harissssssssssssssssss 2017-02-14 01:35
Jest hojnia z kasą jak zwykle ale mam nadzieję że to się zmieni ale czas pokaże co będzie dalej byle do świąt Wielkanocnych
Xxxxx 2017-02-15 14:24
Dostal ktos juz wyplate? Ja ze swoim chlopakiem mielismy dostac za 2 tygodnie pracy i pieniedzy dalej nie widac a juz tu nie pracujemy.
Kamil 2017-02-18 10:04
Może być ćiężko,dostać pieniądze za dwa tygodnie,raczej zapomnijcie
Nie cpam 2017-02-19 06:48
A czy to nwt czy firma rozdaje wam narkotyki?
Nasrane macie w glowach bo nie dosyc ze sue marnie zarabia to jeszcze wszystko przepijacie i przecpacie
@@@ 2017-03-10 11:13
A co tu taka cisza jakby wszyscy wymarli?
Irek 2017-03-13 21:08
Cisza po szkoda czasu na opisywanie tego syfu
qqq 2017-03-20 09:48
Ale obciach znowu ploty co to kogo obchodzi kto gdzie siedzi to sa ich prywatne sprawy .
wsisia 2017-05-27 17:15
Moze ktos powie mi cos o tej firmie :czy wypłata na czas? czy mozna liczyc na zaliczki?jak z zakwaaterowaniem?czy praca bardzo ciezka? ile jest przerw? jak daleko do pracy od zakwaterowania?czy pracuje sie w soboty?ile na czysto po odtraceniach na godzine?czy mozna sobie samemu cos ugotowac?czy tam jest bardzo zimno?...czy mozna miec swoje obuwie?......Prosze o szczere odpowiedzi...
Pozdro 2017-05-29 20:37
Jak przyjdzie ci w sie sobote pracowac od 6 rano do 21 To Ci sie odechce tej Pracy
marcel 2017-05-29 23:18
dawaj namiar na robote :D
Pracownik 2017-05-31 14:05
Proszę usuwają komentarze żeby Oleg nie dowiedział się ze go okradają
Zostaw swoją opinię o NWT - Twist
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NWT