NWT

Twist

Opinie o NWT

Marcinem cała prawda 2016-11-04 13:51:29
Ocena podwykonawców firmy NWT Szef w Polsce żona dzieci tu w Niemczech pani do towarzystwa przyjechała z chłopakiem a teraz jest z szefem Za-szefa w Polsce żona dwojka dzieci a tu lala która również przyjechała z chłopakiem i co takie tu szefostwo za-szefa pijak cpiun sam mu kupowałem skreta w komis opieki do dziś mi ie oddał 3 euro ha ha pamiętasz Pawełku ha ha cpunie
Marcinem cała prawda 2016-11-04 14:47:58
Dziś zebranie czy za-szefa znowu zrobi z siebie idoote jaki kit wcisnie pracownikom czemu nie ma wypłaty za wrzesien a dziś już listopad
Marcinem cała prawda 2016-11-04 14:54:08
Oby za-szefa nie zapomniał powiedzieć na zebraniu że jestem idiota i debilem tak potrafi a ja tylko piszę jak wszystko wygląda aby ludzie nie tracili czasu na ten syf
Marcin 2016-11-05 03:20:51
Boże czy ty Pawle S za-szefa myślisz że ludzie są tacy naiwni i wieżą w Twoje bajki jakie opowiadasz twierdzisz że oni dostaną szybciej pieniądze bo zgłoszone o upadłość pracownicy są grupowo zgloszeni i dostaną pieniądze za wrzesień w dwa tygodnie a ja sam zgłosiłem i że ja do 3 miesięcy a co to za różnica ty chyba swoich pracowników uważasz za idiotów tak właśnie uważasz a sam popatrz czy nie jesteś
Marcin 2016-11-05 04:02:58
No i na to czekałem panna za-szefa pisała do mnie za pisanie prawdy abym uważał na drodze tylko tak potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] załatwiać sprawy rękami brak słów
xxx 2016-11-05 10:55:44
Złodzieje nic więcej nie wypłacają kasy
Marek 2016-11-05 21:33:10
Żebyś wiedział również tam pracowałem ostatniej wypłaty nie otrzymałem
byla pracownica 2016-11-06 00:33:32
Pracowalam w twiscie jakis czas szkoda slow.Napisze tak puki byl Cebula wszystko bylo ok mam wielki szacunek do tego czlowieka .Po tym jak sie zwolnilismy przyjal nas ponownie na Bremem i tam szefem czy opiekunen jest Rafal mowia na niego diabel pozytywnie zakrecony i przesympatyczny czlowiek .Mam nadzieje ze szef zacznie zatrudniac wlasnie takich ludzi .Pracowlam tam krotko ale zaden z pracownikow zle nie powiedzial o tamtym szefie ma szacunek dla ludzi a oni dla niego
zzzz 2016-11-06 13:33:56
Sobota nastepne zebranie i znowu legendy moze Hanysku zacznij bajki pisac lepiej na tym wyjdziesz
Marcin 2016-11-06 16:44:15
Podsumowanie dziś Niemiec wypełniał mi papiery z ambercajtu właściciel dwóch firm w Sogel co jest najlepsze mogą być problemy gdyż zgłaszać trzeba się obrazu i jeszcze do tego mam nową pracę tak jak i wszyscy w nwt bo nowa firma a co jest najlepsze jak można jako niby szef byłej firmy może zgłosić kogoś do ambercajtu bez jego podpisu Paweł S ty oszuscie
Marcin 2016-11-06 17:38:58
Czy wy ludzie naprawdę jesteście tacy naiwni czemu za-szefa wcześniej nic nie wspominał o papierach i jakims podpisywaniu dopiero jak ja nagłosnilem sprawę ale oszukuje w oczy dobrze gra powinien iść grać w filmach pan Paweł S
Krzysztof 2016-11-06 20:15:23
Nie wiecie czemu tak się dzieje, jeżeli powie wam szef prawdę to niezwłocznie odejdzie z pracy kilkadziesiąt osób a tak zbywajac was robi sobie pole możliwość znalezienia nowych pracowników tak to się robi pozdrawiam
ryzownik_chw. 2016-11-07 16:18:34
złodzieje chamy i pedały a szczególnie cały hansiu gruby tłustyh chu* w jeansach najpier brzuch potem reszta śmiecia jak ktos mu mowi prawde to zwalnia czlowieka rura tlusta jazda z nim i reszta tych zaklamanych smiueci. Krzysiu sprzedasz mi materac?? ^^
Dla Bydlaka z Żor Pawła S 2016-11-07 17:09:51
Co panie Pawle S za-szefa teraz to zrobisz z siebie kompletnego idiotę przyjeżdżasz pod zakład i sępisz papierosy chcesz to niby pokazać swoim pracownikom że i ty nie masz pieniędzy,jesteś żałosny, było dłużej, na wczasach siedzieć żygać mi się chce, brak słów
zzzz 2016-11-07 19:02:31
Ja tez chce materac telewizor i zamrarzarke za euro miesiecznie da sie zalatwic Krzysiu?
Przyjaciel 2016-11-07 19:22:18
Krzysiu testu szefa ci załatwi ku*****rwa czy widzieliście takie coś, że mieszkasz powiedzmy na hotelu pracowniczym, jest lodówka na kilkadziesiąt osób jedna lodówka pan Krzysiu teście szefa przywozi lodówkę i jeżeli chcesz ją używać musisz zapłacić 1 euro na miesiąc a jak masz zły materac obszczany czy już gnie to pan Krzysiu ci sprzeda za 50 euro prawie nowy z wystawi ha ha piwo no pan Krzysiu kupuje w Lidlu piwko cena 29centów+25 puszka czyli 54centy pan Krzysiu ci sprzeda za 1euro ale puszka do zwrotu, gdy sklep zamknięty, a jak nie masz kasy pan Krzysiu zapisze ci na zeszyt, co najlepsze pamiętam jak pan Krzysiu wiązać ludzi do pracy proponował piwko, bo nie ma jak piwko przed pracą, jak nie można pić przed pracą, jak pan Krzysiu proponuje piwko za 1 euro to jak tu nie odmówić nawet ten ham dorabia się na ludziach i spokojnie nie zapomni ci dopisać tam po cichu do zeszyciku, pan Krzysiu och jak on lubi jeździć po wystawach na firmowym paliwie he pozdrawiam
Kolega 2016-11-08 22:46:02
No pan Krzysiu jest zajęliśmy, znajdzie coś na wystawce a później sprzedaje może jakaś szafeczke może stolicę, bo w pokoju nie macie, ile no jedynie 20 euro we dwóch to po 10 co to jest wciska ludziom nowym, ha ha Krzysiu jest zajebistyyyy i piwko ci zapisze po wypłacie oddasz za kilka piwem i tych ci ci pan Krzysiu dopisał jeba*****ć Cię Krzysiu
Marcin 2016-11-09 18:17:22
O proszę Panie Pawle. S już słyszałem że zrobiłeś zakaz dla mnie na wchodzenie do jakiego kolejek hotelu że byłeś na hotelu w Neuringe i tam straszyłeś że nie mogą mnie wpuszczać jak będę chciał i będę miał do kogoś sprawę to przyjadę i sobie wejdę a ty i Tolek możecie mnie pocałować w d........ Śmieszni jesteście
123 2016-11-10 17:35:49
Niech sie twoja zastanowi co i z kim robisz bo jezeli to toleruje to po co z toba jest?pytanie kasa czy auto?
123 2016-11-10 18:12:08
Gdzies ty się Marcinku tych prawnych bredni nauczyl chyba w tym poprawczaku gdzie garowales za dragi ale moze i nie bo przecież za dużo czasu nie miałeś ponoc najlepszym cwelem zostales to i dużo roboty bylo stąd ten twój pasztet taki dobry w te klocki
Ekipa 2016-11-10 23:22:11
Proszę Pan Paweł. S za-szefa nóżkę sobie rozwalił i bardzo dobrze to za te oszustwa Pozdrawiamy ekipa z NWT
??/?? 2016-11-13 11:34:59
Noge rozwalil?No to ekipa jeszcze leb mu rozwalic trzeba
XYZ 2016-11-13 13:00:08
Ludzie a co wy myśleliście że jak to będzie w NWT? Skoro sami narkomani przyjeżdżają tam pracować. Ha bo skąd te kontrole policji i sikanie do kubka było? Wystarczyło powiedzieć, że nie pracuje się w NWT i policja odpuszczała. Nikogo, NIKOGO normalnego tam nie ma. Skąd to wiem? Normalny nie daje sobą tak pomiatać. Z tego wynika, że poniekąd sami jesteście sobie winni, nie mowię, że wszystkiego ale częściowo. Skoro widzisz, że jest lipa to odwrót na pięcie i niech sobie szefostwo pracuje.
Halo 2016-12-16 02:14:55
Firma upadła a tu auta nadal są a w lizingu byłu taka mała ciekawostka a nawet zagadka a jak wypłaty nie było za wrzesień tak i nie ma
B 2016-12-16 15:07:01
No cóż ale nadal zarządza ci sami nic się nie zmieniło tylko pracownicy nowi co chwile. Przychodzą i odchodzą. Trochę się ich okradnie trochę następnych nowych i tak to się kręci
122 2016-12-17 12:52:24
To po co tu robisz i narzekasz
Kase dali planowo jak mówili miejmy nadzieję ze tak juz zostanie
B 2016-12-18 01:16:05
Nie pracuje już tam ale piszę co tam się dzieje bo ludzie opowiadają i ktoś musi o tym napisać ktoś musi
B 2016-12-18 01:18:26
Planowo ha ha w tamtym roku w grudniu tez tak dali bo święta a gdzie kasa za wrzesień
122 2016-12-18 07:43:20
Nie pracujesz to po co sie udzielasz pewnie poleciales za wode albo dragi albo zwykly nierob
B 2016-12-18 15:55:28
Tu się za alkohol i za dragi nie wylatuje jedyny zakład w okolicach w jakim możesz przyjść do pracy pod wpływem alkoholu lub narkotyków NIK ci nic nie zrobi no delikatna kara pieniężna 300 euro i pracujesz dalej a ty mi wyskakujesz że za alkohol wyleciałem albo za dragi syf i nic więcej
B 2016-12-18 16:02:35
Nie rób to może z ciebie Pawle. S boli że prawdę piszę ktoś musi
Jaro 2016-12-22 07:51:52
Hali halo! Powiedzcie Jak sie teraz nazywa firma ktora na nowo kreci Hanys?
elo 2016-12-26 20:20:21
Vavin czy jakoś tak
elo 2016-12-26 20:23:27
sory Vivax
malo 2016-12-26 20:27:23
co to za róznica jak się nazywa teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś,wyobrażacie sobie źe musiałem pracować w Boże Narodzenie kur,,,, ,,,,,,wa takiego czegoś nie widziłem nigdzie debilizm, i co nie pójdziesz to cie zwolnią obóż pracy i tyle w tym temacie
ha 2016-12-27 16:40:14
no i 1 stycznia również trzeba isć do pracy już są takie plany i zapewne się tak stanie co za bu,,,,,,,,,rdel
maxi 2017-01-01 16:07:21
i tak się stało dziś dziś 1 Stycznia i ludzie poszli do pracy na godzinę 15 masakra w boże narodzenie musielismy pracować i dziś również kiedy to się skonczy kiedy tą firmę wyżucą bo naprawde brak słów
On 2017-01-02 15:31:41
Myslisz ze w innej firmie byloby wolne?
Tak tu bylo zawsze w jarpolu to o wyjeździe na swieta mozna bylo pomarzyć
Tez tylko przydupasy pojechały
aki 2017-01-02 23:50:06
W innej firmie było by wolne bo ja pracowałem tam i teraz już nie pracuję i nie pracowałem w Boże Narodzenie i w 1 Stycznia to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zakład no i tylko pzydupasy pojechały to fakt tak zawsze jest ale kto widział pracować w Boże Narodzenie i 1 Stycznia podaj mi chociaż jeden zakład pracy w którym pracuje się w Swięta znasz jakiś zapewne ku,,,,,,,r,,, wa NIEEEEEE i po co te pierd ,,,,ole,,, enie
122 2017-01-05 07:27:21
To jest zalezne od zakładu czyli nwt i obojetnie jaka firma by tam byla viwax czy jarpol to i tak musi isc do pracy o tym decyduja niemcy
Praca w Święta 2017-01-06 23:09:39
że kto decyduje,Niemcy ha ha co ty dajesz człowieku skąd ty się wziołeś,leje normalnie Niemcy decydują,oni mają to w d..... czy robisz w swięta czy nie ale jeśli firma nie wyrobi zamówionego towaru dostanie karę więc nie pisz takich bzdór że Niemcy decydują oni to się śmieją z nas jak idziemy do pracy w Święta mają nas za białych murzynów
alki 2017-01-06 23:15:40
tak sobie pracownicy dali tak mają zap,,,,,,,,,ier...dala ją jak murzyni, i przestań pisać Pawle.S za,,,,szefa ludzie nie są głupi,nie wierzą w twoje bajeczki ale pracują,bo wiadomo pracować trzeba ale gdy nadaży się okazja na lepszą pracę uciekają z tego syfu i oby ten syf wkoncu upadł
Pracownik |ca 2017-01-08 13:32:27
Gratulacje Pawle S ten pierscionek zareczynowy to za nasza wyplate? ciekawe ile bedzie godzin kasy nam brakowalo ?
Hagia 2017-01-10 17:59:33
Kochani moi. Tak patrzę na to co piszecie i łezka się w oku kręci! Tyle prawdy na raz, w Twiście latami nie nazbieram. Jednakże czemu tak rzadko widzę gdy mówicie to otwarcie i prosto w twarz. Osoby, które się na to odważą mają głębiej obrobion [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż Sasha Gray! Gdzie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nędzy jest prywatność i szacunek?! Przynajmniej sprawy seksu, związków, podrywu itp zostawił byś daleko od swojej tłustej mordy. Z całym szacunkiem, ponieważ nie zawsze doznawalismy od Ciebie samych przykrości. Niestety na zmiane tkanki kory mózgowej jest za późno. Obys chociaż raz przeżył to w jakich stanach psychicznych (oraz fizycznych) nie raz odprawiałeś ludzi. Dziękuję i życzę miłej pracy ponieważ sama w sobie zła nie jest. Pozdrawiam moich cudownych znajomych z Twistu! Dziękuję, że jesteście. Bez was to dopiero byłoby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
123 2017-01-11 07:22:05
Marcinek czemu sie nie odzywasz teraz
Glupio ci ze kase dostalismy a ty musisz czekac a przecuez zalatwial ci boss dwoch firm
Marcin 2017-01-12 02:50:22
Już dostałem co sie nie odzywam brak mi słów i szkoda mi czasu koleko
123 2017-01-12 18:14:57
Gdybys dostal dawno bys sie chwalil daunie
Dostales pewnie jako alfons za ta swoja chiciaz watpie czy ktos by dal centa
wisienka 2017-01-13 14:45:07
hanys dlaczego tak obrazasz Sandre i mowisz ze sie puszcza i nikt nawet centa za nia nie da ... a pytanie ile beda bedzie twoim pracownikom wyplaty brakowalo przez ten pierscionek ... zreszta jacy ludzie sa glupi ze pracuja u ciebie jest tyle pozadnych frm ktore wyplacaja wuplate przed czasem i nie robia z ludzi niewolnikow jak ty bo kto to widzial zeby w niedziele robic i w swieta albo 6 dni w tygodniu w tym sobota od 8rano do 1 w nocy a w tym czasie co ty robisz cpasz siedzisz w kasynie pijesz apozatym wisisz mi 3 euro za to zielsko co blagales Marcina zeby ci kupil ....
Mary 2017-01-13 14:57:07
No właśnie gdzie moje 3 euro za skręta którego ci kupiłem,tylko nie jaraj jako za-szefa przyjdz na zakład pracy nie zjarany he
Łukasz 2017-01-14 03:14:55
Bo to syf jest kiedyś tam pracowałem,brak słów melina inaczej ująć,pracujesz jak murzyn jak ktoś tu napisał to prawda,straszą zwolnienem,jak nie przyjdziesz na dabla kiedyś mając drugą zmianę od godziny 15 co drugi dzień musiałeś być już od 10,11 i to nie mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i za wiele się nie zmieniło co tu piszą,a nawet jeszcze gorzej,praca w Święta i w Niedzielę dobre pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o NWT - Twist
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NWT