NWT

Twist

Opinie o NWT

zzzz 2016-10-11 11:34:02
Prawda jest taka wszystkie bijatyki rozpoczyna niby szef Hanys sam chleje wiec jak ma ludzi wywlac za pijanstwo musilby tez sam siebie wywalic kolega zakonczyl prace w kwietniu dal miesieczne wypowiedzenie i wiecie co mamy pazdziernik a on jeszcze nie dostal wyplaty za caly przepracowany kwiecien
pici 2016-10-11 23:30:22
ŻÓŁTODZIÓB jak jestes taki naiwny i wierzysz we wszystko co ci Hanys powiedział to zapraszam ale ciekawe ile tam wytrzymasz i co powiesz na to jak za 200 godzin dostaniesz 800 euro wyplaty a na samym końcu po uczciwej pracy dowiesz sie ze jestes menelem ćpunem i nierobem..... a to co napisałeś o Hanysie to jest właśnie jego przeciwienstwo bo to własnie przez niego ludzie uciekaja bo biega pijany i nacpany po hotelach i chce bic pracownkow ...
zzzz 2016-10-16 11:23:25
Mam pytnko nadeszly jesienne dni czy Hanysek wskoczyl juz w swoj sweterek w paski?
p-a 2016-10-17 21:15:52
Witam.No i standardowo doczekaliśmy się dziś już 17 a gdzie wypłata jak zwykle nie ma . A Paweł S może włoży sweterek w paski ale musi kupić nowy bo
ten z zeszłego sezonu chyba będzie troszkę za mały .
Czas pokaże 2016-10-20 09:28:39
dziś 20 wypłat nie ma,i szybko ma nie być firma Akrybie już nie istnieje i gdzie szukać wypały niby to camembert ma nam wypłacić tak twierdzi sz-szefa Paweł.S były za-szefa firmy Akrybie no i teraz nowy bo powstała nowa firma co się zmieniło tylko nazwa firmy i nic więcej ciekawe to wszystko teraz tylko czekać nam pozostaje tylko na co?
Pytający 2016-10-20 20:35:56
Dzięki.. miałem tam jechać ale czytając to co tu wszyscy piszą to mnie przeraziło, i faktycznie musi być cos nie tak. Rozumie jak by z 3-4 osoby źle się wypowiadały.. ale tyle złych opinii to aż szok że nikt tam nie zrobił porządku.. przecież tyle jest tam urzędów w Niemczech aby tylko nasłać..
Siema tęp*******aku 2016-10-29 15:34:34
Paweł. S Za~szefa jesteś zwykłym szmaciażem, nie ma wypłaty za miesiąc Wrzesień, a dziś już 29 i ty jeszcze śmiesz mówić że jak komuś nie pasuje to niech wypier*******dala tępaku
xyz 2016-10-30 20:26:31
ludzie przeciez tam sa sady i inne instytucje i mozecie to zakonczyc , a wy tylko nazekacie i nic nie robicie?
Ppppp 2016-10-31 10:29:54
No niby to szef siedzi w Twiscie bo martwi się o pracowników, a tak naprawdę to chce się wpisać do firmy w Sogel, jeszcze tam nie było Cebuli i Hansa za~szefa ciekawe co tam się będzie działo
Ko 2016-10-31 10:32:37
Są sądy ale jak się nie zna języka, to nie jest takie proste
Ha 2016-10-31 14:30:32
Sprostowanie już kiedyś w Sogel pałentał się szef Cebula i Hansa za~szefa i jak to teraz tam będzie wyglądało czy tam będą oszukiwać ludzi tak jak i w Twiscie
Marcin 2016-11-03 13:45:15
Witam wszystkich moja godnośc Marcin Dąbrowski pracowałem w tej firmie zwolniła się i firma upadła i teraz ambercajt ma wypłacić pieniądze tak i trzeba iść do ambercajt się zgłosić dadzą papiery do wypełnienia pieniądze dostaniecie do miesięcy a nie jak to mówią że już na dniach nie zwlekajcie bo przypadną wam pieniądze tylko czemu za~szefa mówi inaczej dziś byłem i dostałem papiery do wypełnienia czemu nas oklamuja
szwagier 2016-11-03 23:08:43
cos sie tak marcinku na tego za-szefa uwziol
nie badz taki zly przeciez nie tylko on odwiedzal twoja panne jak byla na chorobowym a ty zapie...na zakladzie szwagrow masz jescze paru he he chyba ze on byl najlepszy
Marcin 2016-11-04 03:00:22
Pewny jestem wiesz czego że dobra gadka i twoja ciągnie laseczki Pawle S przyjechała tu z chłopakiem i poszła w ormo bo masz trochę kasy i firmowy samochód a ty na moją piszesz jak byś wiedział jaką ma opinię a w Twoje pisanie nikt nie uwierzy kto nas zna razem przyjechaliśmy i razem jesteśmy do dziś nie jak Twoja dała ci obleśny człowieku popatrz jak ty wyglądasz
Jolanta Smorag 2016-11-04 03:13:15
Ty takie komentarze to zachowaj hanysku dla swojej lali żony lub córki.. W ogóle o czym ty mówisz robisz z siebie większego kreatyna niż jesteś popatrz na siebie jak ty wyglądasz kijem bym cie nie dotknęła w rękawice gumowej a co mówiąc żebyś przyjeżdżał do mnie a lepiej pilnuj swojej lali żebyś ty nie miał przypadkiem szwagrow ale może juz masz... I to jest żałosne ze wymyślasz jakies Nie stworzone historie tylko po to aby się odegrać na Marcinie ze powiedział ludziom żeby sobie wypłlate za wrzesień załatwiłi haha
Marcin 2016-11-04 03:29:29
Co tu dużo pisać lepiej powiedz swojej jak pewna pani prosząc cie o urlop dała ci pupci mam nadzieję ze twoja to przeczyta i wyjaśnisz jej cala sytuację jak pewna dziewczyna odwiedziła Cię w domku gdy byłeś sam tak prosiła o urlop że aż zaszła w ciążę ach szkoda ze poroniła i był byś znowu tatusiem obleśny człowieku bądź chociaż raz mężczyzno i powiedz swojej jaka z ciebie ku******rwa pozdrawiam śmiać mi sie chce bo ogólnie dziewczyny pracujące u ciebie mówią że brzydka się tobą
Marcin 2016-11-04 03:34:38
Lepiej pomóż pracownikom odebrać pieniądze Pawle S boli Cię to że piszę prawdę jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesteś cała firma przestań oszukiwać ludzi i przestanę pisać
Marcin 2016-11-04 04:08:59
Jest praca wiatraki w HAREN nie daleko kurczaków przy wiatrakami zgubił mi się numer kolega pracuje ogarnę i podam polecam również ta pracę
Marcin 2016-11-04 04:11:27
Nie ma sensu pracować w nwt dobranoc wszystkim sorry kilka liter mi się zgubiła gdy załatwię nr tel obrazu napiszę do
Marcinem cała prawda 2016-11-04 04:43:35
Przez ciebie dziś sie nie wyspałem ale szkoda nerwów za-szefa w Polsce żona dwojka dzieci a w Niemczech lala 20 lat która poszła bo ma kilka groszy a Paweł S wyjebka na rodzinę małolatki lubi ludzi okradnie i ma na dzinsy dla swojej galerianki a na boczku jebnie dziecko ale tylko głupiej mądra nie da temu brzydalowi pa hanysku pozdrów żonę i tą twoją galerianke a tą co już prawie dziecko ci urodziła następnym razem uważaj
Kicia 2016-11-04 05:18:55
W Sögel to przynajmniej placa na czas! Nie oszukuja na pieniadzach! Nie zastraszaja i nie bija pracownikow! Wiem bo pracuje tu juz jakis czas i sama mialam okazje sie przekonac jak tu jest! Pracuje tutaj razem z moim chlopakiem i jest ok. Nie do porownania z tym calym syfem z Twistu!!! Pozdrawiam znajomych z Twistu! Zostawcie tamten syf dopoki macie czas!!!!
szwagier 2016-11-04 07:31:15
ej marcinek prawda boli co
nie wyspales sie znowu panna zostanie w domu a ty sie bedziesz zastanawial co i z kim robi
Marcin 2016-11-04 12:25:14
I tak na wypłatę za wrzesień będzie trzeba czekać do 3 miesięcy ale przecież Paweł S za-szefa że już już na dniach będą pieniądze i tak od 15 września oszust i zlodziej
Marcin 2016-11-04 12:27:48
Powiedzieli że już i tak za późno przyszedłem do ambercajtu ale wszystko dało się załatwić czym szybciej tym lepiej dla was
Jolanta Smorag 2016-11-04 12:48:12
ludzi bić obrażać i obczerniac ale wypłaty na czas żeby były to nie potrafi również chorym pracownikom tez ciężko pomoc oraz powiedzieć pracownikom prawdę o wrześniowych wypłatach tez ciężko..... swoją drogą jeśli myślisz ze jak na nacpany na tiku krzyczałes ze jesteś Panem Twistu to nie znaczy ze każda na ciebie poleci bo trzeba być jedynie ślepa chociaż i ślepa osoba jakby dotknęła tej wielkiej warstwy tłuszczu to by się przeraziła tylko chyba prostytutka za duże pieniądze by na ciebie poleciała
Gogel 2016-11-04 12:52:52
Najlepsze jest to że pan Cebula cały szef już szuka pracy ostatnio widziano go w Sogel przyjechał z kierowcą czyli z tesciem chciał przejąć produkcję boczków ale tam znają złodzieji z Twistu i ups nie wyszło
Zzzzzz 2016-11-04 13:22:25
Żałosne to co tu czytam Hanysku podpisując się jako szwagier obczerniac niewinna dziewczynę. Kim ty k.. wa jesteś myślisz ze jak dowartosciowujesz się młodymi szmatki bo inaczej tego ściera nazwać nie można to co to każda na ciebie poleci. Normalne kobiety mają oczy a ty nie wpierw... się w czyjeś związki tak jak to zrobiłeś juz nie raz chociażby z Natalka albo z ta prostytutka co teraz jesteś. Masz lustro? To przejzyj się jaki jesteś obrzydliwy normalne dziewczyny brzydka się tobą. A twoja mała gimnazjalistów jak do ciebie mówi "jak kupisz mi dzinsy to zrobię ci loda". Dwa ścierwo się dobrany Hanysk i mała blacharz. To jest wizerunek firmy. Taki właśnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Marcinem cała prawda 2016-11-04 13:51:29
Ocena podwykonawców firmy NWT Szef w Polsce żona dzieci tu w Niemczech pani do towarzystwa przyjechała z chłopakiem a teraz jest z szefem Za-szefa w Polsce żona dwojka dzieci a tu lala która również przyjechała z chłopakiem i co takie tu szefostwo za-szefa pijak cpiun sam mu kupowałem skreta w komis opieki do dziś mi ie oddał 3 euro ha ha pamiętasz Pawełku ha ha cpunie
Marcinem cała prawda 2016-11-04 14:47:58
Dziś zebranie czy za-szefa znowu zrobi z siebie idoote jaki kit wcisnie pracownikom czemu nie ma wypłaty za wrzesien a dziś już listopad
Marcinem cała prawda 2016-11-04 14:54:08
Oby za-szefa nie zapomniał powiedzieć na zebraniu że jestem idiota i debilem tak potrafi a ja tylko piszę jak wszystko wygląda aby ludzie nie tracili czasu na ten syf
Marcin 2016-11-05 03:20:51
Boże czy ty Pawle S za-szefa myślisz że ludzie są tacy naiwni i wieżą w Twoje bajki jakie opowiadasz twierdzisz że oni dostaną szybciej pieniądze bo zgłoszone o upadłość pracownicy są grupowo zgloszeni i dostaną pieniądze za wrzesień w dwa tygodnie a ja sam zgłosiłem i że ja do 3 miesięcy a co to za różnica ty chyba swoich pracowników uważasz za idiotów tak właśnie uważasz a sam popatrz czy nie jesteś
Marcin 2016-11-05 04:02:58
No i na to czekałem panna za-szefa pisała do mnie za pisanie prawdy abym uważał na drodze tylko tak potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] załatwiać sprawy rękami brak słów
xxx 2016-11-05 10:55:44
Złodzieje nic więcej nie wypłacają kasy
Marek 2016-11-05 21:33:10
Żebyś wiedział również tam pracowałem ostatniej wypłaty nie otrzymałem
byla pracownica 2016-11-06 00:33:32
Pracowalam w twiscie jakis czas szkoda slow.Napisze tak puki byl Cebula wszystko bylo ok mam wielki szacunek do tego czlowieka .Po tym jak sie zwolnilismy przyjal nas ponownie na Bremem i tam szefem czy opiekunen jest Rafal mowia na niego diabel pozytywnie zakrecony i przesympatyczny czlowiek .Mam nadzieje ze szef zacznie zatrudniac wlasnie takich ludzi .Pracowlam tam krotko ale zaden z pracownikow zle nie powiedzial o tamtym szefie ma szacunek dla ludzi a oni dla niego
zzzz 2016-11-06 13:33:56
Sobota nastepne zebranie i znowu legendy moze Hanysku zacznij bajki pisac lepiej na tym wyjdziesz
Marcin 2016-11-06 16:44:15
Podsumowanie dziś Niemiec wypełniał mi papiery z ambercajtu właściciel dwóch firm w Sogel co jest najlepsze mogą być problemy gdyż zgłaszać trzeba się obrazu i jeszcze do tego mam nową pracę tak jak i wszyscy w nwt bo nowa firma a co jest najlepsze jak można jako niby szef byłej firmy może zgłosić kogoś do ambercajtu bez jego podpisu Paweł S ty oszuscie
Marcin 2016-11-06 17:38:58
Czy wy ludzie naprawdę jesteście tacy naiwni czemu za-szefa wcześniej nic nie wspominał o papierach i jakims podpisywaniu dopiero jak ja nagłosnilem sprawę ale oszukuje w oczy dobrze gra powinien iść grać w filmach pan Paweł S
Krzysztof 2016-11-06 20:15:23
Nie wiecie czemu tak się dzieje, jeżeli powie wam szef prawdę to niezwłocznie odejdzie z pracy kilkadziesiąt osób a tak zbywajac was robi sobie pole możliwość znalezienia nowych pracowników tak to się robi pozdrawiam
ryzownik_chw. 2016-11-07 16:18:34
złodzieje chamy i pedały a szczególnie cały hansiu gruby tłustyh chu* w jeansach najpier brzuch potem reszta śmiecia jak ktos mu mowi prawde to zwalnia czlowieka rura tlusta jazda z nim i reszta tych zaklamanych smiueci. Krzysiu sprzedasz mi materac?? ^^
Dla Bydlaka z Żor Pawła S 2016-11-07 17:09:51
Co panie Pawle S za-szefa teraz to zrobisz z siebie kompletnego idiotę przyjeżdżasz pod zakład i sępisz papierosy chcesz to niby pokazać swoim pracownikom że i ty nie masz pieniędzy,jesteś żałosny, było dłużej, na wczasach siedzieć żygać mi się chce, brak słów
zzzz 2016-11-07 19:02:31
Ja tez chce materac telewizor i zamrarzarke za euro miesiecznie da sie zalatwic Krzysiu?
Przyjaciel 2016-11-07 19:22:18
Krzysiu testu szefa ci załatwi ku*****rwa czy widzieliście takie coś, że mieszkasz powiedzmy na hotelu pracowniczym, jest lodówka na kilkadziesiąt osób jedna lodówka pan Krzysiu teście szefa przywozi lodówkę i jeżeli chcesz ją używać musisz zapłacić 1 euro na miesiąc a jak masz zły materac obszczany czy już gnie to pan Krzysiu ci sprzeda za 50 euro prawie nowy z wystawi ha ha piwo no pan Krzysiu kupuje w Lidlu piwko cena 29centów+25 puszka czyli 54centy pan Krzysiu ci sprzeda za 1euro ale puszka do zwrotu, gdy sklep zamknięty, a jak nie masz kasy pan Krzysiu zapisze ci na zeszyt, co najlepsze pamiętam jak pan Krzysiu wiązać ludzi do pracy proponował piwko, bo nie ma jak piwko przed pracą, jak nie można pić przed pracą, jak pan Krzysiu proponuje piwko za 1 euro to jak tu nie odmówić nawet ten ham dorabia się na ludziach i spokojnie nie zapomni ci dopisać tam po cichu do zeszyciku, pan Krzysiu och jak on lubi jeździć po wystawach na firmowym paliwie he pozdrawiam
Kolega 2016-11-08 22:46:02
No pan Krzysiu jest zajęliśmy, znajdzie coś na wystawce a później sprzedaje może jakaś szafeczke może stolicę, bo w pokoju nie macie, ile no jedynie 20 euro we dwóch to po 10 co to jest wciska ludziom nowym, ha ha Krzysiu jest zajebistyyyy i piwko ci zapisze po wypłacie oddasz za kilka piwem i tych ci ci pan Krzysiu dopisał jeba*****ć Cię Krzysiu
Marcin 2016-11-09 18:17:22
O proszę Panie Pawle. S już słyszałem że zrobiłeś zakaz dla mnie na wchodzenie do jakiego kolejek hotelu że byłeś na hotelu w Neuringe i tam straszyłeś że nie mogą mnie wpuszczać jak będę chciał i będę miał do kogoś sprawę to przyjadę i sobie wejdę a ty i Tolek możecie mnie pocałować w d........ Śmieszni jesteście
123 2016-11-10 17:35:49
Niech sie twoja zastanowi co i z kim robisz bo jezeli to toleruje to po co z toba jest?pytanie kasa czy auto?
123 2016-11-10 18:12:08
Gdzies ty się Marcinku tych prawnych bredni nauczyl chyba w tym poprawczaku gdzie garowales za dragi ale moze i nie bo przecież za dużo czasu nie miałeś ponoc najlepszym cwelem zostales to i dużo roboty bylo stąd ten twój pasztet taki dobry w te klocki
Ekipa 2016-11-10 23:22:11
Proszę Pan Paweł. S za-szefa nóżkę sobie rozwalił i bardzo dobrze to za te oszustwa Pozdrawiamy ekipa z NWT
??/?? 2016-11-13 11:34:59
Noge rozwalil?No to ekipa jeszcze leb mu rozwalic trzeba
XYZ 2016-11-13 13:00:08
Ludzie a co wy myśleliście że jak to będzie w NWT? Skoro sami narkomani przyjeżdżają tam pracować. Ha bo skąd te kontrole policji i sikanie do kubka było? Wystarczyło powiedzieć, że nie pracuje się w NWT i policja odpuszczała. Nikogo, NIKOGO normalnego tam nie ma. Skąd to wiem? Normalny nie daje sobą tak pomiatać. Z tego wynika, że poniekąd sami jesteście sobie winni, nie mowię, że wszystkiego ale częściowo. Skoro widzisz, że jest lipa to odwrót na pięcie i niech sobie szefostwo pracuje.
Zostaw swoją opinię o NWT - Twist
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NWT