NWT

Twist

Opinie o NWT

XYZ 2016-11-13 13:00
Ludzie a co wy myśleliście że jak to będzie w NWT? Skoro sami narkomani przyjeżdżają tam pracować. Ha bo skąd te kontrole policji i sikanie do kubka było? Wystarczyło powiedzieć, że nie pracuje się w NWT i policja odpuszczała. Nikogo, NIKOGO normalnego tam nie ma. Skąd to wiem? Normalny nie daje sobą tak pomiatać. Z tego wynika, że poniekąd sami jesteście sobie winni, nie mowię, że wszystkiego ale częściowo. Skoro widzisz, że jest lipa to odwrót na pięcie i niech sobie szefostwo pracuje.
Halo 2016-12-16 02:14
Firma upadła a tu auta nadal są a w lizingu byłu taka mała ciekawostka a nawet zagadka a jak wypłaty nie było za wrzesień tak i nie ma
B 2016-12-16 15:07
No cóż ale nadal zarządza ci sami nic się nie zmieniło tylko pracownicy nowi co chwile. Przychodzą i odchodzą. Trochę się ich okradnie trochę następnych nowych i tak to się kręci
122 2016-12-17 12:52
To po co tu robisz i narzekasz
Kase dali planowo jak mówili miejmy nadzieję ze tak juz zostanie
B 2016-12-18 01:16
Nie pracuje już tam ale piszę co tam się dzieje bo ludzie opowiadają i ktoś musi o tym napisać ktoś musi
B 2016-12-18 01:18
Planowo ha ha w tamtym roku w grudniu tez tak dali bo święta a gdzie kasa za wrzesień
122 2016-12-18 07:43
Nie pracujesz to po co sie udzielasz pewnie poleciales za wode albo dragi albo zwykly nierob
B 2016-12-18 16:02
Nie rób to może z ciebie Pawle. S boli że prawdę piszę ktoś musi
Jaro 2016-12-22 07:51
Hali halo! Powiedzcie Jak sie teraz nazywa firma ktora na nowo kreci Hanys?
elo 2016-12-26 20:20
Vavin czy jakoś tak
elo 2016-12-26 20:23
sory Vivax
malo 2016-12-26 20:27
co to za róznica jak się nazywa teraz jest jeszcze gorzej niż kiedyś,wyobrażacie sobie źe musiałem pracować w Boże Narodzenie kur,,,, ,,,,,,wa takiego czegoś nie widziłem nigdzie debilizm, i co nie pójdziesz to cie zwolnią obóż pracy i tyle w tym temacie
ha 2016-12-27 16:40
no i 1 stycznia również trzeba isć do pracy już są takie plany i zapewne się tak stanie co za bu,,,,,,,,,rdel
maxi 2017-01-01 16:07
i tak się stało dziś dziś 1 Stycznia i ludzie poszli do pracy na godzinę 15 masakra w boże narodzenie musielismy pracować i dziś również kiedy to się skonczy kiedy tą firmę wyżucą bo naprawde brak słów
On 2017-01-02 15:31
Myslisz ze w innej firmie byloby wolne?
Tak tu bylo zawsze w jarpolu to o wyjeździe na swieta mozna bylo pomarzyć
Tez tylko przydupasy pojechały
aki 2017-01-02 23:50
W innej firmie było by wolne bo ja pracowałem tam i teraz już nie pracuję i nie pracowałem w Boże Narodzenie i w 1 Stycznia to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zakład no i tylko pzydupasy pojechały to fakt tak zawsze jest ale kto widział pracować w Boże Narodzenie i 1 Stycznia podaj mi chociaż jeden zakład pracy w którym pracuje się w Swięta znasz jakiś zapewne ku,,,,,,,r,,, wa NIEEEEEE i po co te pierd ,,,,ole,,, enie
122 2017-01-05 07:27
To jest zalezne od zakładu czyli nwt i obojetnie jaka firma by tam byla viwax czy jarpol to i tak musi isc do pracy o tym decyduja niemcy
Praca w Święta 2017-01-06 23:09
że kto decyduje,Niemcy ha ha co ty dajesz człowieku skąd ty się wziołeś,leje normalnie Niemcy decydują,oni mają to w d..... czy robisz w swięta czy nie ale jeśli firma nie wyrobi zamówionego towaru dostanie karę więc nie pisz takich bzdór że Niemcy decydują oni to się śmieją z nas jak idziemy do pracy w Święta mają nas za białych murzynów
alki 2017-01-06 23:15
tak sobie pracownicy dali tak mają zap,,,,,,,,,ier...dala ją jak murzyni, i przestań pisać Pawle.S za,,,,szefa ludzie nie są głupi,nie wierzą w twoje bajeczki ale pracują,bo wiadomo pracować trzeba ale gdy nadaży się okazja na lepszą pracę uciekają z tego syfu i oby ten syf wkoncu upadł
Pracownik |ca 2017-01-08 13:32
Gratulacje Pawle S ten pierscionek zareczynowy to za nasza wyplate? ciekawe ile bedzie godzin\ kasy nam brakowalo ?
Hagia 2017-01-10 17:59
Kochani moi. Tak patrzę na to co piszecie i łezka się w oku kręci! Tyle prawdy na raz, w Twiście latami nie nazbieram. Jednakże czemu tak rzadko widzę gdy mówicie to otwarcie i prosto w twarz. Osoby, które się na to odważą mają głębiej obrobion [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż Sasha Gray! Gdzie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nędzy jest prywatność i szacunek?! Przynajmniej sprawy seksu, związków, podrywu itp zostawił byś daleko od swojej tłustej mordy. Z całym szacunkiem, ponieważ nie zawsze doznawalismy od Ciebie samych przykrości. Niestety na zmiane tkanki kory mózgowej jest za późno. Obys chociaż raz przeżył to w jakich stanach psychicznych (oraz fizycznych) nie raz odprawiałeś ludzi. Dziękuję i życzę miłej pracy ponieważ sama w sobie zła nie jest. Pozdrawiam moich cudownych znajomych z Twistu! Dziękuję, że jesteście. Bez was to dopiero byłoby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
123 2017-01-11 07:22
Marcinek czemu sie nie odzywasz teraz
Glupio ci ze kase dostalismy a ty musisz czekac a przecuez zalatwial ci boss dwoch firm
Marcin 2017-01-12 02:50
Już dostałem co sie nie odzywam brak mi słów i szkoda mi czasu koleko
123 2017-01-12 18:14
Gdybys dostal dawno bys sie chwalil daunie
Dostales pewnie jako alfons za ta swoja chiciaz watpie czy ktos by dal centa
Mary 2017-01-13 14:57
No właśnie gdzie moje 3 euro za skręta którego ci kupiłem,tylko nie jaraj jako za-szefa przyjdz na zakład pracy nie zjarany he
.... 2017-01-24 09:27
Drogi Gul żal mi ciebie że masz tak nudne życie że opisujesz czyjeś i to ty jesteś właśnie śmieszny z tym że opisujesz to na jakimś forum. Ja współczuję Ci naprawdę brak słów pozdrawiam
.... 2017-01-26 15:14
Ty jesteś mniej niż zero bo nie powinno cie obchodzić życie prywatne innych a skoro cie to tak boli to czemu tu jeszcze pracujesz a właśnie taki masz nick bo masz gula że żadna z nich nie poleciała na ciebie nie dziwię się hehee
902 2017-02-05 17:17
dalej można bez przypału robić naćpany ? :D
Harissssssssssssssssss 2017-02-14 01:35
Jest hojnia z kasą jak zwykle ale mam nadzieję że to się zmieni ale czas pokaże co będzie dalej byle do świąt Wielkanocnych
Xxxxx 2017-02-15 14:24
Dostal ktos juz wyplate? Ja ze swoim chlopakiem mielismy dostac za 2 tygodnie pracy i pieniedzy dalej nie widac a juz tu nie pracujemy.
Kamil 2017-02-18 10:04
Może być ćiężko,dostać pieniądze za dwa tygodnie,raczej zapomnijcie
Nie cpam 2017-02-19 06:48
A czy to nwt czy firma rozdaje wam narkotyki?
Nasrane macie w glowach bo nie dosyc ze sue marnie zarabia to jeszcze wszystko przepijacie i przecpacie
@@@ 2017-03-10 11:13
A co tu taka cisza jakby wszyscy wymarli?
Irek 2017-03-13 21:08
Cisza po szkoda czasu na opisywanie tego syfu
qqq 2017-03-20 09:48
Ale obciach znowu ploty co to kogo obchodzi kto gdzie siedzi to sa ich prywatne sprawy .
wsisia 2017-05-27 17:15
Moze ktos powie mi cos o tej firmie :czy wypłata na czas? czy mozna liczyc na zaliczki?jak z zakwaaterowaniem?czy praca bardzo ciezka? ile jest przerw? jak daleko do pracy od zakwaterowania?czy pracuje sie w soboty?ile na czysto po odtraceniach na godzine?czy mozna sobie samemu cos ugotowac?czy tam jest bardzo zimno?...czy mozna miec swoje obuwie?......Prosze o szczere odpowiedzi...
Pozdro 2017-05-29 20:37
Jak przyjdzie ci w sie sobote pracowac od 6 rano do 21 To Ci sie odechce tej Pracy
marcel 2017-05-29 23:18
dawaj namiar na robote :D
Pracownik 2017-07-11 09:51
Jestes taki ciekawy to podjedz do biura i spytaj sie osobiście .
feri ferrari 2017-07-15 16:21
czemu tu usuwają komentarze ????
Marcel 2017-08-15 11:41
Ludzie ludziska, kto dostał wezwanie na policję w sprawie polskiej firmy zatrudniajacych polaków w nwt ? Ktoś wreszcie dopatrzył się przekretow:D agencja River i synergia tech, to było przed wszystkimi casusami i vivaxami
PLPL 2017-08-30 20:28
JEZELI WAM SIĘ TAM NIE PODOBA TO WSZYSCY WRACAJCIE DO POLSKI I TU BEDZIECIE MIELI WSZYSTKO PISOWO I UWAZAJCIE CO PISZECIE, W POLSCE BEDZIE MIELI NAPRAWSE FUL WYPAS I POCO TAM WYJECHALISCIE HMM POLACY ŚMIECH
PLPL 2017-08-30 20:34
SIMON HMM JUŻ CIE NAMIERZYŁEM I WIEM KIM JESTEŚ I GDZIE, A CEBULA HMMM SĄ GORSI ,SIMON TERAZ UWAŻAJ I INNI
Grozby 2017-08-31 20:52
Wszystko pisowo? To chodzi że PiS rządzi?
Simon 2017-09-02 07:57
Sk sk
Przydupas 2017-09-02 15:04
Nie rozumiem
Skoro Cię okradli to zgłoś na policję albo daj jednemu drugiemu w mordę i weź co twoje chyba że ci odwagi brakuje albo zmyslasz
Biedny Simon okradli go i nic nie może zrobić tylko pisze bzdety bo anonimowo najlepiej
Jest policja są urzędy jest szefostwo gdzie to można wszystko zglosic
Co boisz się?
Przydupas 2017-09-04 18:11
Masz rację
Zawsze miałem problem że zrozumieniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
mulek 2017-09-27 16:43
naucz się najpierw pisać analfabeto, mówisz jedz do Polski jak co nie pasuje,kur.......... a ludzie przyjeżdżają tu aby się odbic,wyjść na prosto i mają prawo się wypowiedzieć na temat zakładu do którego trafili a jak cię to tak boli i masz problem to si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na line,nie pasuje ci że ludzie pisza,czemu,bo mało kto przyjeżdża do tego syfu,w tej chwili to większość pracowników którzy mają po 50 lat szukają aby dorobić młody tam nie przyjedzie bo nie ma do czego
Elo 2017-10-02 00:14
Hejka Nadal trzeba prac w tym zakladzie rekawiczki
jebać NWT 2017-10-02 23:35
i tak nic im nie zrobią tam bierze kasę Niemiec opłacają kur,,,, wy szwaba nie pamiętam jak go tam zwą taki z brodą lata ma odsyp i tak się tam to kręci nigdy tych zlodzieji nie wyje,, bią,no chyba że ludzie zmądrzeją i przestaną tam przyjeżdżać do pracy może wtedy przejmie stery ktoś normalny i przestanie okradać ludzi
Zostaw swoją opinię o NWT - Twist
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NWT