T Komp

Opinie o T Komp

RobaQ

Kos i a co wiesz o innych firmach? Jak napiszę że PHcze leżą i pachną to mi uwierzysz? Trzeba walczyć o klienta bo PH utrzymują rozwój firmy. Jak leżysz i pachniesz to nie aplikuj. My gramy w zespole i walczymy o dobre imię Firmy którą reprezentujemy a profesjonalizm i dobra relacja z klientem to podstawa do dalszej pracy i sprzedaży. Nie ważne co pozytywnego napiszę bo i tak nie uwierzysz. Jedno jest pewne: jesteś inny niż my i potrafisz się pokazać z dobrej strony to zapraszam zmierz się z nami. TKOMP to firma z tradycjami a takich firm jest nie wiele.

RobaQ

kiepas - zawsze są trzy zdania o firmie. Dwa podobne to te pracujących i odchodzących z firmy za porozumieniem stron. Trzecie zdanie - tych którym zabrakło pomysłów na pracę w kulturze i piszą by poprawić swoje samopoczucie :). Pierwsze Twoje pytanie to dziennikarskie pytanie o wszystko i o nic :). Co chcesz wiedzieć konkretnie. Atmosfera - sami ją kreujemy i to jest atut firmy. Potrzeby kreują klienci, osoby współpracujące i kierownictwo firmy np. w projektach TKomp. Realizacja to już "elita" firmy czyli pracownicy(Ja w tej grupie się znajduję :)). Masz wiedzę to spróbuj do nas dołączyć. Na pewno proces rekrutacji ją solidnie zweryfikuje. My na prawdę staramy się być bardzo dobrzy w tym co robimy i o takie opinie walczymy u klientów.

RobaQ

Czytaj na stronce tkomp.pl :)

Kamil

@scotty w odpowiedzi mogę napisać, że nie tylko stanowisko, ale cały projekt - Wehikuł czasu. Trochę się pochwalę, ale swego czasu znaleźliśmy lukę na rynku w oprogramowaniu do do tworzenia oprogramowania. Nie ma tego jeszcze nikt na świecie i z dużych i z małych. Nikt na to jeszcze po prostu nie wpadł! Jednak co najważniejsze mamy pomysły jak to zrobić. Do tego musimy przeprowadzić duże prace B+R by zbadać czy faktycznie. Na to wszystko dostaliśmy dofinansowanie z NCBIR i nasz projekt nie tylko dostał dofinansowanie pośród wielu innowacyjnych projektów w kraju, ale został bardzo wysoko oceniony przez kilku niezależnych naukowców. Jest to szansa na zrobienie czegoś o czym wielu z nas marzyło od dawna. Czy się uda? Czy nikt nas na świecie nie wyprzedzi? Nie wiem. Wiem tylko, że takiej szansy, jakkolwiek bardzo górnolotnie to zabrzmi, w życiu zawodowym nie mieliśmy i ją wykorzystamy. ps Tak, jeszcze szukamy osób do takiego "lotu na Marsa" i w sumie mam prawie całą załogę, ale jeszcze coś tam zostało ;-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie T Komp? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
RobaQ

HeHe :) i znowu projekcik do przodu :) Praca Praca Panowie:) Zapraszamy do Firmy z Tradycjami.

board

@kajman, @jutek: w odpowiedzi mogę już teraz potwierdzić, że kolejny duży projekt szkoleniowy został w zeszłym tygodniu zakwalifikowany do dofinansowania. Wynika z tego, że czeka nas znów odlbrzymia dawka szkoleń.

board

W opinii z 2010 jest o tym wspomaniane, że od 01.01.2011 do 31.12.2012 firma realizowała bardzo duży szkoleniowy projekt unijny. Projekt ten obejmował olbrzymią masę szkoleń dla każdego działu. Najwięcej szkoleń dotyczyło programistów. Każde z tych szkoleń było zakończone certyfikatem. Szkoleń było tak dużo, że pod koniec były one realizowane prawie "na siłę" bo wszystkim się już one przejadły. Obecnie czekamy na kolejny taki projekt. Niezależnie od szkoleń dofinansowanych z UE są realizowane szkolenia zgodnie z bieżącymi potrzebami.

RobaQ

Obecnie walczę ze szkoleniami wewnętrznymi. Co dalej na razie za dużo nie przewiduję bo sam jestem trenerem tematów sprzedażowych i ma kilka szkoleń na koncie. Szkolenia produktowe - wewnętrzne są w czasie pracy więc płacą czasem poświęcanym na szkolenie :). Inne - zgłaszasz i indywidualnie podejmują decyzje. Czasem płacą czasem masz zgodę i możesz się szkolić w czasie pracy a czasem - jak są nie po linii stanowiska - urlopik :)

RobaQ

jutek, szkolenia są ciągle :) nie ma szans by się rozwijać bez szkoleń i to jest zależne od postępów danego pracownika. Jak sam zauważyłem, część osób nie rozwijających aplikacji walczy w kierunku kontktu z klientem i umiejętności interpersonalnych. To zależy do jakiego działu trafisz :)

board

Standardem jest: okres próbny trający 3-mc, następnie umowa na 1 rok (stabilizacja) oraz trzecia umowa zgodnie z prawem jest już na czas nieokreślony. Od tej reguły są też odstępstwa. Jeżeli jesteś handlowcem to okres próbny zależy od Ciebie tzn. jego koniec zależy od pierwszego sukcesu, którego miarą jest pierwsza sprzedaż (może on zatem trwać zarówno tydzień jak i rok). Jeżeli jesteś bardzo dobrym i uzdolnionym programistom to po standardowym okrsie próbnym szefostwu będzie zależało aby od razu związać Cię umową na czas nieokreślony. Zdarzają się też uzasadnione przypadki, że umowę na czas nieokreślony zawiązuje się wcześniej niż standardowo np. wówczas gdy jest ona niezbędna pracownikowi do zakupu mieszkania przy kredycie hipotecznym.

board

Standard to 3 m-c okresu próbnego. Kolejna umowa jest na rok a trzecia umowa zgodnie z prawem jest już na czas nieokreślony. Oczywiście są też odstępstwa tj. Jak jesteś w dziale handlowym to czas trwania okresu próbnego zależy od Ciebie (pierwszy sukces, którego miarą jest sprzedaż kończy ten czas. Może więc on trwać zarówno tydzień jak i rok). Jeżeli jesteś programistą i pokażesz na okresie próbnym, że jesteś bardzo dobry to szefostwu będzie zależało aby od razu związać Cię umową na czas nieokreślony. Zdarzają się również uzasadnione sytuacje gdzie umowę na czas nieokreślony otrzymuje się na prośbę samego pracownika, np. gdy jest to niezbędne do uzyskania kredty hipotecznego.

madeo

Stabilna firma, a na wyniki trzeba po prostu sobie zapracować.

MarcinOS

Zarobki nie są najgorsze, tym bardziej w dobie kryzysu:) - dobra firma dla świezo upieczonych absolwentów uczelni, jako pierwsza praca. (usunięte przez administratora)

gość

Kiedyś jako potencjalny kandydat slyszałem o tkompie kilka faktów od pracowników pracujących tam wiele lat. Dosłownie skopiuję teraz starego maila: 1. Firma daje bardzo duże możliwości jeżeli chodzi o zdobycie doświadczenia 2. Stawia na młodą niewymagającą kadrę(usunięte przez administratora) 3. Super zespół pracowników (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Firma ta jako jedyna może poszczycić się najbardziej prestiźowymi nagrodami (min. Polską Nagrodą Jakości, wręczonym dzisaj certyfikatem ISO 9001 oraz utrzymanym od 2007 roku statusem złotego partnera Microsoft). Co do szkoleń obecnie firma przystępuje do realizacji wartego przeszło 0,5 mln projektu szkoleniowego.(usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

(usunięte przez administratora) Pracuję w firmie T Komp dłuższy czas i napiszę to w ten sposób. (usunięte przez administratora). Firmę budują przede wszystkim ludzie, a o zespole T Komp nie można powiedzieć złego słowa. (usunięte przez administratora) Co do wynagrodzenia- każdy jest kowalem własnego losu. (usunięte przez administratora)? Pozdrawiam i powodzenia życzę

Zostaw merytoryczną opinię o T Komp - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w T Komp?

Zobacz opinie na temat firmy T Komp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

T Komp