SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Pracownik nie ma żadnych opłat tyko firma więc jakie podwyżki.(usunięte przez administratora) zadbają owasze podwyżki

...

Podwyżki? Dla ludzi na liniach KOYO w tym roku obniżki w związku ze zmianą systemu pracy.

Przemysław

Związkowe (usunięte przez administratora)Wam załatwiły podwyżki, będziecie robić w soboty a firma zapłaci Wam za rok!!

Mysle ze juz powinniscie wyciagnac wnioski na temat firmy ze pieknie to ona wyglada tylko w broszurach reszta to taki sam (usunięte przez administratora) jak w wiekszosci firm po co ludzie tu szarpia i sie zrywaja zawsze robi sie minimum wtedy jak cie zwolnia to nie czujesz zalu ze zostales (usunięte przez administratora) a dla tych co zostali to podwyzki z czego przecież trzeba bylo zmienic flote bo fordy juz strasznie zdewastowane przez uzytkownikow

Blady

To nas firma nagrodziła za ciężka pracę. Lasery i podlizywacze zostają ponieważ mają umowę na stałe. Nie będzie miał kto przy maszynach pracować za chwilę. A inwestycje w halę to milony euro.

Covid

Usuwaja rozmowa o podwyżkach haha

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Bolek boleslaw

Podobno jakiś postój na walkach ???

Szymon Bagrowski

Czytając opinie miesiąc temu i teraz, wiedziałem, że po ostatnim spotkaniu będzie trochę negatywów. Ja ze swojej strony czuję niesmak tej decyzji, ale co mi tam? Zawsze po ostatnim dniu pracy mogę dać swoją, bardziej niż ta, poszerzoną opinię. Aż mnie korci, aby zrobić to teraz jednakże już dzisiaj mnie dosyć poniosły emocje. Zobaczę jaka będzie wypłata na odejście.

Igor

Przecież ten schemat jest co roku, nie mozemy dać bo kryzys jest albo zaraz będzie i trzeba się przygotować bo inaczej będą zwolnieni.

Hg

Za co?

Hg

Ciągle tylko narzekanie źle Wam to znajdziecie inna pracę tak wszędzie dobrze tylko nie tu a teraz jak zwalnieja* to każdy (usunięte przez administratora)trzęsie!

PIP

Pomału tworzy się nowy związek sielanka się skończy panowie przewodniczący.

T4
@PIP

Niech już będą te nowe związki,bo chętnych będzie dużo.

@T4

Dokładnie dawać nowe związki bo to co obecnie istnieje to towarzystwo wzajemnej adoracji a nie związki. Oni działają na szkodę pracownika a nie dla jego dobra!! Za bramę z nimi!!!

Sól w oku
@T4

Kto w zarządzie,tych związków? Te same ryje,a jeżeli do tej pory związki są opłacane przez prezesa,to jakie (usunięte przez administratora)zwiąki,koperta i dalej w(usunięte przez administratora) granie. Proste.

PIP
@Sól w oku

To są związki zewnętrzne

Rob
@PIP

Jakie zewnętrzne, zatrudnieni jako pracownik SKF

Chętni
@PIP

Coś więcej o nowym związku? Jeżeli takowy już się tworzy może warto zrobić jakieś plakaty lub broszury informacyjne i pokazać na każdej hali. Chętnych jest multum i napewno szybko nowy związek zyska bardzo dużo członków. Sam od ręki mam minimum 20-30 osób bez zastanowienia. Działać, działać jak najszybciej i stłamsić tych co teraz klepią wszystko. Czekamy na więcej informacji. Pozdrówki z wałków

wiem
@Chętni

Jest działający projekt zrzeszający wszystkich o podobnych interesach ekonomicznych . Admin kontroluje posty tu i nie przepuszcza informacji a prawdziwy związek niezależny działa we wspólnym interesie wszystkich. Chyba że przedstawiciel pracodawcy ma złe zamiary to likwiduje na początku w zalążku ...

Pytam

Wypowiedzenia umowy w trakcie czy nie przedłużanie zakończonych umów ? W ciągu całego roku ktoś jest przyjmowany na pewien okres, umowy się też kończą i ten co podpisał wie dokładnie kiedy mu się kończy .... Pisanie o zwolnieniach to już straszenie, robienie niepotrzebnego szumu...

Gall
@Pytam

Podobno zwolnionych zostało ok 40 osób i pracownicy mówią, że to nie koniec . Wychodzi na to że to nie straszenie innych tylko fakt .

Piciu

75 proc zwolnionych to ukr.

hehe
@Pytam

a co z tymi uwagami podejrzenia (usunięte przez administratora)i braku reakcji pracodawcy - po co mają ten portal ? Ludzie boją się zgłaszać a ego rośnie -

Solidarności

Oczywiście zwolnienia są i będą następne ale kazdy nasz pracownik jest chroniony przez nas pozdrawiam.

@Solidarności

Co???? kto przepraszam jest chroniony (usunięte przez administratora) i koleżeństwo a resztę to macie w głębokim poważaniu związki pożal się Boże z nazwy z niczego więcej jedne i drugie

Zwolnienia

I znowu zwolnienia...

Były
@Zwolnienia

Tak zwolnienia i to nie koniec jeśli chcecie wiedzieć druga fala za miesiąc przez wasze związki kochane bo po co ratować ludzi jak można zwolnić no przecież tyłu Ukraińców jest ,A nie jeden Ukrainiec lepiej przykłada się do pracy niz Polacy polecą stałe umowy jest lista czekają za akceptacją życzę miłej pracy w tym zoo

Lula
@Były

Na wzrokowej rządzi matka z córką z ukr. Panoszą się nieziemsko. Tylko pierdółki i telefonik. Nocna zm a jedna.z nich o 3:30 ma koniec roboty.

Gall
@Zwolnienia

Zebranie było ....Tyle pracy jest mówili....Nie ma o co się martwić mówili....Nowi kontrahenci ...i co?... I jeszcze zwolnienia z dnia na dzień ....My też mamy rachunki ,musimy jeść i jeśli ktoś ma dzieci zapewnić im byt.... Skoro już zwalniają niech mają tyle odwagi i poinformują wcześniej o tej sytuacji ,a nie z dnia na dzień...Przykre...

Walek
@Gall

Rozumiem ze skoro zwolnili pracowników z produkcji to proporcjonalnie zostaną zwolnieni również biurowi A gdzie wielki związkowiec co jeździł „ walczyć” o pracowników w Solarisie a u siebie w zakładzie siedzi cichutko bo za dużo do stracenia. Za bramę z tymi pseudo związkami!!!

Po

Puki co to najlepiej opłacani w firmie to serwis mechaniczny, nadgodziny w weekend a brutto przekraczające o wiele od pracowników produkcyjnych co się starają i tysiące sztuk robią za miliony złotówek a jak awaria to odbijają na operatorów z robotą jak remont zrypią to nikt ich nie rozlicza z tego, tolerancja swoich pod każdym względem nawet można coś łyknąć.

Gorzan
@Po

Trzeba było się uczyć, a nie teraz narzekać że ktoś kto wybrał swoją drogę lepiej .. lepiej zarabia ... przykre to ... poza tym ogłoszenie na mechanik utrzymania ruchu cały czas czeka... zapraszamy poznacie co to prawdziwa robota ... a nie lelum polelum kawka śniadanko pod maszynami.

Boguś
@Gorzan

Tylko nie do serwisu następne (usunięte przez administratora) Wolę kanał który ma najwięcej reklamacji pod dowództwem (usunięte przez administratora)

Skoro

Skoro tak źle Wam w SKF to kto Was na siłę trzyma?

Xxxx

Ludzie się boją poprostu ale powinni zwalczać (usunięte przez administratora)są ludzie którzy to wykorzystują kobiety nie bójcie się i zgłaszacie takie przypadki trzeba zwalczać takie osobniki jak nie na terenie zakładu to oddać to wyżej to jest karalne

@Xxxx

Tu nie ma co się bać, (usunięte przez administratora)to nie tylko (usunięte przez administratora)się psychiczne na danej osobie ale także pomówienia, manipulacja osobami trzecimi ,tak zwane obmawianie i wkraczanie na tematy prywatne osoby gnębionej.Przypominam jest monitoring w zakładzie gdzie zawsze można sprawdzić czy coś ma miejsce .Osoba uprawiająca mobbing może być osobą przykładną ale nie do końca uczciwa

Lula

Potwierdzam. Coraz więcej ludków się (usunięte przez administratora) tam gdzie nie powinno. Najlepiej mają Ci na ucho liderom i liderkom plują na innym.

Hucpa
@Xxxx

4200zł po 15 latach pracy. Umiejętności pracy na 6 stanowiskach produkcyjnych. Wykorzystywany do bólu. Na nikogo nie donoszę dlatego taka piękna stawka. Takich potrzebują od groma bo będzie (usunięte przez administratora). Rodzina i przyjaciele wyżej postawionych? Tylko pip pomoże.

Vvvv
@Lula

No niestety jak tak z obserwacji na niektórych zmianach to niektóre mają szczególne chyba przywileje wszyscy pracują a niektórzy od 45mni do godziny mają przerwę i łażenie po kontach na pierdoły i szeptanie po uszach raptem może dwie trzy godziny pracy gratulacje

Tito

Kodeks postępowania SKF obowiązuje tylko na papierze. Podpisujesz się pod tym dla św spokoju. Kto ma rodzinę lub przyjaciół wśród kadry zarządzającej rąk w pracy nie wyrywa. Może gnębić szeregowych i podwyżka uznaniowa jak banku.

Pika

Rozwiniesz wątek?

wnp

zgłaszać te (usunięte przez administratora) - jak przełożony unika tematu i nie reaguje to jest współwinny - każdy pracownik podlega w równym stopniu prawu równego traktowania - jak każdy inny człowiek w tym kraju. te same prawa obowiązują czy pracuje w zakładzie x czy pracuje w zakładzie Y. takie same prawa czy jest członkiem zarządu czy pracuje przy zamiataniu ... czego boicie się ? wiadomo ktoś ma większą kasę to proporcjonalnie ma lepszą " ochronę ' prawną swoich interesów. Ale konstytucja w RP nie przewiduje ochrony interesów osób tylko majętnych. Każdy ma prawo walczyć o swój interes ekonomiczny i środowisko (zakład) do uczciwego zdobywania środków do życia. Nikogo kto tak myśli i mówi nie można dyskryminować - ludzie jest was ponad 600 - myślcie-

Qwerty
@Vvvv

Twoje obserwacje to pikuś. Dwa razy zauważyłam, jak w kanciapie kuchennej, przy zgaszonym świetle, na kuźniarkach spał taki jeden. Tak na nockach zawsze się dzieje zapewne.

Mi
@Qwerty

Mi wolno spac na nockach ty masz pracowac na mnie.

On

To jest tak poprostu że zgłosisz coś bo się chcesz bronić a zostajesz kapusiem w tym tkwi problem dlatego się ludzie boją

T4

Marcin potrzebujesz aż dwie w tym biurze.

@T4

Jest jedna z wałeczków liderka dobry łącznik ponoć wszystko wie a jak nie wie to się dowie skarbnica informacji wnioski składać u Adama

@Xxxx

Dobre wiem która polecam z całego serca hahahaha

Vvvv
@On

A wy na wałeczkach nie wiecie co się robi z taką men.....ą sława ja wyprzedza szybciej niż język

Wkurwiony
@Vvvv

Kasia dwojga nazwisk oj oj

@Xxxx

Tylko która bo tam liderek jest sporo

Xxxx

Na wzrokowej jest tylko jedna taka w swoim rodzaju

@Wkurwiony

Ty uważaj co piszesz a jak jesteś (usunięte przez administratora) Weź sobie melisę i maść na ból (usunięte przez administratora)a potem skocz do związków na skargę jak masz problem bo problem ma ta która klepie non-stop jęzorem

Monia
@Xxxx

Nie jedna i nie tylko na wzrokowej. Mąż lider masz lepiej. Szwagrok lider masz lepiej. Brat lider masz lepiej. Koneksje.. Powinowaci.... z palcem w (usunięte przez administratora) mogłaby cel zrobić ale po co? Podwyżkę uznaniowa i tak dostanie. I jeszcze nic powiedzieć nie można bo sadzi się lepiej kura na grzędzie.

Operator

Pracuje w SKF od 11 lat moja podstawa brutto jest to 3960 zł. Przychodzą nowi pracownicy i dostają 3600 zł. Jest to kpina dla zakładu. Najniższa krajowa idzie w górę niedlugo 3600 od lipca.... Dziennie przerzucam około 8 ton. Lepiej iść za ochroniarza za 3600 od lipca.

Prezes Majonez
@Operator

Jeszcze trochę,może rok,może dwa i będzie jeden operator(jeleń) i 5 osłów na każdym kanale. (usunięte przez administratora) póki człowiek nie ma jeszcze 40. A stare barany,które na dodatek nic nie potrafią niech sobie pracują.

Kardio
@Operator

Haha, robić robić i nie gadać. Dostaniecie paczki i starczy. Robić za miskę ryzu

Covid
@Operator

Pracownik pracuje 3 lata i ma podstawę 4300zl.

Kurak
@Kardio

To chyba nie wiesz jaką podstawę mają Panie na wzrokowej. Bez ich pracy zakład niemal stoi A płacą im gorzej niż sprzątaczka. Wstyd! Jeszcze raz wstyd! Jakby te panie zastrajkowaly i wzięły miesięczne l4 to zakład stoi i nikt nie ruszy, bo przeszkolenie na tym stanowisku to są długie miesiące A nawet lata.

Jaa
@Kurak

Tylko że te panie najwięcej robią zamieszania obgadują walczą między sobą i robią największy ferment w pracy chyba jednak mają czas na bzdury

Szrek
@Operator

Masz rację. Powodzenia jako ochroniarz.

Red
@Kurak

A kto Ci powiedział że mają zarabiać więcej niż sprzątaczki, jak sprzątaczki zaatakują to zarośnierz brudem.

Alf
@Covid

Pracownik, 12 lat i mam 4790zl

@Jaa

Ty mądry a co ma obgadywanie do tego czy masz pracę gdyby nie one to byś na bruku leżał mądralo a fakt jest taki że lider dawno już powinien zrobić porządek jedną z nich bo jedzie po nim aż miło powinna wylądować na maszynach

Jedzie ponoć nawet po Ukrainkach nie mówiąc o tym swoim przełożonym

Lalka

Racja wstrętna kobieta całe szczęście że nie muszę z nią pracować ale potwierdzam gada na innych

@On

Przyjdzie czas będzie rada spokojnie

Nina
@Operator

Pracuję 18lat. Ponad połowa na wzrokowej. Mam 2 stówy więcej niż Ty.

Wkurwiony
@Operator

Masz rację. Ukry robią za inną stawke i zarząd czuje euro € .Kogo wybierze ? POLAKA czy Ukra odpowiedź sama się nasuwa.

@Prezes Majonez

Słyszeliście że znowu związki zawodowe szykują nam system równoważny.Wszystkie soboty do banku godzin a później jak nie będzie pracy to będą nam pokrywać tym dni wolne.Brawo Związki!!!!mamy takie czasy że rzeczywiście możemy pracować soboty za free..

Kowal

A gdzieś tej pracy nie ma? Walki - 4 brygadówka, szlifierska -system 6 dniowy, teraz jeszcze kolejówka od marca tak będzie pracować, jeszcze miesiąc temu mówili ze ile nie wyprodukujemy tyle sprzedamy a tu znowu zaczyna się straszenie!! Wymyślili sobie system równoważny , ten nieudacznik związkowy przyklepie, bo po co maja nam płacić za soboty jak mogą zapłacić za np.rok? Przy takiej inflacji to za rok te pieniądze będą warte o polowe mniej!!

Xxxx

Związki ??? Przepraszam jakie związki to (usunięte przez administratora) prezesa wszystko co im podsuną to podpiszą potrafią tylko chodzić po pierdołach a pracowników mają za nic czas przejrzeć na oczy i wypieprzyć jednego i drugiego na bruk. (usunięte przez administratora) robią

Brutal

Raczej E.S

Bodziu

Soboty do banku godzin piękna sprawa.

Łukasz

Witam, czy po przejściu na emeryturę firma SKF wspomaga byłych pracowników np. na święta? Czy emeryci którzy kończyli pracę zawodową właśnie w SKF mogą na coś liczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź

Walek

Doszły nas słuchy na wałkach że w zakładzie robią system równoważny.pracujace soboty do banku godzin.Apel do ludzi co są jeszcze w związkach.wypisujcie się z tej sekty!!!!!!!

Pd
@Walek

Czy Ty się dobrze czujesz? Oni dbają tylko o swoje kieszenie banda nieudaczników i karierowiczów.

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.