SKF Polska S.A.

Opinie o SKF Polska S.A.

Rasta

(usunięte przez administratora) debatuje czy dorzucić jakiś ochłap za te wspaniałe wyniki . Co mówicie ile w tym roku ?2%??haha cisza w eterze ...ale nie czekajcie kryzys jest

Wielki Szu
@Rasta

Nie będzie ani zł , a nasze związki ochoczo przyklasną!!!!

Załamana
@Wielki Szu

Czytam i nie wierzę. Jak można tak oczerniać innych i rzucać obraźliwe słowa na osoby z którymi się codziennie widujecie w pracy i za pewne posyłacie im fałszywe uśmiechy. Ludzka zadzrosc, zawiść nie ma końca jak widać. Niektórzy jednak się zapędzili i poniosą konsekwencje za swoje głupie, nieodpowiedzialne posunięcia. Możecie być pewni, że karma wróci i słowo przepraszam już nie wystarczy.

Stefan
@Wielki Szu

Chodzi o podwyżki? Tylko 2% czy nic? Związki nie walczą żeby ludzie lepiej zarabiali?

Paruffa
@Stefan

Jakie 2?! W innych firmach 14.4% podpisano. 2% +x to wam papier do tyłka nawet podrożał…

Zyga

Spotkania wyglądają następująco, propozycja prezesa - 1,5%, a na to (usunięte przez administratora) Bravo!!! Podpisujemy , świetna propozycja.

Pw
@Zyga

Byłeś? Widziałeś? Zapewne nie. Skoro rozmowy tyle czasu trwają to znaczy, że są negocjacje. Owszem prezes jest oporny, ale % idzie w górę. Są osoby, które tam na tych zebraniach walczą bo również ich samych to dotyczy ich (usunięte przez administratora)

Zyga
@Pw

Walczą? Hahaha , nie ośmieszaj się, jesteście zwykłymi figurantami a decyzje i tak podejmuje jednosobowo jeden i drugi prezes związku. ( przypomnij sobie jak było 3lata temu)

Madzia

To nie jest pan.

Katastrofa
@Wielki Szu

Jak możesz to uciekaj. Nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Skf... Straciłeś (usunięte przez administratora) Forsę Już słychać szepty o kolejnej fali. Kwestia czasu kolejnych masowych zwolnień

Drań

Mówisz o(usunięte przez administratora).Jak najbardziej pracuje i ma się dobrze ...zakład pracy chronionej.

Pracownik baryła
@Drań

Hm.. to ciekawe można za papierosa wylecieć, ale za bicie po twarzy pracownika to jest OK Polityka SKF spada na (usunięte przez administratora)? Gdziet torelancja, gdzie równość , nie wolno nic powiedzieć o naszych przyjaciołach Ukraińcach ale cham może udeżyć.

Wkurwiony
@Pracownik baryła

Pracuje ?? Brak słów i postów Ok od dzisiaj dajemy sobie po twarzy a kierownictwo ,, nic się nie stało ,(usunięte przez administratora)nic się stało,, Brawo HR

Boy
@Pracownik baryła

Na układy nie ma rady. Wystarczy mieć plecy i jesteś nietykalny. To się nie zmieni ale jak sprawa trafi do Geteborga będzie krótka piłka

Stefan
@Boy

Kto ma takie układy i plecy że można bić innych po twarzy? W ogóle taka sytuacja się zdarzyła w pracy i nikt z tym nic nie zrobił i nie wyciągnął konsekwencji? Aż mi się wierzyć nie chce.

Alex

No to podwyżki klepnięte na poziomie 40% inflancji.Oczywiście asystenci liderów dostaną więcej za wazelinę na maca.Brawo klasa.

T4

Wesołych Świąt Dla Związków Za Dobrą Robotę Którą Robicie W Was Nadzieja Firmy.

Inżynier Utrzymania Ruchu

Rozmowa wideo z managerem działu, bez wsparcia kogokolwiek z pionu HR. Dodatkowo, manager miał wyłączoną kamerę, co dawało poczucie dyskomfortu.

Managera interesowała właściwie tylko jedna kwestia - czy mam doświadczenie w pracy w kuźni. Mimo tego, że każde z wymienionych w ofercie wymagań, pokrywało się z moim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym, Managera interesowała kwestia tej kuźni... Po negatywnej odpowiedzi, rozmowa się posypała, pan stracił entuzjazm, w 15 minut opowiedział o strukturze, o zadaniach dla inżyniera i gdyby nie moje pytania, rozmowa w zasadzie by się zakończyła. Jeżeli doświadczenie w pracy na kuźni jest takie istotne, to należałoby o tym wspomnieć w ogłoszeniu. Gdybym na taką rozmowę zaplanował dzień wolny, to chyba popłakałam się z rozpaczy...

Fiona

To jest już nudne żeby Ci jajko nie stanęło w gardle

My razem

Walczymy o każdy 001%podwyżki powinniście być zadowoleni że w ogóle działamy w tej sprawie.

My razem

Nikt nie ruszy związków z Skf Poznań To na tyle.

Czarny Alibaba

Ten Pan jeszcze nie zrobił przez wszystkie lata swojej „ działalności” nic co było by z myślą o pracowniku a nie o własnych korzyściach. Żadne pismo do centrali tu nic nie da bo to towarzystwo wzajemnej adoracji. Jedynie wybory i odsunięcie tego Pana raz na zawsze!!!!

Pip

Możecie pisać prosze do mnie się zgłosić po dlugopisy.

Cc

RACJA

On

Jak jesteś taka ciekawa idź na wzrokową zapytaj się siedzi tam bezproduktywnie i przy okazji zapytaj się co jej przyjaciel wymyślił z podwyżkami

Xxxx

Znalazłoby się kilka osób

Nika

Przejdź się na wzrokową i zapytaj ona lubi gadać

Papla
@Nika

Lubi gadać n(usunięte przez administratora)Szkoda, że jego żona jest na kamerach i zupełnie nieświadoma ile czasu to trwa

@Papla

(usunięte przez administratora) że wzrokowej lubi dużo gadać i to o wszystkich nie przebierając w ludziach i słowach tylko niech uważa bo może znaleźć się już niedługo na dywaniku

@Papla

Jeśli ta pani lubi tak gadać to może czas uświadomić każda osobę co to pani opowiada bo z wszystkimi na około rozmawia a wszystkim duszę rąbie nie tylko wszystkim na selektorach ale również na inne liderki gada ale uśmiech na twarzy non-stop akurat to wiadoma sprawa na całych wałkach o tym gadają że to poerdus a jednej to już na głowę można powiedzieć robi nie możecie tego zgłosić

Lalka

Najgorszy męt i lej woda na wydziale tyle w temacie

B....z.....w ..

Chciałabym tylko poinformować(usunięte przez administratora)j sympatii do tej pani aby uważała co mówi przy tej pani i bardzo się ograniczała z informacjami jakimikolwiek

Vvvv

Męt i lej woda to o t(usunięte przez administratora)zytaj ze zrozumieniem hahahahaha a nie odwracasz kota ogonem

OLO

To co dzieje się na (usunięte przez administratora).Pseudo liderzy chodzą bez celu i udają pracę,bo efektów brak.Kolesiostwo osiągnęło wyższy poziom.

Milutka prowadzaca zmiany
@OLO

O kurcze co to za smutne słowa . Wiec tak efektów nie ma , nie przez brak zaangażowania tylko przez problemy z maszynami , faktycznie nie pracują tak jak byśmy chcieli ,ale staramy się żeby było inaczej. Jeśli masz jakieś uwagi do mojej pracy to zapraszam chętnie oddam Ci swoją funkcję ????

Ona

Czy wy wszyscy jesteście nienormalni jeden drugiego obgaduje rzucając oszczerstwa co to kogo obchodzi co kto i z kim!!!Jedna przyszła na kamery nagaduje na jaką tam ciągle do orzygania docieka różnych tematów,liderki na kamerach też komuś nie pasują ludzie jeśli wam jakaś osoba nie leży zgłosicie jedną, drugą i trzecią o niej też piszecie do odpowiednich osob są na to inne sposoby a nie pisanie bezsensowne na forum co wam to daje włazicie ludzią w życie buciorami jesteście wszyscy beznadziejni lepiej myślcie nad tym co piszecie bo oni teraz to wykorzystują

Vvvv

Żal (usunięte przez administratora) ściska nikt nikogo na siłę nie trzyma,temu się nie p(usunięte przez administratora) dali a dlaczego,a dlaczego ona ludzie ogarnięcie się (usunięte przez administratora) ludzi za moment wyleci chrońcie swoje tyłki a nie obrabiajcie cudze i nie bądźcie tacy pewni swoich umów na stałe umiecie czytać jaki zachowany jest mały kruczek że niby tak zwana ochronka wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia a do kwietnia jeszcze dwa tygodnie i nawet znajomości w związkach wam nie pomogą

Xxx
@OLO

Ale was wszystkich (usunięte przez administratora) szczypią.. wypowiadacie się na tematy o których nie macie pojęcia. Na kamerach są liderki każda z nich stara się z całych sił żeby maszyny pracowały sprawnie tak samo panowie z wcch. Widzicie to wszystko z boku a nie macie pojęcia jak wyglada praca na tych kanałach. Niektórzy do dziś nie wiedzą jak przebiega proces i ile nerwów to czasem kosztuje. Zajmijcie się swoja robota bo za chwile możecie ja stracić i nie (usunięte przez administratora)***(usunięte przez administratora)się w cudza.

Koko
@Xxx

Hahaha widać ile towaru z czerwonymi kartkami stoi na placu. Zero odpowiedzialności czy towar przejdzie czy nie, bo drugi raz nie muszą tej gimeli co najada ruszać tylko zostawiają święte krowy innym,a sami telefonik czy książka na zmianie.

Mądra

(usunięte przez administratora)ozostałe to pracowite i zaangażowane w pracę bebeczki. Rozczaruje Cię ale z majstrem też nie ma romansu. Przestań pisać głupie oszczetstwa i spójrz w lustro by zobaczyć największego (usunięte przez administratora)!!!!!!!

Wariat Rysiek
@Milutka prowadzaca zmiany

To dlaczego nie oddasz ? Prawda jest taka że kobiety dość słabo ogarniają te kamery.

Anty
@Wariat Rysiek

Chłopie zastanów się co piszesz. Kompletnie nie masz pojęcia na czym polega ta praca więc się nie wypowiadaj! Moim zdaniem kobiety są idealne na to stanowisko ze względu na większą cierpliwość i zaangażowane. Zawsze analizują i dociekają problemu jaki występuje. Komunikują się ze sobą między zmianami i zależy im na wynikach. Zupełna przeciwność ciebie który tylko patrzy aby zagrzać krzesło i gapić się bezczynnie w telefon. Szacun dla babeczek z kamer!!!!!!!!

...
@Wariat Rysiek

Nie oddam tej funkcji, ponieważ może Cie to zdziwić, ale nie ma komu.

@...

Tutaj się zgodzę, na 1 brygadzie nie ma komu, lecz na innych są kandydatki.

Ona

Info o podwyżkach ktoś coś??

Xcc

1500zł od 1 kwietnia

Chuck Norris
@Ona

Nie będzie!!! Wdrażą ten sam numer co 3 lata temu a wiec odsuną do września/października, bo kryzys :):). Związki ochoczo klepną, jak wszystko!!

Ogar
@Ona

Ja wiem, że ma na co liczyć! Chcesz zarobić dobre pieniądze? Dobra rada - zmień pracę :)

Dyzio
@Ona

Kryzys żadnych podwyżek nam na produkcji kapie z nieba co innego biurowi.

ZYGUS

Wszyscy są potrzebni.

Fizyczny

Chyba nikogo

Edek łowca kredek

Mam takie pytanie, może ktoś odpowie jak to działa. Dwa tygodnie temu zwolnienia a tydzień temu firma nagrywa „ film reklamowy” zachęcający to przychodzenia do pracy.

Obserwator
@Kanał T4

Zwlasza tacy co mają rano promile i czują się bezkarni. Mogą obrażać Liderów menagerów i głośno się śmiać wszem i wobec. Tacy ludzie pracują... A inni, którym zależy na pracy skf mówi pa pa

Mizu
@Obserwator

Tylko alkohol? Co z innymi używkami? Myślisz że trzeźwość oznacza 0 promili? O dragach nie słyszałeś? Stawiam 2 do 1. Gdzie 1 to wypity.

KKK

Na pośredniaku wisi oferta do skf 3600 zapraszamy

Bolo T4

Co to ma być!? Pracownicy na W4 mają dostać dwa razy takie podwyżki jak reszta firmy. A my z górki to co?

Ogar
@Bolo T4

Jeszcze nic nie jest postanowione. Jednak dlaczego spora grupa wybrańców już dostała podwyżki i kłapie o tym głośno i wk.. A innych. Tacy zyskają x2 a reszta???????????) Zero równości, zero, sprawiedliwości, zero szacunku

Gram

Tak czytam to wszystko i ogarnia mnie zażenowanie..jak była 4 brygadowka na innych działach ,to wylewaliście kubeł pomyj na swoich ...A jak 4 brygadowka się skończyła to wylewacie całą frustrację na osoby pracujące przy Wcch ...To nie była nasza decyzja..Skoro tak Wam źle mogliście się zapisać na te linie ,przecież lista była ... Zapraszamy zobaczycie tą nierówna walkę ...

ZA

A kontaktowałeś się z organizacjami związkowymi ? Zawsze możesz wystąpić o sprawdzenie zgodności wypowiedzenia. Mam pytanie ktoś z byłych pracowników miał problemy prawne z tą firmą ? chodzi czy występuje mobbing / dyskryminacja ? W przypadku twierdzących odpowiedzi - proszę o szczerość. Widzę ogłoszenia do pracy. Nie podejmę pracy w firmie, która łamie prawa pracowników ? To 1 główny warunek nawiązania współpracy z SKF .

Szorstki
@ZA

Takie organizacje nic tu nie dadzą, bo ci, co mają umowy terminowe, a zwłaszcza przez pośrednika, mogą od razu być wywalenia. Problem tylko twki w firmie, bo fir.a kłamie, że szuka na dłuższy czas, a co do "znęcania się psychicznego" (inne słowo ma M jest usuwane), to skoro firma nie ma żadnej polityki anty"znęcaniowej", to co tu zgłaszać. Po prostu skf ma to głęboko. Ja czuję się zawiedziony.

PIP
@Szorstki

Pan (usunięte przez administratora) miał umowę na czas nieokreślony .

Pracownik baryła
@ZA

Jest taki jeden co łamie wszystkie w/w Wielkie dochodzenia , i co zero reakcji! Nadal pracuje chociaż dopuścił się rękoczynu w stosunku do pracownika!!! Wszystko świadczy o braku odpowiedzialności kadry w sytuacjach które je poprostu przerastają i nic nie robią!!!

On

Ty lepiej zajmij się robotą bo możesz źle na tym wyjść jesteście najbardziej zagrożeni wylotką, może lepiej zająć się tymi co przychodzą do pracy pijani i na kacu bo niby są nietykalni (usunięte przez administratora) nie za tych co sumiennie pracują gdzie liderzy żeby to zgłosić????? Dobrze wiedzą o takim procederze a głupio się śmieją może powinni oni ponieść karę za(usunięte przez administratora)Odczepcie się od kamer tu chociaż próbują dojść do ładu z tym szajsem spójrzcie w swoje gniazdo bo tam macie najgorszy (usunięte przez administratora) łącznie (usunięte przez administratora)

Biniu

Niedługo informacja o zamknięciu wydziałów na stałe. Fabryka przez źle inwestycje praktycznie upadła. Liczba reklamacji jest ogromna. Nowe maszyny kosztowały miliony euro, a produkują gorszy towar niż maszyny z lat 80. Brawo dla zarządu, oraz obecnego dyrektora. "Nowe nie zawsze znaczy lepsze". Ludzie szukajcie pracy, bo firma niedługo nie będzie w stanie wypłacać pieniędzy.

@Biniu

Najwięcej reklamacji (usunięte przez administratora)

Biniu

No właśnie nie. Magazyn już pęka od palet z reklamacjami. Konkurencja wybiera Chiny, te same Chiny, które niedawno były u nas zobaczyć jak wygląda produkcja. Spytajcie swoich liderów ile jest reklamacji. Albo sami idźcie na magazyn i zobaczycie, zw pełne palety się już nie mieszczą.

T4
@Biniu

T4Wiem ze reklmacji jest duzo bo pracuje na tym kanale Na pomiar sztuki sie zawsze wybiera zeby byl wpis ze typ mial dobre pomiary jawnie jechany jest złom.

Biniu

Nie, postoje, liczne reklamacje, to(usunięte przez administratora) I przepychaniu (usunięte przez administratora)da w zaparte że milionowe inwestycje się opłacają A już bardziej by się opłacało gdyby wszystko szło starym trybem. Spytajcie dziewczyn na kamerach ile mają odwalen

Świadomy

(usunięte przez administratora) Roznosi ciekawostki na lewo i prawo. Czuje się ważniejszy niż prezes a świadomie największy syf jedzie na maszynach... Bo może

Sol.

Pracować soboty wynagrodzenie za rok. Dbamy o pracowników w kazdym calu.

Zostaw merytoryczną opinię o SKF Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w SKF Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKF Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 370.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKF Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 114 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 145 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKF Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w SKF Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKF Polska S.A.