Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

Opinie o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

Pomocnik stolarza

Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku i czy rzeczywiście można się czegoś nauczyć? Dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę i był bym wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam:)

@Pomocnik stolarza

Byłeś już może na rozmowie? Chętnie się dowiem jak wyglądała, jeśli to nie problem

Rony
@Dawid

pewnie już jest dawno pozamiatane i już pracuje, albo i nie :D zależy czy się dogadał

@Rony

Dlatego pytam, nie zakładam nic z góry :)

Rony
@Dawid

jeśli chodzi o proces rekrutacji no to ja Ci powiem ze jest całkowicie standardowy. wysyłka cv, telefon, wstępna selekcja, zaproszenie na rozmowę, rozmowa, zatrudnienie. Nic specjalnego tam nie ma, ani jakiś dziwnych pytań

@Rony

Dziękuję bardzo. Bardziej zależy mi na szczegółach samej rozmowy :)

Poinformowany
@Pomocnik stolarza

na stolarnię to nie polecam, chyba że jesteś masochistą

Mateusz

na stanowisku pomocnika stolarza trzeba mieć doświadczenie? skończyłem szkołę, ale nie pracowałem nigdy w zawodzie, póki co to sobie hobbystycznie w szopie zajmuje się stolarką

@Mateusz

Poświadczonego papierami nie, ale musisz wiedzieć o co w tym biega no i wykształcenie mieć. Z opisu wynika, że to masz, także do dzieła

@Suseł

a jest to jakoś weryfikowane czy raczej wychodzi po prostu w trakcie pracy?

@pytanko

Na rozmowie na pewno zostaniesz o to zapytany.

@Suseł

a no to tak, ale chodziło mi bardziej o jakiś praktyczny test, ale rozumiem że nie

@pytanko

Niewykluczone, ale sam właściwie nie wiem. Mogą sprawdzić.

@Suseł

okej, to w takim razie się przygotuje i na taką ewentualność. dzięki

Simba
@pytanko

Gotowym najlepiej być na wszystko jeśli tylko jest taka możliwość :D powodzonka życzę

kilof

Może wie ktoś jakie stawki dają doświadczonemu stolarzowi na początek na DG? Jest szansa na 40 zł?

Izi
@kilof

Ciężko przewidzieć jakie jest konkretnie Twoje doświadczenie i umiejętnosci i ile to dla nich bedzie warte.. tutaj nikt ci nie bedzie w stanie na to prawdziwie odpowiedziec, najlepiej idź tam na rozmowę i negocjuj

Czy firma prowadzi obecnie rekrutację do pracy?

Odpowiedź

Na pracuj są oferty

?
@Odpowiedź

z reguly pojawiają się ogłoszenia takie typowo techniczne i produkcyjne czy są też bardziej że tak powiem umysłowe. np jakiś przedstawiciel handlowy?

Odpowiedź
@?

Statystyk nie prowadzę, więc konkretnie nie odpowiem, ale oczywiście, że umysłowe stanowiska też obsadzić trzeba, więc summa summarum wpadają także tego typu oferty. Musisz śledzić sam na bieżąco, sam się nie orientuję jakie teraz wakaty są wolne

Hydraulik

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Brak

lakiernik

Cześć wszystkim! Chciałbym pójść do pracy na stanowisko lakiernika meblowego. Może ktoś by chciał podzieleć się opinią na temat pracy w sureef? Atmosfera, jaka jest stawka itp. Z góry dziękuję

Stolarz

Jak warunki pracy na stolarni? jak klimat pracy?

Mały człowiek w białym kasku

Krótko Pieniądze ok Warunki socjalne porażka Mobbing tak Wyzysk jak najbardziej Czy polecę ? Kategorycznie nie . Chociaż znajda się zakochani w firmie dojeżdżający z jakiś miejscowości typu Starogard itp

Gosc

Pomimo obecnej sytuacji w kraju firma prowadzi rekrutacje. Czy rozmowy odbywają sie online? Jak pracodawca zadbal o bezpieczenstwo pracownikow?

Fanka
@Gosc

Maseczek nie trzeba nosić już nie.mowiac o rękawiczkach. Jak się zarazisz to pójdziesz do kadrowej po papiery A w firmie ogłoszą kwarantanne żeby wszyscy zostali w środku i robili.

Chemik

Proszę o opinie na temat pracy na stanowisku technologa.

Lak

Jeden wielki chaos, brak organizacji w pracy ciągła monotonia i wieczne poprawki kierownicy stoją nad głową podczas wykonywania zadań nikt do nikogo się nie odzywa tylko robi z obawy na uwagi kierownika, 80 % Ukraińców udających ze pracują zadanie które można dobrze zrobić w max 3 dni dwie zmiany robią tydzień, generalnie jak ktoś jest przyzwyczajony do klimatu stoczniowego spoko, ktoś kto idzie pierwszy raz odradzam, warunki mocno średnie tzn socjal itp... Jedyny 0lus to to że normalna umowa i wszystko na papierze

Laminarz

@Ja a wiesz może czy poszukuje obecnie firma laminarzy?

MAX
@Laminarz

Tak poszukują laminiarzy, ja wróciłem tu po latach i nie żałuję. Polecam

drkriszo
@Laminarz

tak, i nie czytaj opini, nie jest tak źle

Elektryk

Odradzam dział elektryczny. Traktowanie ludzi jest okropne. Majster i brygadziści lubią dawać ludziom ksywki. Oczywiście obrażają ludzi, gnębią, szczególnie obcokrajowców. Tylko parę osób są potraktowani dobrze i to tylko dla tego że ktoś komuś coś przywiezie albo to jest ich znajomy. Oczywiście i stawki są dawane od tego czy się spodobasz czy nie. Ludzie pracują po pare dni i odchodzą. Brak szacunku do starszych osób. Muszą się nauczyć. (usunięte przez administratora)Bardzo nie lubią jak ktoś potrafi coś lepiej niż oni. Mogą przeklinać, nie dobierają słów korzystają się ze swoich stanowisk.

Jarek

Czy obecnie firma zatrudnia nowych pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska są rekrutacje?

niepolecam

Warunki pracy starszne, brak kuchni, brak pomieszczenia socjalnego dla pracowników, naczynia myte w zlewie w łazience. Podejście do pracownika jak za komuny, zakaz robienia kanapek w biurze i jedzenia przy komputerze (praca w biurze), dodatkowo ograniczane ilości osob przy ekspresie. Jedną z ciekawych zasad panujących w firmie Sunreef są przymusowe nadgodziny :) Dodatkowo do minusów pracy można zaliczać okropną atmosferę pracy oraz chore pomysły szefostwa. (usunięte przez administratora)

Ala Alina

A nie wiesz może jak płacą na laminacie¿?

Roman
@Ala Alina

W umowach jest klauzula o zachowaniu poufności wysokości wynagrodzenia. O ile sama praca jest absolutnie nie do przyjęcia, to warunki finansowe są przyzwoite. Nikt na nie nie narzeka. Kto narzekał, odszedł. Kto został, został dla pieniędzy.

pytanie
@Roman

a jak jest na dziale stolarnia/ maszyny cnc ? Co do stawek nie ma nawet mowy o podaniu widelek ? albo chociaz czy po probnym miesiacu mozna liczyc na spora podwyzke jesli oczywiscie bedzie zadowolenie z obu stron ?

Arti197

Czy orientuje się ktoś czy prowadzona jest rekrutacja na stanowisko szliferz polernik

Sławek

Narzekałem po 6 latach przepracowanych tam,jednakze jesli komus zalezy na stalej pracy to naprawde polecam.Z opiniami o atmosferze jest roznie,jedyne co o tym moge powiedziec teraz z perspektywy czasu i pracy w innych firmach,że najlepiej(przynajmniej dla mnie)było jednak w HTEP-ie.Jesli angazujesz sie w prace to na 100% nie bedziesz zalowal.Zarobki dobre(jak na taka prace),wyplata zawsze na czas,no i musze przyznac,ze firma jest uczciwa.(usunięte przez administratora).Takze jesli ktos chce pracowac,miec stala prace to szczerze polecam.

Monia

Witam czy mógłby ktoś przybliżyć jaka jest początkowa pensja dla laminarza z mniej wiecej rocznym doświadczeniem?? Jakie zmiany mają formierze? Czy nadgodzony oraz soboty są płatne podwójnie? Pozdrawiam

@Monia

Nie znam stawek na tym dziale, bo na nim nie pracuję, natomiast co do zmian i nadgodzin, to zmiany są 2, czasem 3 w zależności od konkretnej pracy do wykonania. Stałe są 2 zmiany. Co do nadgodzin to zależy od formy zatrudnienia. Osoby na umowę o pracę mają nadgodziny w tygodniu płatne +50%, a za soboty +100%. Przy zleceniach płatność jest wg stawki godzinowej.

Monia

Ok dzięki. A jakie są umowy? Długo trzeba czekać na umowę o pracę? Czy jest to jedynie wybór pracownika na podatawie jakiej umowy chciałby pracować?

Monia

Noi najważniejsze- czy w obecnej sytuacji stanu wyjątkowego można liczyć na zatrudnienie bądź jakiś odzew po złożeniu aplikacji? Czy może w obecnej chwili zatrudnienia nowych osób są wstrzymane? Pozdrawiam

Starszy specjalista ds projekt

Jestem specjalistą ds projektowania cnc. Zastanawiam się nad zmianą pracy. Nie mam ciśnienia aby starać się pilnie o pracę, jednak dla mnie najważniejsze są wyzwania i kasa. Nie wiem czy umiejętności solid works i mastercam są pożądane, chcę zmiany celów i nowych wyzwań. Czy są tutaj pracownicy projektanci, którzy mogą szczerze odpisać czy praca jest dla kreatywnych ludzi, czy jedynie wykonawców narzuconych projektów i ich wdrażanie? Ona wiedza teoretyczna i praktyczna od 15 lat jest na wysokim poziomie. Nie stronię od pomocy na samych urządzeniach cnc, frezarkach czy tokarkach.

Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji kreatywność jest bardzo mocno wskazana. CNC jakie mamy służą do obróbki materiałów miękkich jak drewno, czy tworzywa sztuczne. Metale są obrabiane manualnymi maszynami.

@Paweł

Dziwne porządki tam macie. To w papierach jedno, a produkcja robi po swojemu ? Czy to nie w procesie projektowania powinno się założyć sposób wykonania, a produkcja ma to tylko wykonać? Jestem zainteresowany ogłoszeniem na stanowisko konstruktor mebli i technolog drewna (chociaż ogłoszenie na to drugie stanowisko niedawno zniknęło), może ktoś kto pracuje/ pracował na tych stanowiskach jest w stanie wypowiedzieć się czy warto i czy rzeczywiście komentarze odnośnie atmosfery i gaszenia kreatywności to prawda czy nie?

Iwona
@Paweł

A czy swoje umiejętności można poszerzać na jakichś szkoleniach? Technologia z pewnością się zmienia i zastanawiam się, czy pracodawca próbuje być na bieżąco. Chciałabym się też dowiedzieć, czy do pracy są przyjmowane jedynie osoby z doświadczeniem, czy może istnieje jakiś program stażowy, praktyki. Liczę na Twoją odpowiedź.

@Iwona

Są zatrudniane osoby z doświadczeniem jak i bez. Staże też się odbywają. Jak dokładnie w biurach to wygląda to nie wiem, bo zajmuję się produkcją.

Dziki
@Zainteresowany

Nie polecam firmy. Atmosfera typowego korpo: pracuj byle więcej, byle szybciej, zmuszanie do nadgodzin, aroganckie podejście kady kierowniczej. Zarobki są ok, ale nie warte tych nerwów. Nigdy nie wiadomo kiedy zaczniesz, a kiedy skończysz pracę. Praca faktycznie niszczy wszelka kreatywność, ogranicza się do wykonywania powtarzalnych, monotonnych czynności, przez ponad 8 godzin dziennie niemalże na „akord”. Odnoszę się do stanowiska biurowego. W żadnej inne firmie w której pracowałem nie było tak sztywnej i uciążliwej atmosfery. Z całym szacunkiem nie zachęcam, chyba, że chcecie się przekonać na własnej skórze i lubicie być nic nie znaczącym trybikiem.

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy w biurze, a konkretnie na stanowisku zarządzania projektami, sprzedażą, Jak wyglądają zarobki, jaka jest umowa, czy są szkolenia wdrażające, można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek? I generalnie jaka jest atmosfera w biurze, na produkcji? Jestem zainteresowany pracą tam, ale krążą różne opinie. Będę wdzięczny za obiektywną odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice