Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

Opinie o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

Spawacz tig

Jak wyglądają realia pracy jako spawacz tig w tej firmie, z góry dziękuję za opinie :)

Spawacz

Lepiej zapytać niż tracić czas na niepotrzebną rekrutację:)

białyzag

Na jakie stanowisko aplikowałeś i o co pytali?

@białyzag

Praca w Martekingu, poza doświadczeniem w zasadzie cały czas pytali czy to ja mam jakieś pytania ...

Białyzag
@Kandydat

Ciekaw jestem jak wygląda rozmowa do działu technicznego

białyzag
@białyzag

Jeszcze nie aplikowałem, dlatego się zastanawiam jak przebiega proces rekrutacji, może ktoś był i się wypowie?

Pawel
@białyzag

Rekrutacja na każdy z działów jest przeprowadzana przez kierownika danego działu. Zatem rekrutacja może wyglądać inaczej na każdym stanowisku.

kandydat

po procesie rekrutacyjnym mam bardzo mieszane uczucia co do tej firmy. Absolutnie nie chce wylewać żali, bo gdzieś po drodze odpadłem, ale pierwszy raz zdarzyło mi się na rekrutacji, że osoby rekrutujące nie były zainteresowane tym co mówię, co więcej odniosłem wrażenie, że cała rozmowa to formalność i decyzja już dawno zapadła. Firma ma dobry wizerunek, reklamuje się jako luksusowy brand, a na miejscu odnosi się wrażenie, że panuje atmosfera "januszady" i kandydat do firmy traktowany jest jak petent.

KUBA

Witam mam pytanie na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku magazynier. Co jakis czas powtarza sie ogloszenie, jestem ciekaw jaka jest atmosfera w pracy, czy sa dodatkwo platne nadgodziny.

Hydraulik

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Brak

Frankie

Witam, wiele lat pracowałem w tej firmie i z perspektywy długo za długo. Na zakładzie produkcyjnym to jak w obozie, zimno, śmierdząco chemią, zapylone laminatem atmosfera naganiactwa. Większość pracowników wartościowych pracujących długi czas porezygnowała z tego typu pracy bo patrzac na Sunreef to dalego mu do zachodniej kultury i warunków pracy a przyklad tyranskiego podejscia oczywiscie idzie z góry. W firmie przez kilka lat przemieliło się setki ludzi w większości osób nie odpowiada to jak tam traktuje się pracownika i to ze pensja na czas to nie luksus w dzisiejszych czasach a wiecej nic nie oferuja. Pamietam kilka lat temu jak projekt nie był na czas to przychodził dyrektor i tak po prostu ucinał ludziom godziny pracy i płacę. Produkt koncowy robi wrazenie ale powstaje on jak w krajach 3 świata. Praca w biurze tylko dla osób po studiach żeby się gdzieś zaczepić na start zreszta tam chyba dłużej nikt nie wysiedzi bo rotacja przeogromna coś o tym świadczy niebierze się to z nikąd

Aleksandra

A jak pracuje się w dziale księgowości?Czy szykują się w najbliższym czasie wakaty?

Sławek

Ok.3mies.temu zwolniłem się z Sunreef,pałac za sobą most.Dzis z perspektywy czasu i prób w innych firmach z pełną stanowczością stwierdzam że popełniłem błąd.Naprawde,w mojej ocenie na tle innych pracodawców Sunreef wypada bardzo dobrze.Jesli pracuje się sumiennie to można zarobić niezłe pieniądze,które de facto ZAWSZE są na czas.I niema co narzekać,jak się samemu wali w CH....to tak będą walić z Tobą.Generalnie żałuję mojego kroku.

@Sławek

Sławek - mam zamiar podjąć pracę w sunreef, obecnie pracuję na stanowisku "formierz tworzyw sztucznych" (na wyrzynalni) w innym mieście. Po 3 - latach moje zarobki wynoszą około 3000 zł netto. Pytanie brzmi czy jest możliwość rozwoju w tej firmie i oczywiście z czasem podwyżka plac. Mam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jestem sumienny, pracowity i mobilny. Za odpowiedź z góry dziękuję.

@Mały1976k

No to te 4000 brutto powinni Ci dać na początek.Zalezy też o jakie stanowisko Ci chodzi.Na CNC wywalczysz więcej.Jesli będziesz robił nadgodziny(sobota i niedziela to setki) to o podwyżkę niemasz co się martwić,dadzą.Jesli tylko odbebnisz swoje 8 h to może być różnie...nie zwolnią Cię za to ale zamiast dwóch podwyżek w roku będziesz miał jedną lub wcale.I nie trzeba tych nadgodzin robić tak kolosalnie dużo,dwie soboty to już coś.Pamietaj też że na każdym dziale jest inny kierownik a to od kierownika zależy podwyzka.Jesli chodzi o rozwój to ze zwykłej produkcji wysoko nie podskoczysz ale myślę że na CNC już jest szansa.Jesli tak jak piszesz jesteś sumienny i pracowity to polecam Ci ,jak dobrze robisz to i dobrze zarobisz.

@Sławek

Rozumiem o co ci chodzi, tu gdzie pracuje jest podobnie. Ja obecnie wierce otwory na pokładach i kadlubach,pod pompy, prysznice itp.. Obcinam też kołnierze i szlifuje. Na cnc nie mam doświadczenia. Pytanie :czy są przyjęcia do tej firmy? Gdzie tam się i do kogo zgłosić.

@Mały1976k

No to jeśli masz takie umiejętności to pewnie poszedłbyś robić na łódki.Najlepiej gdybyś odrazu pojechał do kadr i tam powiedział że umiesz to i to.....itd.Tylko pamiętaj żeby dobrze się "sprzedać"w rozmowie bo wiercenie,szlifowanie i kołnierze zrobi też nowy ukrainiec.Nie pomniejszam Twoich umiejętności,staram się wskazać Ci jak najlepsze wyjście.Nie potrafię Ci powiedzieć ile byś dostał na h,to zależy do którego kierownika każe Ci iść kadrowa.Mysle ze nie mniej niż 20/h

@Sławek

Jestem z Ostródy i od marca planuje zacząć tam prace. CV lepiej wysłać droga elektroniczna czy osobiście. Obecnie pracuję w "Ostróda Yacht" bardzo duża firma, czy to też dodadkowy atut

@Mały1976k

Zanieś CV do biura(ul.Doki 1) ale może też tak być,że kadrowa odrazu zadzwoni do któregoś z kierowników na statkach i odrazu ustalicie stawkę.Atutem jest ,że znasz tą pracę nie to czy firma dużą czy mała.

Czy jest możliwość pracy na obrabiarkach CNC, jak wygląda I czy warto? Jaka jest atmosfera i czy jest możliwość rozwoju?

@Nowy

Mój przyjaciel robił tam 6 lat.Na atmosferę nie narzekał,na zarobki tym bardziej.Jedno trzeba zaznaczyć:bardzo często praca jest po 12 godz.ale wtedy wynagrodzenie jest odpowiednio większe.Zarabial naprawdę sporo.Po 6 latach awansował do biura ale niewiem na jakie stanowisko.Jakbym miał oceniać;to poleciałbym.

Jaki jest wkład kierownictwa Sunreef Venture S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

jan

absolutnie żaden

Człowiek Zagadka

Aktualnie firma poszukuje konstruktorów różnych specjalizacji. Jak z atmosfera pracy w biurze? Czy ta rekrutacja spowodowana jest zwolnieniami osób czy raczej rozrastaniem/rozwijaniem się firmy?

@Człowiek Zagadka

Rozwój i nowe projekty

axax
@Człowiek Zagadka

Rzeczywiście jest dużo nowych projektów, co nie oznacza że nie ma rotacji wśród projektantów/konstruktorów. Sam pracowałem prawie dwa lata w Sunreef i nie było miesiąca żeby ktoś się nie zwolnił lub nie został zwolniony. Osobiście nie polecam pracy w Sunreef, chyba że chcesz złapać trochę doświadczenia w laminowatach, budowania form etc lub ogólnie w konstrukcji (jest od kogo się uczyć). Na dłuższą metę szkoda zdrowia.

Zatrudniłem się pierwszy raz ponad 10 lat temu. Miałem kilkuletnią przerwę i obecnie kolejne lata lecą. Praca w tej firmie może być ciekawa, może być monotonna, ale raczej nigdy nie jest nudna. Na produkcji pracuje ok 400 osób, a łącznie zatrudnionych jest ok 700 osób. Trafiają się idioci w firmie, ale wielu ludzi jest na prawdę w porządku. Na moim dziale panuje dobra atmosfera. Warunki pracy podyktowane są miejscem gdzie stocznia się znajduje, czyli w starych halach. Warunki z roku na rok systematycznie się poprawiają. Pamiętam jak wyglądała firma gdy się pierwszy raz zatrudniałem... Było źle. Teraz jest o niebo lepiej. Każdy pracownik pierwszego dnia dostaje "wyprawkę" z magazynu, by rozpocząć pracę z zachowaniem zasad BHP. Pod tym kątem też wiele się zmieniło na plus. Firma jest w trakcie budowy nowej stoczni więc warunki się zdecydowanie jeszcze poprawią.

@Paweł

Już sam fakt, że po jakimś czasie wróciłeś do Sunreef Venture, może bardzo zachęcać do spróbowania tam swoich sił. Wspomniałeś, iż praca tam może być ciekawa bądź monotonna, ale nigdy nudna. A co, jeśli chodzi o indywidualny rozwój zawodowy? Jest on tam umożliwiony?

@Iwona

Wiele zależy od działu oraz chęci konkretnego pracownika.

@Paweł

Motywacja do pracy jest bardzo ważna. A powiedz, czy oferują szkolenia dla pracowników? I ogółem, jaka jest realna szansa na awans w Sunreef.

Zatrudniony

(usunięte przez administratora)i praca w ciągłym stresie nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi podlizywanie się kierownikom i donosy na kolegów z działu byleby utrzymać się stołka

To żart?
@Zatrudniony

Chyba człowieku nigdy nie pracowałeś w prawdziwym stresie .Weź się za robotę a nie narzekaj bo nie ma na co .

@To żart?

Skoro Tobie podoba się praca w Sunreef Venture, to dlaczego konkretnie? Możesz napisać cos więcej na temat dnia spędzonego w pracy w tym miejscu? Jedni określają tam pracę jako stresująco, inni zaś nie - chciałabym znaleźć jakiś złoty środek.

Zatrudniony
@Iwona

Poprostu trzeba robić swoje ,nie narzekać jak to mają teraz w zwyczaju 20latkowie ,jak pracujesz solidnie to i zarobisz dobrze bo nikt cię tu na kasie nie (usunięte przez administratora) . Poprostu trzeba robić swoje i rozumieć też że to jest produkcja i różne sytuacje się zdarzają których nie idzie przewidzieć i czasem trzeba więcej czasu spędzić lub też przyspieszyć tempa ,to chyba normalne .Ale nie robisz tego za darmo .

@Zatrudniony

Trudno jest się z Tobą nie zgodzić. Bardzo bym jednak chciała poznać ogólne warunki, jakie oferuje się pracownikom w Sunreef Venture. Jestem chociażby ciekawa, jak to tam jest ze stabilnością zatrudnienia. Możesz mi coś o tym powiedzieć?

qwert

niska ocena na gowork, pompowana opinia na google(wystarczy poczytać te pisane przez dział marketingu kocopoły) i nonstop wiszące ogłoszenia o pracę mówią same za siebie

@qwert

Nikt nie pompuje - jak o tym piszesz opinii. Wystawiają je pracownicy zatrudnieni w firmie opisując swoje doświadczenia z pracodawcą. I nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne. Ważne, żeby były obiektywne i wniosły nowe informacje do wątku. Jeżeli się zdecydujesz też dodaj swoją wypowiedź o pracodawcy i warunkach zatrudnienia. Chętnie o tym posłucham.

xxd

Proszę o informacje na temat pracy jako Konstruktor - technolog drewna /aktualnie widnieje taka oferta pracy ?

Raczej nie
@xxd

Ludzie nie życzliwi, warunki pracy jak w latach 90, można dużo zarobić na nadgodzinach, duża rotacja pracowników

@Raczej nie

Jak myślisz czym spowodowana jest tak duża rotacja wśród pracowników pracujących w firmie Sunreef Venture? Napisałeś, że w tej firmie panują warunki pracy "jak w latach 90" mógłbyś rozwinąć tę myśl? Opisz, proszę dokładniej, jak wygląda praca u tego pracodawcy.

@Raczej nie

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna i sprawia, że ma się więcej motywacji do pracy. Czy jest możliwe, żeby ją poprawić, tak, żeby zatrudnienie przebiegało w bardziej przyjaznym otoczeniu? Piszesz o płatnych nadgodzinach. Czy inne bonusy takie jak premie lub rozwinięty pakiet socjalny obowiązują w firmie? Czekam na Twoją wypowiedź

bob

praca za miske ryzu typowy polski kapitalizm dziki umowe o prace he he minely te czasy kiedy pracownik znaczyl mniej niz papier toaletowy teraz jak ktos cos umie to nie musi robic w pl

Pan

Na temat kierowników w tej firmie mogę napisać bardzo dużo złych rzeczy ale po co się denerwować :) napisze wiec tylko tyle... jeden z kierowników powinien się leczyć psychiatrycznie. Wykonczy wszystkich...

@Pan

W swojej wypowiedzi odniosłeś się jedynie do relacji pracowników w kierownikami. Oceniłeś ją niezbyt przychylnie. Oczywiście masz do tego prawo, jednakże muszę Ci przypomnieć, że na forum GoWork nie wypowiadamy się o konkretnych osobach, ani o stanowiskach, po których mogą zostać rozpoznane poszczególne osoby. Skoro jednak postanowiłeś wypowiedzieć się w wątku dotyczącym firmy Sunreef Venture, to może mógłbyś powiedzieć coś na temat innych aspektów pracy w tym miejscu - jak oceniasz atmosferę panującą między pracownikami poszczególnych działów? Można liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów w rozwiązywaniu problematycznych sytuacji? Jakie masz zdanie na ten temat?

Janko
@Franciszek

a co ciebie to obchodzi....?? Napisał, ze macie kierowników powalonych... coś chcesz dodać?

Niezadowolony

Radzę uważać na tę firmę. Wśród innych pracodawców w regionie jest znana z niepoważnego podejścia do pracowników. Szef stosuje zasadę "jak ci się nie podoba to idź pracować gdzieś indziej". Ktoś żartował, że zamiast rozwiązywać problemy woli rozwiązywać umowy. O firmie nie da się powiedzieć, że jest "przyjazna" dla nowych pracowników. Dużo bałaganu w zarządzaniu. Kierownicy narzekają na siebie nawzajem. W biurze nie pracowałem, ale atmosfera podobno bardzo słaba, kilku ludzi ogarniętych, reszta karierowicze. Na pewno są osoby, które są zadowolone z pracy tam, bo można realizować ciekawe projekty, pensja zawsze na czas, dużo pracy dla pracowników fizycznych, jakieś tam plusy są, ale bez włażenia w (usunięte przez administratora) kierownikom może być słabo. Mając do wyboru to, albo konkurencję lepiej iść do konkurencji.

nick

jakie są średnie zarobki na stanowisku stolarz?

Bezsensu

Negatywne opinie są usuwane portal stracił sens i wiarygodność

rozczarowany

Kuszą zarobkami aczkolwiek jest ogromna dezorganizacja, chaos, nie ergonomiczne warunki pracy, duża rotacja, nie przyjaźni i ograniczeni ludzie, brak świadomości, brak etapu wdrożenia można by braki wyliczać w nieskończoność. Jedynym pozytywem jaki przychodzi mi do głowy to lokalizacja firmy w centrum miasta. Zarządzający nie potrafią utworzyć struktur co wiąże się z całkowitą porażką.. Ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice