ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Aktualność
Kochani mamy to! Chwalimy się certyfikatem.
Wszystkie nasze firmy spełniają wymagania i po raz kolejny przeszły pozytywnie audyty otrzymując HALAL CERTYFICATE.

Elcia

Ja nie narzekam- pracuję już kilka lat i jestem zadowolona. Szefostwo daje paczki na święta i można się dogadać.

Beata
@Izabela

Duży ponad 30% rabat w sklepie firmowym.

Krycha

Jak sie przyjmowałem czytałem te wpisy i po czasie widzę jak ktoś chce szkodzić tej firmie Umowę mam, godziny ok A Heniek jest jaki jest i tak szacun ze daje radę z ta załoga

Barabasz
@Krycha

Krycha,przestań pitolić OK??Jakie godziny się zgadzają? Pracowałem tam,więc nie pitol....

Dzień dobry. Czy są przyjęcia dla magazynierów? Udało mi się odszukać w internecie ofertę dla operatora wózka wysokiego składu ale jest ona już nieaktywna. Mam już doświadczenie zawodowe, które było oznaczone jako mile widziane. czy będzie miało ono wpływ na podstawę?

I am working poultry and cow Nowy wpis

I have been working in cow farm and crop farm agriculture for almost five years

Cześć, jakie są tu wszystkie działy? właśnie znalazłem ofertę do zakładu dla brygadzisty na dział rozbioru kurczaka. Piszą w opisie, że zarządza się zespołem od 10 do 20 osób, to ile w zasadzie takich grup teraz pracuje i czy można zmienić zespół jak się z brygadzista nie dogadasz?

Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalny udzielimy wszelkich informacji dotyczących tej oferty pracy.

nowa

czy w zakładzie pracuje się z obcokrajowcami czy tylko polacy?

@nowa

nie wiem jaka zapadnie sprawdzona odpowiedź na zadane zapytanie ale mnie pokazuje się oferta pisana w całkiem innym języku, może to być więc pewnego rodzaju sugestia? Co do samej pracy i jej warunków czy to coś szczególnego w niej zmienia, że pytasz?

@nowa

W zakładzie pracują osoby różnych narodowości.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. na stanowisko Specjalista ds. controlingu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Co wchodzi w socjal ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kkkk

Nie ma tu nic żadnego socjalu żadnych premi żadnych dodatków np.nocnych...wypłaty te po kilka miesięcy nie ma

Magdalena
@Kkkk

O co chodzi z tymi wypłatami? czy do dziś ten wspomniany problem nie został jeszcze rozwiązany? Księgowa jest teraz poszukiwana i wstępnie decyduję się na aplikację, jakieś błędy tam wyszły wcześniej? Co do tego socjalu jeszcze to widziałam w ofercie wpisane rabaty na zakupy, opiekę, ubezpieczenie i chyba lekarz dyżuruje na miejscu?

Jak w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

jest tu może ktoś z działu kontroli jakości? interesuje mnie wasza ocena warunków pracy. widzę ze można jeszcze się zgłaszać. Jak dogadujecie się na dziale, jaka jest atmosfera? i czy często przychodzi ktoś nowy?

Czy możliwość zatrudnienia się na dziale jakości będzie jeszcze opcjonalna? Wiem, że ze dwa miesiące temu wygasła mi po prostu oferta na ten dział. Warunki generalnie spełniam, lecz zastanawiam się na jakiej stawce można się tu zatrudnić? piszą w opisie o możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego, czy wynikają z tego późniejsze awanse?

Jak najbardziej oferta kontrolera jakości jest nadal aktualna. Proszę o kontakt w tej sprawie z Działem Personalnym, udzielimy wszelkich informacji.

Magda

Witam, mam pytanie odnośnie ogłoszenia o pracę dot. pracownika księgowości. Ogłoszenie jest co jakiś czas odświeżane, aplikuję już trzeci raz ponieważ szukam pracy w księgowości i cisza, a ogłoszenie zostaje znów odświeżone. Zastanawiam się czy nabór na to stanowisko rzeczywiście trwa?

@Magda

Dzień dobry, zgodnie z informacją w ogłoszeniu kontaktujemy się z wybranymi osobami. Pozdrawiam Kadry Algas

@ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Witam interesuje mnie czy w Państwa firmie wynagrodzenia sa wypłacane terminowo... jest jakiś fundusz socjalny... bo z tego co słychać jest z tym dramatycznie..paczki na święta rewelacja...proszę zorientować się jak to wygląda na rynku...a potem umieszczać prawdziwe informacje w ofertach pracy

anna1

Witam, czy wiadomo coś o sytuacji finansowej Spółki Algas? Minęło 50 dni od terminu płatności faktury. Telefony i wezwania są bezskuteczne. Dyrektor Finansowy przekazał podobno sprawę do Zarządu i nadal nie mamy zapłaconej faktury...

Jakie wartości są cenione w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

zainteresowany

Czy wiadomo coś o aktualnej kondycji finansowej firmy Algas Sp. z o.o. ? Zalegają z fakturami powyżej 40 dni od wystawienia.

@zainteresowany

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Czy w firmie ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Elcia

Kogut
@Elcia

Paczki jak można to tak nazwać , 2-5 dni terminu. Dlatego nie ma jaka jest to kwota tej paczki

@Kogut

A co w tych paczkach jest? Możesz napisać?

Zasadzinski
@Elcia

Paczki które za kilka dni wyjdą z terminu, nie napisane na jaką kwotę są tylko podpisać trzeba. Lecz dla niektórych to wystarczy

Izabela
@Zasadzinski

no i paczek to też chyba przez cały rok nie dostajecie. Co w inne miesiące można tu pochwalić?

Beata
@Izabela

Duży ponad 30% rabat w sklepie firmowym.

Załoga OWW

Witam serdecznie, mam pytanie jakie są realne zarobki operatora wysokiego składu i jakie ma zadania, załadunek, rozładunek,czy praca jest fizyczna,czy są premie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Załoga OWW

Witam Serdecznie, aby uzyskać odpowiedzi na zadane pytania najlepiej proszę się skontaktować z Działem Personalnym firmy. Uzyska Pan wszystkie niezbędne informacje.

Uuu

I po co tyle dyrektorow....ciecia można zatrudnić za mniejsze pieniądze a nam dać coś na święta...i tak nie ma najmniejszej wiedzy najgorszy z najgorszych

aaa
@Uuu

były paczki na święta. Oburzacie się bo wcześniej mieliście większą samowolkę, a teraz dyrektorzy nadzorują waszą pracę - zrozumiałe , w większości przypadków większość tak reaguje kiedy coś jest na jego niekorzyść .

@aaa

To były te paczki w końcu czy nie? Każdy mówi coś innego... A jeśli były, to co tam dostawali pracownicy?

D.
@Mikołaj

Oczywiście, że były paczki. Standardowo w ich skład wchodzą produkty z naszej przetwórni tj. pasztety, kiełbaski, parówki, jakaś szynka. W większości produkty drobiowe.

@Uuu

Co ci z nim nie pasuje? Czemu masz o nim tak złe zdanie?

Kurak

Dają za mechanika UR 4.5k brutto, na ile realne są takie zarobki w tej firmie. Praca jest na brygady?

@Kurak

Wynagrodzenia w naszej firmie kształtują się na różnym poziomie, zależne jest od stanowiska, doświadczenia, umiejętności i zaangażowania osoby. Podana kwota jest jak najbardziej realna. Praca jest na dwie zmiany. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym, udzielimy wszelkich informacji oraz zaprezentujemy nasz Zakład.

Hanna

ile w firmie zarabia Młodszy asystent ds. kontroli jakości, jest wakat ale nie ma podanej stawki a nie lubie wysylac cv bez tego bo potem może być niemiła niespodzianka, wole wiedziec takie rzeczy z góry

@Hanna

Dzień dobry, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 660 743 520 podamy wszystkie szczegóły dotyczącej tej oferty pracy.

Witam jak obecnie wygląda sytuacja w firmie idzie zarobić 3 tys? Jest tam stołówka serwują jakieś posiłki?

Masz rację dwóch na hali nic nie robiących to juz za dużo

Zostaw merytoryczną opinię o ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.