Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.

Aktualność

Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich odwiedzających profil naszej firmy w serwisie GoWork.pl. Widząc Państwa zainteresowanie, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w i włączyć się do konwersacji.

Zachęcamy użytkowników do pozostawiania pytań oraz opinii, które mają dla nas bardzo dużą wartość. Przypominamy jednak, że podstawą komunikacji jest dialog z zachowaniem kultury, merytorycznych wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

Wszelkie problematyczne, niewyjaśnione sytuacje prosimy wysyłać na maila: siodmiak@piekarnia7.pl

Pozdrawiamy
stała klientka

Bardzo żałuję, że zamknięto punkt przy ulicy Gajowej. Od długiego czasu byłam tam stałą klientką. Mój syn polubił drożdzówki z Siódmiaka a ja bułeczki. Nie ukrywam, że był to mój ulubiony punkt głównie ze względu na panie tam pracujące. Dla mnie wizyta w sklepiku była zawsze bez wyjątku udana gdyż przesympatyczna pani Gosia jak i pani Alicja z uśmiechem i autentyczną zyczliwością oraz pełnym zaangażowaniem sprzedawały wypieki, bardzo pozytywnie nastawione do klienta. Aż się chciało tam kupować! Myślę ,że takich pracowników powinno się docenić i szczególnie wyróżnić. Mam też osobiście nadzieję, że będą pracowały na stałe w najbliższym punkcie przy ulicy Curie- Skłodowskiej.

Klient

Bardzo miła obsługa Panie zawsze pozytywnie nastawione do klienta, fachowa pomoc w wybraniu pieczywa,aż chce się wracać po pieczywo ☺️rewelacja!Tylko doceniać taka fachowa obsługę!!

@Klient

Oczywiście mowa o Piekarni na Rupniewskiego .

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

,,PIECOWY" Nowy wpis

KAŻDA PRACA MA PLUSY I MINUSY... DLA MNIE 800 STOPNI CELSJUSZA LATEM TO NIE KOMFORTOWY KLIMAT, ALE GODZINY SPOKO , cały dzień wolny a zapach pieczywa coś pięknego, pozdrawiam ekipę z Gierczaka i Pana Kierownika.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.?

Klientka

Jestem klientka a w sumie byłam piekarni na małym rynku na Przylesiu niestety ale pani która tam sprzedaje wciska notorycznie stare pieczywo ja rozumiem że każdy chce sprzedać ale no kurde sama myślę że by tego nie kupiła a ludziom wciska przestrzegam wszystkich przed robieniem zakupów w tym sklepie (usunięte przez administratora) nie ze kupuje chałkę która po Nowym Roku podrożała i dostaje wczorajszą moja mama już kilka razy trafiła tam na żytni że słonecznikiem wczorajszy.Droga pani tym sposobem traci pani klientów

Były klient Nowy wpis
@Klientka

Oj tak w przypadku tego sklepu to prawda często sprzedawany jest wczorajszy chleb szczególnie słonecznikowy oraz pełny kłos który bardzo lubię ale świeży a nie wczorajszy pani która to sprzedaje myśli że klienci się nie zorientują otóż jest w błędzie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Iwa

Jestem klientką, dzisiaj wchodząc do sklepu u Siódmiaka myślałam, że mam zwidy. Cena -Faworki 105zł/kg,to jakiś żart,albo całkowicie oszaleli. Już nigdy więcej nic nie kupię. Pieczywo też, zdarzyło się z dnia poprzedniego, a sprzedawczyni twierdziła że dzisiejsze. W ten sposób traci się klientów.

Han56#
@Iwa

Cena za dobre faworki jak najbardziej ok bo kupiłam kiedyś w innym sklepie za 67zl i do kosza (tluste i ohydne) więc wolę dołożyć i zjeść ze smakiem.Nie stać kogoś to niech kupuje po co to komentować!!

Barbara

Jeszcze z rok temu jakaś pracownica zarzucała szefostwu, że jej nie szanują i dają marne pieniądze za pracę. No nie wiem dokładnie jak wyglądają zarobki tutaj, no ale na pewno kokosów się nie łupie. W sumie jak aktualnie wyglądają tutaj wynagrodzenia? Są może jakieś premie?

Żaba
@Barbara

Premie?Dobry żart najniższa krajowa i tyle zadnej motywacji żeby się starać

@Żaba

To niezbyt kusząca perspektywa jak tylko najniższa krajowa. Bo za takie pieniądze ciężko jest wyżyć. Nie można wystąpić o podwyżkę? To w ogóle wchodzi w grę?

Dluga
@Żaba

Teraz już jest inaczej

Żaba
@Dluga

Co to znaczy inaczej czy mozna rozwinąć jakoś zdanie chętnie poczytam

Renata
@Dluga

To już nie ma najniższej krajowej? Jakieś podwyżki były?

Majka
@Zbigniew

Tak może tylko nie zawsze sie dostanie.

Renata
@Majka

A od czego to zależy, kiedy się dostanie podwyżke, a kiedy nie?

@Majka

Czyli piszesz o tych indywidualnie przyznawanych skoro nie każdy dostanie? A inflacyjne to będą?

@Zbigniew

Jak ktoś nie ma papierów czeladniczych mistrzowskich i ogólnie nie jest z zawodu cukiernik to najniższa krajowa dla takiej osoby jest niestety ale przyznawana jeżeli ktos ma zwód cukiernik papiery czeladnicze czy mistrza to zarobki są naprawdę dobre i także z nowymi umiejętnościami co pewna osoba zdobędzie to wraz z umiejętnościami wzrasta zarobek

@Nikoś

Dzięki za info. Czyli z papierami może wyciągnąć więcej. Powiesz o ile więcej?

Ikar

Pewno kilka setek.

@Ikar

Kilka w ramach doprecyzowania to by było tak 3-5? Czy więcej/ mniej?

@Zbigniew

Cukiernik z zawodu wypłata dzisiejsza pierwsza 3010zlbruto a dostałem 2130zl śmiech na sali wykorzystują na każdym kroku

@Nikoś

Jakie dobre papiery czeladnicze mam zawód cukiernik o 3010bruuto a wypłaty 2130zl śmiech na sali ruchaja na każdym kroku tylko masz pracować i tyle robić na jakość na wygląd a nie żeby smakowało ja zawsze mówię to nie ma wyglądać perfekcyjnie to ma smakować co z tego że pięknie wygląda a smakuje gorzej jak g***o

@Ktoś

Widziałem wpis że z papierami zarabia się więcej. A jak duże masz doświadczenie? Bo wiadomo że staż też się liczy do wypłaty.

Klient

Najgorsze jakościowo i najdroższe przynajmniej w Fordonie paczki. Tak paskudnych gniotów nie jadłam jeszcze nigdy a kupuje paczki od lat na tłusty czwartek właśnie w Siodmiak i jeszcze nigdy nie były tak wstretne jak w tym roku. To raz a dwa cena pieczywa od stycznia podniesiona a sprzedawany rano stary chleb niech szefostwo tej firmy trochę się zastanowi bo klientów ubywa w tych cenach to powinni gorące pieczywo rano sprzedawać a nie starocie z poprzedniego dnia.

Po co kłamać ja codziennie kupuje drożdżówki czy pieczywo i jest pyszne

Aneta kozaneczka
@Gość

Haha pyszne to szanowny człowieku pysznej drożdżówki nie jadłeś prawdziwej te są robione dzień przed sprzedawane na drugi dzień już twarde jak skała itp nie nie wmuwisz mi że klamie bo wiem jak to robią itp oni robią tak żeby ładne było ale nie patrzą żeby to smakowało a jak to się mówi to nie ma wyglądać to ma smakować to że pięknie wygląda ale smakuje jak (usunięte przez administratora)ale to jest taki chwyt marketingowy to co ładnie wygląda to napewno smaczne ale niestety tak nie jest nie smakuje tak jak wygląda ale człowiek kupi bo ładnie wygląda i cyk sprzedane powini robić nie na pokaz na wygląd robić takie żeby były bardzo dobre i smakowały i też dobrze wygladoly to klienci z chęcią będą wracać bo będzie smakowało a tyle klientów nowych dziwnie odwidza sklepy siódmiaka i kupią bo ładnie wygląda ale jak posmakują to prawdopodobnie ostatni raz zakupy robili w 7 i większą część tych nowych jedno dyniowych klientów już nie wraca

Klienta

Jestem klientem przy ulicy Rupniewskiego. Od dłuższego czasu robiąc zakupy zazwyczaj w piątek( i nie tylko) kolejka wychodzi na drzwi...Czy na tak dużym i dobrze prosperującym sklepie nie może pracować po 2 panie na zmianie??? Czy szefostwo nie widzi problemu jaki tworzy się przy obsłudze przez jedną Panią przy takim natężeniu ruchu....I jeszcze na to wszystko przyjeżdża dostawa i jedna pani musi obsługiwać, przyjąć towar i zadbać o porządek na sklepie! Te dziewczyny kiedyś się wykończą!!

@Klienta

Szefostwo widzi ale piekarnia siodmiak jest rozwinięta w sieć sklepów bo w całej Bydgoszczy jest około 30sklepow poprostu nie ma ludzi do pracy i nie tylko mówię o sprzedawcach ale i o cukierniach i Piekarzach oni tyrają naprawdę ciężko po nocach po dużo godzin po to żebyście mieli co zjeść więc nie narzekajcie że jedna sprzedawczyni jest gdyby nie piekarze cukiernicy to byście obierki od ziemniaków jeśli bez obrazy

@Nikoś

Dobrze mówisz tyramy zapieprzamy ciężko po dużo godzin żeby ludzie mieli co zjeść żeby głodni nie byli to się zgodzę ale za taką pracę co napisałeś ciężka po nocach dużo godzin itp to mogło być by lepsze wynagrodzenie a nie 3010zlbrutto dzisiejsza wypłata 2130zl papiery zawód jest cały

Gośka

Ile czasu jeszcze będą podnoszone ceny w Piekarni Siodmiak toc tu jakość w ogóle z cena się nie równa jak można sprzedawać towar z poprzedniego dnia jako świeży

@Gośka

Po 1 ceny są podwyższane bo są też oplaty za gaz prąd mąkę kosmicznie podwyższane żeby mieć na zakup składników opłatę pracowników to trzeba podnieść cenę a po 2 towar z poprzedniego dnia jest -50% ceny mniej

Witam, poszukują pracownika chciałam.zapytac o umowę i wynagrodzenie na rękę z premia i nadgodzinami.... nie wiem czy aplikować? Będę wdzięczna za informację

Iza

nie pokazuje sie zadne ogloszenie od nich na goworku, o jakim stanowisku piszesz ze szukaja ? jakie maja wymagania na nie ?

Gosia

Punkt przy Sułkowskiego wg kartki ukrytej pod żaluzją powinien być otwarty od 5:30. Niestety bardzo rzadko otwierany jest punktualnie co wiąże się z brakiem możliwości zakupu rano pieczywa. Czy pracownika tego punktu nie obowiązują wyznaczone godziny pracy? Proszę o interwencję w tej sprawie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, telefon służbowy i inne narzędzia pracy zależą od wykonywanego stanowiska pracy. Pozdrawiamy

Ada

W piekarni przy ulicy Białogardzkiej nagminnie młoda sprzedawczyni usypia, około godziny 7-7,30. Na drzwiach wisi kartka z napisem "Zaraz wracam". Dzisiaj stałam bezskutecznie przez 10 min. razem ze starszym mężczyzną, który potwierdził, że w przypadku tej Pani dzieje się to nagminnie. W końcu zrezygnowałam i kupiłam chleb w pobliżu miejsca pracy, w niezwykle przyjaznej dla klijenta piekarni przy ul. Nakielskiej. Życzę firmie więcej takich obowiązkowych i niezwykle uprzejmych sprzedawców.

@Ada

Zawsze dzieje się to w tych godzinach? A od której piekarnia jest otwarta od 6:00? Co jeśli dziewczyna ma jakieś problemy lub chorobę, np spadki cukru? Ja wiem, że teoretycznie to nie ma nic do rzeczy, ale może ona potrzebuje pomocy? Albo jest też leniwa i trzeba o zgłosić, no są dwie opcje. ;)

@Ada

Dzień dobry Pani Ado, dziękujemy za informację. Przyjrzymy się i zweryfikujemy zgłoszoną sytuację. Punkt przy ulicy Białogardzkiej pracuje jednozmianowo, bardzo prosimy o wyrozumiałość, być może Pracownica potrzebowała zamknąć punkt na kilka minut . Pozdrawiamy

Hanna

W dniu dzisiejszym około godz. 11 15, przechodząc chodnikiem, obok pawilonu piekarni ‘‘Sódmiak’’ przy ul. Twardzickiego – ul. J Kleina11 musiałam ‘’ ustąpić’’ kierowcy samochodu dostawczego CBY 163 MR , który wymuszając pierwszeństwo wjechał na chodnik przed sklepem . Gdybym nie zatrzymała się najechałby na mnie. Jestem osobą 70 letnią , nie tak sprawną jak młody kierowca. Na zwróconą uwagę, że wjechał na chodnik dla pieszych, odpowiedział w sposób delikatnie mówiąc niegrzeczny, chamski. Gratulacje dla firmy, moi pracownicy świadczą o mojej firmie. Życzę firmie więcej takich niezwykle uprzejmych pracowników.

@Hanna

Dzień dobry , Pani Hanno. Bardzo dziękujemy za informację. Przyjrzymy się Pani zgłoszeniu , zweryfikujemy zaistniałą sytuację, zostanie przeprowadzona rozmowa z kierowcą. Z naszej strony zrobimy wszystko, aby zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości. Pozdrawiamy

Aktualność

Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy
stała klientka

Kientka

Witam byłam obsługiwana w sklepie BLM 1.07.rupniewskiego a pani mała taka blondynka z telefonem na głośno mówiący rozmawiala zamiast obsługiwać ,jakieś nieporozumienie !!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.?

Ona

Daj se spokój z tą firmą ,nie szanują pracownika .za marne grosze(usunięte przez administratora) latasz po sklepach ,nie doceniają !żadnych spotkan nie ma

Jestem
@Ona

Idź do marketu pracować tam napewno cię będą szanować

Ona
@Jestem

Jestem....,bardziej ,niż w siodniaku!

Helena
@Ona

Marne grosze? :P Czyli ile wynosi pensja w piekarni Siódmiak? Każdy może mieć inne oczekiwania.. Podałabyś przybliżoną stawkę? Byłabym wdzięczna..

Kientka

Sytuacja z dzisiaj 8.01.Czy te Panie na Rupniewskim co obsługują muszą tak się drzeć,brak słów ,nie można zakupow spokojnie zrobić tylko słuchać jak głośno rozmawiają o problemach swoich szok ... Ten skład cały powinni zmienić ,żeby w końcu był spokój i dyscyplina!

Klientka
@Kientka

Dziwne jakoś skoro obsługują to nie mają jak rozmawiać o swoich sprawach bo klienta się obsługuje .Ktoś tu próbuje specjalnie nakręcać coś mi się wydaje...

Klienta
@Klientka

Nie mają jak...., notorycznie obsługa jest jaka jest .... i rozmowa między sobą w trakcie kasowania to jest profesjonalizm w obsłudze ? nie sądzę!chyba że to Pani !ekspedientka odpisuje na te wszystkie komentarze co są wypisywane "anty "na wasz sklep "to podziwiam inteligencji, zaskakujące ! A kierownictwo powinno kroki podjąć żeby było lepiej !!

Stała klientka
@Klienta

A co pani przeszkadza w obsłudze? Czy była pani kiedykolwiek zle obsłużona? Nie rozumiem po co takie wpisy. Ludzie zajmijcie się poważniejszymi problemami. Pozdrawiam

Ruda

Rząd znów obniżył stawkę podatku VAT na pieczywo i inne wyroby cukiernicze. Wszystkie sklepy obniżają ceny tylko nie wasza firma. W dodatku jak się wraca z pracy to trudno dostać nawet bułkę o chlebie nie wspominając. Szef firmy ma to w D że trzyma pracowników, którzy nie dbają o wizerunek firmy. Do tego ekspedientka z czackiego wyjątkowo nieprzyjazna, nabzdyczona. I chleba nie ma popołudniu tylko na jej zmianach.

@Ruda

Z tego jakie chodzą wiadomości na temat tej cukierni to legenda...robaki na hali produkcyjnej w nawet dużej liczbie pozdrawiam były praktykant

Aaa
@Ruda

Który sklep obniżył ceny pieczywa? Żaden! Przejdź się do staropolskiej, tam jeszcze wszystko poszło do góry.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Piekarnia 7 Siódmiak Sp. z o.o.