Piekarnia Siódmiak

Bydgoszcz

Opinie o Piekarnia Siódmiak

wiki28 2010-02-16 17:49
To akurat nie jest opinia o pracy w piekarni a o tym jak traktuje ludzi kadra na Bydgoskiej 30. Po rozmowie o prace jako sprzedawca zostalam skierowana na szkolenie, mialam dowieść dokumenty. Po 1,5 godz telefon odnosnie zmiany wedlug mojej osoby praca tylko na miesiac bo idą dwie pracownice na urlop, jesli sie zgadzam to OK jesli nie to nie mam po co przyjezdzac. Bylo mi przykro, nie na dlugo bo nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) (usunięte przez administratora)
szando 2016-04-24 11:17
niestety, ale na dużo więcej nie masz co liczyć tutaj
TOMI 2017-08-21 00:29
brak odzieży , spóżnione info o zmianie godzin pracy , 10 zł brutto , minimum 60 godz. tygod. = pracodawca na 102
POLAK 2017-10-12 12:00
omijacie tę antypolska firmę z daleka za pracę w nocy po 14 godzin proponują 12 zł BRUTTO - banderowcy w POLSCE nie chcą pracować za 15 zł brutto - w dzień !!!!!! jak można tak w POLSCE traktować POLAKA oj podziękujemy PIS przy wyborach
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Siódmiak - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Siódmiak