Opinie o AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin w Dębno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin w Dębno

Ania Nowy wpis

Bardzo trudna, ale dobrze płatna praca. Jak już sie nauczysz pracować wiesz dokąd dążysz i co masz robić - jest łatwiej. Z dnia na dzień mam inne spojrzenie i nowe pomysły. Mam coraz więcej klientów, którzy dobrze mnie postrzegają.

W oddziale przede wszystkim jest fajna dyrektorka. Zawsze pomocna, zawsze uśmiechnięta i pełna entuzjazmu. Zaraża wręcz tym entuzjazmem. Pracować trzeba, jak wszędzie, kto nie pracuje ten nie zarabia. Praca bardzo ciekawa, choć na działalności, ale przynajmniej mam wpływ na swoje zarobki, które nie są małe. Pracuję tu 10 miesięcy, ale nigdy moje zarobki nie były niższe niż 4000zł, wypłacane zawsze na czas. Ludzie tu pracujący są różni, ale tak jest wszędzie. Są tacy którym nie chce się przykładać do pracy, ale też są pracusie. Sama branża jest mocno rozwijająca się, dlatego jest co robić. Zachęcam do pracy w tym Oddziale, bo nigdzie nie ma tak dobrej szkoły zawodu i tak dobrej szefowej :-)

Zostaw merytoryczną opinię o AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin - Dębno

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin?

Kandydaci do pracy w AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin