AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin

Dębno

Opinie o AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin

Ania 2014-07-09 09:39:12
W oddziale przede wszystkim jest fajna dyrektorka. Zawsze pomocna, zawsze uśmiechnięta i pełna entuzjazmu. Zaraża wręcz tym entuzjazmem. Pracować trzeba, jak wszędzie, kto nie pracuje ten nie zarabia. Praca bardzo ciekawa, choć na działalności, ale przynajmniej mam wpływ na swoje zarobki, które nie są małe. Pracuję tu 10 miesięcy, ale nigdy moje zarobki nie były niższe niż 4000zł, wypłacane zawsze na czas. Ludzie tu pracujący są różni, ale tak jest wszędzie. Są tacy którym nie chce się przykładać do pracy, ale też są pracusie. Sama branża jest mocno rozwijająca się, dlatego jest co robić. Zachęcam do pracy w tym Oddziale, bo nigdzie nie ma tak dobrej szkoły zawodu i tak dobrej szefowej :-)
Ania 2014-07-09 09:49:37
Bardzo trudna, ale dobrze płatna praca. Jak już sie nauczysz pracować wiesz dokąd dążysz i co masz robić - jest łatwiej. Z dnia na dzień mam inne spojrzenie i nowe pomysły. Mam coraz więcej klientów, którzy dobrze mnie postrzegają.
Zostaw swoją opinię o AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin - Dębno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA POLSKA S.A.Oddział Szczecin