LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Opinie o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

przypominamy, że platforma gowork.pl służy to publikowania opinii na temat firmy LR Health & Beauty jako pracodawcy. Uprzejmie zatem prosimy, aby oceny niemerytoryczne nt. realizacji zamówień w innych niż oficjalny sklep LR sklepach, Niezależnych Partnerów Biznesowych, szkoleń itp., itd. umieszczać lub przesyłać prosto do osób zainteresowanych. Tutaj prosimy o publikowanie opinii nt. LR Health & Beauty, jako PRACODAWCY.
Pozdrawiamy,
Zespół LR
Agusia
@Pablo

Tak zgadzam się, bo ludziom wydaje się że są niepokonani do czasu choroby wtedy wszyscy są winni oprócz nich samych, lekarz to specjalista -leczy a sami nie zastanawiają się co mogą dla siebie zrobić, Lr zarabia? A lekarze i apteki rozdają za darmo, społeczeństwo jest bez edukacji na temat zdrowia bo i po co koncerny muszą zarabiać. Wszystkim, którzy się nie zastanawiają nad sobą życzę zdrowia i dobrego życia.

Jak często firma szuka konsultantów/doradców klienta? Przybliży mi ktoś proces rekrutacyjny?:) Ile wynosi ta stała podstawa i premia za wyniki? Jakie kryteria trzeba spełnić, aby ją dostać? Trudno jest? Jednym z obowiązków jest Wspomaganie pracy innych działów firmy, a jakie to działy konkretnie? Dobrze wam się razem współpracuje, atmosfera międzydziałami jest dobra? Prosiłabym jeszcze o kilka słów na temat rozwoju, bo ponoć jest możliwy;)

Partner lr

Oczywiscie ze sie da. A pomoc zalezy na kogo trafisz ale jak chcesz działac to mozemy pogadac we wszystkim pomoge

Dzień dobry, aktualnie nie poszukujemy doradców klienta w naszym biurze w Katowicach. Stawiamy na długofalową współpracę, stąd brak częstej rotacji na stanowiskach. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a podjęciem pracy w LR Health & Beauty jako pracownik firmy w Katowicach to zapraszam do kontaktu mailowego na pytania@lrworld.com. Pozdrawiamy, Zespół LR Health & Beauty

@LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Dzień dobry :) Nie szukają państwo aktualnie pracowników jedynie do obsługi klienta, czy w ogóle na chwilę obecną żadna rekrutacja nie jest otwarta? Interesuje mnie praca w sprzedaży np. jako przedstawiciel handlowy, szukam informacji na temat zatrudnienia, ale nie widzę również żadnych ofert. Mogę wiedzieć, czy firma ma w planach jakieś nabory? I czego oczekuje od kandydata aplikującego do działu sprzedaży? Pozdrawiam :)

WSPÓŁPRACUJ ZE MNĄ Nowy wpis

Firma LR obsługuje sieć partnerów , którzy 1 kupują dla własnych potrzeb jedne najskuteczniejszych suplementów i produktow najwyższej jakości produkowane przez LR = Jakość 2 współpracują biznesowo z firmą LR punkt 1 czyli robi minimum wymagane zakupów plus poleca jej produkty, (nie sprzedając bezpośrednio , bo to LR sprzedaje produkty ) a następnie uczy nastepnych partnerów biznesowych jak je propagować . W ten sposób każdy partner biznesowy wypracowuje obrót , a firma LR dzieli się zyskami z obrotów wynagradzając wg zasad genialnego Planu Marketingowego. Plan przejrzysty, korzystny, firma uczciwa, 37 lat na rynku, wypłacalna. Nie trzeba się w niej zatrudniać, najlepiej zatrudnić siebie u siebie, zakasac rękawy, mieć pomysły w głowie , marzenia I wg warunków współpracy z LR je realizować, a ja mogę ci w tym pomóc.. Napisz do mnie qdorota2022@gmail.com

Ktoś już dopytywał o stanowisko doradcy klienta. Ja również bym się na nie zatrudniła, ale nadal wisi tylko ogłoszenie sprzed roku. ;c Wiecie może, jak często odbywa się rekrutacja na ten wakat? Widzę, że możliwa jest tutaj praca hybrydowa. W takim razie ile dni pracuje się z domu, a ile z firmy? Dajcie znać. C;

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta w naszym Dziale Obsługi. Wszelkie informacje o warunkach zatrudnienia zawsze zamieszczamy w konkretnej ofercie pracy. Pozdrawiamy

Gość Nowy wpis
@LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Rozumiem. Wiadomo może kiedy będą prowadzone ponowne rekrutacje? Jeszcze w tym półroczu? Zwykle jak wygląda rozmowa o pracę? Trzeba przejść kilka etapów żeby się dostać?

wimuszel@o2.pl Nowy wpis

Bardzo dobrej jakości produkty. Certyfikaty przemawiają. Od 5 lat stosuje produkty spożywcze firmy LR. Pozbyłam się torbieli podkolanowej i ogólnie naprawiłam organizm. Mój mąż również mając 67 lat nie biega po lekarzach

SZPUNTI Nowy wpis

Witam wszystkich, Firma LR i produkty moim zdaniem na 1 pierwszym miejscu, Dostawa zawsze na czas,braki w zamówieniu od razu dosyłane, Obsługa zawsze pod telefonem , Na kuracji schudłem 26 kilo i trzymam wagę już 4 Lata, moje 5 dzieciaków biorą produkty i od 4 Lat (od kiedy znam firmę LR) nie chorują ,żona podaje jak się przeziębią i bach po wirusie, W jednym zdaniu o biznesie, Pracuje w handlu od 19 roku życia ,i trzeba sprzedawać sprzedawać sprzedawać , a tu opowiadają dużo BZDUR, A tam -my nie sprzedajemy ! MY informujemy ! I jako partner LR nie zarobiłem jachtów , limuzyn, wycieczek ale szkolenia otworzyły mi głowe że człowiekowi zdrowa rodzina marzenia i cele są bardziej potrzebne niż te wszystkie rzeczy materialne. Szkolenia ok. ale podejście menagerów słabe , Wszystkim MLM jest dobrym biznesem tylko trzeba SPRZEDAWAĆ SPRZEDAWAĆ SPRZEDAWAĆ . Pozdrawiam i wszystkim życze Dobrego bogatego życia.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. na stanowisko Data Analyst & Sales Support Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Gosc

No widzę że Pani ma dużo wolnego czasu skoro się Pani tak rozpisała.Ja mam tutaj odmienne zdanie. Podziwiam ludzi którzy obierają sobie cel i do niego konsekwentnie dążą. Teraz o lojalnych pracowników bardzo ciężko na rynku pracy dlatego tym bardziej zainteresowała mnie firma.

Lilka
@Gosc

A cóż ma do sprawy wolny czas osoby piszącej komentarz? Napisanie tego komentarza zajęło Pani pewnie około 2 minut. Pani wyżej ma rację, miałem okazję wziąć udział w pierwszym spotkaniu z przedstawicielem firmy LR. Praca zapewne jak każda inna, dla typowego handlowca/ sprzedawcy, który ma za cel wycisnąć jak największy profit (usunięte przez administratora) Niestety w firmie nie spotkacie Państwo profesjonalistów z dziedzin zdrowego odżywiania, suplementacji, czy dietetyki, za to na pewno specjalistów sprzedaży i technik manipulacji. Dla każdej osoby, która ma odrobinę oleju w głowie i wiedzy każdy przedstawiciel tej firmy wypadnie słabo. W kółko powtarzają swoje regułki, wmawiają cudowne działanie produktów, które na pewno nie są warte tej ceny. Na każdym spotkaniu oprócz Klienta od razu szukają potencjalnego pracownika, nowego sprzedawcy, który będzie zarabiał na sprzedawcę, który nas odwiedził. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności firmy i ich produktów, to Wasze wątpliwości są słuszne, warto się zastanowić ;)

Ela

(usunięte przez administratora)Zarobi się w MLM pod warunkiem dobrej struktury .Nie masz dobrej struktury nie zarobi się . nie należę do LR dałam się wkręcić w 3 MLM i niestety na niczym nie zarobiłam poniosłam tylko koszty . Ale są osoby które zarabiają i dobrze im idzie . pozdrawiam

Xx

Kobieto o czym Ty piszesz? Chyba Ci sie cały internet pomieszał w glowie jeszcze brakuje , ze trzeba różaniec dziennie 10 tke ha . Mi i moim bliskim bardzo pomoglo np moja Mama całe życie nadciśnienie tetnicze,holesterol, cukrzyca,problemy z snem itd garsciami tabletki brała po zastosowaniu juz nic nie bierzie i przestan Kobieto wypisywac twoje jakies opowiesci

Xxh

Dno to jest osoba , ktora pisze takie bajki . Jak można coś pisac , jak sie zielonego pojecia niema. Znam duzo osob w Realu , ktorzy sie leczyli kupe lat na różne choroby i po zastosowaniu kuracji oprzestali chodzić do lekarzy, wszytkie dolegliwosci znikneły i prosze glupot nie pisac , moge potwierdzic to co pisze badaniami lekarskimi ! ! ! Lekarze stwierdzili, ze cud sie stał, także człowieku, jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz , a to ze ktos chcial Ci pomoc to jemu podziekuj , a nie pisz głupot, bo Ty łaski zadnej nikomu nie robisz , że będziesz zdrowy

Po prostu matka

Nie wiesz o czym piszesz dzięki temu programowi żyje moje dziecko wbrew wszystkim lekarzom. To program który przez zdrowa dietę i naprawdę wysokiej jakości naturalnym suplementom odżywia organizm daje mu możliwość regeneracji. Zycze Ci dużo zdrowia i nigdy takiej sytuacji życiowej jak nas spotkała. Produkty posiadają certyfikaty. Zanim coś napiszesz to przemyśleć sprawę trzeba. Ja polecam tą kuracje i szczególnie grzybki Reishi które w Japonii są uznawane za lek antynowotworowy i sprzedawane na receptę. Zycze Ci dużo zdrowia

Mm

To co Pani pisze to cała prawda. Zgadzam się w 100%. Mnie tez nikt nie namówi na takie bajeczki.

beff

Czytam powyższy wpis ze zdumieniem. Mam wrażenie, że kompletnie Pani nie zna produktów firmy LR i nawet nie zadała sobie trudu, żeby poszukać rzetelnych informacji na ten temat. Wprawdzie nie jestem partnerem biznesowym, ale korzystałam z kuracji i nadal zażywamy z rodziną wybrane suplementy. Skusiłam się na kurację dlatego, że w moim otoczeniu sporo ludzi było z programu bardzo zadowolonych. Cierpieliśmy na wiele dolegliwości i chorób, począwszy od bólów kręgosłupa, poprzez problemy jelitowe, skończywszy na nadwadze mojego męża. Nikt mnie do tego nie namawiał, sama poprosiłam o spotkanie. Zanim zamówiliśmy kurację doktora Otto Horaka, sprawdziliśmy dokładnie skład oraz cerfytfikaty. Co się okazało: produkty firmy LR mają najbardziej prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez niezależne instytucje Instytut Fresenius, Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu i wiele innych, których nazw nie pamiętam. Konsekwencją tego jest zrzucenie przez mojego męża 30-stu kilogramów, stan zdrowia i samopoczucie moje i moich dzieci bardzo się poprawiły. Warto zaznaczyć, że firma wykonuje kilkadziesiąt tysięcy badań na swoich suplementach (a warto zaznaczyć, że w Polsce nikt rynku suplementów nie kontroluje). Wypisując takie brednie, zniechęca Pani osoby do programu, a co za tym idzie - pozbawia je możliwości poprawy zdrowia. Wielu moich przyjaciół również potwierdza moją opinię. Domniemam, że absolutnie nie rozumie Pani istoty tego programu zdrowotnego, i wbrew temu, co Pani twierdzi, nie ma żadnej wiedzy na temat suplementacji. Niestety żyjemy w czasach bardzo trudnych, skazani na niezdrową żywność nafaszerowaną chemią, niskowartościową i chcąc nie chcąc jesteśmy skazani na naturalną, dobrej jakości suplementację. Znam mnóstwo lekarzy, którzy korzystają z kuracji i polecają swoim pacjentom. Śmiem również twierdzić, że ma Pani niewielką wiedzę z zakresu ekonomii. Piramidy finansowe są zakazane, a jeśli mam być szczera, to największą piramidą finansową są dla mnie korporacje, gdzie prezesi zarabiają największe pieniądze, a małe korpoludki na nich pracują. Oczywiście, są różne MLMy, nie znam planu marketingowego firmy LR, ale wiem, że część ludzi bardzo ładnie zarabia, i to nie dlatego, że jest to piramida czy też sekta - jak Pani twierdzi - tylko pomija się rzeszę pośredników, hurtownie, reklamy, na które większość firm łoży ogromne kwoty, za które my później płacimy. Tutaj prowizja rozłożona jest na konsultantów. A propos kumatych - w odniesieniu do sugerowanego przez Panią trenera personalnego - każdy kumaty zdaje sobie sprawę z tego, że nawet godzinne treningi z trenerem personalnym nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, jeśli nie zadbamy o nasze zdrowie od wewnątrz. Co oznaczają według Pani normalne suplementy? Czy to te sprzedawane w aptekach, nabijające kieszeń koncernom farmaceutycznym, czy też te kupowane w sieci, bardzo często robione w małych firemkach, gdzie żadna instytucja nie ma możliwości ich skontrolowania? Nawet lekarze nie zalecają kupowania suplementów w aptekach. PS. Jestem prawie przekonana, że to wcale nie o produkty LRa i o kurację chodzi, tylko Pani frustracja wynika z faktu, iż zamierzała Pani zostać partnerem biznesowym, ale z racji niepowodzeń wylewa się "pomyje". Życzę sukcesów w innej branży. Pozdrawiam!

@beff

Bardzo się cieszę, że wzbudziłam w Pani podziw, to świadczy o tym, że prawda boli. Ból pośladków jest. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Gdyby była Pani na tyle inteligentna aby przeczytać ze zrozumieniem co napisałam wyżej to darowałaby sobie Pani te wypociny. Oczywiście, że zadałam sobie trud i prześledziłam skład tych produktów, opisałam wyżej skład kilku z nich. W grzybkach reishi sole magnezowe, w antyperspirancie aluminium, w cudownym aloesie do picia sorbitol. Ten Wasz doktorek Otto o którym Internet miczy... człowiek widmo, wymyślona postać na potrzeby Waszej kampanii... Proszę się nie ośmieszać. Pani mąż zrzucił 30 kg ponieważ oprócz tych Waszych cudownych supli dajcie listę produktów (głównie węglowodany), których nie należy jeść. Mięso gotowane, warzywka, zero słodyczy. Ucięła Pani mężowi kcal więc to oczywiste, ze schudł, to nie jest zasługa aloesu słodzonego sorbitolem. Każda osoba z nadwagą schudnie, której się obetnie spożycie dzienne kcal. Suplementy (już obojętnie jakie) to dodatek do diety! Jakim ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być aby uważać, że dzięki suplementom ktoś schudł?! Oooo kolejna, która zna lekarzy polecających LR, zabawni jesteście. Ciekawe jak czytający ten komentarz to sprawdzi haha, żałosna sekta. Wasz problem polega na tym (o czym już wcześniej pisałam ale widzę, że ma Pani trudności z czytaniem ze zrozumieniem tak samo jak Pan od HOLESTEROLU), że piszecie o sprawach i bajkach, których nikt nie nie może sprawdzić. Ja piszę konkrety, które czytający może sprawdzić samodzielnie. Natomiast ja śmie twierdzić, że mam do czynienia z kolejnym marnym przedstawicielem tej sekty. Weź się kobieto za normalna robotę i skończ oszukiwać ludzi. Karma wraca, pamiętaj. Odnośnie trenera personalnego... Nawet nie wiem jak to skomentować co Pani napisała... ułomność level hard. Nikt również nie napisał o żadnych suplementach z aptek, proszę sobie w tej swojej małej główce niczego nie dopowiadać. Jeśli ktoś używa mózgu to wie jakie należy kupować suplementy albo produkty nieopatentowane, typu jabłczan magnezu, sól epsom, kurkuma, algi, imbir. Wszystkie są dostępne na rynku w wydaniu ekologicznym bez dodatków. U was nie ma ekologii tylko jakie podejrzane składy, kto umie czytać to dobrze o tym wie. Droga Pani "psycholog"- myślała Pani, ze Pani zabłysnęła. Niestety, nie udało się. Mogła się Pani brokatem posypać, byłoby efektowniej. Nigdy nie byłam i nie będę zadnym przedstawicielem firm MLM i proszę mnie nie obrażać. Pisałam wyżej ze ktoś w rodziny się w to wciągnął, a ja postanowiłam przyjrzeć się co to za podejrzane zgrupowanie, które działa w tak patologiczny sposób. Zresztą widać po komentarzach na tej stronie jak się ludzie z Was śmieją, na szczęście więcej jest tych rozsądnych osób i to mnie cieszy :)

@Zosia

@Zosia Na wstępie napiszę, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w firmie LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.. Z Twojego wpisu wnioskuję, że nie jesteś pracownikiem tej firmy. Nie wiecie nic na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji w tej firmie? Nie mogę nic znaleźć na ten temat w internecie.

@Xx

Co pomogło ? Chyba stracić pieniądze dla mnie tragedia dajecie się zrobić

Życzliwa

Na szczęście to nie jest choroba zakaźna. Natomiast ten kto hejtuje bez pojęcia na dany temat a tylko dla sportu, ma poważny problem ze sobą a nie z tematem, którego nie ogarnia. Każdy ma prawo do swojego nieszczęścia...

LOLA
@Życzliwa

W takim razie jak nazwiesz siebie? Nie masz problemu ze sobą i jesteś wg siebie zrównoważona psychicznie, szczęśliwa, po czym wchodzisz na forum gowork żeby się dobić? Zosia napisała opinie swoją opisując jak zmieniał się relacja z osobą z rodziny po tym jak zaczęła pracować dla MLM, to nie jest objaw choroby psychicznej. Wy ją macie skoro kreujecie swoje życie na idealne i bezproblemowe, a potem pieczołowicie śledzicie wątki na gowork, wypatrując kto nowy Wam pojechał.

@Tata Miło, że dzielicie się wrażeniami odnośnie proponowanych produktów poprzez LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.. Ale forum Gowork.pl służy do czegoś zupełnie innego. A natomiast do dzielenia się opiniami na temat warunków zatrudnienia u tego pracodawcy. Czy jest tu na forum ktoś kto obejmuje posadę w tej firmie? Mam kilka pytań. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Mila
@Gosc

To rzeczywiście świetny cel - oszukiwać innych ludzi. Gratuluję.

Gracja
@Lilka

Odzywa się w tych wypowiedziach zwykłe polactwo lenistwo i zawiść. Jeśli ktoś chce robić karierę w tej firmie to co w tym złego? Jeśli nie to przecież nic w tym nadzwyczajnego. Ja się tak " zaczarowałam " tymi produktami, że znikają mi po 3 miesiącach kuracji żylaki, które miałam od 6 roku życia, a mam prawie 60 i po pierwszej operacji, która guzik dała lekarze proponowali tylko kolejne. Dziś mam wchłoniętych ok 3/4 żylaków, nogi nie puchną i jak mam to nazwać praniem mózgu??? Poza tym po kilku dniach już stosowania suplementacji pozbyłam się napadów głodu przy silnym stresie i w ogóle chęci do słodyczy czy podjadania. I co jakieś czary mary? Może niektórym potrzeba odkwasić najpierw umysł :/ pozdrawiam

Gracja

Myślenia to brakuje osobie która zieje nienawiścią, a nie logiką ! No ja faktycznie z powodu mercedesów zainteresowałam sie suplementacją...ale dzięki niej po 3 miesiącach wchłonęło mi się 3/4 żylaków, z którymi borykam się od prawie 54 lat od dziecka i co czary mary?? życzę najpierw odkwaszenia rozumu ! pozdrawiam

Bimber

Widzę, że strasznie jest Pani sfrustrowana i ma małą wiarę w siebie. A każdy ma swój rozum i trzeba by się zastanowić, czy kogoś Pani uratowała.

Cezary
@Anna

@Anna, na partnera biznesowego nie ma żadnych rekrutacji. Aby rozpocząć współpracę lub dowiedzieć się o więcej informacji należy spotkaś z partnerem LR, który przedstawi Ci całą koncepcję. Jeśli chcesz więcej informacji napisz cezy(at)wp.pl

@Cezary

Rozumiem - bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie. Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat stanowiska partnera biznesowego w LR Health & Beauty. Ale może podasz mi jakieś informacje tu, na forum? Będę bardzo wdzięczna.

Dramat

Świetnie to napisałaś. Chciałam jeszcze coś dodać, ale w sumie jest wszystko napisane 100% racji. Powiem tylko tyle, że jest pewien typ ludzi, którzy łapią się na takie pranie mózgu i nic z tym się nie zrobi. Wielu z tych, którzy działają w LR doświadczając na własnej skórze, ze to ściema dalej tam siedzą nawet przed samym sobą nie chcą się przyznać, że dali się nabrać. Znałam kiedyś taką osobą specyficzny typ człowieka łapał się na takie biznesy jak ryba w sieć i nigdy nic z tego nie miał. Rodzina, znajomi, sasiedzi wszyscy gościa mają dość. A on wciska te bzdury z LR i innych firm. Ludzie jak go widzą wieją w panice ja też szybko znikam na jego widok. Szkoda człowiek, ale co zrobić on się raczej nie zmieni :(

Rambo
@Lilka

Jedna wielka sekta którą (usunięte przez administratora) ludzi na kasę ,lr to banda dupków którym nie chce się pracować i wysysają z ludzi kasę jak pijawki , szkoda gadać

SG
@beff

Dzisiaj miałem prezentację i widzę, że pisze pani tymi samymi sloganami co moja prelegentka. "nie jestem partnerem biznesowym " taaaaaa, na peeeeeewno!

Balbina
@Zosia

Szukałam informacji o tym doktorze Horaku i nie znalazłam absolutnie nic poza jego własną stroną i stronkami reklamującymi jego cudowną metodę. Nie ma nawet wpisu w wikipedii. W sumie nie wiadomo kto to naprawdę jest. Żadnych publikacji, nic. Jedynie powiązania z firmą LR. Podzielam Twoją opinię, że ludzie chudą, bo stosują się do zaleceń zdrowego odżywiania, chudnięcia nie powodują te suplementy. Przeanalizowałam sobie składy i tam połowa to substancje słodzące i konserwujące. Tona chemii. W jedzeniu w proszku był nawet SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY, największa zmora dietetyków i lekarzy. To ma być zdrowe odżywianie i suplementacja? Druga sprawa, badaniem ludzi i diagnostyką zajmują się ludzie bez kompetencji. Wystarczy kupić sobie wagę z analizą składu ciała za 300 zł i jechane. Możesz leczyć się u fryzjerki, kucharki albo sprzedawcy parówek. ZGROZA. I te gadki, że koncerny farmaceutyczne zarabiają na chorych. A LR to co robi? Charytatywnie rozdaje te suple? Nie lecz się u lekarza na prawdziwych, sprawdzonych lekach, tylko kupuj drogie niesprawdzone suplementy od koncernu LR. Logiczne. Na głupocie i niewiedzy można dużo zarobić. A efekt placebo zawsze działa.

Rita

Potwierdzam wóda u nich na imprezach LR leję się u nich strumieniami, a potem gadki o zdrowiu, suplementach, zakwaszonych organizmach. Ludzie bez podstawowej wiedzy medycznej itd...nawet tacy co ledwo są w stanie się podpisać. Weź ty jeden z drugim LR -owcu przeczytaj skład tych cudownych specyfików wpisz w wyszukiwarkę nazwę i przeczytaj co tam pisze jeśli nie zrozumiesz to poproś żeby ktoś Ci przetłumaczył (usunięte przez administratora) Jeśli nie potrafisz korzystać z komputera i internetu poproś także kogoś o pomoc. Jak wykonasz te wszystkie czynności wróć tu i dyskutuj

Tadek

Na miejscu firmy LR zgłosiłbym sprawę o zniesławienie. IP można łatwo odszukać. Natomiast co do Pani wypowiedzi, to dla uczciwości i potwierdzenia faktycznej troski o ludzi, którą to intencją się Pani zasłania radziłbym zgłosić sprawę do organów ścigania, gdyż piramidy finansowe w Polsce są przestępstwem ściganym z urzędu. Wtedy znikłaby ta zagrażająca wszystkim i oszukująca wszystkich wg Pani słów firma. Czekam, iż podejmie Pani odpowiednie działania, w przeciwnym wypadku to zwykłe opluwanie, oczernianie i stawianie w złym świetle. A za takie zniesławienie też jest paragraf.

Kolibeer
@Xx

To kup jej aloes za 30zł, a nie za 700. Efekt będzie ten sam.

@Balbina

Haha o matko, z ciekawości zajrzałam co tu się dzieje i żeby się pośmiać :D No widzisz jacy ograniczeni są ludzie... myślą, że chudną od LR a LR każe im ograniczać kcal przez to ludzie myślą, że chudną dzięki LR. To jest tak zabawne, że aż nieprawdopodobne hahah :D Wszystko już zostało napisane tutaj w temacie LR, kto ma poziom IQ na poziomie labradora mojego sąsiada to zrozumie co to jest za patologiczna grupa społeczna. Często u siebie w mieście spotykam ludzi jeżdżącymi autami LR, ostatnio jeden z ich przedstawicieli przy otwartym oknie w tym prestiżowym Mercedesie palił papierosa. Ledwo ze śmiechu nie posikałam. Czekajcie, czekajcie... jak to było, zdrowie i uroda? Hahaha :D

@Tadek

Ooo Bozeeee!!! To zgłoś mnie, proszę zrób to. Czekam. Nie muszę nic robić, ludzie którzy skończyli przynajmniej 4 klasy szkoły podstawowej z powodzeniem są w stanie zrozumieć co to za firma krzak i na czym polega oszukiwanie przez Was. Panie Prawniku Tadeuszu, czekam za pozwem w takim razie :D Podać Ci IP mojego komputera czy sam sobie znajdziesz skoro to takie banalne dla Ciebie hahaha :D

@Bimber

Raczej zdeterminowana aniżeli sfrustrowana. Właśnie przez to, że mam wiedzę mam wiarę w siebie. Pudło :) Myśle, że dzięki moim wypowiedziom uratowałam niejedną osobę przed kupnem tego badziewia i uchroniłam przed wkręceniem się w tę sektę :) Znajomi dali mi ksywkę „znachorka” (z przymróżeniem oka) jeśli tak to pana ciekawi :) Zwracają się do mnie po porady w kwestii suplementacji. Podkreślam wtedy, źe nie jestem lekarzem i tylko sugeruje co mogliby dla siebie zrobić. Zaskoczę Was! - nie polecam jeden firmy suplementów wtedy Bo każda firma wydala na rynek jakiś chłam, który jest ze słabym składem albo za kasę całkiem nieopłacalną. Raczej skupiem się wtedy na produktach nieopatentowanych. Za to Wy robicie z siebie mentorów zdrowia, nakazujcie ludziom bez głębszej wiedzy co maja robić i naciągacie na grube siano i macie z tego profity, im więcej nałapiecie naiwnych tym więcej zarobicie i Wasze osoby nad Wami, zgodnie z idea MLM. Niczym się nie różnicie od sprzedawców kołder, odkurzaczów i garnków za 10 000 zł. Jest Wam może po prostu tylko łatwiej to sprzedać czasami bo najłatwiej manipuluje się ludźmi poprzez ich własne zdrowie. Nastraszycie, nawkręcacie chorób i klient gotowy :)

Balbina
@Zosia

Jak świat światem, naiwnych nie brakuje, są tacy co się leczą u inżyniera Zięby to i znajdują się chętni na leczenie u sprzedawcy parówek. Na naiwności ludzkiej bardzo dobrze się zarabia.

elizka

Pani Zosia w 100% napisała prawdę i raczej nikt jej nie płaci mnie również. Kobieta próbuje ostrzec naiwnych niestety Ty i podobni do Ciebie nie dadzą sobie pomóc, musicie dostać big kopa w tyłek aby się zmądrzeć choć są tacy którzy całe życie będą się wikłać w takie pseudo interesy. Znam kogoś takiego, całe lata brnie w te chore biznesy nic nie zarabia tylko traci i dalej nie rozumie, ze to oszustwo.

Leszek
@Tadek

Nie strasz człowieku po na to też paragraf. Na wprowadzanie ludzi w błąd że niby wasze produkty leczą to i owo co skutkuje narażeniem kogoś na utratę zdrowia i życia oraz namawianie na niekorzystne rozporządzenie mieniem czyli wciskając produkty z astronomiczną marżą też jest paragraf. Czy wasze produkty mają Polskie atesty??? Mają odpowiednie zezwolenia??? Np Czystek u Was o ile pamiętam 70zł w aptece kilka złotych. Niby ma jakieś wasze atesty jak mamy to sprawdzić czy to nie ściema??? Proszę o konkretne dowody!

Bimber

Szkoda mi Ciebie Zosiu

łeb się lasuje
@Xxh

To nie są bajki lecz fakty i ja też jak niektórzy zgadzam się z tym. Bajki to jest to co piszesz. Podobno masz dowody to zapraszam do ich przedstawienia skoro chcesz przekonać przeciwników bo tylko w taki sposób sprawisz, że zmienimy zdanie. Piszesz ludzie przestali chodzić do lekarza ale zdajecie sobie sprawę z tego, że jeśli przez wasze manipulacje komuś coś się stanie będziecie mieć osobę na sumieniu plus problemy prawne.

Janusz III
@Balbina

Od Zięby do się lepiej odstosunkuj, bo jego preparaty akurat działają i metody, o których mówi są sprawdzone i poparte badaniami albo doświadczeniami lekarzy, którzy faktycznie istnieją. A to że niszczy biznesy firmom farmaceutycznym i konowalom potrafiącym jedynie zaordynować inhibitory-ksenobiotyki to bardzo dobrze. Każdy kto jedzie na Ziębę jest dla mnie nikim.

Ula

Witam I bardzo dziękuję za ten elaborat było warto to ja jestem tą jedną I mam nadzieję że nie ostatnią osobą która nie da sie wkręcić. Osobiście wolę sport świeże powietrze i zdrową żywność. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

kochana
@Zosia

zosia masakra z toba ,rece opadaja ,wlosy na glowie deba staja.TY STRASZNIE NIESZCZESLIWA JESTES ,pozdrawiam

JB
@Xxh

W Realu to możesz kupić kiełbasę z parowką, nie jesteś otwarta na wiedzę i doświadczenia innych osób, które coś przeżyło, być może nigdy nie byłaś w takiej sytuacji więc nie masz prawa oceny, to że być może byłaś na jednym spotkaniu a resztę wiesz z opowieści nie obliguje Cię do jakiejkolwiek wypowiedzi g... wiesz więc skończ te swoje wywody, nie jestem członkiem LR ale to co piszesz to zwykła prowokacja. Pozdrawiam JB

Krzysztof

Jeżeli cokolwiek chcesz sprzedawać zarobkowo to musisz założyć działalność. Takie jest polskie i nie tylko polskie prawo (przynajmniej w cywilizowanym świecie). Chyba sama nie rozumiesz co piszesz, robiąc zarzut z tego że działamy legalnie i zgodnie z prawem. I jaki certyfikat za 60 zł ? Wymyśl coś jeszcze ...

Beata
@Krzysztof

Tak kupuje się certyfikat za 65 zł i to jest prawda. Byłam 7 i 8 grudnia na szkoleniu w Zegrzu

Zgadzam się !
@Dramat

Ja tez wieje jak widzę przedstawicieli LR czy innych bzdur, raz się dałam oszukać i to był ostatni raz . U nas jest jedna kobieta , która straciła wokół wszystkich bliskich i sąsiadów , bi naciągnęła na to ludzi a potem jej mówili, ze kit im wcisnęła za takie pieniądze

Roksa

Jesteś ignorantką nazywając (usunięte przez administratora)osoby z dysleksją - gdybyś może więcej czytała wiedziałabyś, że osoby z dysleksją są nieprzeciętnie inteligentne, a tylko robią błędy w pisowni. Leonardo da Vinci, Eisenstein... najwięksi tego świata mieli dysleksję, także zanim się opiszesz jako ekspertka od wszystkiego najpierw sięgnij po elementarną wiedzę.

Boomer
@Krzysztof

Potwierdzam, certyfikaty dają po zapłaceniu 60 zł. Serio.

Boomer
@Roksa

elementarna wiedza jest taka, że mylisz dysleksję z dysortografią.

Małaxxxx
@Zosia

Poczytałam te Pani bzdury i dalej mi się czytać nie chce. Po cholerę się Pani wypowiada na ten temat nie mając pojęcia o kuracji skoro Pani tego nie stosowała. Jestem Fizjoterapeutą od pół roku działam w LR , mój tata po kuracji ma rewelacyjne efekty moi pacjenci również sobie kuracje chwalą. Suplementacja jest ważnym elementem w codziennym życiu w diecie i aktywności. Jak każdy MLM bazuje na sprzedaży i przede wszystkim jest dla ludzi którzy tylko potrafią siedzieć pisać bzdury na forum nie znając działania produktu z zazdrości ze inni w ten sposób działają i mają dodatkowy dochód. Każdy w życiu ma prawo robić to co chce i jak chce a nikt nie ma prawa oczerniać kogoś w jaki sposób pracuje o zarania pieniędze.

Dorota

Z ciekawości przejrzałam suplementy z grzybkami reishi dostępne w internecie. LR ma najlepszy skład, w pozostałych przypadkach WSZYSTKIE znalezione przeze mnie suplementy (dodam, że w cenie zbliżonej) miały w swoim składzie TYLKO ekstrakt z grzybków. To, że zalazł ci za skórę członek twojej rodziny, nie znaczy, że masz oczerniać produkty, które są bardzo dobrej jakości. I uprzedzając - nie jestem partnerem firmy LR.

gosc
@Zosia

Zosia, generalnie i co do meritum to się z Tobą zgadzam, tyle, że jak tak bezkompromisowo piętnujesz Pana za HOLESTEREROL, to zajrzyj sobie do słownika i znajdź czasownik "mrużyć" i wyciągnij wnioski co do swojej własnej ortografii..

Wesoła
@Xx

A czy maja tam preparat na problemy z ortografią ?...Pewnie tak ich suplementy leczą wszystko to w takim razie kup sobie bo bardzo go potrzebujesz śmieszny człowieczku.

Asia

A ja wypróbowałam i jest super. Najlepiej kupować w aptece wogole nie przebadane suplementy ,które ciągle wycofują i udawać że pomagają. Najpier dziewczyno spróbuj potem się wypowiadaj. A certyfikaty i nagrody moją wszystkie ! Nie znasz składu więc nie wprowadzają innych w błąd.

Aga

Pani Zosiu super artykul Pozdrawiam Serdecznie

kri

tak wypowiadają sie wlaśnie ludzie bardzo zakfaszeni :) zycze dojscia do prawdy.

Borowa
@Xxh

A czy z raka tez człowiek sie wyleczy tymi sumplementami

neutralna

Pani Zosiu, jezeli już, pewnie za pieniądze, postanowiła Pani szerzyć te brednie, to proszę się przygotować merytorycznie. To co Pani pisze, to stek bzdur nie mających potwierdzenia z rzeczywistością. Pozdrawiam i życzę mniej jadu, bo to też zakwasza.

Kamy
@Zosia

Czekam za pozwem? A gdzie ta piękna polszczyzna, której tak Ci brakuje w wypowiedziach innych osób?

Kamy
@Zosia

"Często u siebie w mieście spotykam ludzi jeżdżącymi autami LR" -szczyt stylu!

Szkoda , że jest tyle jadu w tobie i nie masz pełnych informacji . Po pierwsze trochę więcej wiedzy na temat holistycznegi działania na organizm , po drugie wiedza na temat naszego pożywienia , warzyw, owoców i tego co jemy tu się kłania znajomość dietetyki . Kolejnym elementem jest aby badać swoje zakwaszenie i mieć na to wpływ. . Są badania i kontakt z lekarzami którzy współpracują z firma i można znimi przeprowadzić dyskusje jeśli jesteś biologiem, chemikiem lub masz wiedzę z zakresu medycyny . Jak poznałbyś produkty to byś wiedział ze maja najwyższa jakość instytutu Frezenius i certyfikaty medyczne i ekologiczne . Każdy ma ta możliwość decydowania o swoim życiu i zdrowiu . A jeśli chodzi o współpracę to jest na najwyższym poziomie i najpierw zapoznaj się dokładnie z warunkami a nie wydaj swoich opinie tylko dlatego że masz taki sposób myślenia . Najpierw sprawdź a potem się wypowiadaj . Zapraszam do dyskusji i kontaktu .

Hej, no właśnie ktoś chce mnie włączyć do LR. Na poczatek poraziła mnie cena zestawu startowego, ponad 700zł. swoją drogą aby zakwasic żołądek a jednocześnie odkwasić organizm, wystarczy pić np ocet jabłkowy z wodą lub jeść kiszonki.

Garrett
@Gracja

No cud po prostu. Biorę na hemoroidy

Lr

Oganizm musi byc odkwaszony nie żoładek.Proszę nie mylic pojęć Zołądek musi miec ph kwaśne.A kuracja jest rewelacyjna.Polecam i pozdrawiam

@Małaxxxx

Czytam te wiadomości tak pobieżnie i nie mogę wyjść z podziwu jak wiele jest jadu i nienawiści w ludziach. Często przewija się motyw MLM i tego jaki to zły sposób sprzedaży. Ludzie nie mają pojęcia że kupowanie produktu np. w drogerii "napycha" kieszeń hurtowników, pośredników, których nigdy nie zobaczymy. W MLM dajemy zarobić bezpośrednio temu kto nam poleca dany produkt, nam poświęca czas i jest często naszym przewodnikiem po produktach. Ale najłatwiej jest skrytykować coś czego nie rozumiemy.

mark
@beff

Prostolinijnie i w sedno,taka jest prawda

Max

Zgadzam się z Panią w 100%, wystarczy mili Państwo poczytać o tak zwanych technikach wywierania wpływu i a wiele rzeczy otrzymacie Państwo odpowiedz. Systemy sprzedażowe takie jak MLM bazują na naiwności ludzi i umiejętności czerpania z tego ogromnego zysku , jestem Managerem z 30 letnim doświadczeniem i proszę uwierzyć mi na słowo . Unikajcie takich firm , budujcie swoje zdrowie naturalnymi metodami i aktywnością fizyczną , żadna firma tego typu was nie uleczy nie odmłodzi jeżeli sami nad tym nie popracujecie . Pozdrawiam

J
@beff

Czy korzystali Państwo wcześniej z suplementów diety i zmiany stylu żywienia czy to było pierwsze zderzenie z suplementacja. Bo jeżeli pierwsze to znaczy ze suplementy pomagają i nie muszę mieć 500 % marży.

Millan

No widzisz @Zosia i ponownie wykazujesz się kompletną niewiedzą na temat działania produktów LR i odkwaszania. Nie szykanuj tych którzy mają problem z dysleksją. To nie ma nic wspólnego z wiedzą czy inteligencją. To co ty robisz to jawny mobbing.

Marmeck
@Zosia

Pięknie Pani ich wypunktowała.

Agnes
@Po prostu matka

@Po prostu matka zgadza się grzybki Reishi wzmacniają odporność organizmu, a skąd pozyskiwane są grzyby? W jakiej temperaturze suszone są grzybki? Jak wygląda proces technologiczny wyhodowanego Reishi? Czy LR jest hodowcą czy nie? Proszę podać jakie firma LR posiada certyfikaty na grzyby medyczne. Jestem zainteresowana...

Pati

Widzę że kogoś tutaj bardzo boli że produkty działają, a może zazdrość że ktoś w rodzinie ma mercedesa albo audi, oprócz tego brak wiedzy bo znajomy ma mercedesa i jednak nie jest to najubozsza wersja a wrecz przeciwnie wypasiona fura, może to brak szacunku ,ale pisząc tak długi tekst może świadczyć to tylko o jednym chyba komuś tutaj coś nie wyszło i chce oczernic firmę - nie można tego inaczej nazwać.

Szpunti

Witam, Zośka widać ze siedzisz w domu i jak na twoje zdania czuje ze zarabiasz około 20 tys zł jak nie euro!!! Nie masz pojećia co to jest MLM!!!!!!!! Ale twoje imie mówi już za siebie, i twoja wypowiedz::) P.S. nie obrażając malych Zosiek i Duzych Zosiek:) Pozdrawiam ..... Zośka porostu żałosne!!!!!!!!!!!!!!

@Pati

Mercedesa za którego płaci około 2000zł, do tego jeszcze wykupienie miesięcznej dietki i tych wszystkich „certyfikatów” i „szkoleń”(co wyglądają jak jakieś czarne msze). Każdy sobie wmawia, że będzie miał dopłatę na ten samochód, a jak to wygląda w rzeczywistości to nigdy sie nie przyznają, bo głupio im, że się dają wyrolować za POZORY SUKCESU. Ledwo im starcza na opłaty ale płacą za tego mercedesa żeby pokazać jacy są „zaradni”. Taniej by im było te samochody sobie wziąć bezpiśrednio od dilera samochodowego???? ale żaden diler tak nie pierze mózgu jak LR. Im się opłaca, że ci biedni ludzie biorą od nich oklejone reklamą samochody, bo to przyciąga kolejne owieczki, które chcą się POPISAĆ POZORNYM SUKCESEM. Na tym ta firma bazuje na POZORACH SUKCESU. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie żeby nie dać się nabrać :)

zadowolona z LR

No właśnie ktoś z rodziny,czy ktoś znajomy....a ty jakie masz pojęcie o tej firmie i jej produktach jeżeli nic z tych rzeczy nie spróbowałaś?ten komentarz jest tak beznadziejny że aż żal ....kobieto nie masz bladego pojęcia a się wypowiadasz .Hmmmm a może to anty reklama innej firmy co? Produkty i plan marketingowy LR jest super ale co o tym może powiedzieć ktoś kto nic o tym nie wie tylko wyrzuca chore frustracje

@niezadowolonaM

Dziękuję za tą wiadomość, trochę mi się rozjaśniło, bo prawie że dałam sobie wmówić. Powiedz mi proszę jak zacząć stosować suplementacje? Ja nie wiem jak zacząć brać prawidłowo witaminy i minerały. Czy mogłabym się jakoś z Tobą skontaktować?

Unkmania

Na poprawną ortografię, interpunkcję itp. te suplementy widać nie pomagają....

KarolinaG

Wiesz co uzywam na biezaco produktow. Uzywalam ich tez jak mialam borelioze bralam 4 antybiotyki na raz i lekarz polecil mi wlasnie te probiotyki z LR tylko ze zielarze sprzedaja te probiotyki za ponad 200zl. Potem poszlam po zielarzach polecili mi LR colostrum. Inny lekarz mi powiedzial rowniez ze te produkty sa najlepsze. I rzeczywiscie sa, tak samo aloes i probalance. Pytanie czy za twoj powyzszy komentarz ktos ci zaplacil i ile, bo jest calkowicie niedorzeczny. A co do kuracji jestem wdzieczna komus kto po 10 latach po mojej boreliozie przyszedl i pokazal mi zaly zestaw schudlam 24 kg, moje kolezanki rowniez i mam na to dowody. Czuje sie rewelacyjnie. Odpowoem na kazde pytanie w temacie odzyskajzdrowie@op.pl. "Zosia" bezczelna jestes piszac tak falszywy komentarz, widac ze nie bralas kuracji. Nie zostalas poprowadzona bo nie chcialas, albo poprostu jestes oplaconym trolem Pozdrawiam, Karolina.

KarolinaG
@Zosia

Ile ci zaplacili za te komentarze?

Ben

Ale ludzie są chorzy ,jak można się wypowiadać o czymś jak się nie wie??? Ja akurat miałem nowotwór i dzięki tej firmie udało mi się pozbyć tego ,nie rozumiem ludzi dlaczego wystawiaja źle opinie,.mało tego znam dużo osób ,którym bardzo to pomogło i znam nie z obrazka tylko znam i tyle w temacie i dodam ,że ta firma jest 35 lat na rynku to proszę sobie samemu odpowiedzieć

elizka
@Ben

To super, że cudowny LR pomógł. A mojej znajomej noga odrosła, sąsiadce czwarte zęby, a w Afryce w wiosce koło pustyni wszyscy chorzy na Ebole wyzdrowieli. Takie cuda dział LR. Wiesz tak sobie możemy gadać bez poparcia tego dowodami. Jednak szkoda mi naprawdę chorych ludzi, którzy takim jak ty uwierzą naciągaczom i bajkopisarzom uwierzą. Nie wstyd ci tak kłamać masz jakieś sumienie???

Na silowni wydałam na trenera personalnego z nienaganna opinia przez 2 lata 15 tys. Na dietetyczke 2,5. Efekt z pomiarów składu Ciała. Jak zaczynałam to tluszcze wenetrze 7, jak kończyłam 11( nawet słowem nie powiedzieli mi nic o tłuszczach wewnętrznych, a mam insulinoopornosc), oczywiście miesnie wzrosły tluszcz niby spadl, wygladlam jak klocek. Kazali mi jesc 5 posiłków dziennie. A to jest pierwszy nad przy insulinoopornosci jak pewnie wiesz. Dopiero trafiłam na sensownego lekarza, który zakazal chodzic na typowa silownie, wskazał łagodniejsze aktywności interwałowe, i kazal mi poszukac jakiejs diety odkwaszajacej ( dowolnej), zeby przyspieszyć proces odkwaszania sama dieta, bo na usg bylo widac ze watroba plywa w tluszczu. Przeszlam na kuracje o której piszesz. I widac ze nie wiesz i czym piszesz. Nie mam dzialamnosci, nie działam czynnie w lr, ale znam juz wielu ludzi którym to pomogło. Przykre jest to ze, posredniozabierasz takim komentarzem ostatnio deskę ratunku. Po przejściu na kuracje szybko widac efekty i to każdego motywuje, natomiast sama dieta jest to niemożliwe. Jem od 4 lat nieprzetworzone produkty o niskim indeksie, ciasto 2 razy w miesiącu, ale jak wcześniej się nazbierało w sobie badziewi, to nie tak łatwo się tego pozbyć, podkreślam, że jie robilam części związanej z odchudzaniem, bo organiz sam wrocil do jakiejś swojej normy wagowej tylko w czasie odkwaszania. Koszt całkowity powrotu do normalnego życia to było 730 zl - 2 miesiace. To mniej niż 1 miesiac z trenerem i dietetyczką, a same suple na miesiąc wychodziły 200 zl. Wg mnie jestes jedna z super dietetyczek, które tracą klientów przez to.

Balli

Co ci to przeszkadza? Skoro wiesz lepiej, po co traciłas swoją energię na ten tekst?

Jacek

Zuzia, zdrówka życzę ????. Powodzenia również w „zdrowym żywieniu” przy dzisiejszych produktach spożywczych w sklepach ????. Mniej „jadu” w wypowiedziach w internecie też by się przydało - to czytają tysiące ludzi którzy może zastanawiają się nad poprawieniem stanu swojego zdrowia. A dla czytających tego typu wpisy jedna rada - zastanówcie się, kto pisze właśnie w taki sposób komentarze w internecie ????. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie ????

@Jacek

Przepraszam. Zosia miało być b

mała czarna

Czytamy tutaj ,co w tym dziwnego skoro się wyeliminuje pieczywo ,słodycze to normalne że waga spadnie . Oczywiście moje panie ,bo jakby mi ktoś polecił suplementy i powiedział ,że mogę jeść co chce ,łykać proszki i będę chudnąć nie poszłabym na to ,bo to nie może być dobre i trzeba by było łykać je ciągle . Rzecz w tym ,że jak się zaufa tym produktom to w ogóle nie ma potrzeby sięgać po jedzenie śmieciowe dlaczego ?? Organizm jest odżywiony .Dodatkowo nadwyżkę kg gubimy łatwiej ,szybciej i na dłużej . Odnośnie piramidy ,nie chcesz nie polecaj dalej tych produktów ,ale najpierw zrób coś ze sobą .Chcieć to znaczy móc. Mówicie ,że produkty są drogie ????Nic nie wiecie ,ja aby się odchudzić wydawałam 300 zł tygodniowi w Natur House -czy były efekty ?? były ,bo ja moje panie jak robię cos dla siebie to na 100 procent czego i Wam życzę .

Chciałam poczytac troche opinii LR, tymczasem widze jedą sfrustrowaną osobę, która Pewnie ma kompleksy i wyzywa sie na LR. Dzieki Pani Zosiu, chyba spróbuję tej kuracji żeby samej się przekonać czy to faktycznie działa.

A.s

Ha ha! Matko - nie znam firmy i tematu ale podziwiam nadmiar czasu aby tak ,,szlifować” Czyjś biznes. Pewnie jakaś zakompleksiona dusza która siedzi na czyimś dorobku????

Freddy

A z kąd takie informacje że oni piją na tych imprezach ,że LR to ściema?? Nie będąc nawet na jednym szkoleniu i nie rozmawiając z osobą wydzieloną w tą stronę?????

Joka

Ta firma to nie (usunięte przez administratora) skoro po moim mieście jeździ więcej samochodów LR niż taksówek????. Biznes bardzo przyszłościowy, tylko trzeba trafić na odpowiednich ludzi.

kzywski

Nie wiesz o czym piszesz. A jeśli wiesz to ile Ci za to zapłacili? Opisujesz coś o czym nie masz bladego pojęcia a na dodatek wprowadzasz ludzi w błąd. Poprostu używasz klamstw. Ale mimo wszystko kibicuje każdemu kto dba o zdrowy tryb życia. Pozdrawiam.

śmieszny człowiek :)

W momencie jak pisałaś ten komentarz na moje konto wpadł bonus w firmy LR taki że Ty musisz na niego robić z 3 miesiące o ile masz średnią krajową :) . dziękuje za uwagę i że mogę się pośmiać i życzę Ci z całego serca sukcesów i zdrowia.

Mariusz
@Adam

Dokładnie Adam, idź do salonu i sobie kup a co się będziesz szczypał z jakimiś marketingami sieciowymi

Grażka

Moja znajoma na FB chwali się autem co ponoć dostała od tej firmy zaskakujące jak na nią to też bzdury??

Janusz

Jeszcze takich bzdetów nie slyszalem,poza sejmową mównicą i Panem prezydentem. Lecz sie kobieto na nogi.

Laura

Wszystko wskazuje na to ,że średnio rozgarnięta małpa zorientuje się kto tak krytykuje nie mając zielonego pojęcia o jakości....zapewne ubiera się w Pepco i jeździ Tatą lub ....rowerem albo PKS

@Zosia

Czytam i widzę, że niespełnione ego w kompleksach i braku elementarnej ortografii i kultury ....siedzi i z nudów bredzi z zawiści i braku możliwości przetestowania na sobie ....a potem wypisuje bzdury bo nie ma kompletnie pojęcia co to jest jakość .....współczuję wszystkim ,którzy żyją w swym świecie i będą jeść tabletki do końca życia....

@Laura

Kopiuje,krytykuje bo brak inteligencji,zdrowia i urody nie pozwala żyć beż zawiści....a może zawodowy hejter ...

Kama
@Xxh

zgadzam sie w 100% sama jestem osoba która miała dużo poważnych problemów zdrowotnych , po kuracji 100% jednostek chorobowych sie całkowicie wyciszyło. ZNIKNEŁY!! Kazdy kto pisze ze kuracja nie działa to nie przeszedł jej albo jest głupio mądry. De motywuje tych co naprawdę chcą żyć w pełnej jakości zdrowia.

Piott
@Xx

Mama zapewne już w grobie leży mam cukrzycę nadciśnienie i na mnie te cudowne preparaty nie działają jedyne to aloes który nawilżył moja skórę więc nie polecam

Kinia
@beff

Z produktów LR korzystam od 2 miesięcy ,uważam dokładnie tak samo .Moje samopoczucie jest o wiele lepsze ,jestem pacjentem onkologicznym ,wiec tym bardziej wnikliwie przyglądam się suplementacji .Smutne jest to ,że próbuje się porównać z apteczną suplementacją.

jj
@Gracja

Ma w pełni rację ta pani, a sam osobiście znam ludzi którzy potwierdzili badaniami przed i po.

Elka
@Lilka

Dokładnie, pranie mózgu nic więcej a ludzie dają się nabrać (że też ja byłam taka (usunięte przez administratora) a przedstawicielem może zostać każdy szarak i wciskać kit.

@Lilka

Szkoda, że ludzie bez wiedzy zawsze mają najwięcej do powiedzenia i zawsze wszędzie węszą podstęp.

Artur
@Zosia

Mam identyczny pogląd na tą sprawę.

Jan

Ponieważ jest prawdziwa

Go
@Lilka

Wystarczy zastosować produkty. Myślę, że to rozwieje wszystkie wątpliwości. Jeśli ktoś stosuje wszysyko zgodnie z zaleceniami nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji na ten temat

Ela
@Gracja

Mi pomogła ta kuracja bardzo, odmieniła życie w zasadzie. Insulinoopornosc i hashimoto, a lekarze tylko leki,dietetyczką 5 posiłków kazała jeść. Zero chudnięcia jeszcze mówiła że podjadam.... po 2 tygodniach kuracji byłam pewna że kuracja działa i to najlepiej wydane pieniądze. Dobrze że ludzie na tym zarabiają i dobrze. Wcześniej wydawałam dużo więcej na suple i wchłanialność żadna...

Toni
@Lilka

Chętnie się spotkam i podyskutujemy o biochemii i jak program oddziaływuje na organizm człowieka. Przykro mi, że nikt merytorycznie nie podjął wyzwania. Pozdrawiam

Ofka
@Xx

Łykając suple, które wg prawa są żywnością tak wszystko przeszło?? To chyba nie miała prawdziwego nadciśnienia. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, bo robi pani więcej szkody niż pożytku.

Gosia
@beff

zgadzam się z każdym słowem, zdaniem. Sama jestem konsumentem tych fantastycznych superfood, ja i cała moja rodzina. Żele aloesowe jedyne w swoim rodzaju, colostrum czy pro balance. Zapoznałam się ze składem, opiniami lekarzy a przede wszystkim z certyfikatami.Nasz organizm z natury chce być zdrowy, my musimy pomóc mu aby utrzymać naturalne funkcjonowanie wszystkich organów. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają inne zdanie.

Jadwiga
@Lilka

Lepiej wydac pieniadze na zdrowe produkty spożywcze, prowadzic aktywny tryb życia. Nie marnujmy czasy, pieniędzy na syplementy.

aga
@beff

"Międzynarodową Radę Naukowa ds Aloesu"....Ty tak na serio?Jeśli tak to powiem,że mnie skutecznie zniechęciłaś do tegoż...

Irda
@Xx

Zgadzam się z wypowiedzią .Dla mnie kuracja pomogła.. Nie rozumiem ludzi ,którzy wypowiadają się negatywnie ,plują jadem ... Moje motto sprawdź, wypróbuj, dopiero oceń...

Karol
@Toni

To może napisz tutaj co miałeś na myśli... Rzucasz jakieś hasło i uciekasz

Wiktor
@Xxh

Bo jest prawdziwa. Każdy kto próbował wie o czym mówi

I pewnie raka wyleczyła i bedzie teraz żyła kolejne 100 lat

Ewelina
@Gracja

Zgadzam się, podczas stosowania produktów LR rzeczywiście nie mam "napadów" głodu, trochę zmiany sposobu odżywiania i jest lepiej. W każdej diecie - schudnięcie to odkalorycznienie spożywanych pokarmów - chude mięsko, gotowane czy duszone więcej warzyw.

misiek znawca
@Mm

nikt cie nie namówi na takie bajeczki ale do kościoła biegasz co niedziele, tam jest moc:) nie wspominajac że wszystko zawierzone- energetyka, banki itd:) no cud miód:)

Giorgio
@Gracja

Taaa, mercedesy, samochody...zapomnij, że je dostaniesz za darmo, czy nawet za pół darmo - płacisz jak za normalny zakup samochodu na raty, a dodatkowo wozisz ich reklamę na swoim samochodzie - nawet zabiorą Ci te zieloną kokardę z maski samochodu przed wyjazdem z autosalonu. Ale towarzystwo z LR robi z tego niezłe show no i super zdjęcia lądują na FB - co najmniej, jakby samochód został w TOTKA wygrany...Żenuła

Kris21
@Xx

Kłamstwo Kłamstwo żadnych dowodów

Artur
@Anna

Mój dziadek właśnie dał zarobić bezpośrednio osobie z LR, od urodzenia niewidomy po 1 kuracji odzyskał wzrok i został przewodnikiem w Tatrach. Masakra jakaś.

Jolka2506
@Xx

Witam a czy mogłaby Pani napisać co brała mój tata tez ma takie schorzenia i chciałabym mu kupić te produkty pozdrawiam

@lr health&beauty
@Lilka

Jak wszędzie opinie są różne. Ja współpracuję z dietetykiem, dietetykiem klinicznym, fizjoterapeutą, lekarzem itd.- produkty LR. Efekty różnych kuracji mam potwierdzone wynikami. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, moja rodzina i przyjaciele pozbyli się wielu problemów zdrowotnych- to jest dla mnie najważniejsze. Więc nie boję się polecać innym. Jeśli komuś zależy to znajdzie mnóstwo dobrych info o perełkach LR. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale niech będzie konstruktywna. Pozdrawiam sceptyków ????

Włodzimierz
@Kolibeer

ceny aloesu na rynku są różne i jakość produktu też i tyle. Każdy ma wybór i oto chodzi. Że by było jak by wszystko kosztowało 700 złotych albo 30 złotych istna (usunięte przez administratora) Czy efekt będzie ten sam nie wiem, ale produkt za 700zł wiara w uzdrowienie jest większa chodzi mi o placebo. czy to jest ok - tak ok za wiarę w uzdrowienie też trzeba zapłacić. Ważne żeby naszkodziło. Pozdrawiam

@Xx

Wszystkie objawy które wymieniłeś, ja załatwiłem u siebie zmianą nawyków żywieniowych, nie wydałem przy tym złotówki. Co będzie jak nie będzie cię stan na w/w specyfiki?

Czy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Na spokojnie

Proszę Państwa, na wstępie napisze ze jestem partnerem LR. Czytając poniższe opinie cieszę się że nie zapoznałem się z nimi wcześnie, przed skorzystaniem z produktów, jak i później decydując się współpracę, ponieważ mógłbym tego nie zrobić, zwłaszcza że podszedłem do tematu sceptycznie. Po pierwsze firma LR to jedno, a wspominana kuracja to drugie, są osoby pracujące z LR, nie wiedząc czym jest odkwaszanie. Na programie odkwaszania, oczyszczania i odżywiana organizmu pracują tylko struktury wywodzące się od dr Horaka. Co do kuracji, pokazał mi ją przyjaciel i bezpośrednio po prezentacji nie zdecydowałem się na jej zastosowanie. Nie obraził się na mnie i nasze relacje nie ucierpiały. Po kilku tygodniach widząc po mim efekty stwierdziłem że spróbuję i tak też zrobiłem. Rezultaty świetne, jednak mimo to w biznes nie wszedłem gdyż kojarzył mi się on z... piramidą :) Po 3 mięsacach jedna sytuacja otworzyła mi oczy: osoba która w strukturze była nad moim przyjacielem zarabiała mniej niż on... Jeśli można zarabiać więcej niż człowiek "nad" nami to jaka to piramida drodzy Państwo :) Rozpoczynając swoją działalność, promując kuracje trafiłem do swojego lekarza. Lekarz z 40 letnim starzem wysłuchuje łopatologicznej prezentacji bez wahania wprowadza w program swoich najbliższych i siebie ???? Co do konserwantów, jeśli trzymamy litr aleosu w lodówce przez dwa miesiące i jest zdatny do spożywania to wiadomo że są, coś za coś. Pytanie czy osoby ktak bardzo to krytykujące równie dzielnie studiują sklad każdego spozywanego produktu. Kompletną bzdurą jest pisanie jakoby ktoś mówił o sporcie jako o czymś złym. Mówi się o jedynie o tym że NA CZAS ODKWASZANIA albo luzujemy treningi albo ich nie zaczynamy jeśli wcześniej ich nie było. Niech zaprzeczeniem tych opini będzie fakty iż jeden z Polskich mistrzów świata w siatkówce program zastosował, a mało tego, do tej jak to niektórzy mówią "piramidy" się wpisał i pracuje jak każdy inni Kowalski zaczynając od zera ???? Problem jest taki że nikt nikomu do żadnego MLM wejść nie zabroni i przychodzą różni ludzie. Tak jak idiotom bywa murarz, piłkarz, lekarz czy inżynier budownictwa, tak i u nas może trafić się ananas ???? Nie mam do Państwa piszących negatywne komentarze żalu, po prostu trafiliscie na nieodpowiednią osobę która się tym zajmuje i rozumiem to bo też takich znam. Wbrew pozorom na szkoleniach oczywiście uczy się jak dobrze wykonać prezentację, jak dbać o osobę na kuracji i finalnie przekonać ją do MLM, ale również uczula się partnerow na to aby nie być nachalnym, i potrafić przyjąć odmowę. Dlaczego to ludziom którym kuracje "sprzedalismy" proponujemy MLM? ?? Bo pracujemy tylko z osobami znajacymi produkt, i tymi które są do niego przekonane, więc komu mamy MLM proponować? Takie zasady oficjalne się przekazuję i wpaja, a że jakiś średnio rozgarnięty zobaczył że można dobrze zarobić (bo można), i leci na złamanie karku byle by sprzedać byle by namówić na działanie... W MLM nie ma się nad sobą szefa, pracuje się na zasadach partnerskich. Po prostu szkoda że trafiliście państwo na nie właśnie osoby ???? chętnie odpowiem na pytania ale bardzo proszę o kulturę.

Skończ
@Na spokojnie

po pierwszym zdaniu skończyłem to czytać

@Na spokojnie

Niech mi ktoś odpowie na pytanie dlaczego w produktach LR jest olej palmowy?! Chodzi mi o te zupki w proszku. Czytałem etykietę i zamarłem. Przecież to zapychacz tętnic!! Ludzie co z wami? Co wy promujecie!!!!!! Za taką kasę a w składzie taki zapychacz żył! Litości. Płacisz ponad 700 zł za pakiet startowy a tam olej palmowy?!

Na spokojnie
@Tomek

Uczepiliscie się oleju palowego w jednym z 7 produktów w całej kuracji. Ja nie sprawdzałem co tam jest, polecił mi znajomy, widzialem że na nim działa więc spróbowałem. Zastosowałem poprawienie, 20 kg w dół, koniec z problemami z cerą, koniec z chorobowym wrecz poceniem która mi towarzyszyło od lat, nawet kiedy waga była jeszcze ok. Pokazelm rodzinie, ludzie odstawiali tabletki na nadciśnienie, chorestelor (w konsultacji z lekarzem). Znajomemu w ciągu dwóch miesięcy tak poprawiły się wyniki badań wątroby że lekarz był w szoku. Całą ciążę sumplementaowala się żona : aloes, probalance, vitaactive, oczywiście po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciąże, po przeczytaniu składu z opakowań tych suplementów stwierdził że jak najbardziej można je stosować, a vitaactive może zastąpić wcześniej zalecany kwas foliowy. Ale wy wiecie lepiej Patrząc na to wszystko to olej palmowy w zupkach mam głęboko gdzieś, jadłem je i tak tylko 10 dni, z 3 miesięcy kuracji. Uważacie że nie działa? Jednym odkwaszenie zajmuje 2 tygodnie, drugim pół roku. Skorzystaliscie a ktoś w nachalny sposób namawiał was na biznes? To niekompetencja konkretnej osoby, i tak jak nie każdy ksiądz to (usunięte przez administratora) nie każdy budowlaniec to alkoholik tak i nie każdy w LR taki jest ???? Na koniec dodam że musicie starać się bardziej, bo znam osobę która to wszystko przeczytała, a i tak chce się ze mną spotykać abym mógł program przedstawic. Coś wam nie pasuje, coś probowaliście ale nie wyszło, ktoś zaszedl wam za skórę...ok ale troszkę mniej jadu proponuję

@Na spokojnie

Większych bzdur nie czytałem. OLEJ PALMOWY W LR JEST PROZDROWOTNY! Ludzie!!! Kupujcie. Głowy macie styrane już tym lr

NICK
@Tomek

"zapychanie żył" inaczej miażdżyca, nie jest związana z dietą, cholesterolem (kłamstwo medyczne), miażdżyca przyczyna to : zapalenia w organizmie, Także olej palmowy czy wieprzowy nie "zatka żył" Wierzcie w biały fartuch, receptę i tabletkę, kupujcie statyny (truciznę większą niż oleje utwardzane) Jak kogoś stać to może co miesiąc kupować w Lr. KTO BOGATEMU ZABRONI?

Robert
@Na spokojnie

Zastosuj samą dietę i żyj tak przez dwa m-ce. Gwarantuję, że schudniesz. Pilnuj tylko uzupełniania mikro makro elementów itd, bo nie dotrwasz końca kuracji. To jak z nowoczesną uprawą warzyw, owoców. Nie uprawia się w ziemi tylko na jałowym sztucznym podłożu, dostarczając tylko te pierwiastki które odpowiadają za jak najszybszy wzrost, rozwój, jak największą plenność danej rośliny i jej owocu. Wszystko inne się pomija. Wszyscy wiemy jak to smakuje - szczególnie świeże pomidory w środku zimy. Karzą Ci "nic nie jeść", karmiąc tylko jak by nie było wyjałowionymi "pastylkami" w postaci proszków czy mieszanek, ale to nadal nie jest naturalne jedzenie tylko preparaty laboratoryjne i mówią Ci że to cud kuracji. A przede wszystkim zdrowie można przywrócić tylko zmiana nawyków żywieniowych i mniej "domowym - czyt zasiedziałym trybem życia" Odrzuć komunikatory, TV telefon, a zobaczysz, że zaczniesz narzekać na nadmiar czasu. Zacznie Cię nosić i nie usiedzisz w domu, będziesz potrzebował rozładować energię i nie wiesz kiedy zaczniesz się ruszać spacerować, wynajdować sposoby na rozładowanie energii. Daj sobie trochą czasu, a poznasz i polubisz swoje nowe życie.

Grażyna
@Na spokojnie

Prawda.produkty dobre. Piramida nie jest. Osoba niżej może wyprzedzić osoby które weszły wcześniej. MLM to biznes 21 wieku. Dla każdego? Tak. Każdy może spróbować. Ale nie jest to biznes dla każdego.

Bartosz Firlej
@Tomek

Mistrzu od kiedy w pierwysz etapie masz zupki ?.

Marcin LR

Idealnie napisane????????

Kwiatek
@Na spokojnie

Idea może i dobra, ale, sorki, jem obiad w stołówce, z który zapłaciłam, nad moją głową stoi kierownik kuchni i cały czas nadaje, że to co jem to jest niezdrowe. Pytam więc, to dlaczego w kierowanej przez pana kuchni gotuje się niezdrowo. Cisza. Po chwili odpowiedź, no ale może pani kupić produkty LR i będzie dobrze. To chyba jakiś cyrk

szczególarz
@Tomek

Są dwa rodzaje oleju palmowego utwardzony i nie utwardzony , ten drugi jest zdrowy także możesz sobie odpowiedzieć który jest w liofilizatach :) diabeł zawarty jest w szczegółach a wiedza jest wyzwoleniem , pozdrawiam

Agnieszka
@Na spokojnie

Jestem po przeszczep nerki..jsk ta dieta ma sie do lekow immunosupresyjnych??

Kunerti
@Agnieszka

raczej nie wadzą w niczym :) ludzie z różnymi problemami i chorobami robią kuracje. :) nadciśnienia, problemy z sercem. Moja mama bierze leki na serce i zrobiła kuracje. Z reszta ja również, ale już odstawiłam leki :) teraz będę robić wszystkie badania i zobaczymy. Tym bardziej, ze na nerki również jest dieta wskazana :)

Kunerti
@Kwiatek

I przez takich ludzi, właśnie LR ma opinie jaką ma. Oczywiście nie u wszystkich. Trafiłaś na osobę która chce tylko i wyłącznie zarobić a nie pomoc. Sprzedaż kuracji to również opieka i doradztwo oraz sprawdzanie pomiarów i kontrola na wszystkim i to powinno być zrobione przez osobę która przeszła kuracje i jeździ na szkolenia na temat zdrowia i całej kuracji :) pozdrawiam!

Agata
@Agnieszka

Niestety dla osób po przeszczepie nerki kuracja nie jest wskazana

Ola
@Na spokojnie

Lepiej mogła owoce i warzywa jeść a nie (usunięte przez administratora) chemiczny

Odkwaszanie??
@Na spokojnie

Odkwaszanie organizmu? Bzdura totalna. Organizm człowieka sam reguluje swoje ph. Bez udziału horrendalnie drogich produktów. By mu dopomóc wystarczy szklanka wody z sokiem z cytryny rano i wieczorem oraz więcej warzyw a owoców niekoniecznie jeżeli chcemy stracić kilka kilogramów. Warto ograniczyć mięso czerwone w diecie a zwłaszcza wędliny.

Aga
@Agnieszka

Kuracji nie można stosować u osób po przeszczepie .

M
@Kunerti

Totalne głupota. Nie można stosować tych produktów gdy nastąpiła jakaś transplantacja! To jedna z dwóch głównych sytuacji kiedy nie mozna

Irmina

Hej, wiecie może kiedy będą nowe rekrutacje do firmy na doradcę klienta? Taką ofertę właśnie znalazłam, ale już nieaktualną parę miesięcy:( mimo tego mnie zainteresowała. I czy ktoś się orientuje w zarobkach na tym stanowisku? W ofercie piszą, że jest podstawa+ premie. To tak średnio miesięcznie ile można zarobić?

Paweł B

Jako niezależny partner biznesowy zdecydowanie polecam współpracę z firmą, dzięki firmie odkryłem cudowną moc roślin. Moim zdaniem ludzie, którzy zamieścili tutaj negatywne opinie nie mieli determinacji aby poświęcić odpowiednią ilość czasu, żeby zgłębić temat. Niestety bardzo często jest tak, że ludzie oczekują szybkiej odpowiedzi lub produktu, który zadziała od razu, niestety tak to nie działa.

Aneta

Czy na terenie Polski jest też produkcja tych produktów oraz magazyn ? Jeżeli tak, to niech ktoś kto pracował napisze coś więcej o warunkach pracy i zarobkach.

@Aneta

Dzień dobry Pani Aneto, na terenie Polski firma posiada magazyn, a produkcja jest w Niemczech. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie zostawiam kontakt na infolinię: +48 32 351 12 50.

@LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Mnie interesowałby praca na magazyniera. Nawet jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy ogłoszenie. Było napisane że to praca z lekkim asortymentem więc penie większość pracy odbywa się ręcznie. Uprawnień na wózki widłowe nie potrzeba? Czy niektórzy pracownicy muszą mieć takie szkolenie?

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników - również magazynu. Proszę śledzić na bieżąco oferty pracy z naszego oddziału w Katowicach, publikujemy w najpopularniejszych portalach. Zachęcamy do udziału w rekrutacji . Oczywiście posiadanie uprawnień na wózki widłowe jest dodatkowym atutem, ale nie jest to wymagane dla wszystkich pracowników.

Kamilowski87
@LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

A czy w swojej ofercie macie też prace dla kierowców?

@Kamilowski87

Dzień dobry, nie zatrudniamy kierowców w naszej firmie.

Lena
@LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

Witam, widzę po zakładce z ofertami, że tak czy siak mają Państwo komplet. :) kiedy wiec przewidywany jest jakiś rozwój? mam na myśli początek przyszłego roku, czy wtedy będą możliwe jakieś przyjęcia dla doradców?

Natrafilem na przedawnione ogłoszenie, w którym szukali doradcy klienta - konsultanta, dopytam, bo zawsze jest szansa, ze znowu będą szukali na to stanowisko :) Oferują i pracę stacjonarną i hybrydową, czy w zwiazku z tym zapewniaja sprzet, tzn. laptopa? Jakie zarobki na start i ile jest tej premii za wyniki?

Justyna123

W jaki sposób można z tego zrezygnować ?

Jak w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

KaRo

Dzień dobry. Jestem na 1 etapie kuracji od 6.05.23 r. Czy mogłabym ją przerwać na tydzień i po tygodniu dalej kontynuować? Chciałabym wejść na 2 etap wkrótce i potem na 3. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Iwi
@KaRo

Jak przewiesz pierwszą fazę to po prostu zacznij ja od nowa jak i tyle Ale proponuje żebyś mimo wszystko brała co dasz radę Pozdrawiam

Hej, o ile dobrze kojarzę, swego czasu firma szukała kogoś na stanowisko Specjalisty ds. tłumaczeń i komunikacji. Pracował ktoś na nim lub pracuje i może napisać co sądzi o warunkach jak i samej pracy? Zarobki sa adekwatne do obowiązków? Wymagają jakichś konkretnych umiejętności, kursów czy szkoleń od kandydata?

Karol

Firma na swojej stronie zachęca żeby zostać jej partnerem biznesowym. Podobno jest to praca sprzedaży bezpośredniej żeby dorobić sobie do budżetu. Ktoś wie czy dają zleceni czy trzeba mieć własną działalność? Zarobek to procent od sprzedaży? Jako to wychodzi finansowo i czy jest opłacalne?

Lekarz leczy, natura uzdrawia, od dawna szukałem firmy, która zapewni mi produkty wysokiej jakości pochodzenia naturalnego, czuje sie na 10 lat mniej mam dużo więcej energii niż przed stosowaniem, co do biznesu jeżeli będziemy zaangażowani jak w normalnej pracy na etacie to myślę ze firma odwdzięczy się adekwatnie od wysiłku, który włożyliśmy. Umówmy się pieniądze niestety z nieba nie spadają. Polecam

Natalia

Firmę poznałam od strony zdrowia, produkty są bardzo wydajne, dlatego patrząc na cenę warto mieć to na uwadze. Używam zarówno suplementów, w celu utrzymana zdrowia jak i urządzenia do czyszczenia twarzy, kawitacji itd i jestem bardzk zadowolona. Jeżeli chodzi o biznes jeżeli ktoś chce mieć produkty taniej lub za darmo może ro osiągnąć polecając produkty innym, a myślę, że byłoby się samolubnym nie chwalac się nimi dalej z bliskimi bądź znajomymi. Jeżeli ktoś jest zaangażowany bardziej wtedy mowa jest o naprawdę atrakcyjnych pieniądzach, także polecam z czystym sumieniem ;) pozdrowionka

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy,
Zespół LR
Jacek Placek

Naciąganie i nagabywanie przez znajomą ,zakończyło nasze koleżeństwo .Jak potrzebuje leków idę do apteki ,gdy chce schudnąć ćwiczę lub mniej jem .Gdy mam problemy zdrowotne idę do lekarza .Nie będę słuchał amatorów którzy nie skończywszy żadnej szkoły medycznej z chęci zysku nachalnie mi doradzają .Jestem handlowcem ,ale to co robią wasi współpracownicy to nie jest marketing a produkt nie jest lekarstwem .Wykorzystywanie wszystkiego by ci coś wcisnąć .Żal mi tej znajomej bo przy braku wiedzy nawet umiejętności zaczęło się jej wydawać że jest wszechwiedząca w tej dziedzinie. Dajecie im poczucie należenia do wyjątkowej grupy ludzi .Mażą o sukcesie , .Ale nie tak proszę Państwa ,nie takimi metodami .Tu chodzi o zdrowie a nie o sprzedaż gwoździa czy żarówki .

Jakub
@Jacek Placek

Oto chodzi. Mnie też próbowali w to wciągnąć ale odmówiłem.

Iwi

Ja dzięki produktom LR wyleczyłam Niedoczynność tarczycy ,wiec zgodzę siedz Tobą w 100 procentach

Wiktor
@Jacek Placek

Nie wiem na kogo pan trafił ale mam pan racje, że czasem handlowcy bywają nachalni i maja poczucie ze pozjadali wszystkie rozumy. Jednak jeśli przyjrzeć się działaniu samych produktów to tu już się z panem nie zgodzę. A już na pewno nie z tym ze u lekarza czeka nas wybawienie od problemów zdrowotnych bo niestety często wydamy w sidła farmacji z których nie ma już wyjścia. I mówię to jako były ratownik medyczny który ma cała rodzine w służbie zdrowia. Kuracje na bazie produktów z LR mamy dobrze sprawdzone i są dobierane przecież przez lekarzy ale tych którzy nie są zwolennikami wypisywania recept. Nie da się porównać "leków" i "suplementów LR" bo za dużo je dzieli co do zasady i sposobu działania. Poza tym kuracje z LR nie są na chudnięcie. Utrata wagi to częsty, pozytywny "skutek uboczny", ale nie to jest jej celem. Odpowiem rzeczowo na każde pytanie związane z tym tematem i pomogę rozwiać wątpliwości Proszę napisać na adres victor2000studio@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie i proszę się nie zniechęcać niedouczonym handlowcom

Świadomy czlowiek
@Jacek Placek

(usunięte przez administratora) Znajoma chciała dobrze dla ciebie, a ty mógłbyś choć trochę zainteresować się tematem. Ale skoro wolisz wierzyć koncernom farmaceutycznym to faszeruje się lekami które leczą objawy, a nie przyczynę. W takim razie życzę dużo zdrowia, bo ci się przyda.

Pablo
@Jacek Placek

Firma która jest w 30 krajach europy.Zatrudnia 1500 osób,ma swoje fabryki,labolatoria,produkuje w Niemczech z dochowaniem najwyższych standardów ponad tysiąc artykułów na co ma wszystkie certyfikaty,rozwija się z roku na rok…..a Ty tak spłycasz ,deprecjonujesz nie mając zielonego pojęcia o temacie….i tylko dlatego ze nie marnują pieniędzy na najem lokali,reklamy w tv etc etc..Słabo bardzo!

Agusia
@Pablo

BYŁY PROF ZDROWIA

Witam wszystkich to czytających, chciałbym podzielić sie swoją opinia po ponad 2 latach działania w tej firmie i będzie to opinia obiektywna. Jestem człowiekiem ciężkim do przekonania lecz wziąłem program profilaktyki dla testu , zastosowałem go 0-jedynkowo czyli jota w jotę stosowałem się do zaleceń , schudłem 18 kg w trzy miesiące, zacząłem działać, osiągnąłem wszystkie możliwe wyróżnienia do poziomu LG(lider grupy), wziąłem auto w leasing po dobrej zniżce -25 tys złotych, działałem nie do końca tak jak uczyli bo nie byłem fanatycznie zaślepiony że tylko kuracja pomaga na świecie. Pomogłem dużej ilości ludzi przy okazji pogłębiając wiedzę na temat zdrowia, kilku rzeczy nauczyłem się ze szkoleń żeby wykorzystać do bycia dobrym człowiekiem i umieć pomagać KONKRETNIE ........ale wiecie co? przestałem działać jako że wszechobecne niedomówienia , gry słowami, lekka socjotechnika, oraz działanie na psychicznych potrzebach ludzi po prostu obrzydziła mi ten biznes. Pomijam kwestię ceny bo każda firma ma swoje warunki i kupując produkt godzisz się na to co oferuje i tutaj nie ma co sie czepiać, chcesz? to bierzesz nie? to nie bierzesz, kropka. Oprócz promowania programu profilaktyki dzieliłem się też wiedzą elementarną potrzebną do poprawy zdrowia (czytaj: dieta). Spotkania robiłem z różnymi ludźmi trwały ok godziny gdzie robiłem "wykład zdrowotny" , później dowiedziałem się że za długo to robię , powinno trwać 20-30 min max bo "klient się przestraszy ogromem wiedzy". Każdy kto wie choć trochę na czym polega zdrowie wie ze nie da się tego tak szybko streścić. Po pewnym czasie działania w firmie widać że większości ludzi nie chodzi tutaj o zdrowie tylko w ok 80% o biznes żeby zarobić promując zdrowie. NIe było by to takie złe gdyby nie było wręcz nahalnie natarczywe względem większości ludzi wręcz fanatyczne momentami. Byłem w tym promowałem program, robiłem to rzetelnie, prowadziłem ludzi, mieli super efekty, wychodzili z chorób, gubili wagę, mieli więcej energii czułem się prawie jak lekarz ale biznesu nie zrobiłem bo musiałbym stosować niedomówienia, haczyki psychologiczne i inne tricki. Jeżeli czytelniku zastanawiasz się nad działaniem w firmie, chcesz zarobić to zarobisz jak najbardziej ale wykonuj to konkretnie bez przysłowiowego "naciągania" i pamiętaj że odpowiadasz za człowieka który Tobie zaufał biorąc kurację. Pozdrawiam i życzę miłego dnia każdemu który to przeczytał rencista14@gmail.com

Kuna
@BYŁY PROF ZDROWIA

Właśnie wróciłem ze spotkania..dziwi mnie fakt,że kupuje się kota w worku nie widzac składu leku..że niby alloes z meksyku.i to nie byli pewni.nie wiedzą co znaczy skrót lr.. najbardziej mnie dziwi podawanie ludziom leku na bazie krowiego mleka

Zostaw merytoryczną opinię o LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.