Opinie o Jawent w Sielinko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jawent. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jawent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawent w Sielinko

Wypłata 800euro co to jest?pracując za granicą?tyle zarobi się w polsce.oszuści i tyle!obiecuje złote góry he he zainteresowanie pracownikami-wcale!rotacja jest i będzie.aż w końcu gruby szef sam będzie pracował z lizusami.ci co mają ambicje i wiedzą na co ich stać ODCHODZĄ

nowy

nie wiecie czemu jest rotacja bo odpadaja ochleje i nieroby ci co chcą robic pracują nadal i beda tam pracowali a jak ktos mysli ze mu za siedzenie ktos zaplaci to sie grubo myli po drugie tylko nierob moze napisac takie a nie inne opinie bo osoby ktore odchodza caly czas chca wrocic bylem tego swiadkiem i slyszalem jak gruby szew i powiedzial poraz wtury nie .Pozdrawiam wszystkich uczciwie i rzetelnie pracujacych w tej firmie tak jak ja rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Gdyby było dobrze w tej firmie to nie byłoby takiej rotacji.

tolek

a co nie masz z kim popisac gg sobie sciagnij

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jawent? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
swój

....to w końcu jak się zwiesz? ...pytałem Bolka odezwał się Lolek....

Lolek

Dziadowskiej firmy się nie chce opisywać

swój

...widzę,że w Jawencie się wyklarowało!pewnie wszyscy zawiedzeni "najlepsi fachmani" przenieśli się do lepiej płacących Firm a co bardziej prawdopodobne jest tam JESZCZE GORZEJ więc zamilkli... [usunięte przez admina].pozdrawiam wszystkich pracowitych w Jawencie!!!!!

nowy 2011

...jestem "Nowy" w tej Firmie ale widzę,że trzyma to się kupy!...zarządzanie jest ok,praca zapewniona,perspektywa dalszej pracy (jak słyszę od Kolegów)zapewniona...na budowie na której pracuje atmosfera jest fajna,Szef przejawia zainteresowanie pracownikami!...a ja tutaj czytam,że wszystko jest do du.y,że firma to syf itp...wiem jedno pracować trzeba dlatego tak czynię i jestem zadowolony....r

to nie wiele jak odliczyc 43e diety za kazdy przepracowany dzien

swój

Bolo widzę sam nie wie jak długo pracował w firmie? raz pisze 1,5 roku aw drugim miejscu pisze ,ze pracował dwa lata to gdzie prawda?

nie jest zle...robić trzeba wszędzie ale sa opinie,że w innych firmach jest lepiej tylko dlaczego część tych co uciekło albo wróciło albo usilniechce wrócić !!!co wy na to

zainteresowany

Kolego możesz napisać coś więcej na ten temat.Możesz to przedstawić kwotowo,jak to wygląda.Będę wdzięczny za mały opis,bo nie wiem ,czy decydować się na wyjazd.

wypłata według szefa zgodnie z umową.tylko gdzie reszta z przerobu, podobno dostaniemy po powrocie do pracy tylko kto to zagwarantuje

zibi

pracowalem w jawencie 2 lata i gorszego syfu nie znam.Zarobisz 1300 a jak zrobisz wiecej metrow to i tak [usunięte przez admina]. O jawencie dobrze pisza tylko brygadzisci,[usunięte przez admina] i ci co maja blisko do emerytury

Zostaw merytoryczną opinię o Jawent - Sielinko

Jawent